moda

Vyberte topánky pre seba a svoje dieťa

Prečo potrebujem topánky? Táto otázka znepokojuje mnoho rodičov, ktorí majú deti, študentov v škole alebo materskej škole. Čo to má byť a ako si ho správne vybrať? A takisto je posun výlučne výsadou detí?

Prečo deti menia svoje topánky?

Hneď chcem uviesť, že podľa zavedených hygienických a hygienických štandardov nemôžu byť deti vo vzdelávacích inštitúciách v uličkách.

Je to niekoľko dôvodov:

Vyberte topánky pre seba a svoje dieťa
  • Ak je počasie daždivé vonku, je potrebný ďalší pár topánok. Vďaka obuvi a bežeckej obuvi v priebehu času dochádza k rozptýleniu špiny, čo vedie k tvorbe prachu. Vďaka tomuto prachu sú žiaci v priebehu hodiny nútení dýchať;
  • Zvýšené potenie chodidiel v teplej miestnosti spôsobí plesňové infekcie a nepríjemný zápach;
  • Sedieť celý deň v uličkách je zlé pre vaše zdravie. Preto je veľmi dôležité, aby dieťa nohy odpočívalo v ľahkom a pohodlnom posune;
  • Nedostatok komfortu. Školák a najviac nepríjemné byť 5-6 hodín za sebou v ťažkej a nepohodlnej obuvi. Preto sú náhradné topánky pre školu jednoducho potrebné;
  • Prach, ktorý vzniká v dôsledku vylučovania nečistôt, vyvoláva vývoj ochorení dýchacích ciest;
  • Dlhodobá prítomnosť v topánkach a topánkach vedie k zakriveniu nohy a vývoju plochých chodidiel.

Aké nebezpečenstvo predstavuje prach?

Spoločný prach z domácností bol opakovane predmetom výskumu imunológov. Ako sa ukázalo, každý tretí obyvateľ krajiny je náchylný na alergie.

Vyberte topánky pre seba a svoje dieťa

Pri nepriaznivých prognózach sa stále zvyšuje percento ohrozených osôb. Napríklad 13% obyvateľov krajiny je chorých s bronchiálnou astmou, zatiaľ čo v Európe tento počet nepresahuje 5%.

Štúdie sa uskutočnili s použitím spektrálnych analýz a biochemických metód zisťovania.

A ukázalo sa, že prachové vzorky obsahujú prachové roztoče, plesne, gangrénovú príčinu.

Imunológovia odhadujú, že za 24 hodín osoba vdychuje asi dve lyžice prachu.

A čím je prach menší, tým viac preniká do dýchacej sústavy. Nárazy prachu môžu poškodiť steny alveolov, v ktorých dochádza k výmene plynu. Výsledkom takýchto zmien môže byť ľudská imunitná bariéra. A to povedie k alergii alebo infekcii.

Preto môžete skutočne ochorieť z domáceho prachu. A chrániť ľudské zdravie, najmä deťom, stojí za to počúvať odporúčania špecialistov.

Ako si zvoliť správny posun?

Vyberte topánky pre seba a svoje dieťa

Najskôr musí byť posun vysokej kvality a komfortu. Kúpou kvalitných mokasínov alebo topánok pre dieťa zabudnete na cestu majiteľovi topánok. Nezabudnite brať do úvahy preferencie detí. Ak sa dieťaťu nepáčia náhradné topánky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude pohybovať v školskej skrini bez potreby.

Voľba pár zmien pre chlapcov uprednostňuje klasické topánky, pretože tenisky a tenisky môžu byť odmietnuté učiteľmi, ktorí povedajú "Športová obuv sa môže nosiť len na fyzickej kultúre". Pre dievčatá sú ideálne pre ľahkú obuv alebo pohodlné sandále.

Nezabudnite, že potrebujete vrecko na školské topánky.

Väčšina detí, ktoré nosia posun, používajú obyčajné plastové vrecká ako tašku, ale sú krátkodobé a rýchlo zlyhajú. Z tohto dôvodu je použitie batohov pre pohodlnú dýchateľnú náhradnú obuv oveľa pohodlnejšie a praktickejšie.

