Prsteň v nose: typy piercingu a znaky postupu pre piercing

Piercing nosných dierok alebo inak nazývaný krúžok alebo karafiáty v nose, piercingy, to je jeden z smerov telesného umenia, ktoré časom získavajú popularitu. A dnes sa budeme snažiť porozumieť významu takéhoto ornamentu, budeme študovať vlastnosti takéhoto postupu a budeme vážiť výhody a nevýhody. A začneme s hodnotou piercingu v nosnej dierke.

Prsteň v nose: typy piercingu a znaky postupu pre piercing

Ukázalo sa, že od dávnych čias sa predpokladalo, že prítomnosť takéhoto ornamentu spôsobuje, že váš vzhľad je atraktívnejší. V Indii bola táto móda spojená aj s akupunktúrou. Predpokladá sa, že prepichnutie v ľavej nosnej dierke môže pomôcť zlepšiť reprodukčný systém ženy. Ale umiestnenie otvoru na pravej strane malo za cieľ uľahčiť proces nosenia dieťaťa a tiež znížiť bolesť počas pôrodu.

Beduínom na Blízkom východe sa taktiež páčilo také ozdoba. Ale v tomto prípade bol piercing určitým ukazovateľom stavu. Čím väčšia je veľkosť kruhu, tým bohatší bol rod.

Piercing nosa: Druhy

Ako sa ukázalo, existuje sedem druhov tohto piercingu.

Zahŕňajú prerazenie v takých častiach:

Prsteň v nose: typy piercingu a znaky postupu pre piercing
  1. Krídla krídel. Tento typ punkcie je najjednoduchší a bezbolestný. Práve prenikaje nos na jednej alebo na oboch stranách. Podobná rana sa uzdravuje pomerne rýchlo;
  2. Septa. Funkcia tohto typu piercingu je prepichnutie prepážky. A vy máte v tomto prípade dve možnosti: môžete prepichnúť len tkanivá medzi nozdrami alebo zavesiť príslušenstvo na samotnú chrupku. Mimochodom, najčastejšie ako ornament s takým nosom piercing používa krúžok;
  3. Septra. Tento druh dekorácie je modifikáciou septum. A celý rozdiel je v tom, že v prvom prípade bude orgán horizontálne prepichnutý vo vzťahu k špičke. V druhom prípade bude prepichnutie vertikálne;
  4. Bridge. Tento piercing je pripojený k tkanivám mosta nosa a je akýsi most medzi vašimi očami. Preto sa v skutočnosti dostal jeho meno. Mimochodom, v závislosti od šírky mosta nosa, môžete urobiť niekoľko prepichnutí paralelné jeden k druhému;
  5. Tip. V tomto prípade je hrot prepichnutý zvnútra smerom nahor. Upozorňujeme, že chrupavka nie je ovplyvnená;
  6. Austin bar. V tomto prípade je špička orgánu prepichnutá vodorovne. V tomto prípade chrupavka tiež nie je ovplyvnená;
  7. Nassalang. Tento typ piercingu je najťažší a vyžaduje od majstra veľa profesionality. Zložitosť tohto postupu spočíva v tom, že nielen prenikajú mäkké tkanivá na špičke nosa, ale aj časť chrupavky. Preto musí byť celý postup vykonaný presne a opatrne, aby sa nepoškodili chrupavkové septy.
  Vlastnosti a vlastnosti skalných kryštálov

Nemyslite si, že nie sú žiadne ďalšie možnosti pre prenikanie výtoku.

Ak sa dostanete na skutočného profesionála, ktorý môže kombinovať niekoľko metód do jedného, ​​piercing sa môže ukázať ako úplne originálny.

Typy šperkov, ktoré možno použiť na piercing

Ako viete, samotná punkcia sama o sebe nemá žiaden šarm a zdobí sa jednoduchou dierou vo vašom nosu, ktorému nebudete uspieť. Práve z tohto dôvodu zohráva v tomto prípade kľúčovú úlohu druh dekorácie. V salónoch si môžete zakúpiť klasické aj špeciálne príslušenstvo.

K klasike najčastejšie odkazuje na krúžok v nose a septum.

Prsteň v nose: typy piercingu a znaky postupu pre piercing

Medzi menami špecifických ozdôb nájdete napríklad nozdry. Jedná sa o priame alebo zakrivené karafiáty, ktoré sa používajú na prepichnutie krídel nosa. K dispozícii sú tiež bary a banány. Aj nedávno v podobe ozdôb pomerne často začali používať duté krúžky, ktoré preťahujú okraje kože. Takéto príslušenstvo sa nazýva tunel.

Teraz s ohľadom na kov. Nezáleží na tom, akú formu objektu používate po prepichnutí nosa: krúžok, nosovú dierku alebo tunel. Najdôležitejšia je, že bola vyrobená zo správneho materiálu. Je zaujímavé, že bezprostredne po postupe sa neodporúča nosiť šperky vyrobené z drahých kovov.

Najlepšou možnosťou je bioplast, lekárska oceľ alebo titán.

