Draugiškų santykių tarp moterų kūrimo psichologija | pangudownloads.com
Psichologija

Draugiškų santykių tarp moterų kūrimo psichologija

Įmonėse ir asmeniniais klausimais dažnai kyla klausimas, ar yra moteriškos draugystės. Ši tema yra labai aktualus ir nuolat kartojasi kasdieniose diskusijose. Tačiau prieš ištirdami jo priežastis ir pasekmes turėtume apsvarstyti, kokie yra šie santykiai iš esmės.

Draugiškų santykių tarp moterų kūrimo psichologija

Jie pažymi, kad draugiški santykiai yra glaudus ryšys, tarpusavio supratimas, pasitikėjimas, bendrų interesų buvimas ir emocinis prisirišimas. Skirtingai nuo kitų santykių rūšių, partnerystės, verslo, meilės tarp pažįstamų, tai yra pagrįsti emociniu užuojautu.

Kaip seksualinio pobūdžio meilė, draugystės tarp dviejų žmonių buvimas prievartos ir jausmų aspektu "Nepaisant". Skirtumas tarp šių jausmų yra būtent seksualinė prigimtis.


Kaip ir partnerio meilėje, draugystę galima pritvirtinti, tačiau santykių procesas pastatytas ilgai ir kruopščiai.

Moterų ir vyrų draugystė: kas tai yra?

Taigi šios sąvokos prasmė iš esmės yra emociniu požiūriu konfidenciali, ji turi pasitikėjimo jausmą ir bendrų interesų buvimą. Tokiu atveju tokio jausmo sudėtis atsiranda ne vien nuo lyties. Taigi, tai priklauso nuo asmens asmeninių savybių.

Beje, toks sąrašas ir galbūt yra kur kas platesnis, taip pat galima parodyti meilės ar meilės jausmą. Ir jei mes pradėsime kuo labiau atskirti meilę ir pajusime tai dėl vyrų ar moterų lyties, rezultatai gali būti tiesiogiai priešingos populiarios nuomonės apie draugystę.

Klaidingas supratimas, kad nėra moterų draugystės, greičiausiai gimsta patys moterys. Paimkite, pavyzdžiui, 18 ar 19 amžiuje, kai moterys sėkmingai vedė ištekėjusi arba ištekėjo iš principo.

Žmogus sunkiai kilo susidomėjimas buvimą ar nebuvimą žmonos prisirišimo prie savo draugui faktiškai nes silpna pusė žmonijos išliko silpnas, o visi jausmai ir norai, išskyrus tuos, kurie susiję su vyru ir šeima, nėra laikomas bet padorus ar vertingas daiktas.

Taigi, kodėl yra neteisingų supratimų, kad nėra moterų draugystės:

Draugiškų santykių tarp moterų kūrimo psichologija
 • pati silpna pusė atėjo iš šio mito arba, tiksliau sakant, pasitraukė iš asmeninės patirties. Kokiu tikslu? Taip, visiškai paprasta - pateisinti save, mylimas per ne gerus veiksmus. Taigi, jie sako, ir tikrai nėra mergaičių, ir nieko neišdaviau. Tačiau šis veiksnys yra asmeniškas, neturintis nieko bendro su pirminėmis lytinės charakteristikomis;
 • kaip visada, kažkas iš "Puikus" pasakė kažką panašaus, ir tie, kuriems ši frazė buvo naudinga, pakėlė ir aktyviai pradėjo ją naudoti;
 • daugiau ar mažiau objektyvias priežastis, kilusias iš vyrų. Faktas yra tas, kad liūto dalį savo buvimo žemėje praleido moteris, esanti netoli jos vyru ir vaikais, rūpinantis namais. Mes visi žinome, kaip po visų pajėgų namų darbų daugiau nebėra - kokie yra draugai ir pažįstami žmonės! Tvirta žmonijos pusė tiesiogine prasme "Krūtinė" nėra susietas su šeima ir vaikais, "Stiprus vyriškos draugystės" taip pat daugiau. Todėl tarp žmonių žmonių pranašumų visuotinai pripažįstama, kad tik jie gali būti tikri brolių emocijų.

Bet vėl jausmai patinka "Meilė" ir "Draugystė" atsirado jau gana vėlyvoje žmonijos raidos epochoje ir yra ne biologinių rūšių, o individo individualumo nuosavybė. Toks nuoširdus emocinis manifestacija yra ne tam tikra lytis, o tam tikra asmenybė. Priešingu atveju, jei kalbėsime apie psichologinius skirtumus ir skirtingus lyčių sugebėjimus jausmams, tada moterų draugystė gali būti stipresnė.

Dėl užuojautos, pasitikėjimo ir sugebėjimo empatija veidrodis atspindi neuronus. Moterys turi daugiau jų nei vyrai, todėl jie yra labiau emocingi, lengviau atleisti, pasitiki ir jaudinami.

Jei iš šios logikos einame, tada stipri žmonijos pusė nesugebės tvirto jausmo, nes jos vertinimai yra labiau drąsūs. Todėl, kritiškai reaguodama į tai, ar yra moterų draugystė, verta prisiminti, kad tvirti ir tikri bet kokio plano jausmai yra individo prerogatyva, o ne lytis.

Nepaisant to, yra tam tikrų lyčių santykių skirtumų. Ir jie yra susiję visų pirma su lyties psichologija.

Koks skirtumas tarp vyro draugystės ir moters draugystės?

Draugiškų santykių tarp moterų kūrimo psichologija

Stiprūs žmonijos atstovai skiriasi nuoširdžiu protingumu ir racionalumu, o vyrų solidarumas jiems vaidina svarbų vaidmenį.

Prisimink, kiek kartų vyras / vyras paliko "Su berniukais susipažinti su alumi / žvejyba" "Na, brangioji, mano broliui ten yra problema - mes turime ją išspręsti" ir tt

Be to, stipri žmonijos pusė yra mažiau įmantri dėl detalių, yra kur kas mažiau pavydus, labiau sutelkta į jūsų nuomonę, o ne kitų požiūriu.

Gražiame piliečių pusei viskas vyksta šiek tiek kitaip:

 • sukūrė konkurencijos jausmą, meistriškumo siekį. Tuo pačiu metu, moterys dažnai galvoja ne iš perspektyviausių pokyčių, palyginti su kita: tai storesnis nei man - aš storesnis nei ji, jos vyras, sėkmingas - mano girtas, ji atrodo jauna - Aš zashilas keptuvės ir tt Šiuo atveju, tarp moterų pradeda .. nesveiką konkurenciją, ty žaidimą be taisyklių. Padidėja emocionalumas, jaučia jausmą, o vietoj racionalaus patobulinimo plano, besitęsiantis planuoja riboti planą;
 • kita mąstymo logika. Vaikinai paprastai viską sprendžia iš karto, o kova yra tiesioginis būdas paaiškinti konfliktą, po kurio jie nebūtinai paskleidžia priešus. Moterys taip pat retai tiesiogiai ir iš karto sprendžia tarpasmeninės problemos. Paprastai viskas vyksta tokia: aš girdėjau - pamačiau - buvau įžeistas - maniau - aš aptariau incidentą su savo draugais - aš dar kartą minėjau - aš sukiuosi intrigą;
 • moterys labiau linkusios kalbėti, vyrai imasi veiksmų. Draugai ketina kalbėti kažkur ir išreikšti visą sukauptą pasipiktinimą, tada aptarti, tada vėl išreikšti savo pasipiktinimą. Vyrai paprastai susitinka dėl bendros priežasties (prisiminti futbolą ir žvejybą!), Kur iki atvirų pokalbių gali nepasiekti. Vyrai nėra linkę ilgai diskutuoti, išskyrus intymus gyvenimo - čia jie yra garsipers dar pohlesche mergaičių;
 • vaikinai galvoja tiesiai, mergaitės ... Fauno labirintas. Iš vienos SMS be atsakymo moteris gali sukurti laikrodžio skandalą. Tuo pačiu metu ji taip pat sukūrė neįprastą emocinės minties ciklą. Tai atsispindi santykiuose - vyrai yra mažiau linkę pajusti mintimis, kad viskas bus suformuota, jei viskas bus blogai. Merginos ieško tūkstančių priežasčių ir pasiteisinimų sau ir kitiems, sukuria viltis ir atsisako matyti akivaizdų;
 • suvokimas stipraus žmonijos pusės. Jie nėra naudojami kasti tiesai ir ieško netyros apgauti. Mergaitėse, atvirkščiai.

Skirtumas tarp mąstymo ir tam tikros elgesio skirtumų sukelia tam tikrus santykius.

Mitai apie tai, kodėl nėra stiprios moteriškos draugystės

Draugiškų santykių tarp moterų kūrimo psichologija
 1. Graži pusė gyventojų neatsako į pagalbos ir savitarpio pagalbos klausimus. Tai jautis
  yra neteisingas. Šis klaidingas supratimas grindžiamas tuo, kad vyrai labiau linkę veikti. Tarpusavio pagalba stipresnei lyčiai yra pagrįsta konkrečiais veiksmais - vyrai nėra linkę kalbėti apie problemas: jas išsprendžia arba jie tyli. Merginos yra šiek tiek kitokios. Dažnai mes kalbame draugei neišspręsti tam tikros dilemos, bet tiesiog kalbėti ir girdėti patarimus. Moterų draugystės psichologija yra pagrįsta, kad svarbu būti išklausytam, ir tai jau laikoma daliniu problemos sprendimo būdu;
 2. Draugystės ribos baigiasi, kai žmogus pradeda. Iš esmės pareiškimas yra teisingas, tačiau jis vyksta nepriklausomai nuo lyties. Stiprus pusė žmonijos kyla dėl mergaičių, kurios dažnai yra silpnos. Šis klausimas iš tiesų sukėlė daug ginčų dėl draugystės buvimo.

Laimei, santykių silpnumas dažnai priklauso ne nuo lyties, o nuo ieškinių "Pretty princas", bet ir tarp mergaičių tarpusavio varžybų.

Tikras geriausias draugas žino, kaip atskirti perduodamą malonumą, kuris gali būti visiškai paliktas stiprios ir ilgalaikės draugystės labui.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

45 + = 53