Mados

Įžymūs pasaulio ir Rusijos mados dizaineriai

Iš pirmo žvilgsnio sunku įvertinti, kaip mados pasaulis yra beribis. Kiekvieną sezoną eskizai transformuojami į šimtus drabužių modelių ir visa tai dėka pirmaujančių mados namų dizainerių. Garsių mados dizaineriai savo šedevrus pristato kasmetinėse mados savaitėse. Visi mes girdėjome tokius pavadinimus kaip Jean Paul Gaultier, Vera Wong, John Galliano ir kt. Kas lieka šių meno žmonių populiarumo viršūnėje?

Šiuolaikiniai mados dizaineriai

Visų pirma, verta kreiptis į modernius savo amatų meistrus. Jie sukuria madingų drabužių eskizus tiek atskirai, tiek visai komandai, o rezultatas vertas pastangų. Garsių šiuolaikinių mados dizainerių biografijos parašytos tiktai, o kažkas jau tapo legenda ir išėjo į pensiją.

Pasaulio šlovės kūrėjai

Įžymūs pasaulio ir Rusijos mados dizaineriai

Su didžiausia garsiausių mados dizainerių koncentracija šiuolaikiniame pasaulyje gali būti vadinama Prancūzija. Štai kur ateityje mados pasaulio genijus pradeda savo karjerą, kur kuria pirmuosius eskizus ir organizuoja pirmąsias kuklus pasirodymus.

Kalbėdamas apie prancūzų genijus, negalime nepamiršti tokių meistrų kaip Pierre Cardin, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, Paco Raban, Hubert de Givenchy.

Pierre Cardin yra tikras išradėjas ir išradėjas. Jis pradėjo savo karjerą Paryžiuje ir sužavėjo žvalančią auditoriją sprendimų originalumu ir naujais įvykiais įvairiose srityse. Jo drabužiai yra elegantiški ir elegantiški.

Jean Paul Gaultier savo karjerą pradėjo Pierre Cardin. 80-90-aisiais jis ypatingai įtakojo mados madą. Verta paminėti ir nepaprastai kostiumus scenos žvaigždes, sukurtas kapitono rankos.

Jūs galite pradėti skaityti mados karjerą krikščionių Lacroix biografijoje su paprastais kostiumų eskizais su tautos folkloro elementais. Būtent tokiu būdu buvo išleista pirmoji meistro kolekcija. Jo tolimesniuose darbuose galima išskirti etninius motyvus.

Paco Rabanas išsiskyrė nuo pirmųjų savo karjeros dienų. Norėdami sukurti drabužius, jis naudojo neįprastas medžiagas: nuo popieriaus iki metalo. Kiekviena kolekcija yra pažodžiui paimta iš puikus eksperimento dvasios.

Hubert de Givenchy dabar yra mados klasikos sąraše, ir pastaraisiais metais jis mažai domėjosi drabužių gamyba. Tačiau laiku Huberiui pavyko sukurti dešimtys ir šimtai šių šedevrų. Jis pabrėžia audinį, o patys drabužiai išsiskiria griežtumu ir elegancija, moteriškumu ir paprasta prabanga.

Lygiai taip pat įtakingi yra garsūs italų mados dizaineriai. Mados karalius gali būti laikomas Valentino Garavani. Jo suknelės yra populiariausios tarp visų amžiaus grupių moterų. Jacqueline Kennedy buvo jo nuolatinis klientas. Šiandien Valentino, nors jis paliko verslą, tačiau daro didžiulę įtaką pasaulio mados tendencijoms.

Mados namai Prada - tai visa talentingų dizainerių dinastija. Šiandien jį valdo jaunesnė Mario Prada Miuccia anūkė. Ji įkūnija neįtikėtinas idėjas, sukurdama išties prabangius drabužius, kurie tampa didybės ir elegancijos simboliu.

Giorgio Armani tapo žinomas, sukūręs vyriškos auditorijos drabužių eskizus. Dizaineris sugebėjo subtiliai sugauti pokyčius, vykstančius visuomenėje, ir juos įgyvendinti moterų drabužių segmente. Jis tapo visos mados imperijos įkūrėju.

Roberto Cavalli tapo naujo požiūrio kūrėju, pritaikydamas ir sukūręs specialią odos gaminių piešimo brėžinys. Jo modeliai skiriasi nuotaika ir dėmesys gyvūnų temoms. Jis tapo specialios šaudyklos technikos kūrėju, kuris tapo vienu iš jo svarbiausių dalykų.

Labiausiai skandalingų madų dizainerių pastaraisiais metais, Domenico Dolce ir Stefano Gabbana, pridėjo ne labai malonias savo biografijos momentus. Tačiau, nepaisant to, mados namai "Dolce ir GabbanaIšlieka vienas populiariausių italų prekės ženklų. Dizaineriai savo kūrybiškumą orientuoja tiek į visuomenės elitą, tiek įprastus piliečius, išleidžiant kolekcijas miesto stiliaus.

Tikroji legenda, mados pasaulio imperatorius yra Vokietijos kilmės karaliaus Otto Lagerfeldo mados dizaineris. Jo biografijoje yra daug įdomių momentų. Šiandien ji įtakoja daugybę žymių mados namų visame pasaulyje. Karlas Lagerfeldas yra žinomas ne tik už savo kūrinius, bet ir kaip žmogus. Jis tapo savotišku stiliumi, netgi žmonės, kurie toli nuo mados, jį atpažins.

