Ktorá bunda vyhovuje celému číslu? | pangudownloads.com
moda

Ktorá bunda vyhovuje celému číslu?

Štýlová a kompetentne vybraná tvarom oblečenia premieňa dámu. Ak sa chcete cítiť na hrebeň módnej vlny, postupujte podľa našich odporúčaní. Klasické bundy pre tučné ženy sú vhodné pre obchodné oblečenie a pre každý deň. Dobrá kombinácia pre tento druh oblečenia - sukne, nohavice alebo džínsy. Počas chladného počasia, hodeného na ramená, vám bunda zahreje. A s blížiacim sa jesenným chladom sa stane nepostrádateľnou vecou v šatníku.

Aj keď proporcie nie sú dokonalé, môžete ich vizuálne opraviť a vytvoriť jasný a štýlový obraz. Vyberte si svoje bundy, ktoré zodpovedajú typu postavy podľa odporúčania štylizátorov.

Žiadne horizontálne pruhy!

Ak nechcete dodávať ďalšiu vizuálnu hlasitosť pasu alebo bokov, nenosujte bundy v horizontálnom pruhu. Je prípustné len v prípade typu A, keď má dievča úzke ramená, ale široké boky. Treba poznamenať, že prúžok môže byť umiestnený aspoň pod pásom a má kontrastný odtieň s hlavnou farbou.

Otvorte hrudník

Ak sa môžete pochváliť nádhernými tvarmi, potom odvážne otvorte hrudník s hlbokým výstrihom. Bude to odvrátiť pozornosť od vypuklé brucho alebo zjasniť nedostatok pasu. Celá pozornosť bude venovaná oblasti dekoltu. Ak máte pochybnosti o tom, či je vaše prsia hodné vytrvalého vzhľadu, je lepšie neriskovať, inak sa budete cítiť neisto. A to len zkazí všeobecný dojem.

Používame kliny

Ktorá bunda vyhovuje celému číslu?

Ak máte hruškovú figúrku, štýlová bunda s klinmi pomôže skryť prebytočnú plnosť stehien. Kombinujte ju s mini šaty alebo sukňou. Ak uprednostňujete nohavice, môžete ich kombinovať s ľubovoľnou možnosťou.

Klasická predĺžená bunda môže byť kombinovaná s nohavicami alebo strednou dĺžkou sukne. Nenoste ho maxi. Rôzne štýly štýlových bund pre tučné ženy musia byť nevyhnutne kombinované s dno (sukňa alebo nohavice), inak obraz nebude úplný a harmonický.

Zvážte rast

Ak ste plná pani krátkeho vzrastu, noste skrátené modely bundy, inak riskujete vizuálne "Steal" samo o sebe niekoľko centimetrov výšky tela.

Ak je nárast nad priemerom, potom môžete prísť s predĺženými bundami v kombinácii s dĺžkou mini sukne a skrátené možnosti montáže - s maxi. Štýlovo vyzerajú bundy do pásu so zipsom v kombinácii so širokou sukňou dlhou v podlahe alebo sukňu-nohavice.

Obojok je dôležitý detail

Ktorá bunda vyhovuje celému číslu?

Dáva jemnosť, zmyselnosť alebo naopak prísnosť. Pôvabné obojky stojí.
Zapomenutý trend sa vrátil - kožušinové obojky na ženské bundy. Dokončenie goliera s čipkou, výšivkou alebo perličkami je tiež dôležité. Dáva jednoduchý univerzálny bundový slávnostný vzhľad.

Je vhodné zakúpiť si bundy s klasickým anglickým golierom, šatovým golierom, stojanom. Navrhnú sa dizajnové obojky a klopy.

Ak si zvolíte bundu na oslavu, je lepšie uprednostňovať model, ktorý dokonale zapadá s večerným šatom.

Topické a módne možnosti goliera:

  • kolo;
  • vinobranie so zaoblenými hranami;
  • námorník - ostrý vpredu, obdĺžnikový za sebou;
  • Eton;
  • Striktívny stojan s golierom;
  • golier - šál.

Zdôrazňujeme pás

Ak máte proporcionálnu postavu s výrazne výrazným pásom, je to hriech, aby ste ju nepoužili na zdôraznenie.

