moda

Motley ile kot pantolon nasıl giyilir, ve bunlar neye dikkat çekiyor?

Renginden gelen kotların tarihi, ilginç ve bazı yönlerden ilginçtir. Bu gardırop kalemi ilk önce siyah çerçevelerde ortaya çıktı. Bu, genç erkeklerin kardeşlerinin şeylerine takılmasından kaynaklanıyordu. Asılı motifleri olan kotlar iki hatta üç boy daha büyük olabildiğinden, düşük filin görünür bir etkisi yaratıldı.

Zamanla, bu gardırop olayı sadece erkeksi olmaktan çıktı. Büyük bir zevkle kızlar iki beden daha fazla kot pantolon giymeye başladı. Dolaplarında böyle bir kot pantolona sahip olmamakla övünebilir. Bu şaşırtıcı değil çünkü pantolonlar gerçekten rahat ve pratik.

Motley ile kot ne denir?

Motley ile kot pantolon nasıl giyilir, ve bunlar neye dikkat çekiyor?

Geniş kot pantolon sadece erkekler için uygun ve pratik olduğu ortaya çıktı. Bu dolap tadı ve kızlar üzerine düştü.

Terziler arasında bu tür kotların resmi adı olarak, ortak adı duyabilirsiniz "Düşük filli pantolon".

Genellikle tasarımcılar, metal düğmeler veya fermuarlar ile uzun tutturucularla kot pantolon giyerler.

Bu tür kot pantolon unisex olarak sınıflandırılır dikkati çekiyor.

Eğer kadın mote kot pantolon aramak için soru ile ilgileniyorsanız, o zaman her şey basit: hem erkek hem de kadın modelleri düşük bir fil ile pantolon denir.


Düşük kesimli bir mote ile kot pantolon ne birleştirilir?

Bu tür pantolonlar için idealdir - biraz dikkatsiz üst ve spor ayakkabılar. Her zamanki, spor ayakkabılar ve tabii ki birçok moda aksesuarından daha büyük olacak ücretsiz bir tişört olabilir. Bir aksesuarın ideal seçeneği geniş bir bilezik, uzun boncuklardır.

Sokak stili bugün popülerliğin zirvesinde, bu yüzden düşük rengiyle kot seçerek, diğerlerinden daha fazla dikkat çekmek için hazır olun.

Kot pantolonlu spor modellerine ek olarak, ani dikişler ve topuklu ayakkabılar için ideal olan daralmış modeller de var. Bu durumda, üst kısımda fırfırlar veya ilginç süs eşyaları olan bir gömlek bulunur.

Beyaz bir tişört, şık bir yelek, gömme bir ceket giymek iyi bir fikir. Bu durumda ana kural, renklerin uyumlu bir kombinasyonudur. Kite, moda bir kama üzerinde büyük bir topuk veya sandalet ile kolayca ayakkabı alabilirsiniz.

Saç modeline gelince, burada kurallar yok. Saçı erimesi veya şık bir stil, yüksek at kuyruğu ya da özensiz bun yapmak mümkündür, böylece düşük bir göbekle kot sahiplerine gider.

Düşük motifi olan birçok kot çorap çeşidi vardır. Bu gardırobun ne ile birleştirileceğine bakılmaksızın, daima spot ışığında olacaksınız.

"Bir motifli kot pantolon" erkek arkadaşı "- öyle mi?

Bugün, erkek kot pantolon moda kadınlar arasında çok popüler. İsim kendisi için konuşur, çünkü bu kot pantolonlar kızlardan birinden ödünç alınmış gibi otururlar. Mağazalarda birkaç temel kot türü bulabilirsiniz: dar, gevşek ve geniş.

Feminen görünmek isteyen kızlar için dar bir kot pantolon modeli mükemmeldir. Model, daraltılmış kalçalara uyar. Ücretsiz model "Boyfriends" Kalçalarda serbestçe oturun ve çok daraltmayın. geniş "Boyfriends" mümkün olduğunca özgürce kalçalarına oturmak, bir erkeğin gardırobundan bir şeyi çok fazla hatırlatmaktan çok.

Düşük dişi motifli kot pantolonlar kızların görüntülerle deney yapmasına izin verir:

Motley ile kot pantolon nasıl giyilir, ve bunlar neye dikkat çekiyor?
  • pantolonunu indirebilirsin;
  • topuklu ayakkabı, spor ayakkabı veya spor ayakkabı altına koymak;
  • sıkı kesim veya spor tarzı bluzlar ile birleştirmek için.

Ayrıca, tasarımcılar kot-erkek arkadaşlarını komplo ve yarıklarla tamamlar, bu da görüntüe bir tarz, kendiliğindenlik kazandırır.

Eğer kendiniz bir şeyler yaratmaya bayılırsanız, kendinizle kendinizi motto için bir model yapmak için harika bir fırsatınız olur.

Bugün internette, zevkinize uygun desenler bulabilir ve düşük kotlarla bayan kot pantolonları yaratabilirsiniz.

Kendiniz tarafından yapılan bir desen, başka hiçbir yerde zorlukla görebileceğiniz bir şey yaratmanıza izin verecektir.

Buna ek olarak, ilginç aksesuarlar, düğmeler, fermuarlar ile kot pantolonla hayal kurabilir ve süsleyebilirsiniz ve aynı zamanda düzgün yarıklar yapabilirsiniz.

Avantaj ve kolaylık nedir?

Kızlar için abartısız mote ile kot - rahat ve şık hissetmek için harika bir fırsat. Şüphesiz, asılı motifleri olan kotlar, birçok olumlu tarafı olan bir şeydir. Her şeyden önce, bu tür kot pantolonlar kesinlikle trafik ezmek ve frenlemek olmaz dikkati çekiyor.

Bu, günlük kullanım için harika kıyafetler sunmanın yanı sıra diskoya çıkmak ya da seyahat etmek ve doğa yürüyüşü yapmak için harika kıyafetler. Düşük motiliteye sahip kot pantolonlar, kızların sadece rahat değil aynı zamanda sıra dışı ve şık görünmelerini de sağlar.

Bu tür kıyafetlerin bir başka büyük artı biraz gevşek ve aynı anda seksi olma fırsatıdır. Doğru kombinasyonla düşük motivasyona sahip kotlar oldukça özgün ve ilginç bir görüntü oluşturur. Bunlar modern kızların gardıroplarında favori bir şey olacak oldukça pratik pantolonlar.

Bu giysinin tüm avantajlarına rağmen, böyle bir gardırobun çoraplarının bazı önemli nüanslarına dikkat etmek gerekir. Belli ki, çoğu kot ince bacaklı uzun kızlara gidiyor. Ancak, adil seks birçok deneme ve aktif olarak stil ve özgünlük sergilemek için kadınları asılı göbek ile kot edinmeğe korkmuyoruz.

Başarılı görüntüler ve şık çözümler!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

53 − 51 =