7 būdai, kaip priveržti ligos krūtinę | pangudownloads.com
Moterų sveikata

7 būdai, kaip priveržti ligos krūtinę

Labai dažnai motinystės džiaugsmus sužlugdo nedideli fiziniai sunkumai. Vienas iš jų yra krūtinės sagging. Apie 90% moterų patiria šią problemą po gimdymo ir maitinimo krūtimi. Pagrindinės priežastys yra raumenų tonusas ir suglebimas krūties odos ir pieno liaukų nebuvimas grąžinti seną formą ir elastingumą padės specialiai sukurtą programą.

Kaip skatinti krūtų pakėlimą naudojant pratimus

Na, jei fizinis krūvis moteriai pripratę prie vaiko gimimo, šiuo atveju pratimų seriją pakelti krūtinę atneš didesnį poveikį.

Galite naudoti šiuos pratimus, sprendžiant problemą, kaip pakelti sustorėjusią krūtinę:

7 būdai, kaip priveržti ligos krūtinę
  • Stumti nuo grindų ar kito paviršiaus. Jei pečių raumenys nėra per daug išmokyti, geriau spausti nuo paviršiaus. Padėkite savo rankas platesnę nei pečių, tai padės atlikti užduotį. Kelnės pasiliks ant grindų. Tuo pačiu metu rankos sulenkiamos alkūnėse, bandydamos paliesti krūtinės paviršių. Priemonių ir atspaudų skaičius turėtų laipsniškai didėti. Labai gerai, kai kartą darys 15 kartus iš eilės 3-4 rinkinius, bet nereikia persistengti, jei jūs neturite jausti jėgą. Apriboti iki 5-7 kartų, bet visiškai sugrįžti;
  • Delnų izometrija. Šis pratimas yra labai paprastas, priešingai nei ankstesnis. Atsistokite tiesiai, sulenkite rankas kartu ir stumti į krūtinę, alkūnės praskiesti (malda kelia). Ritmiškai pakaitinis įtempimas ir delnų atsipalaidavimas. Pajauskite, kaip raumenys priveržia pečius. Tada, nenuilstant delnų, pakelkite juos virš galvos ir pakartokite įtampą / atsipalaidavimą. Jūsų šepečiai veikia kaip energijos laidininkas. Darykite 15-20 kartų žemyn ir tą patį skaičių viršuje.
  • Darbas su hanteliais. Padidinus krūtinę su hanteliais, galite tobulinti reguliarių treniruočių savaitę. Atlikite gulint ant nugaros, kojos turi būti sulenktos keliuose, kojos tvirtai laikosi priešais grindis. Kiekvienoje rankoje laikome du mažus hantelius, rankas tiesiai priešais jus. Dabar įsivaizduokite, kad tarp hantelių yra ištempiama styginė, kurią reikia traukti, ir mes platiname rankas į šoną. Rankos neturėtų liesti grindų, nes lankas juos grąžins į ankstesnę padėtį. Patartina ištempti įtempimą iki sustojimo ir palaikyti išsiskyrusias rankas kelias sekundes. Tai gerai, jei jaučiate raumenų skausmą.

Pabandykite atlikti nedidelę sušilimo treniruotę prieš komplekso veikimą, įskaitant pilvo kvėpavimo pratimus.

Regeneruojantis masažas

7 būdai, kaip priveržti ligos krūtinę

Vaikų gimdymas ir maitinimas krūtimi yra sudėtingas procesas, po kurio bus sunku pakelti formą. Ne visi gali atlikti fizinį išsilavinimą dėl sveikatos priežasčių. Bet dušas paima viską ir kasdien, todėl toniškas vandens masažas yra nepakeičiama procedūra. Sureguliuokite purkštukų galvutę ir vandens temperatūrą, kad jaustumėtės patogiai. Pradėkite masažuojant masažą krūtinės srityje, šiek tiek nukreipdami vandens srove į viršų. Palikite procedūrą nuo 5 iki 8 minučių per dieną.

Regeneruojančios kaukės

Šiandien kosmetikos chirurgija gali daryti stebuklus, o lentynos yra pilna kaip korekcinių produktų gausa, bet jei norite sutaupyti daug pinigų, atsigavimas efektas gali būti pasiektas namuose, sukurti savo lėšomis po šėrimo pakelti krūtinę.

Krūtinės srities oda yra subtilus ir jautrus ir reikalauja visapusiškos priežiūros.

Savo ruošdami kaukę įsitikinkite, kad jūs neturite alergijos jo ingredientams.

7 būdai, kaip priveržti ligos krūtinę
  • Tonuojantis mgyvenanti kaukė. Sumaišykite migdolų aliejų su medumi 1/1 santykiu. Taikoma drėgnai krūtinės ir décolleté srities odai, tolygiai paskleidžiant mišinio sluoksnį. Palikite 20 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu ir išdžiovinkite minkštu rankšluosčiu.
  • Ridikų sušilimo kaukė. Smulkiai supjaustytoje ridikėliai iš ridikėlių, pridėti šaukštelis augalinio aliejaus. Taikyti masochka su marlės tvarsčiu ir laikyti ant krūtinės 15 minučių. Jis nuplaunamas šaltu vandeniu.
  • Maitinamasis medus grietinėlė. 2 šaukštai medaus (natūralios), praskiestos 50 ml. vanduo. Palikite ant krūtinės keletą minučių. Medus turi būti natūralus. Praplaukite su vasaros vandeniu.

Be to, mažinant procedūrų neperkaitinti saulėje, nevartokite per karštoje vonioje, nepiktnaudžiautų išdžiovinti reiškia dušas ir dėvėti patogią palaikančią liemenėlę.

Tokiu atveju galėsite greitai pakelti savo krūtis namuose.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 32 = 38