Ribbed nagai ant rankų: priežastys ir priemonės | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Ribbed nagai ant rankų: priežastys ir priemonės

Šis reiškinys, kaip ir riebaliniai nagai ant rankų ir kojų, beveik kiekvieną žmogų trikdė bent kartą per gyvenimą. Gali įveikti šią problemą, jei žinote priežastis, dėl kurių kilo. Kiekvienu konkrečiu atveju gydymo metodai gali turėti esminių skirtumų.

Daugeliu atvejų provokacinis veiksnys yra vidinė kūno būklė. Ką tai reiškia, jei nagai yra briaunoti ir negraži?

Traumos

Prieš imdamasi konkrečių priemonių, būtina išsiaiškinti labiausiai tikėtinas problemos priežastis. Yra daugybė šio reiškinio paaiškinimų. Vienas iš labiausiai paplitusių traumų yra nagų lenta.

Ribbed nagai ant rankų: priežastys ir priemonės

Kaip atsiranda ši problema?

Tai lengva pasiekti pirštais, tai galima tikėtis beveik bet kur. Be to, yra galimybė, kad jūs praleidote kažką ar atsitiktinai atsitiktų, pavyzdžiui, su plaktuku bandydami plakti nagą. Šiuo atveju nagai gali išsigalvoti, o kraujas kaupiasi po plokštele. Tokiais atvejais nurodomos nagų plokštės juodėjimas. Daugeliu atvejų tai sukelia traumą.


Jei minkšta nykščio dalis yra paliesta tiesiai prie pagrindo arba jūs labai pažeisite jau išaugusią plokštelę, ji gali tapti tiesiogine riebalinių nagų ant rankų priežastimi. Taip pat verta paminėti, kad dažnai traumos įvyksta manikiūro procese. Pavyzdžiui, pjaudami odelę galite nulenkti ant nagų arba sugadinti lazda.

Kaip išspręsti problemą?

Dėl netolygumų rankos neišvengiamai sugaus akis. Norint sugrąžinti padėtį įprastai, jūs turite palaukti, kol sugadinta dalis visiškai išaugs ir atsidurs savaime. Galite pabandyti lakas ir paslėpti defektą. Kartais šios priemonės yra nenaudingos. Kodėl? Kadangi didelė žala gali palikti tokias pasekmes amžinai.

Grybas

Paprasta problema, galinti visiškai paveikti visus, yra grybas. Dažniau dėl šios priežasties ant kojų rodomi nulupti nagai. Mikozė yra užkrečiamas reiškinys. Grybelis yra lengvai perduodamas sveiku asmens ryšiu su pacientu ir jo asmeniniais daiktais, kurie liečiasi su paveikta kūno sritimi. Štai kodėl neturėtumėte dėvėti kažkieno batų, vaikščioti basomis ir naudoti ne savo higienos reikmenis, įskaitant rankšluosčius.

Raumenų ir kojų grybelių vystymosi požymis yra ne tik nevienodos nagai. Tokiu atveju pastebimas plokštelės spalvos pokytis - jis tampa tamsesnis ir tampa geltonas. Jis taip pat gali atsiskirti ir sunaikinti. Dažnas simptomas yra nagų plokštelės storėjimas. Taip pat yra niežulys ir nemalonus kvapas.

Ribbed nagai ant rankų: priežastys ir priemonės

Beveik neįmanoma paslėpti grybelio ant rankų. Norėdami pakeisti situaciją, skubiai reikia nedelsiant priimti sprendimą. Jei jis neprasideda, grybas plinta į sveikas nagus ir gali kelti grėsmę visam kūnui, taip pat žmonėms, kurie liečiasi su jumis. Gydymo esmė yra specialių anti-mikopedicinių vaistų vartojimas. Dažniausiai tai yra geliai ir tepalai, kurie taikomi paveiktoms vietovėms.

Taip pat paskatinti kūną vartoti tabletes.

Papildoma priemonė yra liaudies gynimo priemonės, pavyzdžiui, losjonai ir vonios. Tikslus veiksmų sąrašas turėtų būti paaiškintas gydytojo, nes skirtingų grybų rūšių gali prireikti visiškai skirtingų būdų ir vaistų.

Infekcijos ir patologijos

Sudėtingesnė situacija atsiranda, jei susiaurėję nagai tampa kūno vidinės sveikatos pasekmėmis. Priežastis gali būti laikinas infekcijos ir rimtų patologijų, kurių pašalinimas gali trukti kelerius metus.

