Krúžok na špičke - ozdoba, nástroj na stratu hmotnosti alebo ochranu? | pangudownloads.com
moda

Krúžok na špičke – ozdoba, nástroj na stratu hmotnosti alebo ochranu?

V poslednej dobe sa môžete stretnúť s mnohými dievčatami, ktoré spolu s krásnou pedikúrou na otvorených prstoch tiež ukazujú ladné krúžky. Je to výstrelok alebo tajné znamenie?

Trochu histórie

Krúžok na špičke - ozdoba, nástroj na stratu hmotnosti alebo ochranu?

Tradícia nosenia krúžkov týmto spôsobom prišla k nám z prastarého východu. Najmä v Indii sa verilo, že takýto ornament robí ženu viac žiaducou a uvoľňuje jej sexuálnu energiu. Preto ich nosili len vydaté dámy. Proces jeho obliekania je stále jedným z hlavných rituálov indického svadobného obradu.

Ženích, ktorý dáva tomuto ornamentu svojmu vyvolenému, zdôrazňuje, že už nie je v poriadku. Nosil to na smrť, ale teraz, samozrejme, nie je taký veľký dôraz na toto príslušenstvo. V Indii je bežné umiestniť prstene na druhých prstoch obidvoch nôh alebo na ľavú. Niekedy boli viazané na retiazky z drahých kovov na náramok s pochvou.

Kto nosí prsteň na prst?

Na nosenie takéhoto originálneho príslušenstva začínajú ženy z rôznych dôvodov. Napríklad ľudia, ktorí sa zaoberajú jogou alebo duchovnými orientálnymi učeniami, aby ich nosili, nariadil sám Buddha. Veľmi populárne toto príslušenstvo sa stalo a tých, ktorí sa zaoberajú rôznymi exoterickými praktikami, pretože im dáva extra exotický šarm.

Ale nielen jóga a "magi"Noste krúžky týmto spôsobom. Tiež si vybrali sebaisté prírody, ktoré chcú vyčnievať z davu. Alebo očarujúce dámy, pretože prsteň na špičke už prešla na svetové móla. Módny návrhár Jean-Paul Gaultier uviedol toto príslušenstvo do svojich zbierok a vynašiel falošný nechtový prsteň, ktorý sa nosí na špičke.

Hovorili o majiteľoch pôvodného nožného príslušenstva a psychológov. Sú si istí, že dievčatá, ktoré si vybrali takéto dekorácie, chcú vyčnievať zo svojho prostredia so všetkou svojou silou a dokonca sa povýšiť nad ostatné.

Muži tiež hovorili o šperkoch. Silný sex si uvedomuje, že dáva svojmu majiteľovi sexuálnu energiu, priťahuje oko a ako nie je zvláštne, dodáva dievčaťu dodatočné body na mieru atraktívnosti.

Na špičke vyberáme prsteň

Príslušenstvo na prstoch je k dispozícii v rôznych materiáloch:

  • drahé kovy - zlato a striebro;
  • silikón;
  • mosadz, hliník a bronz.

V prvom rade medzi výrobkami na prstoch sú samozrejme krúžky zo zlata a striebra. Ozdoby z drahých kovov nie sú oxidované, preto sú odolnejšie. Okrem toho sa nemusia odstrániť pred kúpaním alebo odchodom na more, čo tiež zvyšuje dobu ich prevádzky.

Krúžok na špičke - ozdoba, nástroj na stratu hmotnosti alebo ochranu?

Ak si vyberiete medzi týmito dvoma kovmi, mali by ste striebornú výzdobu. Po prvé, nie je to tak drahé a nie je strašné stratiť, a za druhé, tradícia nosenia strieborných doplnkov nám opäť prišla z dávnej Indie.

Vzhľadom k tomu, zlato bolo potom považované za kov venovaný bohov, to bolo považované za rúhanie nosiť zlaté ozdoby pod pásom. A za tretie, striebro možno ľahko ohýbať a tvarovať. No posledný argument v smere krúžkov na strieborné prsty - tento kov je krásne v harmónii s opálením a dá kúzlu vonkajšiemu obrazu.

Tieto doplnky sú vyrobené z iných kovov: mosadz, hliník a bronz, sú tiež zdobené kameňmi Swarovski.

Pokiaľ ide o formulár, najpopulárnejší je roztrhané. Tento tvar vám umožní vybrať dokonalú výzdobu pre svoju veľkosť. Ďalšia populárna forma - v podobe hada, niekoľkokrát krútiť prstom.

Vyzerá veľmi elegantne a tiež vám umožňuje upraviť veľkosť. Sú v dopyte a krúžia na prstoch na silikónovej báze. V ich prospech hovorí relatívna levosť a že zvyčajne prichádzajú s veľkými ozdobami, ktoré priťahujú pozornosť každého.

Ale ako sa ukázalo, tieto ozdoby sa nosia nielen na vyjadrenie, ale aj z iných úvah. To platí najmä pre ochranné a magnetické výrobky.

Ochranný silikónový prsteň pre prsty

Ochranné výrobky nie sú vystavené a slúžia na ortopedické účely, takže majú nepríjemný vzhľad a sú vyrobené z lekárskych silikónov. Takéto výrobky chránia nohy nohy, zastavujú možnú bolesť, používajú sa s hmatnými nechtami, ťažkými mozgami, ako aj so zraneniami.

Magnetické krúžky pre chudnutie na prstoch

Krúžok na špičke - ozdoba, nástroj na stratu hmotnosti alebo ochranu?

Ale v Japonsku, praktickejší prístup k príslušenstvu pre nohy. Tam ženy nosia krúžky na palecách a majú ďalšie tajomstvo - pomáhajú schudnúť svoju milenku. Už dlho je tajomstvom, že pôsobenie na biologicky aktívne body môže pozitívne ovplyvniť mnohé vnútorné orgány človeka. A na nohách sú najefektívnejšie body.

Práve tieto poznatky používali japonskí lekári pri vytváraní "magnetu". Namiesto zdobenia silikónového prstenca je neodymový magnet posilnený. Výrobok je umiestnený tak, aby bol magnet na dne a pri chôdzi masíte prsty.

V dôsledku masáže biologicky aktívnych bodov sa do mozgu dostávajú určité impulzy, čo naopak spôsobuje, že potrebné svaly fungujú. Výsledkom je, že svaly sú silnejšie a žena sa stáva štíhlejším. Okrem toho vplyv krúžku na metabolizmus. Preto počas bežnej chôdze hostiteľka "Magnitogorsk"Vychádza z fitness a stravy"v jednej fľaši".

Ale obvyklý krúžok na prst má pozitívny vplyv na zdravie jeho majiteľa. Je užitočný pre také senzorické orgány, ako sú oči a uši, a tiež má priaznivý vplyv na stav nervového systému. Preto si vyberajte krúžok podľa svojho vkusu a noste šperky s radosťou!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 39 = 48