Stojí za zmienku, že špeciálna taška je vyrobená z pomerne silných a ľahkých materiálov, takže sú jednoducho vyčistené. Rôzne odtiene tašiek a krásne vzory môžu uspokojiť požiadavky každého dieťaťa.

Vyberte topánky pre seba a svoje dieťa

Je žiaduce, aby taška bola s popruhmi, potom môže študent ľahko nosiť posun na chrbte. V skutočnosti je to veľmi dôležité, pretože ak je dieťa nepríjemné nosiť extra tašku, príde s množstvom výhovoriek a dôvodmi, prečo ju opustil doma: "Lost", "Nemal som čas", "Ulica nie je špinavá" a tak ďalej.

Zvyčajne je taška na výmenu obuvi pomerne lacná. Môžete ho zakúpiť v takmer každom obchode s papierom. Ak malé deti stále počúvajú svojich rodičov, študenti stredných škôl sú často leniví na to, aby zmenili svoju obuv, najmä v jarných a jesenných obdobiach, keď sú pouličné topánky stále dosť ľahké a pohodlné.

Ako učiť školákov zmeniť topánky?

Je vhodné začať vzdelávací proces od juniorských tried. Je nevyhnutné presvedčiť dieťa, že je potrebné nosiť batoh s posunom. Tento proces bude lepšie, ak si kúpite školské detské módne topánky alebo sandále, ktoré on sám chce nosiť.

Ale nekupujte svoje detské tenisky ani tenisky.

Vyberte topánky pre seba a svoje dieťa

Nemôžu sa nosiť v škole celý deň. Pri takomto posune sa koža nebude dýchať a noha sa bude potiť.

Rovnaké pravidlo platí aj pre náhradnú kožu alebo ortopedickú obuv pre záhradu so suchým zipsom. Nie je nevyhnutné, aby ste pre detské i ľahké krížové topánky so suchým zipsom.

Administratíva mnohých škôl tiež žiadajú svojich rodičov, aby kupovali zmenu s čiernou podrážkou. Keď deti chodia po chodbách, opúšťajú čierne značky na linoleu a dlaždice.

Majte však na pamäti, že podrážka topánky by nemala byť veľmi pružná a príliš rebrovaná. Hlavná vec je, že noha v topánkach nekĺzne.

Potrebujete zmenu pre dospelých?

Ak pracujete v kancelárii alebo v akejkoľvek inej uzavretej miestnosti, potrebujete aj pár pracovných zmien. A nezáleží na tom, zima na ulici alebo v lete. Faktom je, že v miestnosti a na ulici je takmer vždy iná teplota. V zime je teplotný rozdiel spôsobený ohrievačmi av lete aj kvôli klimatizačným zariadeniam. Tak sa ukáže, že v zime sa nohy potnú v miestnosti a v lete sa môže stať zima.

Samozrejme, že ste dospelá osoba a môžete to vydržať, ale kde, ľúto, nemáte nepríjemnú vôňu?

Vyberte topánky pre seba a svoje dieťa

A teraz si len predstavte, že v zime sú všetky bez výnimky v malej kancelárii v zimných topánkach a topánkach. Nebude zápach potentných nôh cítiť pracovnú atmosféru? Ak táto perspektíva nevyhovuje vám, získajte batoh a pohodlnú obuv. Verte mi, takýto posun Vám poskytne nohy potrebnú mikroklímu.

Aj v letnom období musia byť vymeniteľné predtým zakúpené topánky. Zvyčajne v každej kancelárii sú ľudia, ktorí sú neustále horúci, a tak tiež prevádzkujú klimatizátory v plnom rozsahu.

A aby ste neudelali zima, vezmite so sebou pár topánok. Určite vám pomôžu.

Ak chcete zostať zdravý tak pre deti, ako aj pre dospelých, nie je potrebné ignorovať pomerne jednoduché pravidlá. Ak chcete vysvetliť svojmu dieťaťu, že potrebujete meniť topánky v škole a materskej škole, potom toto pravidlo nezanedbajte sami.

Dodržiavanie týchto noriem vás ochráni pred mnohými problémami spojenými s ochoreniami a alergickými reakciami.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 66 = 68