moda

Ne külotlu çorap satın almak daha iyidir ve nasıl farklı?

Kadın gardırobunun bu öğesi, bacakları açacak neredeyse her türlü giysinin değişmez bir bileşenidir. Günümüzün modellerinin çeşitliliği sadece şaşırtıcı: satışa çekiş, sıkıştırma, modelleme, soğukta ısınma vb. Tüm bu ihtişamı nasıl anlayacaksınız ve kendinize tam olarak ihtiyacınız olan ürünü seçin?

Yoğunluk ve imalat malzemesi farkı

Ne külotlu çorap satın almak daha iyidir ve nasıl farklı?

Bu ürünle birlikte herhangi bir kutuda, kullanılmış DENİM ve bunun yanında bir çift sayı bulabilir ve bu da kullanılan ipliğin kalınlığını gösterir. Daha kalın olan çiftleşme, daha yoğun ürün. Sıcak bir sezon için tayt almak daha iyidir? Şeffaf ve ince, 15 veya 20 DEN etiketli.

Klasik bir seçenek, ilkbahar-sonbahar dönemi için pratik, dayanıklı ve ideal olan 40 DEN modelidir. Soğuk mevsimde 80 DEN ve üzeri modelleri tercih etmeye değer. Genellikle akrilik eklerler.

Bu suni yün, konfor ve sıcaklık sağlar, ancak giyilme sürecinde ürün üzerinde çirkin sivri oluşumu oluşturan tek bir dezavantajı vardır.

Bir modeli modellemek için tasarlanmamış modeller bile farklı yerlerde farklı yoğunluklara sahiptir. Külot veya şortların yanı sıra topuklar ve ayak parmakları da daha geçirimsiz bir yapıya sahiptir. Eski modadaki tüm modern külotlu çoraplara kapron denir, ancak kapron içlerinde zaten ve hayır.

Üretimin ana malzemesi çeşitli katkı maddeleri ile poliamiddir. Buna ek olarak, tüm ürünler likra ekler. Hangi naylon külotlu çorap daha iyidir? En fazla Lycra miktarının bulunduğu yer% 30'dur. Böyle bir ürün bacağına iyi oturur, kırışıklıklar oluşturmaz, ilmeklerin asılmasını engeller ve hareket özgürlüğü sağlar.

Son zamanlarda, mikrofiber ile külotlu çorap yaygın ve popüler hale gelmiştir. İkincisi ürünü ipek, dayanıklılık, yumuşaklık ve elastikiyet ile sonlandırır. İplikte daha çok mikrofiber ince iplikler olacak, daha yumuşak ve ipeksi dokunuşla olacak. Bu külotlu çorap her zamankinden çok daha uzun sürecek, ancak bunların fiyatı daha yüksek.

Sıkıştırma Tayt

Ne külotlu çorap satın almak daha iyidir ve nasıl farklı?

Bu tür iç çamaşırların bacaklarıyla ilgili problem yaşayan kadınlara giyilmesi tavsiye edilir. Sıkıştırma taytları ayak yüzeyinde sabit basınç uygular, damarları genişlemeden korur, alt ekstremitelerde kan akışını normalleştirir ve tromboz oluşumunu engeller.

Bu gibi çarşafların bileşimi pamuk, naylon, mikrofiber ve likra içerir. 6 ay boyunca hiçbir dikişi yoktur ve terapötik bir etkisi vardır.

Hangi sıkıştırma külotlu çorap daha iyidir? Kesinlikle büyüklükte seçilenler, bacaklara sıkıca oturtulur ve kesinlikle bele bindirilir. Bu tür iç çamaşırlar oluşturulan sıkıştırma derecesine göre sınıflandırılır.

Varisli damarların önlenmesi için veya ayaklarınızda vasküler yıldızların ortaya çıktığı ilk aşamada satın alırsanız, bunu eczaneden kendiniz satın alabilirsiniz. Diğer durumlarda, flebogogistin bir ön konsültasyonu gereklidir. Ürünün fiyatı, markanın tanıtımına, tasarımına, çorapların süresine ve üretim malzemesine bağlıdır, daha sonra bu tipteki tüm taytlar için sıkıştırma etkisi aynıdır.

Bu tip taytları seçerken, alt bacağınızın ayak bileğinin üzerindeki ayak bileğinin üstünde, aynı şekilde, sadece üst kısımda ve ayağından diz eklemine kadar olan uzunluğu bilmeniz gerekir.

