Fata Španiel: ako správne upevniť a nosiť v deň manželstva?

Príprava na svadbu je nielen rozrušená, ale aj veľmi dôležitá doba v živote každej ženy. Zvlášť sa týka jej vlastného vzhľadu. Koniec koncov, je také dôležité premýšľať každý detail a získať titul najkrajšej nevesty!

Šaty družičky

Fata Španiel: ako správne upevniť a nosiť v deň manželstva?

Pokiaľ ide o šaty, preferencie dievčat sú veľmi odlišné – niekto má rád svieže šaty – koláče, niekto stojí šaty v gréckom štýle.

Avšak atribúty pre tento dôležitý deň sa neobmedzujú len na svadobné šaty, šperky a rukavice. Zvláštne miesto na obraze nevesty je závoj.

Niektoré moderné nevesty dávajú prednosť riadeniu jednej čeľuste na hlave, ale tí, ktorí si ctí tradície svojich predkov, si nemyslia, že ide o svadbu bez závoja. A to správne, pretože toto príslušenstvo nielen zdôrazňuje mládež a “Innocence” ale vytvára aj integrálny, primeraný obraz nevesty.

Závoj, nazvaný Španiel, je častým návštevníkom v svadobných predajniach.

Je to pohodlné a originálne, hoci väčšina našich krajanov nezabudnuteľne zabudla. V opačnom prípade sa to nazýva španielsky závoj alebo závoj-mantilla. Štýl španielskej závoja je celkom originálny, na rozdiel od bežného svadobného príslušenstva – je šitý v podobe polkruhu, ktorého okraje sú ohraničené krásnou vzdušnou čipkou.

V niektorých prípadoch je samotné príslušenstvo úplne čipky. Takéto zarámovanie tváre a vlasov robí nevestu ženskou a jemnejšou a dodáva jej vzhľad elegantnému, zdokonaľovanému a romantickému.

Ako nosiť svadobné príslušenstvo?

Po prvýkrát bol dizajn španielskeho závoja videný vďaka Isabelle III v 19. storočí. Sama sa v histórii objavila oveľa skôr, ale najprv nezískavala popularitu medzi bežnými ženami. Po verejnej svadbe osoby s vysokou spoločnosťou tento atribút svadobnej oslavy rýchlo a s istotou unikol masy.

Dnes táto závoj nie je príliš veľa dopytu, ale to len zvyšuje jeho originalitu a jedinečnosť. Tradične mantilla bola vyrobená z drahých chantilly krajky, a teraz, na rozdiel od štandardných svadobné ozdoby, to nie je vyrobené z tylu. Zvyčajne je vyrobená zo šifónu, zdobená nádhernými krajkami okolo okrajov.

  Амерички стил у одећи: која је њена карактеристика

Mantilla sa líši v rôznych štýloch a dekoroch. Napríklad, dlhý závoj môže byť vhodný pre svadobný obrad, ale pre viac “Pozemský” tradície, ako obraz v paláci manželstiev, príslušenstvo do lakťov sa zmestí. Mantilla môže harmonicky zapadnúť do obrazu akýchkoľvek svadobných šiat a nepredpokladajte, že je to relevantné len pre zdobenie sviežej čipky “Koláče”.

V dávnej minulosti mali španielske ženy takéto doplnky pod masívnou pokrývkou, ktorá mala skryť hrebeň, ktorá držala závoj na hlave. Dnes môže byť jeho pripútanosť skrytá šikovnejšie. Ak to chcete opraviť, je vhodný mini-hrebeň v podobe barrette, vyložený kamienkami alebo kovom.

Fata Španiel: ako správne upevniť a nosiť v deň manželstva?

Vlasy vyzerajú skvele, čo príliš nesúvisí s celkovým štýlom nevesty. Svadobný účes so závojom španielskych žien je lepšie urobiť dostatočne vysoko, aby vytvoril dodatočnú silu svojho upevnenia na hlave.

Dĺžka závoja, ako už bolo spomenuté, môže byť odlišné, ale pre bežnú svadbu je priemerná dĺžka mantilly skutočná. Avšak klasické príslušenstvo má zvyčajne pôsobivú dĺžku a vezme ho skoro na päty.

Ak máte vzor tohto príslušenstva, môžete ho šiť sami. Ale ak ste novým výrobcom rezania a šitia, je to najlepšie, pretože materiál je príliš jemný a vyžaduje špeciálny prístup.

Pripevniť závoj, ako už bolo spomenuté, najlepšie miniatúrne hrebienok, ale ak sa to zdá príliš banálne cestu, vyberte klip so živou alebo umelou kvetinou (alebo akékoľvek iné dekorácie na vašom vkuse a uváženia).

Robíme kaderník a pripevníme ju s mantilou

Už ste sa rozhodli, aký bude váš svadobný účes? Teoreticky mantilka môže byť pripojená k akémukoľvek štýlu, ale bude to oveľa jednoduchšie urobiť, ak je váš účes dostatočne vysoký a vlasy sú zbierané. Aj keď je možné záplaty opraviť adekvátne a na voľne klesajúcich vlnách – bude tu túžba a zručné ruky.

  Шта је тачно?

Poďme sa pozrieť na to, ktoré varianty účesov sú najbežnejšie v svadobnej štylistike:

 • Tyče a lastúry na vlasy;
 • Curly, kučery a vlny, zhromaždené a upevnené v zadnej časti hlavy;
 • Vysoké konské chvosty;
 • Stohovanie v gréckom štýle (s okrajom a zastrčenými prameňmi).

Samozrejme, existujú aj ďalšie možnosti účesov – to všetko závisí od zručností, predstavivosti a zručnosti ruky svojho pána.

Je celkom ľahké pripevniť závoj k zozbieraným vlasom – stačí použiť bežné vlasy, ktoré za “Elegance” môžu byť vytesané kameňmi. To pomôže ekologicky “Implant” príslušenstvo vo vlasoch a vytvoriť úplný obraz, v ktorom, ako sa hovorí, nie je nič, s čím by sa našla chyba. Ale s dlhými, voľnými vlasmi, veci sú oveľa komplikovanejšie: štandardný upevňovací materiál spravidla nevydržia prirodzenú hmotnosť vlasov, a preto musia kaderníci používať “Ťažké delostrelectvo” vo forme špeciálnych ráfikov a masívnych svoriek.

Fata Španiel: ako správne upevniť a nosiť v deň manželstva?

Španiel, spolu s pirátom a julietkou – najvhodnejšou voľbou pre vytváranie voľných kudrliniek a to všetci opakovane potvrdili všetci slávni svadobný stylisti.

Preto, ak chcete vyzerať originálne, venovali ste pozornosť veľmi “Pravý” štýl príslušenstva. Pri rozhodovaní sa oženiť s voľnou hlavou vlasov, mali by ste okamžite a kategoricky opustiť viacvrstvové, ťažké, tuk-naložené módy.

Ak chcete upevniť závoj nevesty potrebuje najtrvanlivejšie a najspoľahlivejšie – to dievčine umožní rozptýliť sa a vychutnať si to, čo sa deje bez toho, aby bola nútená neustále opravovať vlasy.

Preto tu nesmiete ušetriť včas, ani na konkrétnych zariadeniach na fixáciu.

Ako najlepšie upevniť závoj španielskej ženy?

Preto, ako už bolo spomenuté, sa hodí špeciálny hrebeň malej veľkosti, ktorý doplní luxus príslušenstva s jeho originálnosťou.


Takéto mušle môžu byť vyrobené z hladkého kovu alebo zdobené voľnými kameňmi. Túto úlohu môže vyriešiť aj neviditeľnosť, ale v takomto prípade budete potrebovať pomoc tretej strany (a prednostne profesionálnu).

Dôležité nuansy vysokej kvality kaderníctva so závojom

 1. Podprsenky by mali byť kvalitné a trvanlivé (v žiadnom prípade nekúpať hrubé hrebene a tenké neviditeľné);
 2. Vyberte vlasy, aby nedošlo k utiahnutiu vlasovej pokožky a nevytlačte ju. Takéto nepohodlie nielen kazí celú dovolenku, ale tiež vyvoláva bolesť hlavy;
 3. nutne “Skúšať” všetky druhy možností razenia pred svadbou. Nie je nadbytočné nosiť príslušenstvo doma po dobu 2-3 hodín, aby ste pochopili, ako pohodlne ste urobili montáž;
 4. Nepoužívajte príliš veľa úložného priestoru. Bezstarostné príslušenstvo, ktoré stále nemôžu držať, ale vlasy sa zmenia “Dirty” ramienka, nepríjemný vzhľad a dotyk;
 5. Určite vopred, ako dlho budete nosiť španielsku závoj priamo v deň svadby. Ak máte v pláne sa v ňom iba v matričnom úrade alebo na svadbe – to bude vyžadovať menej trvalé pripojenie, než ak máte v úmysle stráviť celý deň v ňom, až po rezanie svadobná torta.
  Каква је љепота одјеће од пливача?

Všetky tieto faktory by sa mali brať do úvahy nielen pre šťastných majiteľov “Prúžky až do pása”, ale aj dievčatám s pomerne krátkymi účinkami.

Voľné vlasy spolu so závojom španielskych žien vyzerajú neuveriteľne dotýkajúce sa a organické. Mali by ste však vopred myslieť na všetky možnosti na opravu, na nácvik ich pred slávnostným dňom.

Dodržujte takéto jednoduché odporúčania:

 • Vyberte časť pripevnenia tkaninového príslušenstva na niekoľko malých “Kraby” alebo jeden hrebeň je väčší. Uistite sa, že dostanete veľa trvanlivé “Invisibles” a vlasy – aj keď ich nepotrebujete nakoniec, nechajte ich “V zálohe” to neublíži;
 • Predpokladané miesto pripojenia by malo byť trochu vyčistené zvnútra, aby sa nebrala do úvahy struny v tvári s uložením;
 • Pamätajte, že vlasy sa nedajú úplne rozpustiť. A ak zbierate niekoľko krúžkov v zadnej časti hlavy, vytvoria optimálne podmienky pre fixáciu;
 • A nakoniec, ak sa vám všetko zhora zdá byť silným neporiadkom – vyberte si jednoduchšie príslušenstvo. Napríklad závojový pirát alebo závoj s fixačným mini-klobúkom.

Fata je atribútom akéhokoľvek svadobného obrazu. A nič by vás nemalo viesť k tomu, aby ste ho opustili. Buďte najkrajšou nevestou!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector