Blind Date: kaip įveikti žmogų | pangudownloads.com
Psichologija

Blind Date: kaip įveikti žmogų

Šiandien pusės paieška nėra labai lengva, todėl daugybė vienišų žmonių susipažįsta per specialias svetaines, draugus ar socialinius tinklus. Ir kai kurie iš jų turi sutikti su aklu pažinimu, nors daugelis tokio pažinimo metodo laikomi labai rizikingais ir neapibrėžtais.

Susitikimas yra įdomus ir nuostabus renginys. Akloji data, greičiausiai, gali sukelti jums dvigubą stresą ir nerimauti, nes anksčiau nematėte vieni kitų ir nežinote, kas ateis į susitikimą.

Vyrams, kaip ir moterims, pirmoji data taip pat įdomi. Jie taip pat klausia: ar jums patinka vienas kito ir ar galite padaryti gerą įspūdį vieni kitiems.

Blind Date: kaip įveikti žmogų

Vis dėlto moterys yra labiau linkę fantazuoti romantišką temą ir idealizuoti situaciją - tai gali būti, kad į galvą mergina jau sukūrė įtikinamą vaizdą nepažįstamasis Kas laimės, kai jie susitiko su savo širdį. Štai kodėl noriu daugiau dėmesio skirti tokio pažinojo aprašymui su moters požiūriu, todėl klaidingos vilties ir idėjos nesumažina objektyvaus vaizdo.

Aklųjų datų ypatumai

Akloji data - tai 2 žmonių susitikimai, kurie anksčiau nematė vienas kito ir dažnai net prieš susitikimą nepasikeitė nuotraukomis tarpusavyje. Kartais tokią pažintį organizuoja draugai ar giminaičiai, kurie mano, kad šis vyras ir moteris tinka vieni kitiems ir bus geri pora.

Be to, tokius susitikimus organizuoja pažinčių tarnyba, kuri organizuoja partijas su daugybe vienišų žmonių, kur jie susipažįsta neformaliojo bendravimo procese.

Susipažinkite aklai susitariama su įvairių tikslų - kas nors iš moterų ieško vyro sukurti šeimos, kažkas - tik lytinį partnerį, ir daugelis nenori galvoti ir tiesiog nori pirmas sužinoti, ir tik tada nuspręsti, kaip kategorizuoti naują draugą . Galų gale, tik su asmeniniu susitikimu, jūs galite suprasti, ar toliau bendrauti, ar ne.

Kiekvienas savo keliu remiasi tokio pobūdžio pažinimu. Kai kurie mano, kad kai kurie žmonės sutinka, kad aklai pasimatys tik nuo nusivylimo, kiti mano, kad tai yra puikus būdas pažintys, dėl ko dažnai būna klestinti ir stiprūs santykiai. Jei negalite kurti šeimos, galima palaikyti gerus draugus ir taip išplėsti bendravimo ratą.

Psichologai mano, kad tokio pobūdžio pažinčių reikia vertinti kaip žaidimą ir nesitikėkite nieko rimtų iš šio pažįstamo. Kadangi pažintys yra lyg loterijos: kažkas pasisekė, kai kurie ne. Toks požiūris susipažinti aklai neleis pasiduoti sau ar aplink juos žmonių, be to, jiems bendraujant, jei iš anksto įsijunkite į teigiamą, "žaismingai" Beje, elgsis natūraliai.

Auklėjusi pažintis nėra gėdinga, tai tik būdas susipažinti su naujais žmonėmis, todėl neapsisakykite apie tai. Tačiau negalime pamiršti kai kurių saugumo priemonių.

Kaip elgtis?

Dienos metu elgtis kukliai, bet pasistenkite kalbėti su vyru. Stenkitės būti natūralus ir geranoriškas, nes jūsų pašnekovas taip pat nervina ir nerimauja - nepamirškite apie tai.

Bet kokiu atveju nesikreipkite į skundą ir neapsimokėkite, nes vyras nepatinka moteris, kuri jau pirmąją dieną elgiasi tokiu būdu. Gali būti, kad jis turės logišką klausimą "ir kas toliau vyks?".

Įsivaizduokite situaciją: žmogus yra pasirengęs ir planuota iki šiol, atidžiai pasirinkti vietą, kad jūs turėjo daug laiko kartu, bet šis restoranas / kavinė / teatras, kur jis jus pakvietė patyrė savo atšiaurių kritikos. Tai gėda, ar ne? Todėl raskite malonius mažus dalykus viskuo, kas vyksta, ir šypkite mielą, kad žmogus jaustųsi, kad vertintumėte jo pastangas.

Žmogus pagal prigimtį - globėjas ir globėjas, todėl kreipkitės į jį už patarimą, domitės jo nuomone šiuo ar kitu klausimu. Jis bus malonu jausti įdomų pašnekovą, ir jūs galite geriau sužinoti savo naujojo draugo gyvenimo padėtį.

Daugelis vyrų norėtų parodyti, todėl jie pasakoja apie savo pasiekimus ir įsigijimus. Jie yra ne mažiau nei moterys, norintys gauti komplimentus, todėl svarbu laiku pagirti.

Prieš susitikimą būtinai keiskite telefono numerius. Tai būtina ne tik susiduriančioms susitikimo problemoms, bet ir savo saugumui: palikite telefono numerį savo draugams ar giminaičiams.

Blind Date: kaip įveikti žmogų

Jei matėte asmens nuotrauką, tai nėra faktas, kad jis iš tikrųjų bus toks pat, kaip ir nuotraukoje: beveik visi žmonės skelbia pažinčių svetaines tik sėkmingomis nuotraukomis arba daro seną. Taip pat nurodykite klaidingą informaciją apie amžių, amžių, svorį ir kt. Jei bendravimo metu jūs suprantate, kad asmuo pateikė neteisingą informaciją apie save, tai jį apibūdina ne iš geriausios pusės.

Taip pat yra žmonių, kurie iš anksto atvyksta į susitikimą ir paslėpti, pavyzdžiui, nesuskaldomoje vietoje, o tada nustatyti pagal telefono pokalbyje aprašyto asmens savybes, kurie atėjo į datą.

Jei kandidatas tinka jiems, jie susirenka ir susipažįsta, o jei ne, jie tiesiog išnyksta be skambučio. Tai dažniausiai daro vyrai.

Kaip elgtis, jei per susitikimą supratau, kad tau nepatinka žmogus? Tokiu atveju turėtumėte sugalvoti būsimą variantą, dėl kurio jūs atsisveikinsite ir greitai paliksite. Pasakykite, kad gavote skambutį iš darbo ir pasakėte, kad tuoj pat ateis. Arba nurodykite netikėtas problemas namuose.

Asmuo supras, kad meluojate, bet jis neturės jokių įrodymų - jis supras jūsų tautišką užuominą. Bet jei žmogus tau nepatinka išvaizda ir elgiasi nepakankamai, tada pasakyk jam tiesiai: "Atsiprašau, mes nieko nedarysime, atsisveikinkime". Ir eik, bandydami nesikišti į diskusijas ir argumentus su juo.

Taip pat turite nustoti kalbėti, jei esate kritikuojamas: komentuokite apie savo išvaizdą, drabužius ar elgesį. Tai visiškai nepasikeitė pirmąją dieną.

Ką daryti, jei žmogus paskambina namo?

Jums turėtų būti įspėta iki šio momento. Be to, pirmajame susitikime nebūtina skambinti nepažįstamiesiems. Jis nėra tiksliai nusprendęs tiesiog su tavimi turėti arbatą. Pabaiga tokia data gali būti išžaginimas, plėšimas ar kažkas panašaus. Taigi pirmąjį susitikimą būtina skirti tik perkrautas vietose. Jei svetimasis prieštarauja ir prašo tavo namų ar kviečia tave, tada šiuo atveju geriau atsisakyti susitikti.

Daugelis moterų svajojasi, kad svetimas pakvietė juos į kavinę ar restoraną ir gerai juos gydė. Tačiau dabartiniai vyrukai skubiai nevykdo tokių veiksmų, ypač pirmajame susitikime. Taigi, jei jus pakvietė pasivaikščioti parke, nesijaudinkite, nes nesate susipažinę. Galbūt kitą dieną jis pakvietė jus į kavinę ar restoraną.

Turėkite omenyje, kad jei jūsų užsakymo berniukas pradeda vartoti alkoholinius gėrimus, jis gali turėti problemų su alkoholiu. Dabar jis turi ne tik blogą įprotį, bet ir dar blogiau, tuo daugiau girtų žmonių gali elgtis nepakankamai. Taip pat nesileiskite, jei vyras užsisakė puikią vakarienę (net ir be alkoholio), greičiausiai jis tikisi, kad jūs turėsite mokėti su juo naktį.

Geriausias variantas yra gerti kavą kartu. Kadangi kaina bus nebrangus, ir puodelio kavos galite kalbėtis ir susipažinti su savo pašnekovo arčiau.

5 pasisekimas sėkmingai aklai pažintys

Ankstyvas improvizacijos aklai data turi būti parengta iš anksto, laikantis tam tikrų taisyklių, susitikimas bus gerai.

  • Slaptas numeris 1 Planavimas

Pirmoji aklas data turi būti planuojama. Iš anksto reikia išspręsti tokius momentus kaip drabužių pasirinkimas, paskyrimo vieta ir finansinės išlaidos.

Drabužiai: jums reikia pasirinkti geriausią variantą, kad nebūtų išgąsdinti vyro su ryškia makiažo ar per trumpo suknelė, bet ir suknelė visiškai nemirtinga, taip pat nėra verta.

  • Slaptas numeris 2 Saugumas

Visi žmonės yra asmeniniai, nesvarbu, kiek jūs kalbate, tai nėra ženklas, kad jūs jau gerai pažįstate asmenį ir jūs žinote, kad jis yra tinkamas ir neturi kenčia nuo psichinių sutrikimų.

Blind Date: kaip įveikti žmogų

Todėl pažintis turi būti paskirta perkrautoje vietoje, o ne naktį. Jei staiga kažkas negerai, jūs lengvai išnyksite minioje ir stebėsite jo elgesį ir elgesį viešoje vietoje.

  • Slaptas numeris 3 Susitikimo procesas.

Geriau atvykti į jūsų paskyrimo vietą, kol apžiūrėsite ir įvertinsite padėtį, ir, žinoma, padarysite gerą įspūdį žmogui. Jei jau ilgai kalbėjote ir daug sužinojote apie asmenį, elgtis taip, kaip elgiatės su artimais pažįstamais.

Galų gale jūs vis dar svetimi ir nežinote, ar galėsite bendrauti ir po pažinimo. Geriau susitikti su švelniu šypsena, o jei esate patenkintas, tu eisi į kitą etapą.

  • Slaptas numeris 4 Dialogas

Tai yra svarbiausias pažinčių aspektas. Galų gale, dėl to, kaip palaikote pokalbį, labai priklauso. Tačiau dažnai būna tai, kad per pirmąjį susitikimą asmuo nepalaiko dialogo ir nesugeba elgtis natūraliai. Laikas turi praeiti adaptacijai.

Todėl, prieš dieną, pasirengti pokalbių temomis (improvizacija - tai gerai, bet parengė "improvizacijos" - dar geriau), jums taip pat reikia klausti, bet nereikia persistengti, kad vyras nesinori tardomi.

Jei jums sunku pasiimti pokalbio temas ir niekada nepranešėte, geriausia eiti į filmą ar parodą, o pokalbio tema jau yra pati tema.

  • Slaptas numeris 5 Pabaiga

Susitikimas gali vykti įvairiais būdais, bet vis tiek padėkoti jaunam žmogui. Jei jums patiko viskas, tada susitarti dėl kito datos, bet jei žmogus nepatinka, paskui jam jam pasakykite, kad jis neplanuotų tolesnių planų.

Pirmoji aklai data: ką galite sužinoti apie pašnekovo kalbą?

Dėl jų smalsumo ir dėmesio, būdingos beveik kiekvienai mergaitei, galite sužinoti keletą detalių, kurios padės atskleisti kai kurias detales apie nepažįstamą asmenį:

Sporto nuostatos

Jei žmogus užsiima vienu sportu (plaukikas, bėgikas), jis labai gina savo laisvę ir mėgsta laisvą laiką praleisti kartu su savimi. Tie, kurie užsiima komandiniu sportu, kaip ir varžymasis gyvenime. Žmogus, kuris nėra suinteresuotas sportu, yra jausmingas žmogus, turintis nepriklausomą charakterį.

Finansinė pusė

Jei žmogus moka už kortelę, tai rodo jo pasitikėjimą ir ambicingumą, jei pinigai - apie nepriklausomybę ir nepriklausomybę. Bet jei tą dieną jis atėjo be pinigų, tuomet, greičiausiai, reikės sumokėti save.

Bendravimo būdas

Blind Date: kaip įveikti žmogų

Asmuo, kuris yra įpratęs bendrauti elektroniniu paštu, greičiausiai linkęs ilgą laiką galvoti apie jo sprendimus ir paslėpti jo tikrąjį veidą. Greitojo bendravimo ("SMS", "Skype" ir kt.) Gerbėjams jums reikia nuolat atkreipti dėmesį į jūsų asmenį ir partnerio jausmų įrodymą.

"Telephonist" reikalingos tam tikros taisyklės ir konfidencialūs pokalbiai.

Drabužių stilius

Jei vaikinas myli sportinį stilių drabužiuose, jis, greičiausiai, bus paprastas ir ramus žmogus. Dizainerio dalykų gerbėjas vertina prestižą, jis reikalaus savo mergaitei. Ypatingų daiktų mylėtojas ("šnibždančių" komplektų ar "ašarų akių") greičiausiai bus lengvas partneris ir skubės į "ryškius ir puikius".

Jausmų išraiškos

Obsesinis elgesys su žmogumi su švelnumu, sako, kad jis nėra įsitikinęs savimi ir bando parodyti savo teises merginai. Švelnus bučinių bus pakankamai pabučiuoti, o jei jaunas žmogus taps jus į priekį ir palies ant peties, tai yra neliečiamos priežiūros ženklas.

Vaizdas

Jei jaunuolis jums nelaiko akyje, tai gali būti ženklas, kad jam negalima pasitikėti. Tačiau žvilgsnis išreiškia simpatiją.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

14 − = 12