Anglų pasipiktinęs mados dizaineris John Galliano ne kartą buvo apdovanotas "Geriausias metų dizaineris" Jo drabužių eskizai skiriasi savo avangardo stiliumi. Savo karjeros viršūnę jis pasiekė Paryžiuje bendradarbiaudamas su garsiomis mados pasaulio asmenybėmis.

Mados dizaineriai JAV

JAV yra legendos. Pavyzdžiui, Kelvinas Kleinas, laikomas unisekso stiliaus protėviu. Jis pirmasis pristatė džinsus ant pjedestalo ir pristatė vadinamą logomaniją į madą. Skandalingas dizaineris tapo mados tendencijos simboliu.

Ralphas Laurenas šiandien yra vienas iš turtingiausių žmonių. Jo karjera prasidėjo Jungtinėse Valstijose. Jo lustai buvo paprasti ir tuo pačiu metu buvo elegantiškos vyrų kostiumų linijos, "laukinių vakarų" "drabužių kolekcijų" užrašai, jis sukūrė platų šilko kaklaraištį. Dėl olimpinių žaidynių Pekine Ralphas Laurenas tapo oficialiu sportininkų formos dizaineriu.

Bet Vera Wong sukuria gražiausių vestuvių sukneles. Vestuvių ir vakarų mados - tai jo triukas. Ir visa tai prasidėjo tuo, kad ji siuvė suknelę savo vestuvėms. Po to ji pradėjo gauti daug užsakymų, o Vera nusprendė visiškai apsidrausti sukūrusi ceremonines sukneles.

Takun Paninchgul - tai, ko gero, jauniausias visų išvardytų dizainerių. Jo karjera prasidėjo dėka "Vogue" redaktoriaus Anna Wintour. Šio garsaus mados dizainerio eskizai sujungia šiuolaikinius senovinių madų motyvus ir pastabas. Nenuostabu, kad Anna Wintour pavadino jį vienu iš perspektyviausių jaunų meistrų.

Vidaus podiumai

Žinoma, Rusija taip pat turi savo legendas. Ir nors Maskva jokiu būdu nėra pagrindinis mados kapitalas, vis dėlto yra jų verslo savininkai. Pavyzdžiu gali būti tokie žinomi mados dizaineriai Rusijoje, kaip Valentinas Yudashkin, Вячеслав Зайцев, Tatjana Гордиенко, Alena Ахмадуллина ir kiti.

Įžymūs pasaulio ir Rusijos mados dizaineriai

Dažniausiai skamba Valentino Yudashkin vardas Rusijoje. Jis sukuria ne tik drabužius už pietų, bet ir suprojektuoja karinės uniformos dizainą. Kitas garsus žmogus iš madingų draugų Rusijoje ir užsienyje yra Viačeslavas Zaicevas.

Jo kolekcijos taip pat yra populiarios užsienyje. Be to, kapitonas yra žinomas dėl savo scenos kostiumų kūrimui spektaklių.

Tatiana Gordienko sukūrė drabužių eskizus, kol dar vaikas. Ateityje hobis virto darbais, o mados dizaineris įkūrė savo prekės ženklą ir mados namus savo vardu. Alena Akhmadulina tapo žinoma dėl savo kolekcijos, pagrįstos Chukovskio pasakos. Be to, ji buvo pagarbi parengti olimpiados sportininkų formą ir bendradarbiauti su pop žvaigždėmis.

Ne tik Rusijoje yra pasaulyje žinomų mados dizainerių. Tarp Ukrainos dizainerių (artimiausioje užsienyje) yra daug žinomų mados dizainerių, žinomų visam pasauliui.

Tarp jų garsiausių:

 • Irina Karavay;
 • Victoria Gres;
 • Michailas Voroninas;
 • Andre Tan;
 • Aleksandras Zalevskis sukūrė neįprastus drabužių eskizus ir šokiruojančius ekranus.

Rusijos ir Ukrainos mados pasaulio meistrai glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje, dalijasi tendencijomis ir naujovėmis mados pasaulyje.

Mados pasaulio legendos

Mes neturėtume pamiršti tų žmonių, kurie tapo pionieriais daugybėje mados sričių. Tikrai didieji dizaineriai tapo savo laikmečio simboliais, ir šiandien jie turi šimtus pasekėjų visame pasaulyje.

Garsių mados pasaulio dizainerių sąrašą vadovauja tokios žinomos asmenybės:

 • Coco Chanel;
 • Christian Dior;
 • Guccio Gucci ir jo sūnus Aldo Gucci;
 • Gianni Versace;
 • "Louis Vuitton";
 • Yves Saint Laurent;
 • Oscar de la Renta.
Įžymūs pasaulio ir Rusijos mados dizaineriai

Jų biografijos yra pilni dramos ir mįslių. Kai kurie iš jų neseniai sukūrė drabužių eskizus. Dabar jų vardai yra amžinai mados pasaulyje. Jie pavadino garsių prekės ženklų išimtines prekes, mados namus, drabužių linijas, batus, kvepalus ir tt

Kiekvienas iš šių puikių meistrų galėjo tapti mados pasaulio eros simboliu. Nepanaikinamas talentas ir gebėjimas numatyti ateities tendencijas - tai savybės, kurios puikiai skiriasi nuo įprastų.

Žymios asmenybės mados industrijoje Rusijoje ir pasaulyje mums daro didelį poveikį ne tik per gyvenimą, bet ir po jų mirties.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 82 = 83