moda

Krátke a krásne: ako nosiť šortky na krasokorčuliari

Ženské nohy boli vždy považované za jednu z najkrajších a sexy častí tela. Vzhľadom na to, že ženy sa stretnú, muži najskôr upriamia pozornosť na nohy. Samozrejme, nie každý mal šťastie, že je vlastníkom nohy, ako hovoria: "z uší". Ale nenechajte sa na to rozrušiť. Hlavnou vecou je správne ich prezentovať, aby mohli pracovať s tým, čo odmena odmeňuje.

Plus veľkosť šortky - zákaz alebo zelené svetlo?

Krátke a krásne: ako nosiť šortky na krasokorčuliari

Ak máte plné nohy, nie je to dôvod, prečo nosiť voľné, beztvaré mikiny, ako niektorí robia.

Módy už diktuje nám, aký štýl oblečenia v tejto sezóne, teraz je dôležité vedieť, ako kombinovať farby, budovať a dopĺňať siluetu obraz doplnkov, takže si môžete dovoliť, a to aj šortky, stačí správne vyzdvihnúť.

Mnohí argumentujú, že sú vhodné iba pre ženy s krásnymi a dlhými nohami. Ale to nie je vôbec, pretože šortky môžu robiť akékoľvek nohy oba strašné a krásne, v závislosti od modelu, dĺžky a samozrejme farby.

Opravte obrázok šortkami

Táto vec v šatníku nebude vaším nepriateľom, ale spojencom, pretože je jednoduché zmeniť siluetu spôsobom, ktorý je pre vás výhodný.

Chcete vizuálne rozšíriť nohy? Noste šortky s nadsadeným pásom, ktoré rozširujú bedrovú čiaru ďaleko za hranice. A ak ste krátke, máte možnosť ich nosiť s topánkami s vysokým podpätkom a voľným vrcholom. Horná časť výbavy by mala byť jasnejšia ako nižšia.

Je potrebné zamaskovať vydujúce bruško? Šortky s širokou koquette môže skryť tento problém miesto trochu. Keď máte problémy s bokmi, zrieknite sa modelov s vreckami a roztiahnuteľnými nohavicami. Ak je vaša výška nižšia ako 160 cm, rozlúčte sa s nízkym pristátím a širokým pásom, ktorý vás vizuálne zbaví a chýbajúcich centimetrov.

Ultra-mini tiež nie je pre vás, pretože krátke šortky pre plné nohy priťahujú nežiaducu pozornosť k nedostatkom postavy.

Ktoré modely šortky sú vhodné pre celé nohy

Nikto nehovorí, že je ľahké vyzdvihnúť šortky na brušné nohy, ale je to stále možné.

Je povolené nosiť tieto formy krátkych nohavíc:

Krátke a krásne: ako nosiť šortky na krasokorčuliari
  • bermuda;
  • rifle;
  • Jazda na bicykli;
  • bielizeň;
  • pletené.

Majitelia veľmi okrúhlych, ženských stehien sú najlepšie vhodné pre Bermudy dlhé na kolená alebo o niečo nižšie. Mali by byť voľné, rovné, bez vrások a ruchov, aby ste sa cítili pohodlne a pohodlne.

Denim je tiež win-win možnosť. Nemôžem uveriť, že akonáhle sa táto textília používa iba na výrobu plachiet a odevov pre pracovníkov. Džínové odevy sú vhodné pre všetky, čo im dáva nádych nedbalosti a dynamiky. Ak chcete vyzdvihnúť hornú časť šatníka pre šortky z džínsovej látky, je to možné. Kombinácia džínsy + kože, džínsy + guipure sa stala klasickou.

Pri džínsových šortkách na plné nohy musíte byť opatrní iba v dvoch prípadoch - ak máte silné brucho a máte viac ako 60 rokov.

Takzvané bicykle sa lepšie nosia iba v telocvični alebo počas športu. Aj keď športový štýl nedávno prešiel ďaleko za fitness kluby, "Jazda na bicykli" z Lycra nemá nič spoločné s týmto štýlom a objavovanie sa na nich na verejnom mieste je jednoducho neprijateľné.

Pri športe je lepšie si vybrať pletené veci. Sú vhodné pre teplé a studené obdobie, pretože sa líšia koeficientom hustoty.

V obchodnom šatníku môžu byť aj tvídové vzory, ktoré sa podobajú skráteným klasickým nohavicam. Ale pre horúce leto je lepšie zapadajú. Ich plus je to telo "Dýcha", mínus je, že sa silne vrások, stráca tvar a vzhľad. Dokonca aj pre horúce póry sú ideálne páry prírodnej bavlny.

Nadbytočné farby

Napriek názorom ostatných, že najlepšia farba pre plné tvary je čierna, môžete použiť širokú škálu farieb.

Krátke a krásne: ako nosiť šortky na krasokorčuliari

Zostávajúc v tmavých tónoch je nutné vybrať oblečenie šedej, zelenej alebo modrej farby.

Ak dávate prednosť svetlým farbám - pozrite sa na khaki, lila, mätu.

Môžete si vybrať akékoľvek farebné riešenia na hranie s tlačou a pásom, jediné, čo je neprípustné, sú jedovaté a neónové farby.

Nakreslite strednú veľkosť, nie agresívnu "Leopard", ale pokoj, napríklad zvislý pás, ale tlač by nemala byť "Flashy", upútať pozornosť.

Preto, ak máte rád originálne výkresy, vyberte si ich pastelový tón, vyhýbajte sa kontrastným kombináciám.

Nemôžem uveriť, že raz v šatníku boli ženy len šaty a sukne.

V prípade, že jar-leto obdobia, najteplejšie časť odevu - šortky, takže je nutné zvoliť taký model krátkych filmov, ktoré by sa skrývajú nielen problémové oblasti na obrázkoch, ale tiež pomohol ženám kompletnú formy cítiť krásna.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 36 = 41