Kollu fenerler: modadaki güncel trend | pangudownloads.com
moda

Kollu fenerler: modadaki güncel trend

Bir el feneri hortumu en güzel ve çekici biridir. O her zaman kolay, romantik, kadınsı ve zarif görünüyor. Her şeyin ana dekorasyonu. Buna ek olarak, onun yardımı ile, rakamı, vücudun üst kısmının alt olandan daha küçük olduğu adil cinsiyete göre dengelemek mümkündür.

Bu tip kollu türleri

Kollu fenerler: modadaki güncel trend

Tasarımcılar bu mevsimde bir kolda artan ilgiyi bu sezonda göstermiştir.

Ve bu son derece doğaldır, çünkü son koleksiyonlarda geçen yüzyılın 60. yılına doğru bir eğilim olduğu açıkça görülmektedir. O zamanın parlak bir işareti dokunaklıydı. "Fener". Duygu, romantizm, gençlik ve zarafet gibi bir dizi duyguyu bir araya getirdi. Genel olarak, bugün olan her şey sezonun sloganını ilan etti.

Bu türden minik kollar mahallede en değişik şekil ve dokuya sahip yaylar, küçük düğmeli tokalar, alevlendirilmiş etekler ile donatılmış silüetler ile görülebilir. Bazı tasarımcılar, dirseklerin üzerinde, dirseğin aşağısında, uzun farklı hacimlerde ve farklı manşet boyutlarında, farklı uzunluklarda bir koleksiyon el feneri sunmaktadır.

Bazı kıyafetler, çok ışıklı bir el fenerinin dar uzun bir boruya, sıkı bir koluna devam ettiği ortaçağ manşonları ifade eder.

Gördüğümün ilk izlenim biraz garip, ama her durumda, bu kıyafet kadınlık ve özgünlükten yoksun değil.

Bu stilde en az bir şey aldığınızdan emin olun, özellikle de sıkılmış kasların övünmemesi durumunda. Tüm eksiklikleri gizlemenize ve karşı konulmaz görünmenize izin verecektir! Bu gibi kıyafetleri bir figür olarak seçmek çok önemlidir, çünkü herkese gitmez. Omuzları olan bayanlar, leğen kemiğinden çok daha geniş olan bu stil, sadece mevcut özellikleri vurguladığı için tavsiye edilmez.

El fenerleri şeklinde kollu bluzlar

Kollu fenerler: modadaki güncel trend

Kadın gardırobunun bu temel unsuru, 19. yüzyılın sonundan beri aktif olarak kullanılmaktadır.

Bu zamanlardan beri, stil, dekor ve kumaşlar sürekli değişimlere uğradı, ama her zaman moda şovlarına dahil edildi. Kesime bağlı olarak, alt ve farklı ayakkabılarla birleştirilebilirler. Gelecek ilkbaharın gerçek eğilimi, bir el feneri şeklinde bir manşonla süslenmiş bluzlar.

Önde gelen moda trendlerinin en üstünde, erotik ve şehvetli olduğu saydam ve şeffaf kumaşların bluzları bulunur. Elbette, moda tasarımcılarının önerdiği gibi, ketensiz bir fenerle, ketensiz bir fener giymek neredeyse imkansızdır, ancak altından kalın renkli bir sutyen seçerseniz, bu şekilde çalışmaya bile gidebilirsiniz.

Açık kıyafetler üretmek için ipek, gipür, örgü, organze, şifon vb. Kullanılan malzemeler. Çoğu zaman bu modeller uzun kollu fenerlere sahiptir. Bazıları göğsü kaplayan unsurlarla dekore edilmiştir. Bu, onları provokatif deneyler için hazır olanlara iç çamaşırsız olarak giymenize izin verir.

Çok nazik ve gerçekten kadınsı, nakışlı bluzları, ayrıca narin ve dantelli.

Hala topikal bluzlar, moda kaide üzerindeki yerlerini sıkıca kapattı. Hafif kumaştan yapılmış bu türden bir bluz sadece düz bir karnın sahibine uygundur. Dizinin hemen altındaki kabarık etekle giyin ve bir trendin içinde olacaksın. Ve iyi bir çift siyah düz daralmış pantolon, şişirilmiş bel ve kısa pantolon 7/8 ile şort yapacaklar.

Bir el feneri şeklinde bir kol ile elbise

Kollu fenerler: modadaki güncel trend

Bu tarzın eşsizliği, her mevsim için kıyafetleri tamamlayabilmeleridir. Tasarımcılar izleyicinin ilgisini hem ilkbahar-yaz için hafif elbiseler ve soğukta giymek için rahat, yoğun kumaş modelleri sunar.

El feneri kılıflı bir yazlık elbise olarak, uçan bir kesim ile uzun bir model, doğal kumaşlardan yapılmış kısa bir tunik veya dışarı çıkarken bir gece elbisesi.

Böyle bir dekor ile rahat bir kıyafet göze çarpmayan, ancak aynı zamanda sahibinin defencelessness vurgular. Bir kol tipi el feneri ile kattaki elbiseler zarif tarzı, ciddi ve zarif görünüyor.

Demi-season ve sıcak kış modelleri, kural olarak, bu formun uzun kollularını süslemektedir. Aynı zamanda, kesim ya serbest olabilir ya da omuzdan bilek ya da dirseğe kadar geniş olabilir.

Daha az popüler olan, omuzda küçük bir düzenek olup uzun sıkı bir kol haline dönüşür.

Çalışmak için, tarzınızı seçebilir ve fenomeni seyrelten şiddeti laconic elbise çantasında saklayabilirsiniz.

Kol-el feneri ile ceket

Kollu fenerler: modadaki güncel trend

Kısa kollu bir el feneri, manşetleri ve yakılmış kollu bir manşonu olan demi-sezon montları hala modada. Tabii ki, ancak daha soğuk mevsimler hesaplanmaz, ancak uygun havalarda, uzun deri eldivenlerle zıt renkte giyilmesi önerilir.

Örneğin, gri bir kat siyah eldivenlerle desteklenebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

Siyah ve bard'ın güzel birleşimine benziyor. Deri zarif bir klasiktir ve rahat bir takım için, renk ve tarzla eşleşen tığ eldiveni uygundur.

Dışarısı sıcaksa, el fenerinin altından dışarı bakan hafif bir kazakın açık kolyesini diğerlerine göstermeyi göze alabilirsin. Ana kondisyonu - kolunu tamamen sıktı, düzgün ve güzel görünüyordu. Yetişkinler için benzer kıyafetlerin yanı sıra, kollu-fenerlerle süslenmiş çocuk giysileri de yaygındır.

Bu kıyafetde kızlar son derece sevimli ve son derece uyumlu görünüyorlar.

Kollu kollu çocuk bluzları, en basit deseni kullanarak kendi başlarına bir el feneri de dikilebilir. İsterseniz, çocuğunuz için her zaman güzel bir elbiseyi uzatabilir ve tasarlayabilirsiniz.

Burada deney yapmak için çok fazla fırsat var. Asıl önemli olan, şık görünmek ve bu hissi bebeğinize aşılamak arzusu. İyi şanslar!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 2 = 8