Nuolatinis galvos svaigimas - priežastys, simptomai ir atsikratymo būdai | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Nuolatinis galvos svaigimas – priežastys, simptomai ir atsikratymo būdai

Daugelis iš mūsų yra susipažinę su galvos svaigimo simptomais - galvos svaigimas yra būdingas jausmui, kad visi objektai sukasi aplink žmogaus kūną, ar jis sukasi aplink savo ašį.

Be to, dažnai šią sąlygą lydi klausos sumažėjimas, triukšmas ausyse, gali būti pykinimas ir vėmimas.

Daugeliu atvejų tokie jausmai žmonėms būna gana retai ir praeina per trumpą laiką, nepalikdami jokių pėdsakų. Tuo tarpu kai kuriems žmonėms kyla problema, kai beveik nuolat kyla galvos svaigimas, o tai savo ruožtu žymiai patamsina gyvenimą.

Galimos nuolatinės šviesos ir stiprus galvos svaigimas

Yra du pagrindiniai galvos svaigimo tipai, kurie ilgainiui gali palikti žmogų:

 • periferinė, susijusi su įvairiais vestibulinio nervo pažeidimais;
 • ir centrinis, kurio priežastis yra smegenų ligų vystymas.

Galvos svaigimo priežastys gali skirtis.

Taigi dažniausiai neigiamas poveikis, sukeliantis galvos svaigimą žmogaus organizme, yra šie veiksniai:

Nuolatinis galvos svaigimas - priežastys, simptomai ir atsikratymo būdai
 • Apšvietimas automobiliu, autobusu, lėktuvu ir kitomis transporto rūšimis;
 • Tam tikrų vaistų, ypač antibiotikų, priėmimas. Dažnai galva sukasi dėl šalutinių vaistų, kuriuos vartojate keletą dienų. Esant tokiai situacijai rekomenduojama mažinti dozę ar net pakeisti vaistą;
 • Stiprus stresas, pernakvojimas, rimti jausmai, emocinis nestabilumas;
 • Aštrūs galvos pasukimai gali sukelti diskomfortą susilpnėjusiems ar senyviems žmonėms;
 • Nėštumo metu susižeidžia galva gana dažnai. Taip yra dėl to, kad būsimos motinos žymiai sumažino kraujospūdį ir sumažino gliukozės kiekį kraujyje;
 • Trumpalaikis smegenų kraujagyslių išsiplėtimas.

Visos išvardytos priežastys nėra pavojingos, nereikia naudoti jokių specialių gydymo būdų, taip pat gydytojo kontrolė.

Tuo tarpu kai kuriais atvejais nuolatinis galvos svaigimas, silpnumas ir pykinimas gali rodyti rimtas ligas, kurių pagrindiniai yra šie:

 • Įvairios vestibulinio aparato patologijos ir jos funkcijos sutrikimas;
 • Kūno nugalėjimas patogeniniais mikroorganizmais, įvairios infekcinės ligos, kartu kyla kūno temperatūra, intensyvi karščiavimas ir karščiavimas;
 • Nuolatinis galvos svaigimas taip pat dažnai pastebimas gimdos kaklelio osteochondroze. Ši liga yra ypač paplitusi tarp modernių megacitų gyventojų, kurie daug laiko praleidžia nepatogioje padėtyje priešais kompiuterį ir praktiškai nesiliauja;
 • Įvairios širdies ir kraujagyslių ligos, hipertenzija;
 • Po vienkartinio apsinuodijimo maistu ar alkoholiu gali būti pastebimas nedidelis galvos svaigimas ir nuolatinis silpnumas per vieną ar dvi dienas;
 • Per didelis nuovargis, nuolatinis stresas, depresija, neurozija;
 • Alerginės reakcijos į įvairius produktus ir vaistus;
 • Cheminių medžiagų ir vaistų perdozavimas;
 • Galiausiai galvos svaigimas ir nuolatinis ausų triukšmas gali būti trauminio smegenų sužalojimo, pavyzdžiui, smegenų smegenų sukrėtimas, pasekmė.

Kada turėčiau kuo greičiau matyti gydytoją?

Gana sunku skirti laiką gydytojui aplankyti šiuolaikinį žmogų. Nepaisant to, jei nesielgiate nuolatiniu galvos svaigimu, kai kuriais atvejais tai gali sukelti rimtų pasekmių ir komplikacijų, dėl kurių daug sunkiau atsikratyti.

