Módna asymetrická sukňa - štýlová, elegantná, sexy! | pangudownloads.com
moda

Módna asymetrická sukňa – štýlová, elegantná, sexy!

Oh, tieto ženy módy! Všetko vyriešilo a znepokojovalo sa, že podporuje sezónu. Pozrite sa na pôvodné vzory, podobné objednávkam hviezd, chcú vyzerať úžasne, štýlovo, drahé.

Každý deň a slávnosť sú kompatibilné

Existujú veci, ktoré sú dôležité nielen na vrchole módy. Ide o sukňu, krátku prednú a dlhú chrbát. Štýl tohto modelu je povinný dodržiavať základnú požiadavku: môže ho nosiť vlastník štíhlej nohy. A nevýhody v oblasti bokov a pasu sa ukážu ako skryté.

Úžasnou vlastnosťou takéhoto rezu je jeho univerzálnosť.

Vytvorte si vlastné ruky obrázok s sukne pred krátkym a za dlhým je ľahké, ak potrebujete vyzerať:

Módna asymetrická sukňa - štýlová, elegantná, sexy!
 • vážne;
 • v obchodnom štýle;
 • každý deň.

Preto na prísne povahy sukňa bude vyzerať elegantne. Svetlé, aktívne a ambiciózne dievčatá ju vidia ako exkluzívnu, romantickú šatníkovú večernú šatku. Dávajte pozor: najlepšiu voľbu pre večerné oblečenie. Neprerušený štýl s poznámkami o slobode a zmätenosti sa stáva fantastickým, ak pridáte hlasitosť. Na svadbu alebo promóciu - najlepšie toalety, očarujúce, mierne extravagantné.

Tento viacúčelový produkt sa nazýva nejednoznačný

V závislosti od dĺžky "Tail", sukňa je dostatočne krátka vpredu a dlho za sebou, módni dizajnéri a krajčíri majú vzplanutie s dĺžkou rozdielu od mini až po maxi. Existuje bežnejší pojem "Asymetrický" alebo "S vlakom".

Neexistuje žiadny zásadný rozdiel, hoci prvá možnosť zahŕňa modely, v ktorých je najdlhšia časť na koleni alebo mierne pod nimi. Vlak znamená predĺženie členkov, na podlahu. Áno, nemôžete robiť bez päty, ale v takom luxusnom oblečení je úspech zaručený.

Aký druh tkaniny je vhodný na šitie?

Z názvu sukne, ktorá je kratšia vpredu, za sebou je dlhšia, konečný výsledok nezávisí.

Určite by mali byť ďalšie dôležité vlastnosti:

 • hustota tkaniva;
 • farba;
 • style.

Letné sukne sú šité z tenkých tkanín. Sú často priesvitné, ale vyzerajú! Ľahkosť a vzdušnosť - v tomto šatách sa cítite ako oblak, motýľ, víla. Potvrdenie tohto pocitu bude pohľadom ostatných pri pozorovaní niektorých tipov. Odporúčania štylizátorov, ktoré sa týkajú kombinácie letných štýlov, sú dosť logické: nevážte jemný obraz, zachráňte siluetu. Nasaďte nasadený vrchol, najlepšie monofónny, aby ste neodvrátili od hlavnej časti. Pridávanie príslušenstva je vhodné.

Módna asymetrická sukňa - štýlová, elegantná, sexy!

Pre chladné letné alebo jarno-jesenné obdobie sa používajú hustejšie tkaniny. Ženskosť a šarm nezmiznú nikde, ale bude potrebné, aby zodpovedali sezónnemu počasiu. Asymetrická sukňa opotrebovaná až do zimnej zimy.

Pančucháče, topánky, topánky, bundy alebo svetre - experiment bez rozpakov. Je dôležité pamätať na opasok a topánky. Nepreťažujte súbor s hrubou masívnou podrážkou. Široké náramky, veľké vlasy na vlasy, s kvetmi, kamienky sú prípustné.

