Moterų sveikata

Išieškojimo laikotarpis po abortų

Kūno restauracija po abortų procedūros tiesiogiai priklauso nuo gydytojų pasirinkto metodo. Be to, labai svarbus specialisto, kuris vedė renginį, patirtis. Pavyzdžiui, po medicininio pertraukimo, organizmas greitai grįžta į įprastą veikimo režimą. Tačiau chirurginei intervencijai dažnai reikia rimtesnių reabilitacijos priemonių.

Išieškojimas po abortų: bendrosios rekomendacijos

Išieškojimo laikotarpis po abortų

Procedūra neleidžia seksualinės veiklos 3 savaites. Rekomenduojama atsisakyti lytinių santykių iki pirmųjų menstruacijų pabaigos.

Seksualinis intymumas yra ypač pavojingas po chirurginės intervencijos, nes tai gali sukelti komplikacijų, pavyzdžiui, kraujavimą, gleivinės gimdos atmetimą. Tokiu atveju seksualinis veiksmas prisidės prie infekcijos įsiskverbimo į kūną.

Fostero atstatymo laikotarpis po abortų trunka ne mažiau kaip 2 savaites. Šiuo metu sportas draudžiamas. Tokia priemonė yra būtina siekiant užtikrinti, kad pilvo raumenys būtų ramybės. Atitinkamai negalima pakelti svorio. Sėkmingas fizinis išgijimas po tokios procedūros gali sumažinti komplikacijų riziką.

Galite atidėti mokymą ilgiau, jei nesate tikri dėl savo sugebėjimų. Be to, šiuo atžvilgiu ekspertas pateiks rekomendacijas dėl įprasto patikrinimo.

Tam, kad bakterijos ar infekcija nepatektų į kūną, tam tikru metu susilaikykite nuo vonių priėmimo, plaukimo baseine ir atviru vandeniu.

Ne mažiau svarbu reabilitacijos laikotarpiu yra tinkama mityba. Tokios procedūros yra stiprus stresas kūnui, taigi reikia jį pripildyti vitaminais ir mikroelementais, taip pat baltymams ir skaiduloms.

Taip pat reguliariai tikrinkite kūno temperatūrą, slėgį, impulsą. Būtina nuolat stebėti bendrą moterų būklę. Bet koks nukrypimas nuo normos gali būti besivystančios komplikacijos pranašys. Todėl, kai turite nerimo sutrikimų, turite pamatyti gydytoją.

Griežtai laikantis asmens higienos, galima pašalinti bakterijų vystymąsi lytinių organų mikrofloroje. Rekomenduojama nuplauti keletą kartų per dieną. Jūs visada turite nusausinti odą. Jums taip pat gali prireikti dienos šluostės, kurios turi būti keičiamos kas 3 valandas. Nenaudokite tamponų.

Dažnai išieškojimas iš abortų yra kartu su antibiotikų vartojimu. Šiuo metu susilaikykite nuo alkoholio vartojimo. Nenaudokite ir savaitę po narkotikų kursų pabaigos.

Reabilitacijos laikotarpis

Po procedūros moteris turi atlikti keletą privalomų nurodymų:

  • Aplankykite ginekologą. Praėjus 7-10 dienų po procedūros, praeina mažojo dubens ultragarsinis tyrimas. Tai daroma siekiant nustatyti vaisiaus dalių likučius arba pašalinti jų buvimą. Jei atsiranda komplikacijų, tokių kaip kraujavimas, ultragarsas atliekamas anksčiau;
  • Apsilankymas mamologist. Šio profilio specialistas taip pat turėtų siųsti pacientą ultragarsu. Šiuo atveju krūtinę reikia patikrinti;
  • Konsultacijos su endokrinologu. Gydytojas padės moteris atkurti normalų hormoninį fono, reguliuoti menstruacinį ciklą, teikti rekomendacijas fizinei reabilitacijai;
  • Apsilankymas psichologo. Dažnai vizitą į šį specialistą turi atlikti moterys, kurios priverstinai nutraukė nėštumą. Dažnai tokie pacientai nesijaučia. Jie turi tokią padėtį, yra depresijos, stresas, nervų susitraukimai. Kvalifikuota psichologė patars ir padės moteriai atsigauti emociniu lygmeniu.

Komplikacijos

Išieškojimo laikotarpis po abortų

Dažniausiai po abortų procedūros yra amniono kiaušinio nebaigtas išėjimas. Ši situacija reikalauja įsikišimo į "valymas", Kuris, savo ruožtu, padidina gimdos gleivinės ir jo gimdos kaklelio pažeidimo pavojų.

Dėl to gali pasireikšti kraujavimas. Jei atsiranda tokia komplikacija, nedelsdami kreipkitės į artimiausią medicinos įstaigą.

