Moterų sveikata

Smegenų plaučiai – kas tai yra?

Plaučių špagai, suformuoti tiesiai į plaučius, yra ne daugiau kaip užaugęs jungiamasis audinys. Jų buvimas žinosite ar grynai atsitiktinis, ar dėl priežasčių, pavyzdžiui, dusulys, diskomforto jausmas krūtinėje metu giliai įkvėpimo / iškvėpimo ir didelio skausmo kitame bronchitas, pvz.

Priežastys jų formavimui

Smegenų plaučiai - kas tai yra?

Plaučių pleurozė ir visi kiti plaučių susiliejimai yra būdinga bet kurios kilmės perduodamos pneumonijos ar pleurito pasekmė. Vienos ir vienos jungiamojo audinio išsiplėtimas neturėtų jus nuvesti į paniką ir priversti ieškoti veiksmingo metodo, kaip atsikratyti savo krūtinės iš tokios formos.

Situacija yra visiškai kitokia, kai fluorografija rodo daugybę sukibimų.

Tai jie jau gali pašalinti dalį į bendrą proceso dujų biržos šviesos, todėl asmuo pradeda patirti deguonies trūkumą, kvėpavimo nepakankamumas, silpnumas ir pablogėjo bendra sveikatos būklė. Paprastai chirurgijoje pašalinami keli augimo kampai, nes vaistiniai preparatai ir liaudies gynimo priemonės nedaro didelės įtakos arba visiškai prisideda prie viso atsigavimo.

Tokių plonų plėvelių formos plaučiuose priežastys yra gana daug, tačiau labiausiai paplitusios yra tokios:

 • bronchitas, pasireiškiantis ūminiu ar užsitęsusiu būdu;
 • uždegiminiai procesai pagrindiniame kvėpavimo organe;
 • plaučių audinio abscesas;
 • Smailės gali būti parazitų aktyvumo rezultatas;
 • tuberkuliozė ir pleuritas, jau nekalbant apie pneumoniją ar plaučių vėžį, taip pat sukelia jungiamojo audinio plitimą klaidingoje vietoje;
 • sarkoidozė;
 • įgimtos organų, patenkančių į kvėpavimo sistemą, anomalijos;
 • plaučių infarktas ir tt

Kuo pavojingesni yra susiliejimai plaučiuose, todėl tai yra gebėjimas užsikrėsti dėl neapdorotos kvėpavimo ligos. Tokiose situacijose defekto vietoje susidaro vis daugiau ir daugiau randų, o tai, savo ruožtu, baigiasi susitraukimu, deformacija ir nepakankamu plaučių darbu.

Prevencinės priemonės

Deja, nė vienas gydytojas negali garantuoti, kad po pirmiau išvardytų ligų išgydymo plaučių plaučių lūžiai nesudaro.

Siekiant išvengti jungiamojo audinio augimo, imamasi šių priemonių:

Smegenų plaučiai - kas tai yra?
 • lėtinėmis infekcijomis, kurios pateko į organizmą;
 • neigiamo biologinių, fizikinių ir toksiškų veiksnių poveikio žmogaus organizmui prevencija;
 • mažesnė tikimybė, kad pleuros ertmės bus diagnozuotos žmonėms, kurie veda sveiką gyvenimo būdą, laikosi tinkamos mitybos, vartoja vitaminus ir atsisako kenksmingų įpročių.

Kadangi susiliejimai plaučiuose po pneumonijos ar plaučių infarkto nustatomi išskirtinai fluorografija, to nereikia pamiršti. Jei laikotės teisės aktų, pagrindiniai kvėpavimo organai turi būti tikrinami tik vieną kartą per porą metų, o kiekvienas žmogus turi visišką teisę nustatyti grafiką, skirtą apsilankyti fluorografijos įstaigoje.

Atkreipiame dėmesį, tik tai, kad plevroapikalnye sąaugų dažnai diagnozuojamas į kliniką darbuotojų, kariai, gydytojai ir medicinos personalas, pacientai, sergantys lėtinių ligų, vidaus organų, jau nekalbant apie AIDS arba ŽIV.

Liaudies terapija

Daugelio sukibimo savireguliavimas dažnai veda prie bendrosios būklės pablogėjimo ir tolesnio augimo.

Vėlgi, kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja į vaistų ir namuose, tai tikėtina, kad tarp mūsų siūlomų receptų bus galima rasti vieną, kad bus atsikratyti pneumonijos poveikis:

Smegenų plaučiai - kas tai yra?
 • Termose turite užmigti porą šaukštų. sausas dilgėlių lapai, tiek daug ledmečio ir 4 šaukštai. klubus Viskas išpilama 0,5 litro verdančio vandens ir 3 valandas sandariai prisukamas ant dangčio. Arbata užpilama pusę stiklinės ir tris kartus per dieną;
 • Pleuropulmoninės formacijos pašalina gėrimą, pagamintą iš šunų rožių, aviečių ir juodųjų serbentų uogų, imamas vienodomis dalimis. Visa tai pakraunama į termosą, pilama pusė litro šviežio virinto vandens ir kelias valandas iš eilės primygtinai reikalavo. Tokį vaistą reikia vartoti keletą kartų per dieną ir pusę puodelio;
 • Įdomiausia galimybė yra sušilti. Dėl būtina siūti maišelį, kad lengvai razlyazhetsya visoje plaučių srityje, užpildykite jį su pašiltintas linų sėmenų, ir padaryti tą vietą šiek tiek didesnis nei smaigalys parodyta paveikslėlyje. Be to, linų sėklos gali būti tiesiog suvynioti į marlę, paskui mirkyti verdančiu vandeniu ir panašiai taikyti toliau.

Chirurginė intervencija

Atsižvelgiant į tai, kad išplėstos jungiamojo audinio slepiasi rimtų patologijų kvėpavimo organų, diagnostikos ir gydymo sąaugų plaučiuose priežastys turi būti atliekami ne visiško išieškojimo iš pagrindinės ligos stadijoje. Deja, retai vartojami vaistai padeda panaikinti išsilavinimą, o vėliau - operaciją.

Laparoskopija yra chirurginio įsikišimo variantas, po kurio vyksta minimalus reabilitacijos laikotarpis ir nėra komplikacijų (jei jos iš pradžių nebuvo). Ši technika naudojama tik labiausiai apleistose situacijose, kai akivaizdžios kvėpavimo problemos, o fizioterapijos procedūros nesukelia norimo poveikio.

Galiausiai, reikia pažymėti, kad klausimas, kas pleuros šlaitai plaučiuose, yra viskas, išskyrus gydytojus.

Jei lankotės jų forumuose ir svetainėse, jūs suprantate, kad tokia diagnozė nerekomenduojama kaip rimta, ir jūs galite saugiai gyventi su ja iki senumo. Rūpintis savimi! Stiprus jums sveikata ir gerovė!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

84 − 81 =