Jeans varenki: kendi ellerinizi yapma seçenekleri

80’li yılların sonlarında varenki’nin kotundaki patlama, modadaki tüm moda ve kadınların, modern trendde gösteriş yapma şansı için son vermeye hazır olmalarına neden oldu. Parası olanlar sıkıydı, sadece tek bir şey vardı – sıradan bir kot pantolonu pişirmeye dönüştürmek.

Jeans varenki: kendi ellerinizi yapma seçenekleri

Ne yaparVarenkov“? Bu, perişan ve yıpranmış etkisi ile kot anlamına gelir. Bunu çamaşır suyu, sirke, zımpara kağıdı, çamaşır suyu vb. Yardımıyla yaratabilirsiniz.

Halk ustaları daha da ileri gitti ve birlikte pişirilen kotların etkisi ile birlikte, farklı renklerde kumaşlar, aynı zamanda çeşitli boyalar, meyve ve sebze suyu, vb.

Evde kendi kotunu nasıl yapılır

İşte en yaygın olan birkaç yol vardır:

  • Çamaşır makinesinde çamaşır yıkayın, çamaşır tozu ve ağartıcıyı normalden 3-5 kat daha yüksek bir konsantrasyonda yıkayın. Bundan sonra, pantolon ve kemerin alt kısmı büyük dikişlerle elle dikilebilir. Bu, ürünün sadece dış tarafının içeriye dokunmadan kaynak yapılmasına izin verecektir. Çamaşır makinesi tamburunda çamaşır suyu, küçük bir çamaşır suyu ve soda doldurun ve küçük tahta parçaları yerleştirin. Mantar tapaları kullanılabilir – daha çok, daha iyi. Normal yıkama döngüsünü açın ve ürünü kurutduktan sonra takabilirsiniz;
  • Kotlarda varenka nasıl yapılır? Başlamak için, çözümü hazırlayın: büyük bir konteyner dolumunda “beyazlık“Bir bardak su üzerinde bir bardak hesaplanması. İlacın toz almasını sağladıysanız, bir kova su 100 gr toz almalıdır. Çözelti kaynama noktasına getirilmeli ve sadece kot pantolon giyilmelidir. Pantolonlarda dikey çizgiler almak istiyorsanız, onları sıkarken sanki bükün. Bir kumaş parçasını yatıp bir lastik bantla birlikte çekerseniz, karakteristik yıldızların elde edilmesi kolaydır. Ne kadar kaynatılacağı, istenilen sonuca bağlı olarak herkes kendi kendine karar verir. Genel olarak, maruz kalma süresi 15 dakika ila 1.5 saat arasında değişir. Sonunda, şey iyi durulayıp kuru kalacaktır.
Jeans varenki: kendi ellerinizi yapma seçenekleri

Kotu pişiremezsiniz ve sadece zırhlı ızgara üzerinde yıkayarak ve ıslatarak nemlendirebilirsiniz. Onları zımpara kağıdı ile yürütebilirsiniz. Ve modanın modern kadınlarına bir başka ipucu: Klor suyunu hazırlayın ve en sevdiği pantolonlarla serpin.

  Jaggins com cintura alta como alternativa aos jeans e leggings

Düştüğü yerler açık kırmızı, paslı bir dokunuş olacak, ama mavi bir ton vermek için zengin bir mavi mavinin çözümüne yardımcı olacak. Ürünü birkaç saat kısaca indirip, sıkın ve kurutun.

Ne giymek ile denim varenki

Evde pişirilmiş alışkanlık kot pantolon yapmak çok kolaydır, ama aynı zamanda onları ne giyeceğinizi düşünmeniz gerekir.

Spor kıyafeti ve ayakkabının klasik ama artık uygun olmayan bir seçenek olduğunu söylemeliyim:

Jeans varenki: kendi ellerinizi yapma seçenekleri
  • Bugün, romantik genç bayanlar kot pantolonlu rüptürlü bluz giyiyorlar ve bir trend olarak ortaya çıkıyorlar;
  • Kazan-kazan seçeneği, erkek arkadaşının omzundan çıkarılmış gibi uzatılmış kollu geniş bir kazaktır;
  • Bu pantolonun inanılmaz şekilde gerçek kombinasyonu, parlak ve etkileyici bir baskıya sahip bir gömlek. Soğuk mevsimde, klasik bir ceket, ceket, yelek veya hırka koyabilirsiniz;
  • Kafesteki bir gömlek de harika bir çözüm. Ergen kızlar, üstleri üstüne koyarak, dış giyim olarak kullanırlar;
  • Ayakkabı, gideceğiniz yere bağlı olarak seçilmelidir. Bir yürüyüş için rahat spor ayakkabılar veya Oxford giyebilirsiniz;
  • Bir randevuya geçerken, özellikle de kot pantolonunuzun modeli, kasıtlı bir kasık seviyesini gösteriyorsa, firkete üzerindeki sandaletleri tercih edin;
  • Yüksek beline sahip kotlar, mideyi açan üst kısımla mükemmel bir şekilde birleşir.

Bu tüm tavsiye. Rüyalarınızın kotunu giyin ve onları zevkle ve başkalarına gıpta ile giydirin. İyi şanslar!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector