Kvapas nuo bambos kaip ligos simptomas | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Kvapas nuo bambos kaip ligos simptomas

Bet kokio amžiaus ir lyties asmenims gali pasireikšti toks reiškinys kaip kvėpavimas iš bambos. Paprastai atkreipkite dėmesį į problemą sukelia ne tik kvapą, bet ir nemalonius pojūčius ir skausmą, kurį sukelia uždegimas, paraudimas ir skysčių išleidimas iš šios vietos. Ką daryti šiuo atveju ir kaip tai pavojinga?

Vaiko kvėpavimo priepuolio priežastys

Kvapas nuo bambos kaip ligos simptomas

Ši problema dažniausiai pasireiškia kūdikiams, kurie turi nugaros smegenis nugaros smegenų išgydymo vietoje. Tuo pat metu kūdikio nugarėlė pirmiausia tampa drėgna, o aplinkui ji užsidega ir nusausina, o pati fistula yra išklinta gleivėmis.

Vieno tipo fistulė yra žarnos fistulė. Tai sukelia nemalonų kvapą iš nugaros dėl dopingo srities miršimo ir žarnyno sienų nekrozinio audinio susidarymo.

Kitas pavojingas ligas su panašiais simptomais - Omfalitas.

Jos ženklas yra blakstienos dugno nudegimas, kurį provokuoja patogeninės bakterijos - E. coli ir stafilokokai. Tuo pačiu metu iš vietos, kurioje jau buvo virkštelė, paskirstytas gelsvas skystis, kūdikį kankina karščiavimas, nerimas, dažnai verksmas.

Kad ir kas nesukeltų naujagimio kvapo iš nugaros, tėvai apie tai turi pranešti įeinančiam pediatrui. Jis pats pastebės kažką negerai ir gali rekomenduoti atidžiau laikytis higienos ir nuleisti vandenį per vandenilio peroksidą ir perdirbti bambą su tam tikru antiseptiniu arba mangano tirpalu. Kai kuriais atvejais reikalingas chirurgo įsikišimas, tačiau gydytojas turi tai nuspręsti.

Suaugusio bambos kvapo priežastys

Kvapas nuo bambos kaip ligos simptomas

Suaugusiems žmonėms minėtos problemos išvaizda gali būti siejama su nepakankama šios srities higiena. Ir mes net negalime kalbėti apie tai, kad žmonės retai valgo - ne visi. Tiesiog, jei jis neteks savo dėmesį bamba, o ypač ne patrinti vidinį ertmę kempine, ji bus palaipsniui kaupiasi purvas, negyvas odos ląsteles, pūkelių audinys su drabužiais ir kt. Jei čia patekti ligų sukėlėjų, uždegimas gali prasidėti, kuris bus išleidimo iš bambos išvaizda su kvapu.

Todėl tiems, kurie visą laiką vandens procedūrų metu pamiršta išvalyti bambą, galite rekomenduoti tai daryti bent kartą per savaitę su vata, apvyniota ant lazdelės, sumaišyto su alkoholio tirpalu arba vandenilio peroksidu.

Moterys su auskarų, kuris pradurtas bamba neseniai ir mano, kad randuotas odos nenori gyti, bet, priešingai, tik daugiau raudonos ir erzina, turite kuo greičiau pašalinti auskarai, kitaip išvengti omphalitis.

Kvapas nuo bambos kaip ligos simptomas

Kodėl iš nugaros yra nemalonus kvapas? Moterims, sergančioms endometriozėmis, gali stebėti drėgnas pilvo mygtukas. Liga yra labai rimta ir reikalauja skubos gydymo, kaip ir Uraho cistos. Tačiau ši šlapimo takų vystymosi patologija diagnozuojama beveik iškart po vaiko gimimo, todėl suaugusieji dažniau tai stebi.

Faktas yra tai, kad šlapimo takų jungtis yra tarp šlapimo pūslės viršutinės dalies ir bambos.

Kartais atsitinka taip, kad šio vamzdelio uždarymas šlapimo takų po gimdymo nevyksta, o nuo virkštelės skysčio tvirtinimo pradeda silpnėti, susidurdamas su nemaloniu kvapu. Šis procesas dažnai lydi šlapimo nelaikymas. Šiuo atveju nurodoma chirurginė intervencija.

Nepriklausomai nuo buvimo kvapo atsiradimo priežasties, nereikės savarankiškai gydytis - kreipkitės į specialistą. Galų gale, ši vieta yra pavojinga arti vidaus organų, bet bet koks uždegimas gali sukelti nenuspėjamas pasekmes.

Būk sveika!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

6 + 3 =