Abortų procesas, po kurio vaisiaus dalys išlieka gimdoje, sukelia patogenų dauginimąsi. Tokioje situacijoje sukurta palankiausia aplinka infekcijos vystymuisi. Jei yra gleivinės pažeidimas, tada, kai nėra būtinų priemonių, atsiranda endometrito, salpingito ar žarnos uždegimo.

Tokios priemonės didina piktybinių navikų atsiradimo riziką ne tik gimdos kaklelio ir gimdos ertmėje, bet ir kiaušidėse, taip pat pieno liaukose.

Simptomai, kuriems reikia skubios medicininės pagalbos ir reabilitacijos priemonių:

  • Gausus kraujavimas su kraujo krešuliais;
  • Aukšta temperatūra, kuri nėra susikaupusi nuo antibiotikų;
  • Ekstraktai, turintys aštrų ir nemalonų kvapą;
  • Stiprus pilvo skausmas;
  • Nėštumo požymiai - pykinimas, alpimas, galvos svaigimas.

Restauravimas gimdos ir organizmo kaip visumos po aborto turi lydėti atitinkamas priemones reabilitacijai. Moteris turėtų skirti daugiau laiko sau ir savo sveikatai. Per dvi savaites galite pradėti atkurti jėgą per mažą fizinį treniruotę.

Reguliarus kas mėnesį po abortų atkūrimas

Šią procedūrą galima atlikti įvairiais būdais. Vieno iš jų pasirinkimas grindžiamas kontraindikacijų buvimu ir nėštumo laikotarpiu. Pvz., Vadinamasis mini abortas (vakuumas) atliekamas ankstyvose stadijose.

Visiškas chirurginis įsikišimas atliekamas vėliau. Nutraukti nėštumą galima ir naudojant specialius vaistus. Kiekviena iš šių intervencijų prisiima savąjį laiką, skirtą menstruacijų ir viso kūno atkūrimui.

Paprastai ciklas trunka 21-35 dienas. Jis reguliuojamas hormonų, kuriuos gamina kiaušidės, antinksčiai ir hipofiziozė, pagalba. Grįžti į normalų gyvenimą tiesiogiai priklauso nuo menstruacijų pradžios. Dėl ciklo išieškojimo įtakos turi netinkamo įsikišimo pobūdis. Chirurginis ir narkotikų vartojimas labai skiriasi išgyvenimo prasme.

Medicinos abortų rūšys

Medikamento metodas naudojamas, kai laikotarpis yra ne daugiau kaip 7 savaitės. Į chirurginį intervencinį gydymą nuo 7 iki 13 nėštumo savaičių. Pastarasis yra padalintas į du tipus: vakuumą ir grandymo. Vakuuminis metodas yra saugesnis. Verta paminėti, kad vaistas taip pat reiškia taupymą.

Tačiau iš karto reikia atkreipti dėmesį į tai, kad nepriklausomas panašių preparatų priėmimas kupinas komplikacijų, po kurių būtina taikyti vakuuminį aspiraciją. Sraigtasparniai galioja iki 5 mėnesių. Paskutinis abortų metodas skiriasi ne tik procedūros sudėtingumu, bet ir galimų komplikacijų skaičiui.

Kada menstruacinis ciklas atsigauna po abortų?

Dažniausiai mėnesiai prasideda ne vėliau kaip per 5 savaites. Paprastai abortas laikomas pirmąja ciklo diena. Jei menstruacijos nėra, tada pasireiškia infekcija ar nėštumas. Gydytojas-ginekologas aiškina ultragarsu esančios delsimo priežastį.

Ciklas po operacijos gali tapti trumpesnis arba ilgiau, judėti. Išieškojimas po medicininio aborto taip pat trunka maždaug mėnesį. Paprastai po 2-3 mėnesių ciklas visiškai atkurtas, nes farmakologinė intervencija reiškia švelnius metodus, yra atliekama ankstyvame etape.

Po mažo aborto menstruacijos prasideda po mėnesio, bet gali būti skausmingos ir gausios, nei įprasta. Apie infekcijos įvedimą nurodykite išsiskyrimą su nemaloniu kvapu arba neįprasta spalva.

Kontracepcija po abortų

Išieškojimo laikotarpis po abortų

Kaip jau minėta, tokiomis procedūromis reabilitacijos laikotarpiu reikia susilaikyti nuo seksualinės intymumo. Geriausia, jei šis laikotarpis yra mėnuo. Šiuo metu genitalijos yra ne tik stipriai jautrūs infekcijai, bet ir nauja nėštumo galimybė.

Žinoma, kad vaikui pavartoti bet kokį abortą, tai yra įmanoma, tačiau planuoti jį dar 6 mėnesius nepageidautina, nes nėštumo patologijos rizika yra didelė.

Kaip nepageidaujamo nėštumo prevencijos metodas vartojami geriamieji kontraceptikai. Nenaudokite spiralių ir panašių įrankių. Dėl spiralės įrengimo gali prasiskverbti infekcija. Bet kuriuo atveju gydytojas rekomenduos optimalų metodą.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

95 − = 89