Megzti maudymosi kostiumėliai: sukurkite mados paplūdimio savybes savo rankomis! | pangudownloads.com
Mados

Megzti maudymosi kostiumėliai: sukurkite mados paplūdimio savybes savo rankomis!

Megztos maudymosi kostiumėlės tapo tendencija neseniai, bet jau įveikė milijonų moterų širdis aplink Globą. Pirma, toks drabužių elementas yra unikalus ir unikalus – jūs mažai tikėtina, kad tokioje maudymosi kostiumoje su jumis susipažinsite kita mergaitė. Antra, kūno suvokiamas natūralus audinys yra daug labiau priimtinas nei įprasta agresyvi sintetika.

Ir, trečia, tokie maudymosi kostiumai iš tiesų yra labai skanūs, ypač tiems, kurie turi figūras. Svarbu, kad tokį gaminį būtų galima pagaminti bet kokios adatos meistriškos rankos, kuri gali turėti mezgimo adatas ir žinoti mezgimo pagrindus.

Unikalus išskirtinis

Megzti maudymosi kostiumėliai: sukurkite mados paplūdimio savybes savo rankomis!

Trikotažo maudymosi kostiumas yra šiek tiek sudėtingesnis nei, tarkim, šalikas ar kumštinės pirštinės. Norėdami tai padaryti, jums reikės papildomų atributų – pavyzdžiui, kaulų, kurie yra liemenėlių petnešos.

Būtiniausia bus kaulų liemenė, nes joje krūtinė atrodo labiau apvali, aukšta ir viliojanti.

Galite susieti gražų maudymosi kostiumėlį su mezgimo adatomis tik kelias dienas, ypač jei turite pakankamai laisvo laiko. O savo rankomis sukurtas dalykas taps tinkama alternatyva net brangiems mados dizainerių kostiumams. Galų gale niekas negali konkuruoti su jumis – produktui “Rankų darbo” tu atrodai itin originalus ir nepakartojamas.

Pagrindinė tikrai aukštos kokybės produkcijos vieta yra geri siūlai. Turite atsižvelgti į tai, kad jūs nesudarote paprasto dalyko, todėl vilnoniai siūlai čia neturėtų būti tinkami. Jūs taip pat turėtumėte iš anksto parengti kostiumų dizainą, kad jums tinka. Tam reikia atsižvelgti į figūros savybes ir išorinio išorinio spalvos išvaizdą.


Tikriausiai jums nereikės priminti, kad turėtumėte pradėti nuo jūsų įprasto maudymosi kostiumo dydžio.

Galutinį produktą galima dekoruoti pagal savo skonį. Daugelis moterų pageidauja iškirpti liniją ir karoliukus su karoliukais ar karoliukais, papuošti kalnų akmenimis ar siuvinėti audinio gėles ant poravimosi. Čia viskas priklauso tik nuo jūsų vaizduotės. Taigi, pažiūrėkime į pagrindinę mūsų pokalbio temą – kaip teisingai pritvirtinti gerą maudymosi kostiumėlį su mezgimo adata?

Paruošiame medžiagas ir įrankius

Pirmas dalykas, kurio jums reikės, – surinkti reikiamas medžiagas ir priemones ateities poravimui. Įdomių maudymosi kostiumėlių su mezgimo adatų susiejimas yra aukštos kokybės siūlų pasirinkimas su visomis būtinomis savybėmis.

Būtina, kad verpalai būtų elastingi. Tai ypač aktualu, kai reikia megzti didelį maudymosi kostiumėlį. Ir net jei esate tuščia moteris, geriausia, kad jūsų produktas yra geras “Ištemptas”. Paprastai adatos moterys šiuo tikslu pasirenka tokį verpalų tipą kaip “Medvilnės ruožas” – tai labai lankstus darbe ir tinkamas net pradedantiesiems dirbti rankdarbiams. Atkreipkite dėmesį, kad 150-170 metrų verpalų svoris neturi būti didesnis nei 50 gramų.

