Kot pantolon ve tozluklara alternatif olarak yüksek bele sahip jaggins | pangudownloads.com
moda

Kot pantolon ve tozluklara alternatif olarak yüksek bele sahip jaggins

Herhangi bir kadının gardırobunda yüksek bel ile jeggings bulabilirsiniz, ancak çok az insan onları gerçekten lüks görünecek şekilde nasıl birleştirebileceğini biliyor.

Jegginslerin kökeni tarihi

Kot pantolon ve tozluklara alternatif olarak yüksek bele sahip jaggins

Jaggins, 2009'da popülerliğini kazandı, ardından moda tasarımcısı Joe Dean, ilk kez gösterisinde bir tayt ve kot pantolon karışımı sundular. Leggins progenitörleri (jeggins isminin başka bir versiyonu), 90'lı yıllarda herkes tarafından sevilen taytlardır.

Joe Dan, tayt modelini ya da yapıldıkları kumaşı geliştirdi. Elastik denim ya da kumaş yerine - yüksek denim kot temelidir.

markalar bilinen, moda gösterileri, Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Marc Jacobs yüksek oturma elastik pantolon sunulan tozluk iyileştirmeler fikrini aldı.

Biraz sonra elastik kot pantolon Bershka, Topshop, HM tarafından sunuldu. Küçük bir süreden sonra, gebe kadınlar için büyük mide desteği, çatlakların görülmesine izin vermeyen modeller ortaya çıktı.

Tozluklar ve joggings arasındaki farklar nelerdir

Tozluk ve joggings birbirine çok benzer olmasına rağmen, bazı önemli farklılıklar vardır. Tozluklar tozluk ve kot pantolonun bir tür melezidir. Taytlar daha yoğun ve gerilebilir bir kumaşla ayırt edilirken, tozluklar pamuk malzemeden yapılır.

Tozluklar tunikler, elbiseler, erkek gömlekleri ve hatta eteklerle doğru bir şekilde kombine edilmiş, kısa üstleri ile çok kaba görünecektir.

Aynı zamanda, yüksek bele sahip kot-jeggings, kısa T-shirt ve üstler ile en iyi şekilde birleştirilebilir. Tozluklar daha ince bir malzemeden yapılır ve tam şeklin kusurlarını gizleyemez. Ek olarak, tozluklar genellikle orta veya düşük bir inişe sahiptir ve tasarımları oldukça basittir.

Çeşitli tüzel kişilik modelleri

2011 yılında çeşitli renk çözümleri sunuldu. Böylece, yüksek kot kot pantolon beyaz, mavi, bej, kahverengi ve siyah olarak ortaya çıktı. Bazı dekor ve tasarım unsurları da geliştirildi. Örneğin, elastik kotlar kesinlikle mavi değil, "Haşlanmış" gölge.

Şimdi dekore edilebilirler:

 • saçak;
 • kenarlarda yıldırım;
 • cepler-blend;
 • perçin;
 • bağlantı elemanları;
 • düğmeleri;
 • rhınestones;
 • düğmeleri;
 • kayış;
 • dantel;
 • diğer sonlandırma elemanları.

Elastik yüksek kot pantolon dizler veya kalçalarda özel olarak yırtılabilir. Denim'den yüksek kot çeken çeşitli modeller, doğru seçeneği bulmak için herhangi bir formdaki kıza yardımcı olacaktır.

Üst düzey bir tozluk modelinin doğru seçimi için talimat

Çok çeşitli ince kot modelleri, her kadının kendi başına başarılı bir imaj bulmasına yardımcı olacaktır. En popüler tüzel kişilik modellerini ele alalım.

Kot pantolon ve tozluklara alternatif olarak yüksek bele sahip jaggins

İnce jeggins, dolgun bir karın ve hacimli kalçaları olan bayanlara uyacak.

Bu gardırobun ana işlevi "Utyagivanii" ekstra kilo, kızın belinde ve diğer problem bölgelerinde 10 cm'ye varan oranda azalması sayesinde.

Sıradan bir kottan daha yüksek bir uyumla ayrıldıkları için, kıyafet ve büyük kıyafetler çekemezsiniz. Uyluk ortasına doğru bluz veya gömlek ile doğru kombinasyonu bulmak, hatta daha da ideal bir figürün etkisini elde edebilirsiniz. Denim pantolonlar, daha rahat bir uyum için yanlarda fermuarlar olabilir.

Yüksek bel elastik pantolonlar kadın doğurmak için iyi bir seçenek olacaktır.

Kendilerini Ledzhinsy ve böylece bel kot biraz daha yüksektir, ancak bazı üreticiler evrimleşmiş göbekle fashionistas karşılamıştır ve daha da yüksek iniş olan modeller bıraktılar. Bu seçenekler, bel hattını tanımlamaya ve fazla hacmi gidermeye yardımcı olur.

Yüksek jeggings farklı parametreler ile kadınlar için uygun olmasına rağmen, uzun boylu ve ince kızlara bakmak için daha avantajlı olacaktır.

