Moterų sveikata

Kodėl vergimas gali būti pavojingas?

Nepilnavertiškumo praradimas - klausimas gana intymus, bet daugumai sąžiningos lyties atstovų neduoda poilsio. Visi žino, kad ankstyvas atėmimas yra blogas, bet ką gydytojai sako apie vėlai? Kai kuriais atvejais šis reiškinys gali tapti psichologinių problemų šaltiniu.

Kada jie praranda nekaltybę?

Kodėl vergimas gali būti pavojingas?

Šiuolaikinės merginos nerodo seksualinio gyvenimo pradžios. Tik 15% praranda savo nekaltybę ankstyvame paauglystėje. Tačiau šiuo atveju seksas pateikiamas kaip savotiškas eksperimentas, kuris nėra malonus.

Dažnai pirmoji patirtis yra būtina norint jaustis seksualiai, įkvepianti, patrauklią. Pirmą kartą šioje srityje paprastai būna ilgas užliūtimas, nes mergaitės dar nėra subrendę pradėti seksualinį gyvenimą. Kalbant apie jaunus vyrus, jie pirmą kartą taip pat yra sustabdyti iš savo partnerio.

Remiantis psichologinio tyrimo rezultatais, didžioji dalis jaunuolių pradeda lytinius santykius 17-20 metų amžiaus, baigus pamokas, pirmajame ir antrąjame instituto metais.

Kas gali būti pavojinga vėlyvoji nekaltybė?

Vidutinis miesto gyventojas iki 22 metų jau turi seksualinę patirtį ir turi keletą nuolatinių partnerių. Tačiau apie 20% mergaičių praranda nekaltybę iki 25-27 metų.

Jei pasikliaujate seksologų tyrimu, galime pasakyti, kad po šių moterų intymiojo gyvenimo pradžios jausmingumas vystosi lėčiau nei tie, kurie anksčiau seniai atsisakė nekaltybės. Paprastai lytiniai santykiai nepadeda tokiems žmonėms ypatingo malonumo ir džiaugsmo dar 2-3 metus.

Dažnai atsitinka taip, kad "vėliau"Moterys paliekamos vieni. Vėlgi, remiantis statistiniais duomenimis, tik 18% būsimųjų tuokiasi. Panašus modelis pastebimas daugelyje šalių. Todėl tam tikru būdu vėlyvieji seksualiniai ryšiai arba jų nebuvimas suaugusiais metais palieka nemalonius padarinius.

Be to, vyrai dėl kokių nors priežasčių jaučia tam tikrą nepasitikėjimą tiems, kurie pradėjo daryti seksą suaugusiesiems. Sąmoningai ar ne, tokios moterys yra įtariamos atsargiai, gudrus ir šalta.

Remiantis vienu iš hipnozės atliktų tyrimų, tapo žinoma, kad dauguma vyrų nesiruošia susieti savo gyvenimą su šiomis moterimis, nes jie įtaria juos nesąžiningumu ir neardomumu.

Verta paminėti, kad vyrų lytis bando visais įmanomais būdais išvengti bet kokio bendravimo su tomis moterimis, kurios laikomos ne seksualinėmis. Daugumai vyrų lytis vaidina labai svarbų vaidmenį, todėl tie, kurie yra atsiskyrę nuo jo, yra suvokiami nesuprantamų ir nepastebimų būtybių.

Vėliau mergaičių nepilnavertiškumas buvo laikomas aseksualumu, todėl jie tariamai liko vieni dėl šios priežasties.

Merginos, pradėjusios seksualiai gyventi ilgą laiką po savo bendraamžių, gali turėti tam tikrų psichologinių sunkumų, susijusių su kartais nepastebėtu, bet pastebimu spaudimu iš kitų, mergaičių. Kai priverčiama mergelė, mergaitė gali nukristi į šį dirvą. Psichologai teigia, kad tai yra labai dažna problema.

Pavėluotai praranda nekaltybę

Kodėl vergimas gali būti pavojingas?

Kai kurios moterys, kurios pradeda seksualiai vėlyvą vystymąsi, vystosi psichologiškai ir hormoniškai lėčiau, bet galų gale pasiekia normą. Tačiau kai kurie iš jų, pradedant nuo paauglystės, turi stiprų seksualinį patrauklumą.

Tokie asmenys yra labai jausmingi ir gerai supranta, jei jie pradeda seksualinį gyvenimą, jie juos visiškai užfiksuos, jie negalės tinkamai mokytis, dirbti. Todėl jie nori visiško abstinencijos taktiką, kol nuspręs, kad yra pakankamai subrendę, kad galėtų kontroliuoti savo galingą seksualumą.

Problemos, su kuriomis susiduria "vėliau"Iš Mergelės:

 • Aplinkantys žmonės yra įtartini, jei mato, kad žmogui nėra nei santuokos, nei kito intymumo;
 • Kartais kyla klausimas, kaip rasti pasirinktą, ir tada informuoti jį apie jo nekaltybę;
 • Žemas savęs vertinimas. Šiuolaikinė visuomenė spaudžia psichiką, teigdama, kad tokia asmenybė yra sugedusi. Labai dažnai sunku išgyventi spaudimą, neprarandant tikėjimo sėkme, savigarbos ir netgi susidomėjimo gyvenimu;
 • Kai kuriais atvejais apsilankymas ginekologui nėra malonus momentas. Taip yra dėl gydytojų netobulumo ir grubumo;
 • Bendrinkite savo paslaptį su niekuo, nes labiausiai pasmerkia vėlyvą nekaltybę.

