Ką daryti su akių papiloma? | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Ką daryti su akių papiloma?

Papiloma yra virusinės ligos pasireiškimas. Jos atsiradimas yra dėl to paties pavadinimo viruso nurijus. Išoriškai jis panašus į karpą, sukelia kosmetinį diskomfortą ir gali sutrikdyti įprastą regėjimą, taip pat sukelti skausmą.

Papilomos virusas perduodamas labai paprasta, net ir per smulkius odos įbrėžimus. Bet atsikratyti ligos apraiškos sunku. Sukurta daug būdų, kaip sumažinti patologijos simptomus, įskaitant liaudies gynimo priemones, tačiau pats virusas gali būti įveiktas tik kvalifikuoto specialisto pagalba.

Papilomos dėl vokų priežastys

Ką daryti su akių papiloma?

Papiloma yra žmogaus papilomos viruso (ŽPV) pasireiškimas. Štamas patenka į akis per prisilietimą - jei akių viduje yra mikro-įbrėžimas, o rankos yra nešvarios.

Įėjus į kūną, virusas ilgą laiką gali likti varginantis ir prabudus dėl susilpnėjusio imuniteto arba ilgalaikio ultravioletinių spindulių poveikio.

Pavojus kelia vaikai, jaunimas ir pagyvenę žmonės, nes jiems dažnai būdingos imuninės sistemos apsaugos problemos. Tačiau tai yra jauni žmonės, kurie gali greičiau susidoroti su liga, o jų patologija yra silpnesnė.

Tai yra, mes galime pasakyti, kad dėl papilomos viruso priežastys, kurios atsirado dėl akių vokų akis - .. silpnina imuninę organizmo apsaugą, hipotermija, nuovargis, stresas ir tt Todėl ligos išvaizda turėtų nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Prieš pradėdami pašalinti patologinį augimą, turite sužinoti jo išvaizdos priežastis ir toliau laikytis tam tikrų prevencijos taisyklių. Šiai progai įveikti reikia tik gydytojui. Jūs negalite pašalinti painio neoplazmo, jį paimti ir naudoti kovos su juo priemones nesikreipiant į gydytoją.

Toks viruso pasireiškimas kelia susirūpinimą, todėl greitai reikia susisiekti su poliklinika.

Akių vokų agliutinacija suskirstyta į du tipus:

Ką daryti su akių papiloma?
  • Žemas aktyvumas. Jie reikalauja tradicinio gydymo. Jie gali būti pašalinami paprastais metodais, taikant chirurginę intervenciją;
  • Labai aktyvios rūšys. Tokiu atveju jums reikia atlikti egzaminą su onkologu. Tokia terapija šiuo atveju žymiai skiriasi nuo ankstesnės versijos, apima ir tam tikrus konkrečius vaistus.

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, gydytojas turi būti nedelsiant gydomas, kai jis susidaro, nes jie gali kelti rimtą pavojų sveikatai.

Patologijos simptomai

Visais atvejais ligos simptomai yra vienodi. Ant odos ar gleivinių akių vokų susidaro augimas, akivaizdžiai matomas plika akimi, panaši į karpą. Paprastai tai nėra lydimas skausmingumo, bet neleidžia mirksėti, be to, jis pristato kosmetinį defektą. Augimas gali būti vienas, beveik nematomas, tačiau tai neatmeta labai užaugtų formacijų, kurias reikia pašalinti medicinoje.

Ką daryti su akių papiloma?

Jūs negalite nustatyti diagnozės ir skirti gydymą, nes jums reikia atskirti papilomą nuo kitų patologijų, turinčių panašių simptomų. Tik gydytojas sugeba tiksliai diagnozuoti.

Pirmiausia būtina pasikonsultuoti su dermatologu, bet gali tekti kreiptis į oftalmologą, nes kaupiasi yra ant akies, kuri yra įsikūrusi greta pastarosios voko.

Esant skausmingam pojūčiui, silpnai uždarytai akiai, uždegimui, būtina nedelsiant pradėti gydymą, kitaip patologija sukels nemalonių pasekmių.

Kaip aš galiu pašalinti papilomą akį?

Yra keletas būdų, kaip atsikratyti pastato sukūrimo amžiuje, bet beveik nereikia, gydymo kompleksas turėtų apimti imuniteto stiprinimo priemones. Neoplazmų pašalinimo metodai yra panašūs į karpos pašalinimą: atliekama vietinė anestezija, formavimas yra kruopščiai pašalinamas iš odos paviršiaus. Operacija trunka labai trumpą laiką, ta pati prasme taikoma atkūrimo laikotarpiui - maždaug per savaitę. Po chirurginės procedūros gali likti randai.

