Kasejus gydome liaudies gynimo priemonėmis - inhaliacijomis su bulvėmis | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Kasejus gydome liaudies gynimo priemonėmis – inhaliacijomis su bulvėmis

Visi žino, kad šalta, puikus gydymo būdas yra gerti inhaliaciją. Ir tai yra specialūs daiktai, kurie parduodami vaistinėje. Daugelis mano, kad galite ir nebandykite išleisti pinigų, jei mokysi kvėpuoti bulvėmis.

Jums tik reikia žinoti keletą paprastų taisyklių, kaip saugiai atlikti procedūras namuose.

Kodėl tu turi kvėpuoti ant bulvių?

Kasejus gydome liaudies gynimo priemonėmis - inhaliacijomis su bulvėmis

Bulvių įkvėpimas padeda gerinti savijautą. Tai viskas apie kvėpavimo takus. Jų paviršiuje yra mikroviliai, kurie nuolat kraujagys ir pašalina iš kūno svetimkūnius.

Sergant ligomis žmonės susidoroja su darbu, todėl karštas garas sustiprins jų darbą.

Kodėl verta kvėpuoti bulvėmis? Šlapias bulvių garas sukelia kraujo tekėjimą į kvėpavimo takų gleivinę. Dėl šios priežasties skreplius suskystina greičiau.

Bulvės tikrai naudingos kosuliui ir sloga.

Inhaliacijos pagalba galite atsikratyti skreplio, išlaisvinti kvėpavimo takus. Bulvių žievelė pakeičia įsigytus produktus ir atneša gijimą arčiau. Tačiau šis metodas gali būti atliekamas tik tuo atveju, jei nėra kontraindikacijų nuo širdies. Todėl pirmiausia pasitarkite su savo gydytoju.

Teigiamas įkvėpimo aspektas yra šio metodo paprastumas ir prieinamumas. Tai galima padaryti namuose naudojant improvizuotas priemones.

Kaip kvėpuoti, kai kosulys ant bulvių?

Norėdami tinkamai kvėpuoti bulves ir padaryti procedūrą efektyvesnę, turite prisiminti keletą rekomendacijų ir reikalingų daiktų sąrašą:

 • 5 vidutines bulves;
 • 10 gabalėlių mažų bulvių;
 • Tinkamą puodą, kad visos bulvės galėtų tinka į jį, o vanduo jį visiškai uždengia;
 • didelis storas antklodė;
 • mažesnis antklodė;
 • augalinis aliejus;
 • alkoholis;
 • plastikinis maišelis;
 • rankšluostis.

Kaip tinkamai kvėpuoti bulvėmis atsigauti?

Procedūra reikalauja virtų bulvių. Norėdami tai padaryti, stiebagumbius reikia nuplauti, įdėti į puodą, užpilti vandeniu ir virti, kol paruošta apie 20-30 minučių.

Po to reikia ištuštinti vandenį, maišyti bulves, apvynioti puodą rankšluosčiu, kad bulvės netrukdytų. Įdėkite jį į stalą į garų įkvėpimą. Iš anksto nuvalykite ir išvalykite gerklę.

Uždenkite sau ant galvos antklodė, kad bulvės galėtų išeiti. Tokiu atstumu nulenkite ant indų, kad neuždegtumėte karštu garu. Teisingai įkvėpkite orą, praplaukite dviem kvėpavimais per burną ir išsiplaukite pro nosį. Taigi, jūs galite išvalyti nosies sinusus ir gerklę. Įkvėpus 5-10 minučių.

Kasejus gydome liaudies gynimo priemonėmis - inhaliacijomis su bulvėmis

Kad procesas būtų efektyvesnis, prisiminkite bulves, užpilkite šaukštą alkoholio ir šaukštą saulėgrąžų aliejaus.

Maišykite masę, padėkite į plastikinį maišelį ir apvyniokite jį rankšluosčiu.

Padėkite kompresą ant krūtinės, bet ne ant plika, kitaip jūs sudeginsite save. Laikykite jį mažiausiai 10 minučių, tada šioje vietoje pagaminkite jodo tinklelį.

Procedūrą geriausia atlikti prieš miegą. Kodėl? Iš karto eiti miegoti.

Ar aš galiu kvėpuoti per bulvę nėštumo metu?

Žinoma, šis gerklės gydymo būdas yra saugus. Bulvių poroje yra nedideli purškiamų priemonių dalelės, taigi liaudies vaistas patenka į kvėpavimo takus be problemų. Ir aromatiniai elementai prasiskverbia į būsimą motinos kūną ne tik per kvėpavimo takus, bet ir per odą.

Kvėpuojant bulves, nėščios moterys dažnai sugeba nugalėti.

Tačiau prieš atlikdami šią procedūrą būtina susipažinti su gydytojų rekomendacijomis:

 1. nėščia moteris negali būti padengta rankšluosčiu, kad nepadidėtų širdies našta.
 2. Negalima įkvėpti į temperatūrą ir praleisti valandą po valgio.
 3. procedūros trukmė yra ne daugiau kaip 5 minutes.

Kaip atsikratyti šalčio, kaip kvėpuoti bulvėmis?

Pirma, paruoškite viską, ko reikia procedūrai ir pradėkite gydymą. Siekiant pagerinti efektą, reikia gerai kvėpuoti per garą. Paimkite labai giliai ir greitai kvėpuoti. Be to, nedarykite aštrių garų. Net jei nosis tvirtai uždedami, dviem nusiramis kvėpuokite, uždarydami pirštus pakaitomis į vieną šnervę.

Ar aš galiu kvėpuoti bulvėmis esant temperatūrai?

Gydytojai sako, kad iki 37,5 laipsnių temperatūros žmogaus organizmas be problemų kelia įkvėpimą. Tačiau esant aukštesnėms temperatūroms, geriau neatsižvelgti į riziką, nes organizmui labai sunku perkelti procedūrą, ir ji bus pažeista.

Ar galiu įkvėpti 37 laipsnių temperatūros?

Atsakymas yra dviprasmiškas, nes yra 3 inhaliacijos tipai:

Kasejus gydome liaudies gynimo priemonėmis - inhaliacijomis su bulvėmis
 • šlapias;
 • drėgnas terminis;
 • garas.

Pirmojo metodo temperatūra siekia 30 laipsnių, antrasis - 40 laipsnių, trečias iki 55 laipsnių.

Pirmasis metodas yra labiausiai tausojantis, todėl jį galima naudoti gydymui. Bet ne aukštesnėje nei 37,5 laipsnių temperatūroje.

Tačiau yra žmonių, kurie įkvepia įkvėpus ir temperatūroje iki 38 laipsnių, ir atkreipia dėmesį į sveikatos gerėjimą, visa tai priklauso nuo organizmo individualumo, bet vis dėlto verta rizikuoti jūsų sveikatai esant aukštai temperatūrai.

Norėdami išgydyti kosulį, nebūtina įsigyti brangių vaistų. Galite kreiptis į tradicinę mediciną ir pabandyti įkvėpti bulvėmis. Patikėkite, jūs pastebėsite po pirmosios procedūros. Šio metodo naudojimas įrodytas jau daugelį metų.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 79 = 87