Subtilybė problema ar kur iš oro pateks makštyje? | pangudownloads.com
Moterų sveikata

Subtilybė problema ar kur iš oro pateks makštyje?

Kai moterys susiduria su sąlyga, kad seksas ar įtampa vyksta iš makšties, ji yra sudėtinga. Oro lizdas lydi charakteringas triukšmas, kuris, nors ir nesant kvapo, sukelia šypseną artimam žmogui. Nepatyrusiam seksualiniam partneriui toks įvykis netgi gali sukelti niūrus.

Kodėl oras išeina iš makšties ir kaip viskas ten patenka?

Oro makštyje

Subtilybė problema ar kur iš oro pateks makštyje?

Makštis yra tuščiaviduris organas, tiesiogiai bendraujantis su išorine aplinka, pavyzdžiui, burnos ar išangės.

Bet kažkodėl niekas nesivargina, kad burna yra visada oras, kad jis periodiškai išleidžiamos kvėpavimas ar aštrių garsų, kartais skleisdamas ypač skruostus, jei jis gauna ten su padidintu fizinių pratimų, pavyzdžiui, važiuojant ar kėlimo svorius. Be to, "Jūs turite pripūsti savo skruostus ir smarkiai išleisti orą" Ar mėgstamiausias pratimas, kai atliekate kompleksą odai priveržti.

Anus yra ir tuščiaviduris organas, o oras patenka iš žarnyno, kai jis įsiskverbia į išorinę aplinką ir gaminamas virškinant maistą. Kai žmogus auga, jis mokosi kontroliuoti dujų išleidimą iš išangės. Aplink anusą yra raumenų audinio žiedas - sfinkteris, jo sumažinimas gali būti kontroliuojamas.

Vakare taip pat yra oro. Jis patenka iš išorinės aplinkos, iš žarnyno esant tam tikrai patologijai - fistulas tarp makšties ir storosios žarnos. Patologija gali būti įgimta, atsiranda po sunkių gimdymų, kaip komplikacija po chirurginės intervencijos ar uždegimo procesų.

Subtilybė problema ar kur iš oro pateks makštyje?

Lyties metu intymūs raumenys linkę atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti, atitinkamai atpalaiduojantys orą. Tai yra natūralus procesas, garsą lydi ne tik 8% moterų, o apie tai nieko gėdingo.

Vaginos raumenų valdymas lytinio akto metu moteris gali, ypač po atitinkamo mokymo, išlaikyti orą, ne. Sfinkterio nėra šio organo, todėl makšties meteorizmas yra dažnas reiškinys.

Beje, gamta veikė išmintingai. Su vaginimu, makšties raumenys kartais spontaniškai sutampa, o norint išlaisvinti partnerius, turite kreiptis medicininės pagalbos. Jei spinteto raumenys spontaniškai susitraukė, tada vyriškos lyties organai nebūtinai sužeisti.

Galimybė spręsti sudėtingą problemą priklausomai nuo priežasties

Subtilybė problema ar kur iš oro pateks makštyje?

Kodėl oras pabėgti iš makšties sekso metu? Ir kur jis gali eiti, jei jis sugeria per lytinius santykius? Dešiniojo varpos judesiai atitinka stūmoklio judėjimą, jie siurbiasi orą į vidų.

Jei varpa neatitinka makšties dydžio - tai per trumpas ar plonas, tada padidėja prasiskverbiančio oro kiekis tuščiavidures ore.

Be to, oro kiekis padidėja, kai moteris turi silpnus intymus raumenis - tai dažnai pasitaiko, jei ji dar nėra atsigavusi nuo gimdymo ar nėštumo.

Iš makšties sausumas arba dubens raumenų silpnėjimas, atsiradęs dėl amžiaus pokyčių, taip pat padidėja galimybė pasirodyti šlapintis - būtent taip vadinamas triukšmingas oro išėjimas iš šio organo.

Makšties meteorizmas sukelia skundą 4% merginų - jie yra provokuoti dėl įgimtos intymių raumenų, dubens raumenų raumenų, raumenų hiperfunkcijos sutrikimų.

Su amžiumi, klausimas yra, kodėl po sekso iš makšties išeina oras, 37% moterų jau yra užduodamos. Esant natūralaus amžiaus pasikeitimams, gaminamas estrogeno kiekis mažėja, o raumenų tonusas mažėja, o tai kartu sukelia širdį.

Norint sumažinti įsiskverbiančio oro kiekį, sekso metu būtina naudoti fitopreparatus, kurių sudėtyje yra estrogeno arba specialių tepalų. Yra specialios vaginalinės priemonės, padedančios susidoroti su nemaloniais būkle.

Subtilybė problema ar kur iš oro pateks makštyje?

Stiprinti dubens dugno raumenis ir makštį padeda specialios pratimai Kegel. Jie gali būti atliekami net viešoje vietoje - aplinkinių intymių raumenų įtempimas yra nepastebimas.

Ne kiekvienam padeda pratimai, kartais dėl makšties gimdos ovuliacijos, yra nustatytos gimdos žiedai. Jie nelaiko lytinių santykių ar padidėjusių apkrovų, vaikščiojančių oro atakoje, tačiau tyliai jį spaudžia.

Oro iš nėštumo metu makštyje pradeda ryškėti su triukšmo, nes organizmas vykdydamas vaiką atpalaiduoja, ir, kaip jūs požiūris gimdymo tampa minkštesnė ir labiau elastinga. Taigi kūnas yra pasirengęs sudėtingam procesui - gimdymui.

Per darbo metu kova ir bandymai, intymūs raumenys nuolat sutaria, pasinaudoja oru.

Po pristatymo, visiškai atsipalaiduojant, iš makšties išeina oras - jis turi eiti kur nors kitur. Beje, tai gali atsitikti du kartus, naudojant darbą atsiranda išsiuntimo vaisiui, o tada per visą Placenta išsiuntimo - placentos, vaisiaus dangalų, virkštelės.

Makštinis meteorizmas nėra patologija, tai yra gamtos reiškinys. Jei nėra kitų simptomų - gimdos praleidimas, šlapimo nelaikymas - moteris nesivargina, nieko nereikia gydyti.

Subtilybė problema ar kur iš oro pateks makštyje?

Norint sumažinti purvą, pakanka naudoti specialius tepalus ir atlikti specialius pratimus.

Supratimas ir mylintis partneris ne juoktis prie gamtos reiškinio.

Jei žmogus nesėkmingai juokėsi, jūs visada galite pasakyti jam, kad kilus garsui lytinių santykių metu, jo vynas - genetinių organų parametrai nepasisekė.

Tiesiog nepamirškite apie vyrų dvasinį pažeidžiamumą. Ką moteris gali išversti į pokštą, vyras gali sukelti rimtą sužalojimą ir net sukelti impotenciją.

Jei myliu partnerį, geriau paaiškinti jam ironiškos apraiškos nereikšmingumą ir pasirinkti poses, kurių širdys yra retos.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

5 + 3 =