Jei norite, kad tai nepasikartotų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei turite daug galvos svaigimo ir turite šiuos simptomus:

Nuolatinis galvos svaigimas - priežastys, simptomai ir atsikratymo būdai
 • Klausos praradimas ir nedidelis iškrovimas iš vieno ar abiejų ausų dažniausiai rodo uždegiminį vidinės ausinės procesą. Be to, tokios ligos gali sukelti triukšmo pojūtį ausyse, pykinimą ir vėmimą. Išsamų tyrimą ir tinkamo gydymo paskyrimą būtina nedelsiant susisiekti su gydytoju-otolaringologu;
 • Jei pasireiškia svaigulys, kai bandote atsistoti ar atsigręžti ir yra periodiškai vėmimas, greičiausiai yra vestibulinis neuritas. Neurologas nagrinėja šios ligos gydymą, o sunkiais paciento atvejais, kai pacientas yra tikrinamas ir ligoniui atsparus, jis patenka į ligoninę;
 • Triukšmas ir skambėjimas vienoje ausyje gali rodyti staigius vienašališkos kurties dėl vienos ar kitos priežasties vystymąsi;
 • Iš dezorientacija, kaklo skausmas ir nugaros skausmas, galvos skausmas jausmas, daugeliu atvejų, yra apreikštas osteochondrozės gimdos kaklelio stuburo. Su šia liga galva sukasi daug stipresniau, sukdami įvairiomis kryptimis, taip pat kaklo judesiu. Be to, galite pastebėti simptomus, pavyzdžiui, trumpalaikis sąmonės aptemimas, neryškus matymas, jausmas Veil veido, prakaitavimas, silpnumas, netvirta eisena, nepastovumas, praradimo orientacijos ir pusiausvyros;
 • Jeigu jaučiate galvos svaigimą ne pirmas, ir tada prasideda atakos stiprūs galvos skausmai lydi seansų vėmimas ir pykinimas, greičiausiai, tai yra pamatinė migrena.

Visos pirmiau minėtos ligos gali būti pavojingos žmogaus organizmui, todėl, kai jūs turite pirmų simptomų, rodančių šiuos negalavimus, turite nedelsdami kreiptis į gydytoją.

Ką turėčiau daryti, kai jaučiuosi apsvaigęs?

Visų pirma objektyviai reikėtų įvertinti, ar pavojinga ataka, ir prireikus nedelsiant iškviesti greitąją pagalbą. Pacientui reikia išmatuoti jo pulsą ir, jei jo dažnis viršija 100 smūgių per minutę, eik į ligoninę net galvodamas.

Nuolatinis galvos svaigimas - priežastys, simptomai ir atsikratymo būdai

Jei apskritai jaučiatės normalus, bet jaučiatės, kad svaigiate, melu ant nugaros, kad jūsų pečiai ir nugaros dalys būtų aukšto atsparumo. Tai atliekama siekiant sumažinti stuburo arterijos įstumimo tikimybę.

Paprašykite savo artimuosius atidaryti langus ir gerai vėdinti kambarį, bet melagingi. Jei įmanoma, uždėkite nedidelį šalto rankšluostį ant kaktos, grynai sudrėkintą actu.


Be to, galite gerti stiklinį grynojo virinto vandens, kuriame pirmiausia turite praskiesti 2 šaukštus granuliuoto cukraus.

Ateityje, jei reguliariai seansų galvos svaigimas, nereikia sustoti ir gerokai patamsinti savo gyvenimą, jums reikia nuolat užsirašyti su gydytojais - terapeutas, neurologas ir otolaryngologist. Įvairiose situacijose, jūs turite eiti per rentgeno tyrimo gimdos kaklelio stuburo, specialieji metodai diagnozuojant klausos ir vestibuliarinio aparato, taip pat perduoti reikiamus kraujo ir šlapimo tyrimus, siekiant nustatyti buvimą ar nebuvimą sisteminių ligų.

Kvalifikuotas neurologas gydytojas skirs reikiamus vaistus, kad galėtumėte sustabdyti traukulius ir toliau juos užkirsti. Kaip kombinuoto gydymo pasėkoje paprastai neurotransmiterių paleistas iš nervų galūnės, ir todėl, gerina kraujotaką smegenų laivų, normalų kraujo spaudimą ir dažnio atakų galvos svaigimo yra žymiai sumažintas.

Be to, nepamirškite apie sveikos gyvensenos svarbą. Venkite rūkymo, alkoholio ir narkotikų vartojimas, pašalinti iš dietos, arba bent jau sumažinti druskos ir kofeino gėrimų vartojimą, praktikuoti kasdien ryte pratimus ir bando nedaryti jokių staigių judesių kaklo ir galvos.

Naudodamiesi šiomis paprastomis taisyklėmis, svaigulys išpuolių jus vargins mažiau ir mažiau!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

71 − = 69