Moterų sveikata

Kodėl mums reikalinga acidofilinė bakterija?

Šie Lactobacillus acidophilus vaidina svarbų vaidmenį imuninės sistemos formavime - jie netgi vadinami gyvais antibiotikais. Jie "gyvena" ir žarnų gleivinės nosies ir lytinių organų ir jų sumažinimo suma iš karto paveikia sveikatos būklę: virškinimo funkcija sutrikusi, yra uždegiminės ligos.

Kūne visos sistemos yra tarpusavyje sujungtos, o jei imuninės sistemos sutrikimas iš karto padidina infekcinių ligų ir lėtinių ligų paūmėjimo riziką. Todėl labai svarbu, kad naudingos laktobacilijos būtų nuolat organizme reikiamu kiekiu.

Informacija apie laktobacilus

Acidophilic metanotrophic bakterijos yra ne sporos formuojančių gramteigiamų mikroorganizmų iš anaerobų klasės.

Antrasis pavadinimas yra acidophilus strypai:

Kodėl mums reikalinga acidofilinė bakterija?
 • Jie kolonizuoja makštį, burną, storosios žarnos. Nepaisant to, kad paprastiems žmonėms pasitikėjimo, kad visas žarnynas yra pripildytas mikroorganizmų šio tipo, būtina turėti omenyje, - kai jie kolonizuoti plonoji žarna plotas prasideda sisteminė kandidozė, grybelinė liga pakankamai sunki, kad neigiamai paveikti organizmo būklę. Dažniausiai tai daro poveikį pacientams, kuriems yra anamnezėje sergančių onkologinių ligų atvejų ir kuriems taikoma radioterapija;
 • ŽIV infekcija;
 • tuberkuliozė;
 • sunkios autoimuninės ligos - pvz., raudonoji vilkligė;
 • cukrinis diabetas, sunkus ...

Anksčiau visos pieno bakterijos vadinamos "Diderlane" lazdelėmis pagal Vokietijos ginekologo vardą, kuris pirmą kartą juos atrado ir apibūdino funkcijas. Dabar yra išskiriami keli naudingų mikroorganizmų tipai.

Laktobacilų funkcijos - palaiko normalų žarnyno, burnos ertmės ir makšties mikrofloros pusiausvyrą, padeda išvengti mielių infekcijų atsiradimo. Dėl naudingos floros cholesterolio kiekis palaikomas reikiamu lygiu, jis padeda organizmui gaminti medžiagas, kurios gali sustabdyti onkologinius procesus. Dėl Lactobacillus acidophilus sintezės folio rūgštis, tiaminas, vitaminas B ir vitaminas K.

Kodėl mums reikalinga acidofilinė bakterija?

Kai Lactobacillus gydymas antibiotikais gali išlaikyti sveiką pusiausvyrą mikrofloros storojoje žarnoje, užkirsti kelią žarnyno sutrikimas - antibiotikai žudo ne tik kenkėjus, bet ir naudinga mikroflora. Jų įvedimas į gydymo kursą gali užkirsti kelią divertikuliozės vystymuisi.

Bendras naudojimas su antibakteriniais vaistais, pašalinant infekcijas, kurios pateko į kvėpavimo sistemą, gali stabdyti astmos vystymąsi.

Labai svarbu skirti vaistus su Lactobacillus acidophilus makšties infekcijų gydymui. Pašalinus uždegiminius procesus ginekologiniuose organuose, įprastas makšties rūgštingumas padės išvengti infekcinių procesų pasikartojimo.

Vaistiniai preparatai su laktobaciliais

Preparatų rūšys, kuriose pagrindinis komponentas yra Lactobacillus acidophilus, yra daug. Galite įrašyti labiausiai žinomų: "Acilact", Laktowag, Bifilact, Laktofiltras, Laktobakterinas ir daugelis kitų.

Jie yra prieinami visomis įmanomomis dozavimo formomis: tabletėmis, kapsulėmis, žvakučiais, milteliais, žvakučiais, skysčiais. Dozavimo formos turi skirtingas dozes ir skirtingus veikliosios medžiagos kiekius.

Kai kurių laktobacilų sudėtyje yra maisto papildų ir gyvų jogurtų.

Priskirkite jas šioms problemoms:

Kodėl mums reikalinga acidofilinė bakterija?
 • su įvairių etiologijų virškinimo trakto ligomis;
 • apie makšties mielių infekcijas;
 • gydyti spuogus;
 • kadangi profilaktika įterpiama į terapinį kompleksą infekcinių ligų pašalinimui.

