İnci sütyeninin avantajları ve dezavantajları | pangudownloads.com
moda

İnci sütyeninin avantajları ve dezavantajları

Kendine güvenen, seksi ve çekici hissetmek için, bir bayan kendine uygun iç çamaşırı seçer. Bu tür ürünlerin modern çeşitliliğinde, kemiksiz bir sütyen, kadınlık, romantizm ve zarafet örneğidir. Ne yazık ki sadece bir şey: böyle bir gardırop olayı haksız yere unutuldu, ama boşuna ...

Kemiksiz korsajı ne ayırt eder?

İnci sütyeninin avantajları ve dezavantajları

Şınav ve taş kullanmadan bir sütyen alır almaz, derhal elbisenize sıkıca yerleştirilmiş çamaşırlarla farkı fark edeceksiniz. Böyle bir ürün tek kelimeyle tanımlanabilir "yumuşak".

bodices ve herhangi ekler çekirdeksiz bile mammologists ikna - Bu, dikkate bütün anatomik özelliklerini almak cilt, bezler ve kaslara nazik, duyarlı edebilen bir kadının meme, ideal giysidir.

Bu arada, çukursuz büstler çok uzun zaman önce ortaya çıktı ve mevcut sütyen versiyonlarının progenitörleri olarak güvenle kabul edilebilirler. O günlerde, bayanlar o kadar etkileyici bir seçim vardı ve bir süre sonra, onun iyi tanımlanmış hale kemikler, pushami ve göğüs kaldırdı diğer eklemelerle piyasa iç çamaşırı göründü o hacmini ve şeklini verdi.

Ne olursa olsun, dantel sütyenler kadın mağazalarının vitrinlerinden kaybolmaz, ancak hepsi üreticilerin müşterilerinin isteklerini dinlemeyi ve onları dışarı çıkarmayı öğrendikleri için. Örneğin, bu tür ketenlerin modern modelleri, elastik ve yoğun kumaşlardan ve dantellerden yapılır, bu nedenle de göğüsleri de destekleyebilir ve baştan çıkarıcı bir görünüm verebilirler.

Cazip ve rahat

İnci sütyeninin avantajları ve dezavantajları

Zarif danteller, yumuşak ve yarı saydam sentetikler ... Bütün bunlar, bir adamın hayran olduğu bir kadının vücudunda görmek istediği şeydir. Bu nedenle, silikon ekler ve kemikçikler olmadan intimissues ile sutyen - Bu tam olarak eşinizi şımartabileceğiniz şeydir, iç çamaşırı ve vücudunuzun baştan çıkarıcı olması.

Özellikle her bir göğü sıkıca saran yumuşak ve elastik malzemeden üçgenler olan seksi ve çekici görünümlü modelki. Bakmak güzelse, o zaman dantelle kesilmiş, özel bir korse bulmak mümkün, altta kesilmiş ve büstin kendisini destekleyen bir ipek kurdele.

Bando - bu kullanışlı ve pratik bir başka tipte sonsuz korse. Böyle samimi bir gardırop, hem sportif hem de romantik görüntüleri gerçekleştirerek sonsuza kadar deneyebileceğiniz, gerilebilir kumaşın sıradan bir şeridi gibi görünüyor.

Doğru seçin ve uygun şekilde takın

Herhangi iç çamaşırı, dünyaca ünlü büst Intimissimi veya konvansiyonel düşük maliyetli marka olsun, büyük titizlikle titizlikle ve dikkatle seçilmelidir söylemek tamamen yanlış olur. onlar sadece gerekli desteği sağlar, ancak düzgün bir şekil vermek vermedi maalesef büyük göğüs boyutu lüks, dantel bodices uygun "ambalaj" değildir.

Bu iç çamaşırı, ergen kızların yanı sıra düzgün ve kompakt şekillere sahip bayanlar için idealdir. Ek olarak, kemiksiz büstler, anneler için olduğu kadar günlük kullanım için idealdir. Ovalamıyor, basmıyor, rahatsızlığa neden olmaz ve göğüse hassastırlar.

Her şey sadece çamaşırın alındığı ve büstün doğal büyüklüğüne tam olarak uyduğu takdirde mümkündür. Eğer bardağın daha küçük bir hacimde ve göğüs çevresi ile bir model üzerinde durursa, korse itin ovmak veya sağlık için sadece rahatsız değil aynı zamanda tehlikeli değildir hassas bölgeyi çimdik başlar.

Ancak, bir ürünün çok fazlası da çekmeye değmez, çünkü hem çıplak vücutta hem de giysilerin altında özensiz görünecek ve meme gerekli desteği almayacaktır.

Doğru büyüklükte bir sutyen seçmek yeterince kolaydır ve bunun için birkaç ilkel hareket yapmanız gerekir:

  • Korse giydikten sonra iki elinizi de kaldırın. Göğüsler bardaktan düşerse, model sizin için çok büyüktür;
  • Göğüs, göğsün merkezine gevşek bir şekilde bağlanmışsa, o da büyüktür;
  • çamaşır için biraz Taşı ve çıplak göğüs alt kısmını bırakarak omuzlarda olsun, değil bardak olmadığını kendileri sürünen vardır içine kesmeyin geri sutyen askıları kadar tarama değilse, bir göz atın. Eğer öyleyse, farklı bir boyut veya model istemek için çekinmeyin.
İnci sütyeninin avantajları ve dezavantajları

Üçüncü boyuttan daha büyük bir büstin var mı ve bu yüzden dantel iç çamaşırlarıyla kendinizi şımartmak mı istiyorsunuz? Versiyonu geniş bant iplikleri veya boyuna atılan benzer bir malzemeden bir kurdele ile deneyin.

Asıl mesele, korse memeyi göğsü tutması ve ona vermemesidir.endişe"Ve sarkıyor. Ayrıca, yoğun ve geniş bir korsaj ile modelki almaya çalışın, ve sonra en şeffaf ve dantel bardaklar bile görevleriyle mükemmel bir şekilde başa çıkacaklardır.

Tüm bu avantajlara ve doktorların güvencelerine rağmen, hanımlar güzel bir şeyden daha fazlasına ihtiyaç duyarlar, hassas ve yavaşça büstlerine yapışırlar. Bazen, çamaşırları olmadan yapamazsınız, bu da göğüsleri daha büyük, daha uzun, daha ihtişamlı ve baştan çıkarıcı yapar.

Ve sonra, itme sütyenini köpük veya silikon uçlarla, çukurlu veya benzeri ile satın almak gerekir. Derin bir bakışla kıyafetler giymeyi mümkün kılan itme izleyicisidir.

Eh, böyle bir ürün nasıl seçilir ve giyilir, aşağıdaki yayınlardan birinde konuşacağız. Güzel ol ve iç çamaşırının sana yardım etmesine izin ver!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 5