Moterų sveikata

Rudos išsiskyrimas moterims

Vidutinio sunkumo nuolatinė makšties padės išvalyti lytinių takų, apsaugoti nuo infekcijų. Per menstruacijų ciklo, jie gali skirtis spalva ir tekstūra, būti kvapas, ar be jo, taip pat lydi nemalonūs pojūčiai - traukiant pilvo skausmas, niežulys ir deginimas išorinių lytinių organų. Taigi, atsižvelgiant į simptomus, moteris gali sužinoti apie savo sveikatos būklę.

Paprastos dienos (be mėnesio) normos išsiskiria neaiškiai, skysta arba tanki, balta, grietinė ar ruda. Su kitais skausmingais simptomais, geltona ir žalsva, gali nurodyti infekciją makštyje ar mėgintuvėliuose. Šiuo atveju būtina aplankyti ginekologą ir iš makšties išmatuoti.

Normos nustatymas sveikioms moterims

Jei nėra trikdančių skausmingų simptomų, nedidelis kiekis (maždaug 1 arbatinis šaukštelis per dieną) skysčio iš makšties neturėtų būti išsigandęs.

Šviežia pasirinkimas paprastai neturi jokio pašalinio kvapo, tačiau dienos metu dėl gleivių pamušalas oksiduojasi ir gali turėti šiek tiek rūgštus kvapas ir gelsva atspalvį, kuris pats savaime nėra liga simptomas.

Kai kuriais atvejais (pagal normatyvą) įgyjamas rudos išsiskyrimo moterims būdingas bruožas:

Rudos išsiskyrimas moterims
  • viduryje ciklo ovuliacijos metu jų gali būti kruvini dryželiais, jų išvaizda yra susiję su kiaušinių skyriuje;
  • Hormoninių kontraceptikų vartojimas kartais pridedamas rudųjų "tepalų" - per pirmuosius kelis mėnesius;
  • po cheminio narkotiko nutraukimo - Postinoras, rudas išskyros trunka keletą dienų po dirbtinio mėnesio;
  • Po makšties gimimo atsiranda rausvas atspalvis - įprastų vidinių lytinių organų gijimo požymis.

Rudos išskyros menstruaciniu ciklu

Rudos išsiskyrimas prieš menstruacijas kartais išnyksta arba atsiranda per dieną ar dvi prieš menstruacinį kraują (gleivės su nedideliu oksidinto kraujo mišiniu).

Jei jie trunka daugiau nei prieš dvi dienas iki kraujavimo pradžios, tai gali būti ligos reprodukcinę sistemą ir pakankamai pagrindo nagrinėjimo žymens ginekologą ir susilaikymas nuo makšties lyties. Hormonų sutrikimai, infekcijos, kraujo ligų ir endometriozė gali būti pridedama rudos patvirtinimo su priešmenstruacinio skausmo ir pailginto (daugiau nei per savaitę), sunkiosios menstruacijų.

Gausu rudos išskyros iš ciklo, kuris trunka ilgiau nei vieną dieną viduryje, kalbėti apie progesterono ar kiaušidžių disfunkcija trūkumo. Kad neprarastumėte nevaisingumo vystymosi, šiuo atveju turite gydytis su gydytoju.

Rudos išsiskyrimas moterims

Mėnuo baigiasi, o kraujas pradeda sparčiau susilyginti - išsiliejimas tampa lengvesnis, nuo raudonos iki šviesios kremo ir baltos. Jei nėra nemalonaus kvapo, tai yra norma.

SHARP rūgštus ar puvėsių kvapas gali sukelti bakterijos: chlamidijų, Gardnerella, mikoplazmos, Ureaplasma, herpes, citomegalo.

Kartais rudos išskyros ištepamos praėjus 4-5 dienoms po menstruacijos.

Esant lytiniams santykiams, šiuo atveju verta nėštumo testą. Taip pat tai gali būti negimdinio nėštumo ženklas, kuris nepertraukia menstruacijų, tačiau didėja, todėl mažai kraujo krešulį. Namų nėštumo testas šiuo atveju bus neigiamas, todėl vienintelis teisingas sprendimas bus apsilankymas ginekologui.

Patologinė sekrecijos gimdos ir makšties gali būti ne mėnesinių kraują nuo galimų mikro įtrūkimų (po sekso), nėštumas (gali įspėti apie galimą nesėkmę juo), kaip kraujavimo, gimdos kaklelio erozijos pasireiškimas. Ši situacija reikalauja skubių ginekologinių tyrimų.

Jei rudos išsiskyrimas po menstruacijos yra labai tamsus ir gana storas, tai gali būti gimdos patologija, kurią gali aptikti tik ultragarso gydytojas.

Rudos išskyros po lytinio kontakto

Rudos išsiskyrimas moterims

Po intensyvaus sekso gali sutrikdyti makšties gleivinės vientisumą. Paprastai laikinas susilaikymas leidžia visiškai išgydyti žaizdas ar mikrokretus, svarbiausia yra atidžiai stebėti asmeninę higieną, kad infekcija nepatektų į pažeistą gleivinę. Riebalų naudojimas ir atsargumas sekso metu padės išvengti tokių problemų.

Rudos išskyrimas po lyties neturėtų būti daug, ir jie gali trukti ne ilgiau kaip dvi dienas.

Po neapsaugoto sekso moterims sustiprėja baltųjų kraujo ląstelių išsiskyrimas.

Lytinis brendimas, žindymo laikotarpis, menopauzė

Nors menstruacijos yra galutinai nustatytos, tikėtina ciklo viduryje (su nestabiliu ciklu) rudos išskyros nedideliais kiekiais gali pasirodyti dvi dienas prieš ir po menstruacijų.

Ši manifestacija laikoma normomis, nesant skausmingiems simptomams ir nemaloniems kvapams nereikalingas gydymas.

Kiekvienos moters laktacijos laikotarpis yra individualus. Per visą maitinimo krūtimi laikotarpį 14-16 dienos ciklas gali būti rudas. Tai atsitinka dėl hormonų, atsakingų už motinos pieno susidarymą, įtaką, ir taip pat yra normos variantas.

Praėjus dviems metams iki menopauzės pradžios, rudos išskyros ciklo viduryje laikomos normomis, kurios su laiku tampa vis mažiau. Šiame amžiuje svarbu nepraleisti rimtų ligų simptomų, dėl kurių reikia apsilankyti ginekologe.

Išmetimas iš makšties po Postinor

Po sekso be kontraceptikų, siekiant išvengti nepageidaujamo nėštumo, kai kurios moterys imasi tokių preparatų kaip "Postinor". Šie fondai iš karto sukelia menstruacijas, dėl kurių neįmanoma įsivaizduoti.

Šis metodas visada yra veiksmingas, tačiau jis yra pavojingas moterų sveikatai. Be hormoninio šoko, nepageidaujamą apkrovą patiria vidiniai lytiniai organai - gimda ir makštis. Priėmimas "Postinor" turėtų būti retas ir prižiūrimas medicinoje.

Rudos išsiskyrimas moterims

Kelios rudos išsiskyrimo dienos po "Postinor" yra normalios ir atsiranda kaip dirbtinai sukeltų menstruacijų užbaigimas, kol lytiniai organai visiškai išvalomi. Galimi nukrypimai šioje situacijoje - visiško mėnesinių kraujavimas, ilgą laiką (daugiau nei 14 dienų) rudos įvykdymo, luitus ir skausmo trūksta - tai yra rimta priežastis kreiptis skubios medicininės pagalbos. Paprastai "Postinor" priėmimas sukuria naują ciklą. Kartais po to, kai jo priėmimas, mastiro išskyros trunka ilgiau nei mėnesį - jūs negalite pats diagnozuoti priežasties, bet neturėtumėte panikos.

Vienas iš šio vaisto vartojimo pasekmių yra visos reprodukcinės sistemos stresas, kuris vis dėlto neparduoda ciklo, bet jį iš naujo paleidžia. Kai pakeisite "Postinor" kitais panašiais neveikliais vaistais, pasekmės reprodukcinei sistemai bus tokios pačios.

Rūpinkitės savo sveikata, laikykitės patarimų, kuriuos tavo kūnas jums duoda, ir nedelskite apsilankyti pas gydytoją!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

55 − = 50