Suaugusio bambos ir skysčio skausmas | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Suaugusio bambos ir skysčio skausmas

Kiekvienas žmogus turi bambą – tai yra mūsų gimdos vystymosi atmintis, randas prie prisirišimo prie motinos kūno vietos.

Kadangi virkštelės išgydo kūdikystėje, ateityje šios srities valstybės nepakankamai dėmesio skiriama. Kai suaugusieji gauna nemalonų kvapą iš nugaros ir išleidžiamas skystis, jie įdomu, kaip tai gali būti? Galų gale, bamba jau seniai užaugo.

Panašūs simptomai rodo nepatogias sąlygas arba uždegiminių ligų, kurias reikia gydyti, atsiradimą.

Priežastys, susijusios su nugaros zonos dirginimas

Priežastys, dėl kurių suaugusiems žmonėms išsiskiria iš nugaros su nemaloniu kvapu, pakanka:

Suaugusio bambos ir skysčio skausmas
  1. Nepaisyti higienos procedūrų. Natūrali pilvo ertmė pilna šiukšlių, dulkių, drabužių pluoštų dalelių, be to, odos prakaitavimas. Sukuriamos idealios sąlygos pažadinti sąlygiškai patogeniškų mikroorganizmų aktyvumą, kuris nuolat yra žmogaus odoje. Pirma, yra periodinis niežėjimas, oda tampa uždegta, kai pradedama šukuoti, prasideda bambos žaizda. Antrinė infekcija yra pridedama, ir būtina gydyti jau ginekologiškai uždegiminį procesą;
  2. Antrinė infekcija yra anaerobinių bakterijų ar grybelinės floros žaizdos įvedimas. Šiuo atveju jau išsiskiria gleiviškas ar serozinis skystis, turintis labai nemalonų kvapą;
  3. Išprovokuoja šlapimo pūslės cistos bambos uždegimą. Jis spaudžia iš vidaus, dirgina nervinius galus. Nuolatinis skausmas sukelia uždegimą, o tada – dėl išorinių veiksnių – įkvėpimą. Kai cistos bendra būklė blogėja paūmėjimo metu atsiranda proceso temperatūra, arba net pradėti cistitas pielonefritas – jei patogenai Dėl nuolatinio pažeidžiant ištuštinti šlapimo pūslės bus riesti šlapimtakių į inkstų ir inkstų geldelių;
  4. Kai dirginama bambos sritis, aktyvuojama Candida – sąlygiškai patogeniškas organizmas, grybas. Mikozės metu riebalinio pieno sudėtyje yra panašių gabalėlių. Kvapai kaip liga – raugintas pienas;
  5. Traumos ir antrinė infekcija.

Šis fenomenas ypač paplitęs tarp jaunimo. Norėdamas būti gražiu, bambukas nugręžtas ir įtraukiamas į jį. Tais atvejais, kai procedūros metu nebuvo pastebėta aseptikos, ar purvas pateko į atviros žaizdos, prasideda ūmus žaizdos uždegimas. Be to, kirpimas gali išprovokuoti nugarinės fistulės susidarymą. Kad nebūtų, po klojimo reikia atlikti tvarsčius – ši procedūra taip pat yra operacija, nors ir kosmetinė.

Jei gydymas neprasideda laiku, tada mėginimas puošti save gali sukelti sepsį – kraujo užteršimą.

Navelio ligos ir gydymas

Jei suaugęs žmogus turi baltą skysčio bambą, tačiau nėra ultragarsinio tyrimo metu jokių vidinių organinių pokyčių, nepriklausomai nuo ligos etiologijos, diagnozė yra omfalitas.

Šio etapo liga negalima pašalinti tik naudojant muilą ir vandenį, būtina taikyti terapinę sistemą, kaip ir bet kokius gleivinius procesus.

Niežėjimas, odos išaugimas gydomas antiseptikais, prieskoniais su jodo tirpalu ar nuostabiais žalumynais. Jei uždegimas jau prasiskverbė giliai į audinį ir pūslė kaupiasi po oda, jums gali prireikti naudoti kompresą su Vishnevsky tepalu ar ittioliu. Uždenkite žaizdą sidabro nitratu arba vandenilio peroksidu.

Kai uždegiminis procesas negali būti sustabdytas ir yra įtarimas, kad pusis pradeda prasiskverbti į kūną – temperatūra pakyla, įpykaus mazgai padidėja – būtina imtis chirurginio įsikišimo.