Môžete zdôrazniť pás s potlačou alebo pásom. Vyberte si model so vzorom v páse alebo nejaký zaujímavý povrch. Ďalšie detaily (pás, výbava) by nemali dodávať vášmu pasu ďalší objem, inak by nápad stratil svoj význam.

Zodpovedne vyberte farbu

Ktorá bunda vyhovuje celému číslu?

Farba plášťa by mala byť taká, aby sa skryli nedostatky figúrky, ale aby sa zdôraznili jej výhody.

Ak je objem v spodnej časti vášho tela, upravte chýbajúci objem hornej časti tela jasným alebo svetlým odtieňom. Vyhnite sa tmavo modrej, hnedej, čiernej. Vaše farby: béžová, broskyňová, marhuľa, žltá, biela, krémová, červená, zelená, fialová, vínová, atď. Ak sa obrázok podobá zrelej jablke, potom sú v tmavých odtieňoch bundy vítané vizuálne skryť plnosť v hornej časti tela.

Tvar rezu

Dobrý vzor je 90% úspešný. Štandardné vzory bundy pre plné ženy nájdete v každom módnom časopise. Dokonca aj vtedy, keď štvorcový alebo obdĺžnikový tvar plášťa je vrchol sezóny, nekupujte ho ani nevyšívajte. Toto nie je vaša voľba! Drobné dievčatá dokonale zapadajú do asymetrického strihu. V žiadnom prípade neumožňujte príliš skrátené modely, inak riskujete, že sa ukážete s tukmi na bruchu a bokoch. Všetko, čo nepotrebujete vidieť - sme úspešne zakryli bunda.

Opravte tvar ramien

Ak sú ramená široké, nepoužívajte mäkké "Vešiak" na dodanie ďalšieho objemu. Toto by malo byť vykonané iba vtedy, ak skutočne nestačí.

Hrajeme si s dlhými rukávmi

Štýlová dlhá bunda s rukávom pre tučné ženy môže byť čokoľvek. Môže to byť bunda so zrezaným rukávom tri štvrtiny alebo s klasickou verziou s dlhými rukávmi.

Tlačidlá nie sú pre všetkých potrebné

Dvojvrstvové bundy alebo varianty s dvojitými radmi gombíkov nie sú vhodné pre každú plnú krásu. Ak nepotrebujete dodatočnú hlasitosť, vyberte si z možností zipsu alebo z jedného radu tlačidiel. Bude dobré otvoriť bundy, ak sa pod ňou nosia oblečené šaty alebo halenky. Podčiarknuté číslo vám poskytne vizuálnu harmóniu.

Vyberte pohodlný model

Nezabudnite pokúsiť sa zdvihnúť ruky na montáž a pohyb. Ak sa cítite obmedzené v pohybe, neponáhľajte sa kúpiť novú vec, inak sa nedá vyhnúť rozpaky s popraskanými švami.

Tkanina - len prirodzené

Ktorá bunda vyhovuje celému číslu?

Je lepšie, ak je to vysoko kvalitná prírodná tkanina s malým percentom
lycra, elastín alebo iný umelý materiál, ktorý dodáva tkanine pružnosť.

Ak ľutujete peniaze za kvalitnú tkaninu, po prvom umývaní môžete dostať roztiahnutú a vyblednutú bundu. Navyše, ťažké dámy sú veľmi dôležité, aby tkanina mohla "Dýchať" a absorbovať vlhkosť. Nadbytočná váha s sebou nesie problém s potenie. Ak nosíte veci z umelých nízkokvalitných materiálov, zápach potu môže byť ešte intenzívnejší a nepríjemnejší.

Univerzálny štýl

Ak si v sezóne môžete dovoliť jednu novú vec, ktorú použijete ako obchod a neformálny oblek, je lepšie vybrať neutrálny model. Nie je potrebné sa obmedzovať na pokojný odtieň alebo klasický strih, ale nech je to niečo viac zdržanlivé ako módna bunda vo svetle floret.

Tkanina univerzálnej verzie by mala byť praktickejšia. Zastavte voľbu na nekrvácajúcich, neznečistených materiáloch a odtieňoch.

Kombinácia odtieňov

Ak v súprave kladiete dôraz na bundu, zvyšné položky môžu byť monofónne a diskrétne. A naopak, jasné, farebné šaty sú lepšie nosiť čierny vrchol neutrálneho odtieňa.

Dúfame, že tieto tipy budú užitočné. Buďte módní a štýlovo!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 1