Kas yra biuro histeroskopija? Kaip pasirengimas procedūrai? | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Kas yra biuro histeroskopija? Kaip pasirengimas procedūrai?

Kai moterų ginekologinėmis dalis sveikata "lame", ji išgyvena jausmų audra ir labai neramu. Daugelis merginų galvoja kampanija ginekologą ir pristatymo iš skaičiaus analizuoja nekilnojamojo feat. Bet naujo tipo tyrimo, kuris yra vadinamas "Office histeroskopija, suteikia galimybę ištirti gimdos ne tik paliesti, bet ir mato problemą. Todėl šio metodo vertė yra didžiulė ir neginčytina.

Kas yra biuro histeroskopija?

Kas yra biuro histeroskopija? Kaip pasirengimas procedūrai?

Tai praktiškai nesiskiria nuo chirurginio varianto - ir tuo, ir kitu atveju galima ištirti moterų lyties organus ir atskleisti patologijas. Tačiau tradicinė procedūra atliekama pagal bendrą anesteziją ir laikoma nedidele chirurgine intervencija, todėl pacientą reikia stebėti ligoninėje. Diagnostikos biuro histeroskopija gali būti atliekama gydytojo kabinetuose ambulatoriškai.

Dėl gydymo dieną pas ginekologą moteriai atliekamas ultragarsinis tyrimas, ir jei yra įtarimas, patologijos gimdoje, gydytojas siūlo eiti biuro histeroskopija. Tai suteikia galimybę nustatyti tikslią diagnozę, o kartais atlikti pašalinti polipai ar kitų smulkių subjektų. Gimda yra lengvai matomi su vienu hysteroscope pagalba - specialus Endoskopinis instrumentas.

Kaip atliekama procedūra?

Iš gimdos ertmės per makštį ir gimdos kaklelio kanalą vamzdis, kurio skersmuo neviršija 3 mm. Galų gale įdiegta optinė sistema, kurioje ekrane rodomas vaizdas. Atsižvelgiant į tai, kad skiriamosios gebos laipsnis yra didelis, gali būti svarstomos net mažos patologinės formacijos.

Kas yra biuro histeroskopija? Kaip pasirengimas procedūrai?

Procedūra trunka apie 5-15 minučių, praktiškai neskausminga. Moteris gali jausti šviesos traukimo skausmus apatinėje pilvo dalyje. Naudodamas šį prietaisą, specialistas suras kanalų ir gimdos ertmės spąstus, polipus, mažus miomatinius mazgus. Kai kuriais atvejais gydytojas gali atlikti polipo pašalinimą, naudodamas biuro histeroskopiją tiesiai procese, taip pat pašalinti mažas formacijas ir sulaužyti sinekiją.

Jis gerai diagnozuotas dėl endometriumo hiperplazijos histometrinės pagalbos, dėl kurios moteris skundžiasi gausiais menstruacijomis. Šis metodas taip pat leidžia nustatyti kraujavimo priežastį nežinomo gimimo mergaičių. Ginekologinės histoterapijos metu galima pamatyti onkologines patologijas ir pradėti gydymą laiku.

Kada turėčiau tai padaryti?

Kas yra biuro histeroskopija? Kaip pasirengimas procedūrai?

Jei moteris yra reprodukciniame amžiuje, procedūra atliekama iškart po menstruacijos.

Taip yra dėl to, kad endometriumas vis dar yra plonas, todėl galite apsvarstyti net mažas formacijas. Antruoju etapu jis sutrinamas, todėl sunku nustatyti diagnozę.

Moterys po menopauzės gali būti tiriamos bet kurią dieną. Specialistas sako, ką tikrina jūs turite pereiti iš anksto, saugančios nuo ūmaus ligos: tepinėlis florai, kraujo tyrimas dėl sifilio, ŽIV ir hepatito.

Indikacijos

Yra keletas veiksnių, kurie yra šios procedūros pagrindas:

Kas yra biuro histeroskopija? Kaip pasirengimas procedūrai?
 • Sunkus skausmas menstruacijose;
 • Gimdos kraujavimas;
 • Endometriozė;
 • Gimdos myoma;
 • Prigimtinis persileidimas;
 • Nevaisingumas;
 • Kaulų įtarimas, endometriumo patologija.

Kadangi bendra anestezija nevykdoma, moteris gali stebėti monitoriaus ekraną ir stebėti tyrimo eigą. Procedūros metu ji gali užduoti klausimus, gauti patarimų ir gauti vertingų patarimų. Jei būtina, biopsija gydytojas imsis endometriumo gabalo.

Hysteroskopija yra privaloma tokioms ligoms:

 • Lėtinė ir vidinė endometriozė;
 • Myoma;
 • Nevaisingumas;
 • Bet kokia gimdos patologija.

Kaip pasirengti procedūrai?

Bet kokia gimdos gleivinė intervencija turėtų būti atliekama tik atlikus paruošimo procedūrą. Ir isteroskopija nėra išimtis. Prieš tai atliekant, gydytojas nustato išsamų klinikinį tyrimą, įskaitant gydytojo ir kitų siaurų specialistų konsultacijas, jei yra įrodymų.

Tačiau vienos apklausos nepakanka, biuro histeroskopijai reikia pasirengti medicinos histeroskopijai. Jį sudaro raminantis ir antibakterinis gydymas. Jo pagrindinis tikslas - kuo labiau apsaugoti organizmą nuo galimų padarinių ir palengvinti pooperacinį laikotarpį.

Naudingos specialistų rekomendacijos:

Kas yra biuro histeroskopija? Kaip pasirengimas procedūrai?
 • Išveskite dušu išvakarėse ir užsiimkite galvos smegenų epiliavimu;
 • Prieš eidami miegoti, gerkite 30 lašų grybelio, jei esate labai nervingas;
 • Procedūra atliekama tuščiame šlapime;
 • Rūpinkitės, kad turite švarų marškinius, kojines ir higienines padėkliukas;
 • Palikite papuošalus namuose;
 • Prieš porą valandų prieš operaciją reikia gerti antibiotiką, kurį nurodys gydytojas.

Po procedūros būtina reguliariai matuoti temperatūrą ir vartoti vaistus, kuriuos nurodys specialistas. Jų dozavimas ir priėmimo trukmė priklauso nuo situacijos sudėtingumo ir skausmo stiprumo. Dvi savaites jūs negalite gyventi seksualiai, sportuoti ir atlikti termines procedūras. Galite nuplauti sau tik duše. Svarbu stebėti sekretų pobūdį, bet esant bet kokiems nerimo simptomams, geriau kreiptis į gydytoją.

Tikimės, kad mūsų patarimai padės tinkamai pasiruošti procedūrai ir eiti per jį. Būk sveika!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 5 = 2