Psichologija

Ignoruoti yra geriausias būdas susieti žmogų su savimi: ar tai tikrai taip?

Kokie gudrybės nėra mylimo žmogaus arsenale. Dažnai jos yra visos daugiaplanės strategijos, kurios leidžia jums apvynioti savo aistra jūsų tinkluose. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės siekia ignoruoti, manydami, kad tai yra geriausias būdas susieti žmones su jais.

Tokia strategija tikrai gali sukurti pageidaujamą rezultatą, tačiau ji turi būti tinkamai naudojama. Nepamiršk, kad tokių veiksmų poveikis yra būtinas "Fix", kitaip aistra vėsins savo užkariautą per trumpiausią įmanomą laiką.

Kaip ignoruoja darbą?

Ignoruoti yra geriausias būdas susieti žmogų su savimi: ar tai tikrai taip?

Kodėl šis metodas laikomas veiksmingu? Daugeliu atžvilgių tai susiję su viena įdomia žmogaus kokybe - jis gali išbandyti susidomėjimą tuo, kuris jį ignoruoja.

Nepaisant to, psichologai teigia, kad toks požiūris gali padėti atkreipti žmogaus dėmesį į tam tikrą laiką, bet pats pasiekė, ignoravo šį interesą, praras. Be to, ekspertų nuomone, jūs galite pasikliauti šiuo metodu tik tuo atveju, jei aistra iš pradžių bent jau mažiausiai užuojautą tiems, kurie bando laimėti.


Galite parodyti abejingumą keliais atvejais:

 • Iškart pradėdamas atkreipti dėmesį;
 • Pradėkite ignoruoti asmenį susieti jį su savimi, galite ir po flirtavimo ar netgi pradiniame romantinių santykių etape. Tai yra labiau naudinga alternatyva, nes jūs leisite savo aistruoliams suprasti, kad tai gana tau, tuo tarpu pirmą kartą tu gali tiesiog išgąsdinti savo abejingumą. Be to, prieš susiejant asmenį su savimi, galite suprasti, kaip jis jums elgiasi, ar yra jo interesas.

Ką psichologai sako apie asociaciją?

Ekspertai apie tai kalba kaip apie būklę, kai žmogus patyrė patrauklumą kažkam ar kažkam. Tuo pat metu priskyrimo apibrėžime paminėta, kad ši traukia paprastai nėra sąlygota pelno, meilės ar kitų interesų.

Nepaisant to, tai nereiškia, kad asmuo, kuris nežinojo, yra garantuotas, kad nepradės jaustis užuojautos ar net mylėti jo užkariautoją.

Psichologijoje yra keletas žmonių pririšimo tipų. Jei mes kalbame apie santykius tarp vyro ir moters, verta prisiminti, kad kartais partneriai plėtoja patologinį prisirišimą. Atsižvelgiant į meilės nesveika, skausmingas atveju asmuo, kuriam atimta laisvė, jis tampa priklausomas nuo partnerio, kuriuo iš poros komfortas nesijaučia, kaip taisyklė, abu. Apie meilę tokioje sąjungoje taip pat paprastai nevyksta.

Tačiau santykiai gali vystytis kitokiu scenarijumi. Patvirtinimo pojūtis gali atsirasti ne tik dėl vienos kitų užuojautos, bet ir įtikinti save artimuosius tokiu aspektu kaip bendrieji interesai.

Kaip teisingai ignoruoti?

Kaip elgtis norint pasiekti norimą rezultatą?

Atsižvelkite į keletą psichologinių patarimų:

Ignoruoti yra geriausias būdas susieti žmogų su savimi: ar tai tikrai taip?
 • Jei jums patinka atstovas priešingos lyties, pabandykite pavaizduoti abejingumą ne iš karto po pažinimo, bet kai jau jaučiasi abipusis užuojautą iš tavęs;
 • Jei norite pritraukti mylimo žmogaus dėmesį ignoruojant, visada esate mandagus ir net švelnus, net tuomis akimirkomis, kai jūs atsisakote susitikti su juo. Be to, nemanykite, kad yra kvailystė pasakyti aistrą, kad esate labai apgailestaujama, kad jūsų susitikimas nebus įvykęs;
 • Nenutraukite savo susitikimų ilgą laiką, kitaip ignoruojant gali atsirasti faktas, kad priešingos lyties atstovas, kurį jums patinka, tiesiog atvėsins;
 • Kelis kartus susitinkate su savo potencialiu partneriu. Tuo pačiu metu būtų nereikalinga pora kartų paskirti datą, bet paskutinę akimirką atšaukti ir pasakyti, kad jūsų planai labai pasikeitė.

