Mados

Ar galiu numesti svorį su suspausto lino?

Kiekviena moterys savo širdies gelmėse nori turėti nuostabų figūrą, bet kaip pasiekti puikių rezultatų be jokių ypatingų pastangų? Deja, tokio metodo nėra.

Ar galiu numesti svorį su suspausto lino?

Taip, žinoma galite naudoti liposuction ar kitų procedūrų aplankyti procedūrą, bet, galų gale, jūs vis dar turite sportuoti, nes sutaupysite tik iš riebalų sluoksnių, bet kaip raumenys yra suglebęs, ir liks. Taigi anksčiau ar vėliau jūs vis tiek turėsite atlikti fizinius pratimus.

Skalbinių tipai

Bet jei jūs vis dar nusprendėte ir nuėjote į kai kurias operacijas, kad ištaisytumėte figūrą, tada jums tikrai reikės suspaudimo apatinio trikotažo.

Tiesą sakant, yra keletas rūšių suspaudimo apatinio trikotažo svorio:

  • Skalbimo apatinis trikotažas. Tokių rinkinių tikslas yra paslėpti viską, kas yra nereikalinga iš pašaliečių akių. Bet būk atsargus. Jei perkate per didelis, nebus vizualiniai efektai, ir raukšlės riebalų buvo tiek virš linijos sijonai ar džinsus, ir vystupat.A PARAMA, jei jūs perkate vieną dydis mažesnis, nei jums reikia, nieko gero, taip pat nedaryk. Dėl stipraus suspaudimo pilvo gali kilti problemų su vidaus organų, odos kraujosruvos ir patinimas. Ir apskritai jūs jausitės kaip ne jūsų lėkštėje. Ir nuolatinis nemalonus gyvenimas niekada niekam nebuvo davęs laimės! Taigi jūsų Geriausia yra pirkti specializuotose parduotuvėse, kur profesionalūs konsultantai kurie tikrai padės jums pasirinkti gerą modelį ir tinkamą dydį;
  • Skalbyklos taisymas. Jau nėra jokio itin didelio tempimo visose probleminėse srityse. Galite saugiai naudoti aukštas kelnaites ir kamienus su šiek tiek koreguojančiu poveikiu, kuris padės jums paslėpti nematomus jūsų figūros trūkumus. Pavyzdžiui, jums nepatinka jūsų šiek tiek išsikišusio pilvo piliakalnis, ir tik tokiais atvejais bus padaryta įprasta pėdkelnių su korekciniu efektu;
  • Biokeraminis plovimas. Šiuos rinkinius labai sunku rasti, bet jei jūs tikrai norite numesti svorį, rekomenduojame tokius dalykus. Šie modeliai ne tik slepia papildomus centimetrus, bet ir aktyviai padeda jiems atsikratyti. Ir tada nėra magijos! Liemens susiaurėjimas tome yra dėl padidėjusios kraujo apykaitos, kuri sukuriama šių apsvaiginimo rinkinių kojinių metu. Apskaičiuojant mėnesį, svoris gali sumažėti apie 5-10 centimetrų ties juosmeniu. Ir tai, jūs turite sutikti, yra daug!

Kaip matote, beveik kiekviena mergaitė gali rasti drabužių sau ir prireikus. Tačiau yra ir keletas atskirų modelių, kurie skirti naudoti po chirurginių plastikų.

Kompresinės apatinės kelnės po mamomoplastikos

Ar galiu numesti svorį su suspausto lino?

Šis lino tipas skirtas tiems, kurie nusprendė padidinti savo krūtinę. Pasak daugelio gydytojų, per pirmas kelias savaites po operacijos nerekomenduojama dėvėti reguliarius liemenes. Bet čia iš kompresijos modelių netgi yra naudos.

Pavyzdžiui, dėl savo unikalių savybių galite sumažinti patinimą, saugiai išspręsti implantų padėtį, taip pat sumažinti judėjimo krūtinės, kuri yra ypač gerai po operacijos, galimybė kai visa krūtinė skauda nuo kiekvieno judėjimo. 

Taip pat naudojant šio stebuklingo skalbimo priemonę galite kontroliuoti gijimo procesus ir uždegiminius procesus. Kaip matote, iš kokios pusės atrodote - kai kurie pliusai!

Kompresijos pooperacinis lininis

Pooperacinė apatinė yra labai naudinga apranga. Ar tu žinai, kodėl? Kadangi tam tikros kūno dalys sukuria ramybę. Ir po operacijos, mūsų organizmui reikia ramybės, kuri padės sugadintus audinius greičiau sujungti.

Neabejotinas privalumas yra ir tai, kad ramybės būsenoje oda beveik niekada nebus auginama kartu su randais ar randais. Tai reiškia, kad vis dar galite pasigrožėti lauko maudymosi kostiumėliais kurorte.

Be to, tokie modeliai puikiai sumažina įtampą nuo apgadintų kūno dalių, todėl tai gali sumažinti skausmą. Taigi, pirmosios dvi savaites nebus pririšamos prie lovos, nebijokite judėti dar kartą.

Tokie modeliai suteikia jums unikalią galimybę pradėti judėti be apribojimų daug anksčiau.

Kompresinės apatinės trikotažo priemonės po pilvo implantavimo

Kas iš mūsų mergaičių nesupranta plokščio pilvo. Na, kas nors siurblys kasdien pasiekia spaudą, o kažkas eina ir daro pilvo skausmą. Tačiau, jei nusprendėte atlikti operaciją, tada nepamirškite, kad turėsite dėvėti specialų apatinį drabužį, kuris padės išvengti daugelio komplikacijų.

Pavyzdžiui, dauguma modelių yra suprojektuoti taip, kad sumažintų įtampą po operacijos paliktų siūlių, taip pat kiek įmanoma pašalintų apkrovą iš pilvo ertmės. Apskritai, šis stebuklo apatinis trikotažas gali labai palengvinti jūsų gyvenimą, taip pat atsikratyti daug nemalonių pojūčių.

Suspaudimo apatinis trikotažas po pilvo liposuction

Ar galiu numesti svorį su suspausto lino?

Jei esate dar jaunas, bet jau esate nepatenkintas jūsų pilvu, tuomet jūs taip pat galite kreiptis į liposuction procedūrą. Tai, kas būdinga šiai operacijai, yra galimybė grįžti namo tik po dviejų ar trijų dienų po operacijos.

Vienintelis kelias yra tai, kad kelis mėnesius (du ar tris) turėsite dėvėti specialius skalbinių rinkinius.

Šis stebuklingo drabužis sukuria visas būtinas sąlygas pooperaciniam patinimui būti minimaliu. Be to, praktiškai išnyks sienų tikimybė. Taip, ir skausmas bus sumažintas.

Kaip matote, suspaudimo apatinis trikotažas atlieka ne mažiau svarbų vaidmenį prarandant svorį. Taigi, jei neprieštaraujate pinigams ir norite, kad visada atrodytumėte 100%, tuomet nesaugu sau mylimo.

Svarbiausia, nepamirškite, kad be nuolatinio fizinio krūvio, jokio plastiko ar skalbinių nesuteiks jums nuolatinio rezultato. Štai kodėl geriausia kiekvieną rytą nepamiršti atlikti pratimų ir periodiškai eiti į sporto salę. Sėkmės!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

81 − 78 =