Ek olarak, bel ve kalça çevresi ile ayağın kasıktan ayağa kadar olan uzunluğunun göstergelerine ihtiyacımız var. Her zaman mm olarak oluşturulan sıkıştırma sınıfına dikkat edin. Hg. Mad. veya mallar ile paket üzerinde belirtilen Pa. Böyle bir işaret yoksa, bu çamaşırlar sıkıştırma olarak kabul edilemez.

Uygun şekilde seçilen taytlar bile, yuvalandığında rahatsızlık verir. Pahalı ketenlere para harcamaktan kaçınmak için, uzmanlar önce ucuz satın almaları, duyumlara alışmaları ve pahalı yüksek kaliteli bir model satın almayı planlıyorlar.

Külotlu çorap Sıkma veya modelleme

Ne külotlu çorap satın almak daha iyidir ve nasıl farklı?

Çekme düzeltici külotlu çorap, bir modeli modellemek, daha ince ve daha çekici hale getirmek için tasarlanmıştır. Böyle kıyafetler olmadan dışarı çıkmayı planladığınızda yapamazsın. Sonuçta, ince kumaştan yapılmış abiye figürleri, figürün tüm eksikliklerini gizleyemez.

Düzeltici iç çamaşırı, şişkin göbeğimden, kalçalardaki selülitlerden vb. Mutsuz olanlar için sadece bir kurtarma olabilir. Bu gibi çamaşırları üretirken, çok sıkı özel şortlar örülür.

Üstelik, bu tür şortlar ek düzeltmeye izin veren, şekilli kesici uçlarla donatılmıştır. Örneğin, belinizi 2-3 cm kadar azaltın, kalçaları kaldırın ve rahatlamalarını daha belirgin hale getirin, selülit görünümünü gizleyin.

Külotlu çorap ne kadar iyi? Daha yüksek bir Likra yüzdesine sahip olan ve% 38'e ulaşanlar için en iyi olanıdır. Düzeltici şort ve insertlerin yoğunluğu 140-150 DEN'a ulaşmalıdır. Ambalajı dikkatlice değerlendirin: Sıkma oklarının yerini belirtmelidir. Bu rakamı önemli ölçüde düzelten ek basınç oluşturulmuştur.

Böyle bir iç çamaşırın sürekli giyilemeyeceğini ve sadece özel durumlarda giyilebileceğini söylemeliyim. Gerçek şu ki, desteklenen yerlerde kan akışını yavaşlatabilir ve karın boşluğunun organlarını sıkabilir. Gebe tayt giymek kesinlikle yasaktır.

Seçim ve çorap özellikleri

Ne külotlu çorap satın almak daha iyidir ve nasıl farklı?

Senin için hangi külotlu çorap daha iyi? Boyutu ile eşleşenler. Daha küçük boyuttaki bir ürünü çekmeye çalışmayın: Bunu yapsanız bile, konfor elde edemezsiniz ve servis ömrü kısalır. Ve daha büyük bir boyutta bir ürün alırsanız, külotlu çorap bacaklarınıza tam olarak sığmaz, kayganlaşır ve çirkin kıvrımlar oluşturur.

Her zaman pamuklu bir köşebent ile bir ürün seçin - özellikle külot giymekten hoşlanmıyorsanız daha hijyeniktir. Etek ya da eteklerden elbise şortlarının altından bakmayın - tayt görünüyor. Model veya süslemeli modelleri giymeyi tercih ederseniz, bunları doğru rengin tek renkli kıyafetleriyle eşleştirin.

Parlak renkler modelleri genç müşterilere odaklanır. Bayanlar klasik, siyah, bej veya gri renklerin seçimini tercih etmekten daha iyidir. Ön ve arkada rahat düz dikişlere sahip hoş modelleri.

Sıkı bir ayak parmağı, ayak ve baldırın varlığı çok önemlidir: bu, takmayı basitleştirir, bükülmeyi önler ve ürünün bacağına daha iyi oturmasını sağlar.

Bazıları için koku da önemlidir. İç çamaşırı kalıcı, hoş bir koku ürettiğinde her zaman hoş olur. Satın alırken, her zaman kutuyu dikkatlice inceleyin: Ürün ve üretici hakkındaki bilgileri okumak için zaman ayırın.

Ürünün düzleştirilmesi, bir karton dikdörtgenin etrafına sarılması ve bir polietilen zarf içine düzgün bir şekilde gömülmesi gerektiğini unutmayın.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 54 = 63