Galite pašalinti papilomą tokiais būdais:

Ką daryti su akių papiloma?
  1. Naudodamasis skalpeliu. Šiandien šis metodas naudojamas gana retai, nes amžiaus regionas yra labai švelnus, šalia jo yra regimasis organas. Tokiu atveju reikia pašalinti pakankamai mažą odos plotą, nepaliekant gretimų audinių ir organų. Po operacijos, atliekamos su skalpeliu, gali likti randus, tai ateityje reikės kosmetinių procedūrų, susijusių su odos poliravimu;
  2. Lazerio šalinimas yra paprastesnis pasirinkimas nei ankstesnis. Be to, tokio tipo operacija yra saugesnė. Pašalinimo procesas trunka tik keletą minučių. Tačiau po tokio įsikišimo taip pat gali likti randai, kurie, be to, yra labai sunkiai pašalinami;
  3. Cryodestruction - patologinių audinių naikinimas skystu azotu. Šis gydymo būdas laikomas saugiausiu ir lengviausiu. Išaugęs odos paviršius deginamas žemos temperatūros sąlygomis. Reikėtų pažymėti, kad šis metodas pasižymi mažiausiu pasikartojančios ligos dažniu.

Akis atsirandančios papilomos gydymas turėtų būti atliekamas medicinos specialistų. Jokiu atveju negalima kreiptis į nepriklausomą formavimų pašalinimą, ypač kūno vietose, turinčiose subtilią ir ploną odą. Daugelis pacientų jau bando gydyti patologija, pirkdami įvairius kremus ir tepalus, deginimas papilomos alkoholio, ir tt Tokie metodai savęs sukelti komplikacijų: .. Dėl susikaupusių svetainę, kuri gali būti lengvai pašalintas chirurginiu būdu, yra uždegimas, kuris yra papildytas, lėtinis konjunktyvitas ir keratitas. Sunkiais atvejais tokios priemonės, kurių imamasi be konsultacijos su specialistu, sukelia piktybinio naviko vystymąsi.

Gydymo sėkmė priklauso nuo prevencines priemones ateityje, pavyzdžiui, poreikis stebėti akies higienai, netrinkite savo purvinas rankas laikytis, o baseinų ir atvirų vandens plaukimo yra ne be specialių akinių.

Kaip atsikratyti namuose nuo papilomos po akimis

Ką daryti su akių papiloma?

Šiuo atveju mes kalbame apie pagalbines veiklos rūšis - tradicinės medicinos receptus. Jie gali būti naudojami kaip papildomi, bet jokiu būdu nėra pagrindiniai. Greitai odos gijimui po operacijos galite naudoti vaistažoles. Pavyzdžiui, sumaišykite 20 gramų melissos, dilgėlių, planetų, kiaulpieninių šaknų ir varpelių.

Tada supilkite kolekciją šiltu vandeniu ir ketvirtą valandą įdėkite į vandens vonią iš emalio. Po to, indas su turiniu pašalinamas ir įpilamas į rankšluostį 3 valandas. Gautas mišinys filtruojamas ir girtas 3 šaukštai. l tris kartus per parą pusvalandį prieš valgį. Gydymo kursas trunka vieną savaitę.

Dėl tos pačios priežasties, naudojant kitus natūralius produktus ir augalus: graikiniai riešutai, baltymų, kiaušinių ir tt Bet mes turime jums priminti, kad naudoti tokius nekenksmingas pirmo žvilgsnio tai yra įmanoma tik pasitarus su gydytoju ...

Papiloma, atsiradusi ant akies voko arba gleivinės: specialistų rekomendacijos

Prieš kelerius metus buvo manoma, kad panašūs augalai akių vokuose pasireiškia tik vyresnio amžiaus žmonėms. Tuo pačiu metu manoma, kad priežastis yra amžius ir asmens higienos taisyklių nesilaikymas. Tačiau šiandien mokslininkai jau įrodė, kad tai toli gražu nėra, ir priežastis yra papilomos virusas, kuris aktyvuoja imuniteto sumažėjimą. Jo štamas gali prasiskverbti per kūną per minuso įbrėžimus. Papiloma akyje yra didžiausias pavojus ir kartais sukelia didelį diskomfortą.

Tokiu atveju ekspertai rekomenduoja šias rekomendacijas:

Ką daryti su akių papiloma?
  1. Nebandykite atsikratyti susikaupimo sau, nenusileiskite ir neišskleiskite. Tokie veiksmai gali padidinti išsilavinimą ir sepsį;
  2. Norint išvengti tolesnio peraugimo, gydymo metu turite apsaugoti akių vokus nuo žaizdų, įbrėžimų, kitų sužalojimų. Negalite patrinti rankų, reikia švelniai nuplauti;
  3. Gydymo kursuose turėtų būti imuniteto pagerinimo priemonės. Pvz., Tai gali būti tinkama mityba, vartojant multivitaminų kompleksus, žolelių užpilas. Gydytojas turėtų pasiūlyti, kokios natūralios priemonės gali padėti kiekvienu konkrečiu atveju;
  4. Nenutraukite apsilankymo gydytojui net mažo išsilavinimo išvaizda. Papilomai reikalingas skubus gydymas.

Patologija gali atsirasti bet kurioje kūno paviršiaus dalyje, tačiau ji yra ypač pavojinga vokų akyse. Kaip minėta pirmiau, apstatytas kraštas gali būti aktyvus onkologijos požiūriu, todėl nedelsdami jį gydyti.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

36 + = 44