moda

Naučiť sa vyberať tašky na lak a starať sa o ne doma

Lakové vrecká sú dnes prítomné v módnych trendoch a nestrácajú význam. Takmer všetci dizajnéri ich pridávajú do svojich línií, mení len farbu, veľkosť a tvar. Tašky, módne v roku 2015, priťahujú originálny a zaujímavý dizajn, sú priestranné, praktické a napriek tomu elegantné a elegantné. Ďalším plusom - nie je ťažké ich očistiť. Môžete si vybrať model pre každodenný život aj pre vstup do sveta.

Čo by som mal zvážiť pri výbere?

Naučiť sa vyberať tašky na lak a starať sa o ne doma

Samozrejme, najdôležitejším kritériom je kvalita. V ideálnom prípade by mala byť koža skutočná. Príslušenstvo vám potom vydrží veľmi dlhú dobu a nestratí pôvodný vzhľad. Je tiež dôležité zabezpečiť, aby farba vrecka bola rovnaká na všetkých stranách, nie sú žiadne škvrny a škvrny. Skontrolujte, či sú vnútorné aj vonkajšie kĺby vysokej kvality.

Ak potrebujete príslušenstvo pre oslavy, potom bezpečne vyberte jasný a chytľavý odtieň. Pre každodennú rutinu, pokoj, "Nekrichaschie" tón.

Uprednostňujte čierne, béžové farby - potom nemusíte hádať, ako kombinovať lesklé kožené tašky s šatníkmi.


Dnes v móde, dvojfarebné lakové tašky. Vytvárajú kontrast obrazu a priťahujú zainteresované názory. S takým príslušenstvom budete vždy v centre pozornosti. Elegantne vyzerá biela, ale vyžaduje si zvláštnu starostlivosť a nie je vhodná pre súkromné ​​ponožky.

Model by sa mal vybrať v závislosti od toho, na čo potrebujete vrecku. Malé romantické tašky a spojky sú vhodné na prechádzku na rande alebo v kaviarni s priateľkou. A portfóliá a konvenčné modely sú praktické a priestranné - môžete s nimi ísť do kancelárie a nie je ťažké ich dbať.

S čím kombinovať?

Po prvé, mala by harmonicky vyzerá spárovaná s topánkami. Lakové modely je možné kombinovať s koženou alebo semišovou obuvou. Nemusí to byť nevyhnutne lesklý, inak obraz bude preťažený očarujúcimi poznámkami. Tašky sú celkom dosť na zvýraznenie štýlu.

Šatníkové predmety a ďalšie príslušenstvo by mali byť jednoduché, nie lesklé. Je lepšie uprednostňovať matné veci. Môžete nosiť tašku na lak s prísnym oblekom, sukňu s blúzkou alebo úzkymi nohavicami.

Vlastnosti a tajomstvá

Naučiť sa vyberať tašky na lak a starať sa o ne doma

Tašky na lak, ktoré sú v móde v roku 2015, dokážu obraz premeniť. Ale aby sa
vyberte vrece na lak, potrebujete vedieť niektoré jemnosti výroby. Na prirodzenú alebo umelú pokožku sa nanáša špeciálny lak, ktorý dodáva lesk. Povrch môže byť matný, priehľadný, farebný alebo zdobený flitrami a kamienkami - závisí to od typu laku.

Takto vyrobené tašky netolerujú nízke teploty, takže je lepšie ich vziať v teplej sezóne.

Mnoho žien myslí na to, ako určiť skutočnú koženú lak. Musíte vyhodnotiť okraj kože. Jeho povrch by mal byť mäkký, jemný a zamatový - to rozlišuje skutočnú kožu od umelého.

Určite kvalitu môže byť na prednej strane. Ak je hladká, bez záhybov, tesnení a poškodení - znamená to, že tento výrobok je vysoko kvalitný. Skontrolujte, či je lak nanášaný v tenkej vrstve, nesmú byť žiadne bubliny.

Ak sa pri výbere vrecka berú do úvahy všetky tieto kritériá, príslušenstvo nebude slúžiť ako jedna sezóna a okamžite po zakúpení sa stane nepoužiteľným.

Ako sa starať?

Ako vyčistiť lak? Nepotrebuje zvláštnu starostlivosť. Stačí, ak raz za týždeň vyčistite mokrou utierkou, prepichnete obloženie a suchu doma, mimo otvoreného slnka a vykurovacieho zariadenia. Výrobok uchovávajte v skrini alebo v šatni. Ale najskôr zložte príslušenstvo do krabice a naplňte ho pokrčeným papierom.

Keď viete, ako správne čistiť tašku na farby doma, bude vždy vyzerať svieži a uklizený. Nemôžete namočiť jej povrch, musíte použiť utierku alebo zamat.

Naučiť sa vyberať tašky na lak a starať sa o ne doma

K dispozícii je špeciálny krém, ktorý vracia lesk na lakované výrobky. Po aplikácii by ste mali leštiť prednú stranu čistou handričkou.

Výrobok by mal byť na báze vody - potom film zvlhčí. Kompozícia môže tiež obsahovať glycerol alebo vazelínu.

Ak rozmazate hladký povrch s vaječnou bielou, bude oslnivo oslniť.

Dodatočné vyžarovanie prinesie mlieko. Tlčte ho bavlnenou podložkou a jemne na rošte. Keď táto vrstva vyschne, rozotrite ju cibuľou zhora.

Ricínový olej sa vracia dobre. Mala by sa aplikovať na povrch laku 15 minút a potom sa opatrne trenie.


Ak viete, ako sa správne starať o tašku na lak, potom vám tento proces neprinesie zbytočné problémy. Netrvá to veľa času a nevyžaduje veľa úsilia.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 1