Kiekvienoje vaisto dalyje turi būti 108 mlrd. Naudingų bakterijų, kitaip gydymas bus nenaudingas. Todėl, vartodami gyvą jogurtą ar dietinius priedus, atidžiai perskaitykite etiketę.

Jei naudingas derlius yra mažesnis, tada įsigijimas "Gydomoji" reiškia - pinigų švaistymas.

"Gyvų" vaistų priėmimo ypatumai

Vaistų nurodymuose išsamiai parašyta, kokios dozės yra vaistui

turi būti naudojamas įvairių infekcijų gydymui. Tačiau yra bendrų taisyklių, pagal kurias galite pašalinti pavojingas sąlygas, jei negavote kitų gydytojo rekomendacijų.

Rekonstruodami žarnyno mikroflorą per dieną, vartokite 3 kartus nuo 1 iki 2 vaisto kapsulių arba 2-3 dozės suspensijos. Skystos formos - 3 šaukštai per dieną. Žvakės, skirtos disbakteriozei gydyti, skiriamos rektaliniu būdu. Tokiu atveju gydymas trunka iki 3 savaičių, per dieną skiriama 1 žvakidė. Kiliminės dermatozės ar odos kandidozės gydymui tirpalas yra naudojamas kaip losjonas.

Makšties infekcijos:

 • žodžiu - nuo 1 iki 10 milijardų gyvų bakterijų per dieną;
 • žvakidės - iki 2 ryte ir vakare 5-7 dienas arba 1 per 10-14 dienų.

Esant stiprioms sąlygoms, kartu vartojamas žodinis ir vietinis vartojimas.

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

Kodėl mums reikalinga acidofilinė bakterija?

Nėštumas ir žindymas nėra kontraindikacija vartoti vaistus su laktobaciliais, tačiau apie tai būtina informuoti gydytoją.

Absoliučios kontraindikacijos vietos gydymui yra kas mėnesį. Dūlėjimas ir dėmėjimas išplaukia naudingą florą iš makšties, o įvedant vaistų formas yra infekcijos pavojus - per šį laikotarpį gimdos ertmė yra atvira. Vartojant narkotikus, kuriuose yra Lactobacillus acidophilus, negalima vartoti alkoholio.

Alkoholis sutrikdo mikrofloros lygį ir blokuoja vaisto veikimą.

Gydant vaistus laktobaciliais, gali pasireikšti šalutinis poveikis:

 1. Žarnyno sutrikimai, viduriavimas:
 2. Makšties dirginimas, ypač tuo atveju, jei tuo pačiu metu turite naudoti kitas vietines priemones:
 3. Pieno rūgšties bakterijų sąveika su raminamaisiais preparatais nėra visiškai nustatyta, todėl gali pasireikšti alerginės vietos ir bendro pobūdžio reakcijos - pvz., Dilgėlinės vystymasis buvo aprašytas priėmimo fone Diazepamas.

Reikia žinoti

Reikia atidžiai perskaityti etiketę, pirkti produktus su acidophilic lactobacilli. Jei nėra paminėta "Gyvenimas" arba "Aktyvus" kultūros, nėra priemonė. Taip pat verta atkreipti dėmesį į galiojimo pabaigos datą.

Nepriklausomai nuo dozavimo formos, ji turi būti laikoma šaldytuve, o ne šaldytuve. Kai vartojate 1 puodelį - 125 g - gyvą jogurtą per dieną, makšties disbakteriozės rizika mažėja 3 kartus.

Kodėl mums reikalinga acidofilinė bakterija?

Kai gydymas antibiotikais arba per spindulinės terapijos kursą, būtina nurodyti iš anksto su gydytoju apie suformuluodamos su Lactobacillus acidophilus galimybę ir rasti reikiamą dozę. Vaistiniai preparatai su laktobaciliais nėra visų ligų panacėja. Kai kurie iš jų gali sukelti ryškų šalutinį poveikį - dažniausiai dėl papildomų dozavimo formų sudedamųjų dalių.

Todėl gydant reikia išanalizuoti organizme vykstančius pokyčius, o neigiamų reakcijų atveju - pakeisti vaistą.

Vaistų asortimentas, įskaitant pieno bakterijas, yra platus, todėl visada galite pasirinkti Jums tinkamą vaistą.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 6 =