moda

Sıkıştırma ketenleriyle kilo verebilir miyim?

Kalbinin derinliklerinde her kadın çarpıcı bir figüre sahip olmak ister, ancak herhangi bir özel çaba sarf etmeden mükemmel sonuçlara nasıl ulaşılır? Ne yazık ki böyle bir yöntem yoktur.

Sıkıştırma ketenleriyle kilo verebilir miyim?

Evet, elbette, liposuction prosedürünü kullanabilir veya diğer prosedürleri ziyaret edebilirsiniz, ancak sonuçta spor yapmak zorunda kalacaksınız, çünkü sadece yağ katmanlarından kurtulacaksınız, ancak kaslar gevşek ve kalacaktır. Bu yüzden er ya da geç fiziksel egzersiz yapmak zorunda kalacaksınız.

Çamaşır türleri

Ama yine de karar verdiyseniz ve figürü düzeltmek için bazı operasyonlara gittiyseniz, kesinlikle sıkıştırma iç çamaşırına ihtiyacınız olacaktır.

Aslında, kilo vermek için çeşitli sıkıştırma iç çamaşırı türleri vardır.:

  • Bir çamaşır iç çamaşırı. Bu kitlerin amacı, dışarıdan gelenlerin gözünden gereksiz olan her şeyi saklamaktır. Ama dikkatli ol. Eğer çok büyük satın alırsa, görsel efektler olacak ve yağ kıvrımları hat etek veya kot üstünde her ikisi de ve size gerekenden daha küçük bir boyutu, iyi bir şey satın eğer vystupat.A DESTEK olacaktır, ayrıca yapmayın. Çünkü karın güçlü sıkıştırma Eğer iç organları, deri morarma ve şişlik ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ve genel olarak, tabağında değil gibi hissedeceksiniz ve hayattaki sürekli rahatsızlık hiç kimseyi mutluluğa getirmedi! Yani en iyi bahis profesyonel danışmanları size iyi bir model ve sağ boyutunu seçmenize yardımcı eminiz özel mağazalarda alışveriş etmektir;
  • Çamaşırhane düzeltici. Tüm sorun alanlarında zaten süper büyük bir çekiş yok. Yüksek külot ve gövdeyi hafif bir düzeltici etki ile güvenle kullanabilirsiniz, bu da rakamınızın küçük eksikliklerini gizlemenize yardımcı olur. Mesela, midenizin hafifçe çıkıntı yapan höyüğünü sevmiyorsunuz ve bu gibi durumlarda, düzeltici etki ile her zamanki tayt çifti yapacaktır;
  • Bioceramik yıkama. Bu kitleri bulmak çok zor, ama gerçekten kilo vermek istiyorsanız, bu tür şeyleri öneriyoruz. Bu modeller sadece ekstra santimetrelerinizi gizlemekle kalmıyor, aynı zamanda aktif olarak kurtulmalarına da yardımcı oluyor. Ve sonra sihir yok! Hacimdeki belin azaltılması, bu çarpıcı kitlerin çorapları sırasında oluşan artan kan dolaşımına bağlıdır. Toplamda, bir ayda belde yaklaşık 5-10 santimetre kilo verebilir. Ve bu, kabul etmelisin, çok şey!

Gördüğünüz gibi, hemen hemen her kız kendi kendine ve ihtiyaçlara göre kıyafet bulabilir. Ancak, cerrahi plastiklerin kullanımından sonra kullanılmak üzere tasarlanmış birkaç ayrı model de bulunmaktadır.

Mamoplasti sonrası kompresyon iç çamaşırı

Sıkıştırma ketenleriyle kilo verebilir miyim?

Bu tür keten göğüslerini büyütmeye karar verenler için tasarlanmıştır. Birçok doktora göre, ameliyattan birkaç hafta sonra, düzenli sütyen giyilmesi önerilmez. Ama burada sıkıştırma modellerinden bile bir faydası var.

Örneğin, benzersiz özellikleri nedeniyle ödemi azaltabilir, implantların pozisyonunu güvenilir bir şekilde düzeltebilir ve göğüs hareketinin tüm hareketlerden zarar gördüğü durumlarda ameliyat sonrası özellikle iyi olan göğüs hareketlerini azaltabilirsiniz. 

Ayrıca bu mucize çamaşırın yardımıyla iyileşme süreçlerini ve enflamatuar süreçleri kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hangi yönden bakarsınız - bazı artılar!

Sıkıştırma postoperatif keten

Ameliyat sonrası iç çamaşırı çok yararlı bir kıyafettir. Ve nedenini biliyor musun? Çünkü vücudun bazı kısımlarında huzur yaratır. Ve ameliyattan sonra vücudumuzun zarar gören dokuların daha hızlı bir şekilde kaynaşmasına yardımcı olacak şekilde rahat etmesi gerekiyor.

Kuşkusuz avantajı aynı zamanda bir dinlenme halindeyken, cilt neredeyse hiçbir zaman skar ya da yara izleriyle birlikte büyümeyecektir. Ve bu da hala açık bir mayoyla beldede gösteriş yapabileceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca, bu modeller, vücudun hasarlı kısımlarından gelen gerginliği mükemmel bir şekilde rahatlatır ve bu da ağrıyı hafifletir. Böylece, yatağa bağlanan ilk iki hafta olmayacaksınız, tekrar hareket etmeye korkuyorsunuz.

Bu tür modeller, daha önce kısıtlama olmaksızın hareket etmeye başlamak için size eşsiz bir fırsat sunuyor.

Abdominoplasti sonrası kompresyon iç çamaşırı

Aramızda kim kızlar düz bir karın hayal etmez. Eh, her gün bir basın pompaları elde etmek için, birileri gider ve abdominoplasti yapar. Ancak, operasyona karar verdiyseniz, o zaman aklınızdan çıkarmayın ki, birçok komplikasyondan kaçınmanıza yardımcı olacak özel iç çamaşırı giymeniz gerekecektir.

Örneğin, çoğu model, ameliyattan sonra kalan dikişler üzerindeki stresi azaltmak ve aynı zamanda yükü karın boşluğundan olabildiğince çıkarmak için tasarlanır. Genel olarak, bu mucize iç çamaşırı hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırabilir, aynı zamanda pek hoş olmayan duyumlardan da kurtulabilir.

Karın liposuction sonrası kompresyon iç çamaşırı

Sıkıştırma ketenleriyle kilo verebilir miyim?

Eğer hala gençseniz, ancak karnınız ile zaten mutsuzsanız, o zaman liposuction işlemine de gidebilirsiniz. Bu operasyonun özelliği, operasyondan sadece iki veya üç gün sonra eve dönme fırsatıdır.

Tek aksaklık, birkaç ay boyunca (iki veya üç) özel çamaşırlar giymeniz gerekecek.

Bu mucize kıyafet, postoperatif şişliğin minimum olması için gerekli tüm şartları yaratır. Ayrıca, dikişlerin ayrılma olasılığı pratik olarak ortadan kalkacaktır. Evet ve ağrı azalır.

Gördüğünüz gibi, sıkıştırma iç çamaşırı kilo kaybetme sürecinde en az rol oynar. Öyleyse, eğer parayı önemsemiyorsanız ve her zaman% 100'e bakmak istiyorsanız, kendinizi bir sevgili olarak kurtarmayın.

Ana şey, sürekli fiziksel efor sarf etmeden, plastik veya çamaşırın size kalıcı bir sonuç vermeyeceğini unutmayın. Bu yüzden her sabah egzersiz yapmayı unutmamak ve periyodik olarak spor salonuna gitmek en iyisidir. İyi şanslar!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

19 − 13 =