Nepamirškite, kad reikia veikti subtiliai ir labai atsargiai, kad šis metodas veiktų, kitaip priešingos lyties atstovas, kuris jums patinka, atspindės jūsų strategiją ir praranda susidomėjimą.

Be to, jūs negalite pritaikyti šio metodo asmeniui, kuris ignoravo jūsų dėmesį.

Jei nuspręsite naudoti abejingumą, kad patrauktumėte dėmesį sau, taip pat turėtumėte pagalvoti apie tai, ką daryti toliau, nes psichologija sako, kad dažnai tokiu būdu galite trumpai atkreipti dėmesį į save.

Ką daryti toliau?

Anksčiau ar vėliau susitiksite su savo aistra, nes nei tu, nei tavo partneris nereikalauja, kad jis ilgiau liktų intriguojantis.

Visų pirma atminkite, kad posėdžio iniciatorius, kurį jūs pagaliau sutinkate, turėtų būti priešingos lyties atstovas.

Atsižvelkite į patarimus, kaip susieti psichologijos asmenį su savimi.

Ignoruoti yra geriausias būdas susieti žmogų su savimi: ar tai tikrai taip?
 • Suraskite su juo bendrus interesus ir nekvieskite jų. Svarbu, kad tai iš tiesų jūsų interesai, planai, pomėgiai, tt Nereikėtų melas jums, kas jums patinka daryti, pamatyti, išgirsti kažką, jei ne - .. Anksčiau ar vėliau apgaulė bus atskleista, ir jums bus nuvilti vyro, kuris jie norėjo pasirūpinti savimi;
 • Būk optimistiškas. Turėtumėte pasidomėti savo potencialiu partneriu, o ne pralenkti jo nuobodulį ir nusivylimą. Jūsų bendravimas turėtų būti lengvas, nepastebimas, kartu su savo aistra turėtų mėgautis gyvenimu. Sukurkite patogias sąlygas maloniam laisvalaikiui. Stenkitės mažiau pasakyti savo partneriui apie savo problemas, todėl psichologiškai jis suvokia jus kaip erdvus ir nerūpestingas asmuo - tai leis jums pritvirtinti asmenį sau;
 • Nepamirškite apie išvaizdą. Kaip trivialus, kaip skamba šis patarimas, bet būtina prisiminti, kad priešingos lyties atstovas turėtų būti patrauktas ir vizualiai;
 • Ne mažiau svarbu yra gebėjimas bendrauti. Stenkitės išlaikyti pokalbį, būkite domisi partnerio nuomonę, kad jis pats jautėsi psichologiškai patogiau, ir ji nesukuria jausmą, kad tai nėra įdomu jums pašnekovu. Jei esate profesionalus bet kokiu klausimu, parodykite savo žinias, bet ne pernelyg intrusyviai, kad nenusidėtumėte pašnekovo;
 • Jei turite galimybę bendrauti su kuo nors iš jūsų aistros aplinkos, tai yra geriausia galimybė įtakoti tą, kuri jums patinka per juos. Tik už tai turėtumėte daryti viską, kad patenkintų šiuos žmones, nesvarbu, kokie jie yra - draugai, kolegos, giminės ar net tėvai.
Ignoruoti yra geriausias būdas susieti žmogų su savimi: ar tai tikrai taip?

Tai yra pirmieji žingsniai, kuriuos turite atlikti pirmaisiais santykių kūrimo etapais. Jei nuspręsite, kad jūsų jausmai yra stiprūs, ir jūs turėsite didelę ateitį, turėsite dirbti sunkiau. Šiame etape ignoravimas nėra geriausias būdas, nes reikės veikti gana skirtingai.

Tapkite patikimu ir palaikančia viską, kas yra jūsų kita pusė, nenorite to pakeisti - išskyrus jo neigiamą reakciją, nieko kito nepasieksite.

Priimkite asmenį taip, kaip jis yra, ir nemėginkite padaryti nuo jo to asmens, kurį norėtumėte pamatyti priešais jus. Tapkite savo partnerio meistriškumu, bet jums nereikia jo kontroliuoti - jis turi jaustis, kad pasitikite jam.

Taigi, galite susieti asmenį su jumis, ignoruodamas, bet tik pagalvokite, kad pradėti, tiksliai planuojate savo veiksmus, nes jis nieko neturėtų atspėti.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 7 = 2