Pirma, žaizda zonduojama ir išvaloma iš pusės, tada tvarsčiai gaminami naudojant antiseptikus. Efektyviai padeda pašalinti omfalito šinometicininę emulsiją, “Polymyxin-m sulfa”, “Bactroban” kremo ar tepalo pavidalu.

Jei į klausimą “Kodėl skystis ištraukiamas iš nugaros ir atsiranda keistų baltų gabalėlių?” atsakymas yra grybelinė infekcija, tai yra gana lengva pašalinti šią sąlygą.

Suaugusio bambos ir skysčio skausmas

Skrandis turi būti reguliariai nuplaunamas, o nugarą reikia išplauti priešgrybeliniu preparatu. Nuo kandidozės išsilaisvina: “Nystatinovaya” tepalas ir bet koks agentas su vietiniu klotrimazolu.

Žmonėms, kuriems yra sumažėjęs imuninės sistemos statusas, kandidozė gali turėti vietinį pobūdį – skleisti į kūno vidų, paveikti vidinius organus, ypač žarnyną. Tokiu atveju naudojami geriamieji priešgrybeliniai vaistai.

Vietos kandidozės gydymas – gana pavojinga liga – turėtų kreiptis į gydytoją.

Kita problema – šlapio pilvo mygtukas, taip pat atsiranda dėl grybelinės floros veiklos. Dermatomikozė skysčio išleidimo iš nugaros stadijoje ir serozinių karpių atsiradimas – prieš uždegimo proceso pradžią – yra lengvai pašalinamas.

Didesnis dėmesys asmeninei higienai, gydymasis antiseptikais, miltelių naudojimas, kad oda nebūtų šlapi.

Kai odos vientisumas riebaliniame audinyje aplink bambos srities gali patekti į patogeninius mikroorganizmus:

  • stafilokokai;
  • streptokokai;
  • žarnyno ir pseudomonas aeruginosa;
  • kitos patogeninės mikrofloros rūšys.

Jie patenka į riebalinį audinį, kuris yra nebūtinai metu skrandyje, po traumos, injekcijos, limfos ar hematogenous maršrutu, ir sukelti celiulitą plėtrą – labai pavojingų uždegiminius procesus. Sveikas kūnas linkęs įtempti riebalinį audinį membrana – įkapsuliuojantis. Jei tai atsitinka, liga yra apribota smaragdas arba absceso formavimo, bet kartais ištirpsta pūliai ir procesas progresuoja apvalkalas, apimantis aplinkinių audinių.

Yra ne tik simptomas celiulitas – skysčio suaugusiųjų nuo bambos paskirstymas, jei uždegimas pasiekia šį etapą, skauda ne tik bamba, kartais jaučiamas skausmas judėjimo, skiriamas į nugarą. Temperatūra pakyla, patologiniai kraujagyslių pokyčiai viršutiniuose odos sluoksniuose. Šis procesas yra pavojingas ir reikalingas skubus chirurginis gydymas.

Daugeliu atvejų fistulė yra įgimta patologija. Į viršutinio sluoksnio odos yra ne apaugę latakų prijungti prie šlapimtakio arba žarnoje. Nesilaikant higienos taisyklių veda į tai, kad bambos išpjova kaupiasi šiukšlių akytasis epitelio ląsteles ir riebalinių medžiagų, todėl fistulės uždegimas su pūlių. Po traumų ir auskarų gali atsirasti pūslelinė fistula.

Suaugusio bambos ir skysčio skausmas

Gydymas suaugęs į skysčio paskirstymo nuo bambos, jei priežastis yra fistulė, tas pats kaip ir su kitų lėtinių uždegiminių procesų: apdorojimas antiseptinių ir tepalai su antibiotikais. Kai būklė tampa sunkesnė, jie kreipiasi į chirurgo pagalbą.

Labai dažnai randamas nemalonus kvapas iš bambos, ypač vyresnio amžiaus vyrų, tačiau labai mažai žmonių tai skiria rimtai. Pirštas pašalinamas iš natūralios ertmės, sukauptos ten šiukšlių, ir tai yra viskas. Po vonios jie nemano, kad ši vieta reikalauja drenažo, ypač kai jis yra gilus.

Jei po skalbimo atkreipti dėmesį į bambos ertmės, nusausinkite ją, jei dirginimas dirbti alkoholio tinktūros medetkų ar vandens – furatsilina, uždegimo rizika yra sumažinama iki minimumo.

Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

86 − = 78