Ale všetko by malo byť v harmónii. Farebné riešenie sukne s rôznymi dĺžkami vpredu a za sebou ovplyvňuje zvyšok oblečenia. Svetlé, tmavé, svetlé, pastelovými farbami, tkaninou so vzorom, kvetmi, klietkou alebo pásikom, aj keď na hrášku - nie sú stanovené žiadne obmedzenia. Hlavný dôraz na farbu, a len pod tým by mal starostlivo a kompetentne zdvihnúť zvyšok oblečenia.

Farebne a odolné vyzerá ako kombinácia kontrastných tónov. Takéto riešenia obnovujú temnú vec. Lem je vyznačený bielym lemom, zdôrazňuje hladký ohyb a stáva sa vrcholom.

Takéto veci sú v dopyte po stranách, koktaily, dôležité stretnutia. Zavedenie jasných detailov by nemalo byť rušivé.

Vyberte štýl

Vyznačte si sukňu s asymetrickou dĺžkou, ak ju šiť špeciálnym spôsobom.

Rezaný originálny odev je niekoľko druhov;

 • priamy;
 • poluklesh;
 • slnko;
 • v mrknutí;
 • s montážou.

Rozmanitosť typov umožňuje vytvoriť rôzne modely, jedinečné, originálne. A pre tých, ktorí vo svojej fantázii nakreslili jediné usporiadanie otvorenej časti, navyše objasnime, že sukňa vyzerá dobre, keď je krátka strana na boku, alebo vpredu, posunutá z stredu. Otvára jednu nohu, podobá sa šaty pre tango.

Budete môcť sami vytvoriť návrh?

Získanie hotového výrobku je jednoduchšie. Ale čo kreatívu, stelesnenie nápadov a iné výhody individuálneho prispôsobenia. Naučte sa, ako rýchlo šiť svoju sukňu pred krátkym, dlhým späť a dostať sa do podnikania.

Podrobný opis prispôsobenia šití na 5 bodov:

Módna asymetrická sukňa - štýlová, elegantná, sexy!
 • Krok 1. Pripravte látku, pracovný nástroj na šitie, hotový vzor. Materiál zložený lícom nadol a bodnúť na niekoľkých miestach s čapy, aby sa nepohnul. Vzor je tiež dobrý na čap;
 • Krok 2. Vzor sa aplikuje na tkaninu. Rez s okrajom na spracovanie okrajov (asi 3 cm);
 • Krok 3. Zaobchádzajte so spracovaním horného rezu. Ak je sukňa na páse, potom ju oddeľte oddelene, zamotajte a stehujte. Zjednodušený spôsob: ohýbajte okraj a vložte gumičku. Následne zakryte dekoratívny pás;
 • Krok 4 sa preskočí. V tejto časti by ste mali vyskúšať produkt a zarovnať spodok. Trik asymetrických sukní zjednodušuje proces. Nie je potrebné odstraňovať chyby v milimetroch. Logicky, výška okraja pozdĺž kruhu nie je rovnaká - tajomstvo sa odhaľuje;
 • Krok 5. K poslednej fáze spracovania spodného okraja sa pristupovalo. Nie každý pozemský personál náhodou prašný overlock, takže spravíme primitívny dvojitý záhyb. Nebuďte leniví, aby ste skusali. Stehy budú presnejšie a rovnomernejšie.

Profesionálni šľaváci sa famózne vyrovnávajú bez týchto pokynov, ale postupnosť šitia je pre všetkých rovnaká. Zostáva žehliť výrobok a byť hrdý na jeho vlastnú tvorbu. V prípade potreby môžete pokračovať v zdobení peňazí, perličiek, saténovej stuhy atď.

Minimálna základňa rezacích a šijacích kurzov stačí. Šitie sukne je jednou z jednoduchých činností. Je ľahké vypočítať správnu veľkosť a prenášať štruktúru náčrtu sukne, ktorá je krátka dopredu vpredu, k tkanine. Technické zručnosti nebránia, ale bez nich budú úspešne zvládnuť začiatočníkov. Každá fáza by sa mala vykonávať pomaly a potom sa plán ukáže.

Buďte neodolateľný!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 5 = 5