Hamile kadınlar için, mideyi sıkmayan ve anne adayının kendilerini rahat hissetmesine izin veren özel kot pantolonlar da gelebilir. Hamile kadınlar için jeggings, diğer modeller gibi, pamuk ve spandeks ilavesi ile elastik denimden yapılır. Gelecek anneler, hem ısıtılmış modelleri hem de yaz seçenekleri olduğu için, yılın herhangi bir zamanında yüksek bir uyumda elastik kot pantolon giyebilir.

Kilo kaybı için yüksek kot pantolon, rahat hissetmenizi sağlayan şekli çeken ince jegginslerden farklı değildir. Onlara, sıradan kotlardan farklı olarak, yıldırım veya düğme yoktur. Normal kot pantolonlardan kilo almak için taytları ayırt etmek zordur. Yüksek kot pantolonları çamaşırları çekmeye benzer, bu yüzden uygun kan dolaşımını teşvik ederler ve damarları sıkıştırmazlar.

Özel dikkat, yüksek bel ile etek jeggings hak ediyor. Kalçaları azaltarak, ince bir rakam elde etmek için bir dakika izin verir. Yüksek bel ile kottan etekler genellikle sadece ekstra pound çekmekle kalmaz, aynı zamanda güzel ve yuvarlak kalçaların da etkisini yaratır. Böyle bir etek, hem gevşek hem de sıkı oturan üst kısımlarla giyilebilir, içeride doldurulabilir veya dışarıda bırakılabilir.

Yüksek legzinsy'yi doğru bir şekilde birleştirmekle

Ultramodern günlükleri giymekle ilgili soru her zaman güncel kalır. Bunu daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Sağlam yüksek belli tozluklar aşağıdaki setlerle mükemmel uyum sağlar:

 • Kürk veya kumaş yelek ile kısa bir üst;
 • 23 kalçayı kapsayacak şekilde serbest kesim bir kazak;
 • bir ceket veya ceket ile birlikte gömme gömlekler;
 • Kısa yelek ile erkek gömlekleri.

Kenarlarda ve kalçalarda ekstra santimetreye sahip kadınlar için, yüksek taytları bir serbest top ile birleştirmek en uygun seçenektir.

Yüksek takma, gergi veya düğmeli tozluklardaki herhangi bir takı, setin geri kalanıyla yeteri kadar kombine edilmelidir. Örneğin, boncuklar, payetler, pailetler veya işlemeli aplike ile süslenmiş birkaç mevsimde bir sextile seçebilirsiniz.

Bir kitin seçiminde önemli bir nüansı unutmamak gerekir - bir rengarenk tabanı monofonik bir üst ile birleştirilmelidir ve tam tersi. Yüksek alacalı pantolonlar ve eşit derecede parlak bir gömlek, bir kadını parlak ve şekersiz bir noktaya dönüştürecektir. Ve parlak bir top ile tamamlanan beyaz jeggings oldukça organik görünecek.

Etek-joggings, eteklerin renk skalasına bağlı olarak seçilebilen ofis tipi veya üst kısımlarda gömleklerle birleştirilebilir. Üst birkaç ton daha hafif giyilmek istenir.

Doğru ayakkabı nasıl seçilir

Kot pantolon ve tozluklara alternatif olarak yüksek bele sahip jaggins

Yüksek kot pantolonlar hem yüksek topuklu ayakkabılarla hem de botlarla giyilebilir, bu arada, görüntüyü daha kolay hale getirir.

Spor ayakkabılar, yüksek tayt ile birleştirildiğinde, ancak kız koşuya veya fitness kulübüne giderse uygun olacaktır.

Günlük çıktılar için bir görüntüyü loffers, bale ayakkabıları, alçak topuklu ayakkabılarla birlikte düşünebilirsiniz.

Traktör tabanında polubotinki ile veya yüksek topuklu ayakkabılarla etkili bir şekilde yüksek tayt göreceksiniz.

Ancak sandalet ve yazlık sandaletler bırakmak daha iyidir. En uzun bacakları bile görsel olarak azaltacaktır.

Jeggins boyutunu belirlemek için nasıl

Kayıtların boyutunu doğru olarak belirlemek için, parametrelere bağlı olarak daha küçük olanı seçmeniz gerekir. Bu nüans doğru boyutu ile yanlış hesaplayabilir değil hatırlamalıyız - Bir kız M Yani, eğer, o zaman giymek ve yıkanabilir streç için S'in Herhangi pantolon seçmek daha iyidir.

Yukarıdakilerin hepsinden, yüksek taytların tüm bayanlar tarafından giyilmesi gerektiği sonucuna varabiliriz. Yüksek ekim nedeniyle aşırı hacmi saklamanız gerekip gerekmediğine bakılmaksızın veya uyumunuzu ve güzelliğinizi vurgulayın.

Akşam olayları için giyilebilirler ve spor salonunda çalışmak ya da çalışmak için en azından her gün giyerler. Yetkili kıyafet kombinasyonları ile kız, karşı konulmaz görünecektir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 62 = 72