Atkreipkite dėmesį į siūlų sudėtį – ji turėtų apimti didelę medvilnės dalį. Jūs nenorite, kad produktas subtilia jūsų odą intymose vietose? Gatavus daiktus būtinai turi būti malonu kūnui, ir šis veiksmas užtikrins tiksliai tinkamą medvilnę.

Be to, siūlai turi atitikti šiuos standartus:

Megzti maudymosi kostiumėliai: sukurkite mados paplūdimio savybes savo rankomis!
 1. Nekeisk jo savybių ir charakteristikų, jei jie liečiasi su vandeniu ir pilnai įsiurbia;
 2. Neblunka saulėje (kaip tai dažnai net sveikus audinius, mes rekomenduojame, kad jūs neturite galvoti apie pernelyg ryškių spalvų siūlų – yra rizika, kad jie dega greičiau nei įprasta);
 3. Neleiskite.

Tradiciškai, maudymosi kostiumėlių nėrimo – todėl gatavo produkto elementai yra sodrios, subtilios ir banguotos.

Tačiau jūs galite prijungti vienodai gražų dalyką su mezgimo adatomis. Ir būtent su stipinų pagalba gaunami tokie puikūs modeliai kaip monokini ir trikini.

Būtinai apsvarstykite galimybę siūti elastingo audinio pamušalą. Verpalai turi būti tokio tankio, kad greitai išdžiūtų, bet nešvotų.

Taip pat yra daug priklauso nuo mezgimo stiliaus – jums reikia surinkti kilpa yra ne per trumpas, o ne maudymosi kostiumėlį stovi akcijų, bet ir ne per mažai – papildomos ažūriniai yra nereikšmingas, ir jūs tikrai suprasti, kodėl.

Norėdami įsigyti maudymosi kostiumėlį, jums reikės šių medžiagų:

 • 150 g verpalų bet kokios spalvos (rekomenduojame taip pat įsigyti žaliavų iš skirtingo atspalvio apdailai);
 • Skrybėlių guma – 3 m;
 • Stipinai – № 2-2,5;
 • Kablys mezgimui – № 2,5-3.

Daugelis pradeda megzti maudymosi kostiumus su oro kilpomis ar lazdelėmis. Tai bjaurus ir nepraktiškas, be to, pirmą kartą įvesdami vandenį, jūs rizikuojate išeiti iš jos jau Eve kostiume. Taigi nedelsdami atmeskite šias parinktis ir ieškokite visapusiškesnio susiejimo būdo.

Norėdami susieti madingą maudymosi kostiumėlį su savo rankomis, turėtumėte pradėti dirbti su liemeniu. Tai bus pati sunkiausia, nes geras modelis apima fiksacijos kaulų naudojimą. Be to, turėtumėte galvoti apie pamušalą, ypač jei bandote vizualiai padidinti ar padidinti krūtinę.

Mes dirbame su liemeniu

Megzti maudymosi kostiumėliai: sukurkite mados paplūdimio savybes savo rankomis!

Kaip teisingai prijungti liemenį ant kaulų?

Pirmiausia reikia atkreipti ypatingą dėmesį į puodelių formą. Pasirinkite tą patį būdą, kai įsigijote gatavą kostiumą. Kai kurios moterys dėvi klasikinį taurę, kitus – užuolaidą. Čia jūs negalite rasti geriausio varianto visiems. Mezgimo modelius daugeliui puodelių galima rasti internete.

Puodelis privalo nuleisti krūtinę, o ne ištempti, kai jis yra užkimštas. Iš šonų paruoštą puodelį galima susieti su dviem elastingų siūlų eilėmis. Šiais tikslais bus padaryta žnyplė, karoliukas ar spandex gabalas.

Tačiau ši galimybė yra tinkama tik tiems, kurie turi mažą tvarkingą krūtinę. Jei jūsų krūtinės yra didelės, turėtumėte nustatyti puodelį guminiu juosteliu. Tai stipresnė ir tankesnė, todėl labiau patvari, net ir įspūdinga “Kraunos”.

