Moterų sveikata

Mes laikomės pozos: savidigio, korekcinių pratimų ir korsetų

Mes laikomės pozos: savidigio, korekcinių pratimų ir korsetų

Keista, dažniau nei ne, mes galime aptikti mūsų laikysenos pažeidimą, kai procesas, taip sakant, jau prasidėjo visiškai. Į veidrodį, matote, kad daug pasišiaušęs pečių striukė, suknelė ant nugaros stiffly kažkaip kreiva, negraži Stick ašmenys kaip bet posūkiuose.

Pridėkite prie šio skausmo nugaroje ir krūtinėje, kuris atsiranda beveik kiekvieną vakarą - pasirodo, kad praleidote tašką, kai jam pakanka tik likti tolygiai. Dabar jūs turėtumėte dirbti savo nugara su visomis savo galiomis, kad atkurtumėte mobilumą į raumenis, sulygintumėte stuburą ir vėl atrodytų didžiuojasi ir gražūs suknelėje su atvira atgal. 

Savęs vertinkite laikyseną veidrodyje

Pradėkite nuo to, kad nusivilkite ir apsvarstykite save dideliame veidrodyje iš nugaros ir profilio (naudokite antrą veidrodį rankose). Kai pažvelgsite į tai, pasilikite natūraliai, nesistenkite stipriai sulyginti, įtempti raumenis, pagrindinis dalykas yra pamatyti, kaip jūsų kūnas tuo metu laikosi. 

Po vizualinio patikrinimo galite pastebėti tokias posūno savybes:

 • pečių ašmenys išlenda, pečiai paprastai nuleidžiami ir išvedami į priekį, nusileidę krūtinę, nenatūraliai net liemenį - tu stoops;
 • visi aukščiau išvardinti pliuso buto sėdmenys, apvalus nugaros sluoksnis nuo kaklo iki juosmens, galva yra išvystyta į priekį, keliai šiek tiek sulenkti - nugara apvalus, tu esi tvirtas;
 • normalus iškrypimas į juosmeninės stuburo nugaros ir kaklo stuburo labai padidėjo, o į menčių ir dubens pakrypimas atgal pastebimas srityje - sudėtingos kumpinti su Kupra, wavelike atgal;
 • pilvas ir krūtinė išsikiša į priekį, tiesa nugarka yra tiesi, dubens nugarinėta ir sėdmenis išsiskleidžia žymiai - butas atgal;
 • kai, pakreipus į veidrodį, pastebimai pasislenka sparno kreivumą į šoną, raumenys, lopulys, pečiai, dubens kaulai asimetriški - tu Scoliotic laikysena. 

Suaugusiųjų laikysenos korekcija, ypač po 30 metų, gali būti susijusi su specialistų stuburo ligų gydymu. Jei pastebite ryškų pokyčių laikyseną, kuri greitai vystosi ir kartu su stipriais skausmais ir patinimu tiesiai ant stuburo - nedelsdami kreipkitės į vertebrologą. 

Atsikratykite raumenų asimetrijos

Skolotinės opos raumenys vienoje pusėje yra spazminis, o kita vertus, jie ištempti ir susilpnėti. Nustatykite, kad spazmas yra lengvas - jo pusėje lopai, pečiai, šonkauliai bus praleisti. Gydymas yra švelniai atpalaiduoti raumenis, susitraukimus dėl spazmų, ir tuo pat metu sustiprinti priešingus raumenis - subalansuoti kūną. 

Raumenų blokų pašalinimo ir padėties taisymo metodai:

 • masažo vadovas ir aplikatoriai;
 • savaiminis masažas, trina rankšluosčiu, šepečiu su ilga rankena ir tt;
 • šildomas karštu dušu, šilto smėlio maišeliu;
 • tempimo pratimai. 

Keletas laiko reikės sunkiai dirbti, nes rezultatas priklausys nuo pastovių pastangų. Kita vertus, tai užtruks daug laiko - kasdien užtenka 10 minučių masažo, 5 minučių tempimo ir 10 minučių stiprinimo pratimai. 

Pratimai, kurie teisingai laikosi

Paruoškite inventorių: juosta (sportinė arba elastinė tvarsliava), gimnastikos lazdelė ir hanteliai, kurių svoris yra 1,5-2 kg. 

Tempimas:

Mes laikomės pozos: savidigio, korekcinių pratimų ir korsetų
 • traukite juostelę į šonus, ištiesdami krūtinės raumenis;
 • pritvirtinkite vieną juostelio galą į grindų lygį (pavyzdžiui, pritvirtinkite prie sofos kojos arba tiesiog ant jo) ir traukite kitą galą, šiek tiek sulaužę rankas už galvos;
 • Laikykite lazdelę rankomis horizontaliai virš galvos ir pasukite rankas į kryžias, ištempę raiščius pečių sąnariuose;
 • gulėdamas ant nugaros, skleisk rankas su hanteliais į šonus, ištiesdamas krūtinės raumenis. 