Vėlyvoji nekaltybė vyruose

Ši problema mažiau kyla dėl sustiprėjusio lyties. Pagrindinė priežastis yra ta, kad jos neturi aiškių nekaltybės ženklų ir sąvoka "pirmoji"Taikoma tik tiems, kurie neturi seksualinės patirties.

Verta paminėti, kad kai kuriose visuomenėse šį statusą gerbia ir vertina abiejų lyčių atstovai, ypač atsižvelgiant į požiūrį į seksualinį elgesį prieš vestuves.

Mitai apie vėlyvą nekaltybę

Kodėl vergimas gali būti pavojingas?
 • Yra nuomonė, kad dauguma šiuolaikinių jaunuolių pradeda seksualinį gyvenimą gana anksti. Tačiau, kaip minėta pirmiau, tai toli gražu nėra. Pavyzdžiui: iki 16 metų pirmasis lytinis aktas buvo vienas iš 4 moksleivių; tarp studentų - kas antrą kartą. Ir vadinamojo seksualinio debiuto amžius priklauso nuo daugelio veiksnių: gerovės šeimoje, intelekto, išsilavinimo, savigarbos;
 • Vištonas sugeba suglebti su daugybe metų, todėl vėlyvas defloracija yra sunkus ir labai skausmingas - tai yra mitas. Iš tiesų, jo anatominė struktūra, jo skylių dydis, taip pat tankis - yra labai individualūs. Šios charakteristikos nepriklauso nuo amžiaus, bet tik nuo organizmo savybių. Jei nerija buvo elastinga 18, tada 28, jis liks tas pats;
 • Seksualinis kontaktas ankstyvame amžiuje kenkia sveikatai - tai yra faktas. Vištonas yra barjeras, apsaugantis nuo infekcijų tuo metu, kai susidaro makšties apsauginė mikroflorija. Vidutiniškai pastaroji stabilizuoja tik 18-19 metų. Be to, paauglių makšties sienelių epitelis yra labai plonas, jo pabaigoje susidaro 18 metų amžiaus, todėl lytinių santykių metu ji gali būti traumuojama. Visi šie veiksniai dažnai sukelia uždegiminių procesų vystymąsi, kurie ateityje gali sukelti sukibimą ir nevaisingumą;
 • Anksčiau tarp ekspertų buvo plačiai manoma, kad ilgalaikio vėlyvumo nekryptingumo pasekmės pasireiškia migrena, kiaušidžių disfunkcija ir spuogais. Šiuos reiškinius ir ligas gali sukelti hormoninis disbalansas, priklauso nuo seksualinio gyvenimo (tiksliau, orgazmų) reguliarumo, bet jie neturi nieko bendra su paukščių buvimu;
 • Tie, kurie neturi lyties, neturėtų lankytis ginekologėje. Tai iš esmės klaidinga. Dabar prevencinių egzaminų ginekologui motinos turėtų periodiškai atnešti savo dukteris. Kai menstruacijos prasideda, rekomenduojama apsilankyti specialistui ne rečiau kaip kartą per metus. Verta paminėti, kad tokie paauglių prevenciniai egzaminai padeda išvengti ir lengvai išgydyti esamas ligas;
 • Degloracija yra labai skausminga. Jei liečiamas didelis indas, gali pasirodyti daug kraujo. Tačiau, kai mergaitė yra susijaudinta ir makštyje yra pakankamai natūralios tepalinės medžiagos, tada šis procesas gali nebūti sukeltas sunkumo ir kraujavimo. Ši situacija gali būti pavojinga. Jei skausmas ir kraujas nesibaigia 2 dienas, turite apsilankyti ginekologe, kad pašalintumėte makšties sienelių plyšimą;
 • Pirmasis partneris privalo būti labiau patyręs. Pageidautina, kad taip buvo. Patyręs vyresnysis žmogus galės kantriai atnešti partnerį jaudulį;
 • Dengimas vonioje. Yra nuomonė, kad ji nėra tokia skausminga kaip įprasta. Verta paminėti, kad šiltas vanduo tikrai padeda atsipalaiduoti raumenis ir nervus, apsaugo nuo spazmų, todėl skausmo pojūčiai tampa ne taip ryškūs. Tačiau skystis iš makšties išplauna natūralų tepalą;
 • Naudojant prezervatyvą, procesas tampa skausmingesnis. Priešingai, tiesa yra. Šios serijos šiuolaikiški gaminiai yra padengti specialiu tepalu, kuris palengvina slydimą. Be to, jie netrukdo defloracijos procesui;
 • Pirmas kartas, kai negalite pastoti, yra mitas. Tai netgi gali tapti nėščia. Suaugusios moterys gali pradėti vartoti kontraceptines tabletes iš anksto arba pasirūpinti prezervatyvais.

Verta paminėti, kad šiuolaikiniai seksologai mano, kad vėlyvoji nekrova yra patologija, nes ji yra susijusi su lytinių organų pokyčiais ir didelė psichikos sutrikimų rizika.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

46 − 41 =