Kaulus galima įsigyti atskirai, bet juos galima pašalinti iš seno liemenėlių.

Tačiau pirmoji parinktis bus geresnė, ypač jei seni kaulai jau yra aplysti ar deformuoti. Be to, geriau imtis nemetalinių fiksatorių, nes produktas dažnai kontaktuoja su vandeniu.

Kaip aš galiu susieti maudymosi kostiumėlį ant kaulų? Pirma, jums reikės imties. Tai padės jums reguliuoti poravimosi tankumą gamyboje “Švarus” pasirinkimas. Turėkite omenyje, kad tankis turėtų būti pakankamas, kad maudymosi kostiumas neplistų, kai jį dėvinsite. Pageidautina, kad mėginyje, kurio matmenys būtų 10×10 cm, yra 25 kilpos 40 eilučių. Jei, matuojant mėginį, jis yra didesnis nei 10×10, tuomet reikia imtis mažesnių adatų (ir atvirkščiai).

Produkto gamybos procesas yra toks:

 1. Pirmajai puodeliai, nukreipkite ant stipinų 23 kilpos ir megzti 30 eilučių veido švelnumo;
 2. Užmezgę bazę, įrašykite dar 20 kilpų kairiuoju kraštu ir sujunkite juos visus 33 eilučių;
 3. Galite pasirinkti kontrastingus siūlų atspalvius arba megzti juostas, kad liemenė atrodytų labiau įspūdinga (bikini yra geriau monofoninis);
 4. Su uždaromis kilpomis uždėkite vieną nėrimo ratą “Žingsnis”;
 5. Ant kitų dviejų kraštų, nėrimo eilutę, pakaitomis stulpelį su nėrimu ir dviem oro kilpomis;
 6. Antrasis puodelis megztas pirmiausia atspindžio formos;
 7. Paruoškite skrybėlių dervos fragmentus ir susikabinkite jį su puskojo nėrimo siūlu;
 8. Įdėkite ilgą guminę juostelę ant taurės apačios ir du trumpus šonus;
 9. Kaulai yra iš anksto dygsniuoti, todėl jie neslidžia ir tada sujungiami su puodeliais;
 10. Po to, kai guminės juostos pritvirtintos kampuose, papuošti ryšių galus su didelėmis karoliukais.

Liemenėlė gali būti dekoruota atskirai sujungtomis gėlėmis ar rožėmis iš satino juostelių.

Darbas su kelnaitės

Norėdami susieti kelnaites, vadovaukitės šiomis instrukcijomis:

Megzti maudymosi kostiumėliai: sukurkite mados paplūdimio savybes savo rankomis!
 • Nustatykite stipinus 87 kilpelius ir sekite 8 eilutes veido grynumo metodu;
 • Uždarykite gautą fragmentą iš vienos pusės vienu metu su 27 kilpomis;
 • Kiekvienoje antroje gauto segmento eilutėje 12 ir daugiau kartų sujungti antrą ir ketvirtą kilpas (kartu);
 • Likę 9 kilpos yra susietos 32 eilučių;
 • Kiekvienoje antroje eilutėje iš abiejų pusių pridėti 45 kartus per vieną kilpą;
 • Užbaikite 12 mezgimo eilučių be pridėjimo. Uždarykite visus vyriai. Formos šonines siūles;
 • Viršutinė lagaminų dalis yra tuščia taip, kaip buvo padaryta su liemeniu;
 • Įstatykite skrybėlę ant kelnių pėdų ir galo, o stygų galai taip pat turėtų būti puoštos karoliukais.

Kaip matote, maudymosi mezgimo mezgimo nėra nieko sudėtingo. Tačiau, jei esate tokio tipo mezgimo pradininkas, turėtumėte kreiptis dėl vizualinės pagalbos mezgimo procese.

Nebūtina prisijungti prie draugų rato – tiesiog žiūrėkite treniruočių vaizdo įrašus! Būkite originalus ir patrauklus!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

31 − = 30

Adblock
detector