Ale po chvíli môžete venovať pozornosť zlatu, platine alebo striebru.


A nedávno sa materiály ako drevo alebo kosť stali obľúbenejšími. Ak sa však rozhodnete kúpiť drevené alebo kostné príslušenstvo, najprv sa uistite, že materiál je dobre spracovaný. V skutočnosti, na rozdiel od kovu, dreva a kostí sú organické materiály. A to znamená, že na povrchu šperkov vyrobených z nich môže byť množstvo baktérií.

Piercing: punkcia a správne nosenie náušnice

Nestačí len prísť do salónu a prepichnúť nos. Po prvé, mali by ste sa uistiť, že táto inštitúcia spĺňa všetky hygienické a hygienické normy. Ak ste prišli k pánovi a všimli ste si, že pavučina v rohoch nie je falošná, potom vám odporúčame, aby ste na tomto mieste nevykonali žiadne postupy. Koniec koncov, v tomto prípade je pravdepodobnosť výskytu infekcie veľmi vysoká.

  Qual è la bellezza degli abiti da swag?

Ak sterilitu na prvý pohľad všetko je v poriadku, potom môžete bezpečne prejsť k postupu.
Zároveň si pamätajte, že pred prepichnutím musí majster očistiť vašu pleť všetkých druhov mikróbov pomocou špeciálneho antiseptika.

Prsteň v nose: typy piercingu a znaky postupu pre piercing

A ešte jedna vec, môžete požiadať pána, aby vám pomohol s umiestnením dekorácie. Ak to chcete urobiť, nie je potrebné prepichnúť nos na niekoľkých miestach a pozrieť sa na výsledok. Špecialista vám môže dať niekoľko bodov pomocou špeciálnej chirurgickej značky.

Veľké piercing nie je v žiadnom prípade oplatí s použitím pištole. Ide o to, že s jeho pomocou je veľmi ťažké urobiť prepichnutie na určitom mieste.

A ak majster stále prístroj príliš blízko, potom existuje šanca na vážne poškodenie chrupavky. Aby ste udržali nervy, je lepšie prenikať konvenčnou zakrivenou ihlou.

Teraz už zvážime otázku, ako správne vložiť krúžok do nosa. Prstene môžu mať dva druhy. V prvom prípade sú oba konce zatvorené v gule, v druhom je prsteň bezšvová. Mechanizmus je však v oboch prípadoch rovnaký.

Najprv musíte otvoriť pracku a opatrne skĺznuť cez okraj cez otvor. Keď začnete tlačiť okraj cez prepichnutie, uistite sa, že sa objavuje z boku nosnej dierky. Potom by ste mali spojiť oba okraje krúžku a utiahnuť ich. Skryť švovku v nosnej dierke môžete skôr, ako sa presvedčíte, či je objekt správne zapnutý.

Použitie prstenca pre nos

Súhlaste, že nie všetci budú môcť prepichnúť nos. Ale v skutočnosti zodpovedať najnovším trendom módy oh, ako by to bolo žiaduce. V takýchto prípadoch je vynájdený trik. Na nos je pripevnená prstencovitá zátka pomocou konvenčnej svorky. Ak chcete namiesto karafiátu nosiť malý strazík a potom ho opraviť, budete potrebovať špeciálne lepidlo.

Prsteň v nose: typy piercingu a znaky postupu pre piercing

Ďalšou zaujímavou možnosťou na stanovenie falšovaných piercings sú magnety. Jednoducho pripojte magnet s príslušenstvom zvonka a zvyčajným magnetom s vnútorným.

  Зимске пантихосе: топло, удобно, модерно

Pozor prosím! V tomto prípade by ste mali venovať pozornosť kvalite magnetov, ktoré kupujete. Koniec koncov, ak interiér dekorácie vypadne, dôsledky môžu byť celkom smutné.

Také ozdoby majú niekoľko výhod oproti trvalému piercingu. Napríklad, môžete skúsiť podobný obrázok a rozhodnúť sa, či je potrebné radikálne zmeniť štýl.

Navyše takéto drobnosti dokonale pomôžu tým, ktorí majú prísny odevný kód v práci.

Takže sa môžete pozrieť v deň veľmi sedatívne, ale večer môžete ísť do klubu v novom odvážnom obrázku. Nezabudnite, že ak neskôr zmeníte svoju myseľ a rozhodnete sa zbaviť sa týchto šperkov, potom po skutočnej punkcii bude s najväčšou pravdepodobnosťou existovať jazva. Ale potom, čo ste nosili falošný piercing, nemusíte rozdrviť pokožku, aby ste sa zbavili jaziev.

Ako môžete vidieť, dnes môžete naozaj prenikať nosom alebo použiť falošný piercing. A teraz je váš nový obrázok pripravený.

Môžete si vyzdvihnúť akékoľvek dekorácie a zakaždým ukázať ostatným svojim mimoriadnym vzhľadom. Experimentujte, pozrite sa a buďte šťastní!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector