moda

Hovlit je kameň pokory a koncentrácie

Od dávnych čias naši predkovia používali kúzlo kameňa. Čarodejníci a ľudia, ktorí sa venovali znalosti čarodejníctva, používali v rituálnych sviatostiach magické vlastnosti minerálov. Mohli by ovplyvniť počasie, upokojiť prvky, zabrániť kataklyzmom a dokonca zmeniť tok času pomocou atribútov kameňa.

V dobe panovania kráľov boli šperky zo skvostov nosené len duchovnými a rodinami kráľovskej krvi ako znak bohatstva a moci nad obyčajmi. Z kameňov vyrobených korálkov, ružencov, figurín. Vedené na plochých perličkách a ďalších symboloch.

Hovlit je kameň pokory a koncentrácie

Predpokladá sa, že každý kameň má svoju vlastnú energiu a dušu. Ale iba jeho vlastné budú vedieť svoju moc.

Preto musíte starostlivo vybrať šperky, pretože nesprávna položka môže priniesť smolu životu užívateľa.

Preto sa predpovedá podľa dátumu, roka narodenia a zverokruhu. Po tom, čo dôkladne študovali charakteristiky, sa volí v prospech jedného alebo druhého talismana.

Dnes navrhujeme študovať prírodný kameň. Mnohí to videli na regáloch klenotníctva. Väčšina výrobkov je natretá modrou, ružovou alebo bielou. Bižutéria nie je drahá, ale je v dopyte medzi spoločnosťou.

Iné mená:

  • silikoborokaltsit;
  • lisovaná tyrkysová;
  • Cowley;
  • turkvenit;
  • Houle.

V preklade do ruštiny “Howlite” – Znie to škaredo. Preto ľudia často používajú meno “Lisované tyrkysové”. Minerál bol nedávno objavený a na jeho počesť neexistujú rozsiahle historické údaje, viery a legendy. Vedci sa však podarilo naučiť sa niektoré črty nového klenotu.

Contents

História narodenia Hovlity

Hlavné ložiská lisovaných tyrkysových farieb sa nachádzajú v USA, Kanade a Kalifornii. V Srbsku je Hoblite. Objaviteľom silikoborokalcitu je geológ Henry Gowa a kameň je pomenovaný po ňom. Prirodzená farba borosilikátu vápenatého je biela alebo sivá. Niektoré minerály sú zdobené hnedými a čiernymi pruhmi. Pri jasnom ultrafialovom svetle kryštály svietia žltou farbou.

Minerál sa spracováva v továrňach. Tam, oni ostriť tvar a vytvoriť rám. Haulit má poréznu štruktúru, takže je ľahko ju farbiť v rôznych farbách. K dnešnému dňu sa vyskytuje čierna farba, ružová, modrastá a belavá. Niekedy sú bielym korálkom daný jemný mliečny tón.

  Divisa scolastica - codice di abbigliamento scolastico

Liečivé vlastnosti kameňa a znamenia zverokruhu

Chemické zloženie turquenity obsahuje veľa vápnika. Jeho liečivé vlastnosti pomôžu naplniť nedostatok minerálnych prvkov v kostných tkanivách tela. Keď žena je tehotná, stráca na plodu veľa vápnika, preto sa odporúča, aby sa v priebehu celého obdobia nosilo kalcinované šperky.

Hovlit je kameň pokory a koncentrácie

Čarodejníci pripisujú hodnotný minerál ľuďom s bolestivými zubami, verí sa, že hovädzí dobytok je schopný liečiť bolesť a obnoviť kostné tkanivo zubov. Okrem toho sa korálky používajú v masážnych technikách na liečbu kŕčových žíl, celulitídy a ochorení kĺbového systému.

Napriek mnohým pozitívnym vlastnostiam kameňa, nemôže ho použiť všetci. Podľa astrologických údajov je zistené, že požiarne značky sú prísne zakázané kontaktovať haulit.

Tento klenot je vhodný pre štyri znaky zverokruhu – panny, teľatá, kozorože a škorpióny. Zástupcovia tejto série sa vyznačujú vytrvalosťou. Minerálne látky pomôžu upokojiť ich nadmernú impulzívnosť a naučiť im ukázať trpezlivosť ostatným.

Hovlit – čarovné vlastnosti kameňa

Magické vlastnosti získané za studované energetické a farebné vlastnosti. Modrá je farba komunikácie, pravdy a emocionality. Energetickí ľudia pomôžu skrotiť. Farba trpezlivosti je vhodná pre milovníkov umenia. Neutralizuje časť nadbytočnej energie a vyučuje dôveru.

Biela je dobrá, očista, veľa šťastia. Farba duchovnosti a božskej múdrosti. Súvisia s nebeskými telami a čistotou.

Hovlit je kameň pokory a koncentrácie

Ružová – neha, život, súcit. Má relaxačné vlastnosti na nervovom systéme.

Spôsobuje ospalosť, pokoj, vhodný pre ľudí s nespavosťou a trpiacich duševnými poruchami. Môže byť používaný pre deti počas denného spánku.

Čierna – farba noci, tma. Pomáha prekonávať obavy, vnášať dôveru k sebe. Niektorí majú potlačenie.

Hovlit neutralizuje negatívnu energiu, čistí od rušivých myšlienok.

Zmierňuje nervové poruchy, depresívne a stresujúce stavy. Pomáha sústrediť sa, takže sa odporúča nosiť študenti, vedci. Ďalší minerál pomáha zapamätať si sny.

  Пантихосе тела: зашто се сматрају лошим обликом

Ako rozoznať prírodné tyrkysové od Hovlity

Prírodné tyrkysové a karfiolové sú rôzne kamene. Vzhľadom na poréznu štruktúru je minerálna farba modrá. Takéto šperky sú na vonkajšej strane podobné drahému kameňu a predajcovia nehanebne používajú túto kvalitu.

Aby sa nezachytili, musí sa naučiť odlíšiť tyrkysovú od kalcifikovaného falzifikátu:

  • pozrite sa na pórovité otvory, biele – imitácia;
  • namočte vatovú vatu s alkoholom a pretrepte produkt, ak sa farba dostane dole, je to falošná;
  • farba tyrkysovej má sieťové štruktúry, umelý materiál je jednotný;
  • pri zahriatí prírodný kameň bude prasknúť podľa vzoru, falošný sa rozplynie, zmení sa čierne.

Ak neviete, ako sa rozlišovať, zavolajte klenotníka na presnú diagnózu. Pred zakúpením drahého produktu požiadajte predajcu o osvedčenie o produkte.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply