Psichologija

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?

Bet kokių šeimos santykių kūrimas yra kiekvieno žmogaus sunkus darbas, kurio tikslas - visų pirma kovoti su savo trūkumais. Kodėl nesusipratimas kilęs santykiuose su sutuoktiniais, artimaisiais, tėvais? Faktas yra tas, kad mūsų pačių gyvenimas yra apsinuodijęs mūsų pačių nuodėmėmis.

Kodėl kopijuojame neigiamą?

Įsivaizduokite kvailo destruktyvią ginčą tarp jūsų ir jūsų artimų žmonių.

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?

Kad ir kokia būtų beprotybė, tiesa joje nebus gimsta, nes konstruktyvumo buvimas čia nėra išvis matomas.

Tačiau kiekvienas iš jūsų tvirtai atsistos savaime, parodydamas savo teisingumą.

Tokios situacijos tik kaupiasi neigiamai, todėl šeimoje susidaro nuolatinis nesusipratimas. Nė viena iš šalių iki ginčo neketina pasiduoti, kiekvienas laiko save vienintelį taisyklė, kiekvienas nori parodyti savo lyderio, žvalgybos ir gebėjimas apginti požiūrį.

Ir visi nesupranta, kad kenčia kitą su savo arogancija, savanaudiškumu ir kritika.

Ir būk tu bent tris kartus teisus, tokie reiškiniai pasidarys lėtai, bet sistemingai sunaikinsi tavo idilą, nuodų bendrą egzistavimą ir žymiai vėsius tarpasmeninius santykius.

Žmogaus ir vyro nesusipratimo problemos

Nesusipratimas su vyru yra tarpinis santuokos nutraukimo laipsnis.

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?

Tačiau jis taip pat tampa jos pagrindiniu pagrindu, jei žmonės nori ir gali dirbti patys.

Jei jūsų šeimoje santykiai buvo labai šaldomi abipusio nesusipratimo fone, jums reikia pradėti aktyvų jo likvidavimo procesą. Priešingu atveju, porą garantuoja, kad jis sulauks.

Pagrindinis nesusipratimų tarp artimų žmonių problemos argumentas yra jų tikslų plitimas.

Vedusi poros dažnai kreipiasi į šeimos psichologą su viena problema: "Jis (a) negirdi, aš jo nesuprantu, mes kalbame skirtingomis kalbomis". Ir netgi gavus vertingų patarimų dėl šeimos atmosferos koregavimo, santykiai tęsiasi vienodai.

Tai, kad iš pradžių du žmonės yra suplanuoti skirtingiems tikslams ir siekiams.

Jie yra kuklūs, kuriuos kelia skirtingi žmonės. Sutuoktinių tikslų nesutapimas lemia tai, kad kiekvienas iš jų prasideda "Ištraukk antklodė per save", kuris visiškai teisingai sukelia neigiamas emocijas partijoje. Bendrųjų gyvenimo programas deficitas, pasauliniai skirtumai stiliaus ir gyvenimo būdo, savanaudiškumas iš abiejų pusių - visa tai veda prie to, kad pora negali pasiekti sutarimą net banalus pasirinkimas vietoje atsipalaiduoti, ar vakarienės meniu.

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?

Jei manote, kad jums tikrai patinka, o meilė išspręs visas šias problemas, deja, mes būsime priversti jus nuvilti. Vienos aklos meilės nepakanka, kad būtų sukurti ilgalaikiai sveiki santykiai ir išsaugota perspektyvi santuoka.

Kartais mums atrodo, kad čia yra mūsų meilė, ir ji gali klijuoti bet kokią skaldytą vazą. Tačiau meilė, kaip sako žinomi sociologijos ir meno veikėjai, gyvena trejus metus.

Žinoma, šis teiginys yra šiek tiek perdėtas, tačiau jei kasti giliau, tai netgi patikima.

Kai mes patenkinti savo partnerį, mes elgiamės kaip vaikai - suteikti visą meilės, švelnumo ir priežiūros, mes patenkinti ir mes pasirūpinsime, romantiški pasivaikščiojimai, aptarti ateities planus. Vėliau, pradėdami bendrauti, nuoširdžiai nesuprantame, kur šitas, tiesioginis, tobulas ryšys nuėjo.

Kodėl tai vyksta?

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?

Faktas yra tas, kad kiekvienas iš mūsų turi savo gyvenimo programas. Tarkime, kad jūs svajote vykti į užsienį, o tavo vyras nenoriai nori likti namuose.

Jūs siekiame realizuoti savo gyvenimo tikslą, ir jūsų mėgstamiausia pradeda įsižeisti, manydama, kad norite palikti jį pagal taip pretekstu.

Jūsų santykiuose eina per pirmąjį atšaldymą, kuris laikui bėgant ir įvykiams tik intensyvėja.

Ir kas priklauso "Didelis ir švarus" Be to, tavo meilė nuo pat pradžių, po tokio sambūvio, nėra palikta. Šiuo atveju kiekvienas iš jūsų mano save kaip vienintelę teisę.

Ar turite geležinį argumentą - "Už perspektyvos ir civilizacijos kalno", tavo meilužis ar vyras turi vienodai tvirtą įsitikinimą - "Kur gimė - ten ir pasirodė naudinga". Ir nė vienas iš jūsų net nesistengs patekti į kitos pozicijos, analizuoti visus spragas, patekti į poziciją. Abu jūs esate jūsų programų valdovai, nenorėdami klausytis nieko, išskyrus save. Tegul jis garsas grubus, bet tai yra neginčijamas faktas, psichologų požiūriu.

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?

Būtinai - Pasitraukus į šeimos kompromisą, jūsų gyvenamoji vieta bus jūsų abiejų pusių fone. Ir tuo momentu, tai visai įmanoma, kad tokie skirtumai yra užmaskuoti daugiau aktualiausių problemų - nesuderinamumo problemos ir nenoras išleisti vidaus darbu per išsaugojimo sąjungos.

Nepaisydami nesusipratimo problemos argumentų, jūs sąmoningai sekite žalingą kelią. Ir jis turi tik keletą rezultatų: pirmieji - begaliniai skandalai ir nervų sutrikimai, antrasis - netikėjimas ir išdavystė, bandymai rasti "Laimė" arba paguodos pusėje, o trečia - depresija ir uždarymas savaime.

Kai ieško paguodos alkoholyje, kitas - giliai į serialus ir TV šou nuomonėmis, bando kompensuoti romantišką jausmą, o kiti eiti lengviausiu keliu - skyrybų ar separacijos. Būtent tie žmonės, kurie mano, kad yra labiau pelningi pora. Tačiau laiku jie visada puola tą patį grėbį.

Ką turėčiau daryti?

Po mūsų trumpo patarimo galite išsaugoti savo šeimą be kvalifikuotų psichologų pagalbos:

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?
 • Supraskite, kad jūsų partneris / vaikinas / sutuoktinis nėra jūsų augintinis, bet asmuo, asmuo, asmuo. Jam nereikia paklusti tau kas kaprizui ir dirbti tik tavo gyvenimo programai;
 • Šeima yra ne tik paprastas gyvenimas ir seksas. Jūs turite būti tavo žmogumi, ne tik tavo žmona ir šeimininkė, bet ir tikras draugas;
 • Kiekvienas turi teisę į savo tikslus, svajones, planus ir norus. Ar manote, kad tavo vyras nėra vyras?
 • Neigiami ir skandalingi santykiai sunaikina ne tik santuoką, bet ir asmenybę. Jūsų - įskaitant;
 • Siekiant išlaikyti tikrąjį dvasinį intymumą, pakanka jau suprasti partnerio jausmus, patirtį ir pageidavimus. Pabandyk patalpinti save savo vietoje, ugdyk sau empatiją ir altruizmą;
 • Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?Bet kokia laiminga sąjunga yra savęs auka, bet būtinai abipusis;
 • Bet kokiame konflikte negalima eiti šaukti ir įžeidinėti, jau nekalbant apie kulakus. Ginčas išsisuks ir nuosėdos išliks visą gyvenimą. Sužinokite, kaip suprasti vieni kitus ramiu, civilizuotu būdu;
 • Bet kokia nesusipratimų problema išspręsta garso kompromisu, nepamirškite to. Jei esate pasiruošę tai, o jūsų sutuoktinis - ne "Pirštinės", pagalvoji, pasirinkote tinkamą asmenį savo kelyje?

Galima įveikti visas nesusipratimų kliūtis. Bet čia darbas yra svarbus tavo ir mylimojo asmens požiūriu. Niekada nesikreipkite į kvailus argumentus dėl suskaidančios sąjungos. Nesusipratimas būtinai įvyks kitoje santuokoje, jei jūs nedarote dirbti sau dabar.

"Tėvai ir vaikai"

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?

Labiausiai aktuali klasikinė problema yra tėvų ir vaikų nesusipratimas. Nebuvo nieko, kad ji gyrė literatūrinę klasiką.

Jei laiku nepašalinsite tokio barjero "Pirmasis" šeimos, tėvų ir vaikų santykiai tik laikui bėgant pablogės.

Pagrindinis nesusipratimų problemos argumentas "Tėvai ir vaikai" - skirtingas švietimas, pirmojo konservatizmo, ekscentriškumo ir pastarųjų protestai.

Norint rasti bendrą kalbą su suaugusiesiems tėvams, apsvarstykite šiuos dalykus:

Idilio šeimoje: kaip tai pasiekti su nesusipratimų problemomis?
 • Jūsų tėvai yra ne tik globos ir auklėjimo įrankis. Tai žmonės, turintys savo svajones, vertybes ir požiūrį į gyvenimą. Sužinokite, kaip pasiduoti jiems;
 • Negalima ginčytis su savo tėvais: jei norite tai padaryti savo nuožiūra, tai padaryti tyliai;
 • Klausyk savo tėvo ir motinos patarimų, net jei jie atrodo absurdiški. Gali būti, kad jie yra labiau matomi iš gyvenimo metų aukščio, be to, jie niekada nebus linkę jus pakenkti. Vėliau, jei jūs sudeginsite, jūs įvertinsite jų teisingumą;
 • Duok jiems savo meilę, kaip jie duos tau visą savo gyvenimą;
 • Pagalvokite apie tai, kas yra jūsų nuoširdžios, lojalesnės ir geros draugės;
 • Supraskite, kad turėtumėte vertinti dabar, jei turite. Tėvai nėra amžina, ir jums bus labai rūpi galvoti apie smulkius ginčus po jų išvykimo;
 • Sužinokite, kaip atpažinti savo neteisybes prieš juos;
 • Pagarba, vertiname ir mylite savo motinas ir tėvus.

Pagrindinis dalykas, kurį turėtumėte suprasti, yra tai, kad reikia dirbti sau tiesiogiai iš savo pusės. Būkite tikri - santykiai šeimoje pasikeis, kai tik tapsite minkštesni ir labiau ištikimi.

Tapk pavyzdžiu tavo mylimiesiems ir leisk harmonijas, tarpusavio supratimą ir laimę susitaikyti!

Previous PostNext Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

62 + = 65