Būkite vidutinio ir atsargūs vykdydami pratimus!

Greitas laikysenos nustatymas - tai įkelti raumenis, kurie paprastai nėra naudojami. Nors manoma, kad nugaros raumenys yra sunku pumpuoti, jūsų tikslas yra ne reljefo raumenys, o raumenų sistemos vystymąsi, pakankamai remti stuburo ir vidaus organus į teisingą padėtį. 

Raumenų stiprinimas:

 • Pakelkite rankas su hanteliais pirmyn ir 15-20 kartų. Tas pats, tiesiog pakelkite rankas per šonus;
 • gulėti ant skrandžio, pakelti kūną, išlaikyti savo pečius nuo grindų, 10 kartų;
 • tas pats, tik supranta kojas, pakaitomis ar abu, priklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo;
 • hiperekstinencija: laikykitės priekinės šlaunies kėdės sėdynės ar minkšto paviršiaus išmatos. Rasti akmenį ant kulno - tai padarys dugno apačia. Išsiplėtus į koją, pakelkite kūną, šiek tiek pasislenka ant nugaros, tada įkvėpkite, sulenkite žemyn, suteikiant raumenims kvėpavimo takų. Padarykite 3 artėjimą 5-6 kartus;
 • vykdyti "baras": Sėdėdami ant grindų alkūnėmis ir pirštais, laikykite liemens plokščias, įtempkite sėdmenis ir atgal 1 minutę, pagaminkite 3 rinkinius;
 • Tapk džiovykla, pėdų platesnė nei pečių, rankų palaikykite pilį už jo galvos, alkūnes į šonus ir patraukite atgal, patraukite dubens atgal ir sekite sekli pavasarį pasilenkė į priekį, tempia atgal raumenys 30 kartų. 

Svarbiausias pratimas ištaisyti pozą su silpniais nugaros raumenimis yra "latas" Jūs galite pakeisti pratimą rankomis fokusuojant ne ant alkūnių, o ant delno, kaip kai stumdami nuo grindų - apkrova taps mažesnė. 

Dėvėkite koresą, kad sureguliuotumėte laikyseną

Šiandien, pasiimti šį priedą nėra sunku - eikite į artimiausią didelę vaistinę ir pamatysite korsetų asortimentą. Oda korsetas su metalo sagtimis praeityje - dabar jūs galite dėvėti labai patogūs modelių higroskopiški medžiagų su teflono lapų ir patogūs Velcro sagtimis.

Jie nėra tokie karšti, o jų svoris yra gana mažas, palyginti su senais korsetais. Galbūt jums tinka biudžetiniai korsetai iš elastingų juostų, tačiau jų poveikis yra mažesnis, todėl jį reikės dėvėti ilgiau.

Pasirinkite savo dydį ir įsitikinkite, kad išbandėte korsetą: pajusite skirtumą tarp griežto palaikymo ir diskomforto. Atsargiai kreipkitės į pečių dirželius - jie dažnai sukelia nepatogumus. Korsetas yra didelis, todėl daugiausia dėmesio skiriama pirkimui.

Kaip ištaisyti laikyseną su korsetu? Tai gali jums rekomenduoti gydytojas arba tai bus jūsų asmeninis sprendimas. Bet kokiu atveju dėvėkite korsetą pagal schemą: pradėkite nuo 2-3 valandų per dieną, pratęsdami laiką iki 8-9 valandų. Ilgiau dėvėti korsetas tinkamas tiktai dėl stuburo sužalojimų, norint ištaisyti laikyseną pakanka nurodytam laikui.

Mes laikomės pozos: savidigio, korekcinių pratimų ir korsetų

Jei norite nuimti korsetą, tai būtina palaipsniui, mažinant 1-2 valandų per dieną. Korsetas už laikyseną sukurtas 3 mėnesiams, ilgesnis dėvėjimas yra nepraktiškas, geriau pailsėti.

Jei jums reikia eiti į darbą, pasirinkite drabužiui gerai paslėptą modelį, pavyzdžiui, elastiniai korsetai yra beveik nematomi kitiems. Kai kurie negabaritinių korsetų modeliai gali būti dėvimi per palaidinę ar ploną megztinį, kad jie būtų panašūs į sportinę liemenę.

Pagalvokite apie tai, kaip jums taps patogiau - nepastebimas korsetas, kurį reikia dėvėti ilgiau, sunkiau ir efektyviau, bet pastebėti kitiems? 

Svarba sėkmei pataisyti yra judesių teisingumas ir sklandumas. Dirbk įpročiu, kad nugaros dalis visada būtų patogioje, lygioje padėtyje, nesvarbu, ar esate sėdėdamas, stovėdamas ar pėsčiomis.

Pastangos, kad išlaikysite savo požiūrį, yra geriausia investicija į jūsų grožį ir sveikatą ateityje!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

93 − = 85