Norint tiksliai nustatyti, kodėl nagai ant rankų tampa briaunoti, būtina konsultuotis su gydytoju. Po patikrinimo ir būtinų testų pristatymo galima atlikti išankstinę diagnozę ir numatyti tinkamą gydymą.

Galimos rankos gali būti:

 • cukrinis diabetas;
 • skydliaukės sutrikimai;
 • egzema;
 • psoriazė;
 • atimti;
 • infekcija.

Kai kurioms ligoms būdinga specifinių iškilimų ir bangų formacija. Pavyzdžiui, jei turite daugybę skersinių gumbų ant storesnio nagų, kurie yra arti vienas kito, tada yra galimybė susirgti diabetu.

Tik gydytojas gali nustatyti tikslią diagnozę. Viskas, kas priklauso nuo tavęs, yra gyvenimo būdas ir mityba. Norėdami pagreitinti susigrąžinimą, turite persvarstyti savo mitybą ir atsikratyti blogų įpročių.

Avitaminozė ir dehidracija

Dažniausia priežastis, kodėl kojos kenčia rankose, yra vitaminų ir mineralų trūkumas. Žmogaus organizmas yra ypač jautrus cinko, geležies, vario, kalcio ir jodo trūkumui.

Šiuo atveju nagų plokštelė blizgia, tampa plona ir trapi, padengta pažeidimais.

Ribbed nagai ant rankų: priežastys ir priemonės

Ypač pastebimas geležies trūkumas, kuris pasireiškia anemijos raida ir neigiamai paveikia visą kūną. Taip pat svarbu neleisti vitamino A trūkumo.

Maistinių medžiagų trūkumas pašalinamas koreguojant jų mitybą ir įvedant papildomus maistinius papildus. Žinoma, sintetiniai vitaminai dar blogesni, kai organizmas įsisavina, bet specialiai suprojektuoti kosmetikos kompleksai puikiai susidoroja su problema, jei galimybės yra švieži vaisiai ir daržovės. Tai ypač pasakytina apie pavasario-rudens laikotarpį ir žiemą.

Jei pastebėsite, kad jūsų nagai blogėja, į savo dietą įtraukite daugiau sveikų maisto produktų. Netolygus smūgis taip pat gali būti sąlytis su toksinėmis medžiagomis. Didžiųjų miestų gyventojams rekomenduojama į meniu įtraukti dumblių ar maisto papildų, kurių sudėtyje yra kenksmingų medžiagų pašalinimo iš organizmo.

Be to, nepamirškite, kad organizmui kasdien reikia palaikyti bent jau 1,5-2 litrus švaraus vandens. Reguliariai dehidratacijai kenčia ir žmogaus išvaizda bei jo vidinis potencialas. Norėdami atstatyti kūną, turite laikytis geriamojo skysčio taisyklių ir režimo.

Trikčių šalinimas naudojant manikiūrą

Kai kurios priežastys, dėl kurių nagai tampa nelygiais ir briaunoti, yra padengiami neteisinga priežiūra. Su grubiu manikiu ar nestandartinių lakų, acetono ir panašių medžiagų naudojimu, nagų struktūra sutrinka.

Jei susiduriate su panašiomis problemomis, svarbu koreguoti priežiūros procedūras. Norėdami atkurti nagus rankose ir kojose, galite naudotis įvairiais grožio procedūromis. Labai naudinga yra parafinoterapija. Be to, bent kartą per savaitę, vonias su jūros druska ir citrina, pridėjus eterinių aliejų, taip, kad jūsų rankos taptų kuklus ir sveikas, su nuostabiu natūraliu manikiu.

Laikinai paslėpti trūkumus galima naudojant šiuos metodus.

 • Smilkykite nagų lėkštę ir padėkite ją. Norėdami tai padaryti, naudokite specialų nagų failą ar aparatą.
 • Įrašyti trapų medetkų yra geriausias stiklo nagų rinkinys.
 • Lakas yra naudojamas keliuose sluoksniuose ant anksčiau išdžiovinto pagrindo. Viršuje taikomas kitas sluoksnis - fiksatorius.
 • Naudokite tokį įrankį kaip "protingas emalio". Su jo pagalba užpildomi visi pažeidimai ir formuojamas idealiai lygus paviršius.
 • Valymo procedūrų metu naudokite produktus be acetono ir bandykite nenuplepti lako.
 • Nenuvalykite nagų ir neapsaugokite nuo smūgių. Negalima pažeisti odelių, pagalvių ir lovų plokštelių.

Vadovaukitės rūpybos taisyklėmis, rūpinkis savo sveikata ir jūs visada pamiršite apie tokią problemą!  

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

85 − = 83