Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo? | pangudownloads.com
Psichologija

Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo?

Žmonių įtikinimo menas yra svarbus įgūdis, kurio mums gali prireikti bet kokioje gyvenimo situacijoje. Jis gali padėti mums pasiekti sėkmės ir asmeninės laimės. Galų gale, iš šios psichologinės priemonės dažnai priklauso nuo kitų pagrindinių sprendimų teisingumas ir gali būti svarbus mūsų tikslų ir perspektyvų vaidmuo.

Paskelbta, tada - ginkluotos!

Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo?

Žinant apie manipuliavimo būdus, galime ginti save. Pavyzdinis pavyzdys: pardavėjas-konsultantas parduotuvėje bando parduoti mums tai, ko iš tikrųjų mums visiškai nereikia. Esant spaudimui mes dažnai pradedame galvoti: "Bet ar tai yra nenaudinga, ar gal man to tikrai reikia?".

Galų gale mes grįšime namo su šiukšlių krūva, kuris surinks dulkes į sandėlius iki neaiškių laikų. Ir, žinoma, su sunaikinta pinigine.

Metodai, kuriuos sužinosite šiandien, taip pat padės pasiekti tikslą, nes jūs galite juos praktikuoti bet kam. Net asmeniui, kuris yra aukšto rango asmuo ir nuo kurio priklauso jūsų karjeros augimas. Kai kurie žmonės vertina tokias vertingas žinias kaip pateikimo priemonę ir neretai jas naudoja.

Kiti net bando išversti juos į sugadintą raktą. Bet jūs turite suprasti, kad manipuliavimo metodai turėtų jums naudos ir pašalinti žalą kitiems. Priešingu atveju visi visatos banalūs įstatymai taps jūsų priešais, ir jie pašalins jus visus, kuriuos jūs įgijote nesąžiningai.

Reframing arba meno įtikinti žodį

Kad jūsų požiūris būtų vienintelis tikras, galite naudoti tokį paprastą įrankį kaip žodį. Vienu žodžiu galite nužudyti ir išgydyti, tai yra žinoma visiems iš seniausių filosofų. Ką galime pasakyti apie tai, kad teisingai pasirinktas žodis ar išraiška gali atleisti priešininką ir paimti savo poziciją, net jei ji primygtinai prieštarauja jo nuomonei?

Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo?

Apsvarstykite tai, kas pasakyta banaliu pavyzdžiu. Pvz., Susidūrėte su dviem laikraščiais, pranešdami apie tą patį incidentą. Tačiau vienoje pozicijoje sakoma: "Specialiųjų tarnybų atstovai sulaikė provokacinės neoficialios organizacijos lyderį", o kitoje: "Slaptųjų tarnybų atstovai atliko ginkluotą reidą mažame musulmoniškos šalies krikščionių susitikime, kuriai vadovavo vyresnioji moteris". Perskaičius pirmąją antraštę, galbūt galvoji: "Tai nuostabu, kad pasaulyje yra žmonių, kurie gali apsaugoti sąžiningus žmones nuo teroristų ir sektikų!".

Tačiau, jei pamatysite antraštinę dalį kitame laikraštyje, jūs greičiausiai pradėsite piktnaudžiauti krikščionių bažnyčios Artimuosiuose Rytuose pažeidimu, jau turėdamas galvoje teroristus "Valiant" specialiųjų tarnybų atstovai. Ar pagrindinė informacijos idėja iš to pasikeis? Ne, ne. Ar įvykio esmė bus kitokia? Ne, ne. Įsivaizduokite, kaip galingas manipuliavimo įrankis yra žodis, jei jis gali paskatinti tokius prieštaringus jausmus tau, atsižvelgiant į tai, kad pats incidentas iš viso jo pobūdį nepakeitė!

Kitas, kasdienis pasirinkimas. Jūs atėjote į technikos parduotuvę įsigydami mobilųjį telefoną. Vienas pardavėjas siūlo palyginti pigų modelį, nors jis yra gana kokybiškas ir atitinka visus jūsų reikalavimus. Tuo pačiu metu jis sako: "Aš garantuoja, kad per šį telefoną ateinančiais metais neturėsite jokių problemų!".

Kitas konsultantas, matydamas, kad jo partneris užpuolė, "Paima jus į jo klastingas rankas". Jis siūlo jums naujausią įmonės praktinę veiklą "Apple", kuris kainuoja du kartus arba net tris kartus daugiau nei pirmas siūlomas pasirinkimas. Bet jis jį pateikia žodžiais: "Šis modelis yra puikiai apsaugotas net nuo skysčio prasiskverbimo, todėl, jei jį lašėsite į vandenį, jis bus saugus".

Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo?

Todėl jūs perkate antrą telefoną, net jei jūs iš tikrųjų esate visiškai patenkintas pirmuoju, pelningesniu pasirinkimu. Ar tu žinai, kodėl? Žmogaus pasąmonė yra išdėstyta taip, kad ji rečiau reaguoja į neigiamus apibrėžimus. Žodis "Problema", Net jei jis susijęs su atsisakymu, jau yra tam tikras neigiamas pranešimas.

Kur žodžiai geresni "Apsauga" ir "Saugumas". Bet iš tikrųjų, jei apie tai galvojote, tiek pardavėjai apibūdino jums tą pačią apsaugos funkciją!

Reframing yra puikus įrankis manipuliuoti masių sąmoningumu, todėl jį dažnai naudoja patyrę ir kompetentingi politikai.

Pavyzdžiui, pasaulyje yra dviejų aktyvistų kategorijų, tarp kurių visada yra karštų argumentų ir sumušimų dėl abortų tema. Ir jie yra vadinami "Pro-gyvenimas" (gyvenimui) ir "Pro-chois" (pasirenkant).

Bet kuriuo atveju žodis "anti" nenaudojamas, nes šis prefiksas yra neigiamas ir atlieka atitinkamą spalvą. Frazė Anti-abortas gali akimirksniu pažadinti agresiją atrodo neutraliame asmenyje, kuris anksčiau neturėjo jokios pozicijos šiuo klausimu. Ir jis tuoj pat atsilieka "Pro-chois", nes jie pasisako už pasirinkimą, o ne prieš ką nors.

Mokyk pagrindinį dalyką - net vieną dalyką "Įkrauta" šis žodis gali tapti labai veiksmingas. Naudokite žodžius su neutralia, teigiama ir neigiama spalva, priklausomai nuo situacijos ir įtikinimo tikslo.

Atspindžio efektas

Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo?

Kiekvienas iš mūsų yra šiek tiek didžiuotis savimi, ir tai sunku ginčytis. Net tie, kurie yra žodžiais "Jis nekenčia", bus atkreiptas į save labiau panašiai kaip į priešingą. Atlikite mini testą. Tarkime, kad turite pilną merginą, kuri be galo skundžiasi dėl svorio ir verkia, kaip ji nepatraukli.

Pasirinkite dvi nuotraukas, vienoje iš kurių bus rodomi beveik anoreksiški panele, kita vertus - sultinga jauna mergina su laistomomis formomis. Paklauskite savo merginos, kam ji labiausiai patinka. Ji beveik užtikrino, kad sukurs antrą nuotrauką.

Ką mes esame?

Tai, kad paprasčiausias receptas, kaip puikiai įtikinti žmogų jo teisingumui, yra tai nukopijuoti!

 • Įtikinamas menas prasideda įgūdžiais "Groti su atspindžiu";
 • Sėdėkite prie žmogaus ir bandykite pažvelgti į jo akis;
 • Stebėkite jo veido išraiškas ir šypsouotes;
 • Pasirinktinai pakartokite tai, ką matote - smirk, gestai, posūkiai, šlaitai;
 • Ne "Atspindėti" nedelsiant - palauk keletą sekundžių;
 • Kalbėk su ta pačia intonacija.

Taigi jūs sukuriate priešininko pasąmoningą empatijos ir dalyvavimo poveikį. Ir jums lengviau pasitikėti.

Intonacija

Kaip teisingai įtikinti svetimą žodžių pagalba?

Labai svarbu laikytis tinkamos kalbos intonacijos:

Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo?
 • Jūsų kalba turi būti struktūriška ir aiški, be žagsų ir šunų;
 • Turėtumėte kalbėti ramiai, bet su tinkama emocine spalva;
 • Turite išmokti padaryti prasmingas pauzes ir nekalbėti, be sustojimo;
 • Jūs turite ištarti sudėtingus žodžius šiek tiek ištemptas, kad pašnekovas galėtų puikiai suprasti jus pirmą kartą;
 • Turėtumėte išmokti mažiau gestikuliavimo - tai dažnai atitraukia žmogų nuo pokalbio esmės.

Ką negalima padaryti?

 1. Kalbėti monotoniškai, nuobodžiai ir be intonacijos;
 2. Nuryti žodžius ir padaryti beprasmių ilgas pauzes;
 3. Sakyti viską, kas ateina į galvą, net jei jis neturi jokios semantinės apkrovos;
 4. Eiti į aukštus tonus - tai siaubingai erzina kiekvieną asmenį, net ir labiausiai ištikimą;
 5. Eikite į mažus tonus - tai iš karto išstumia nerimą ir abejones dėl savo paties teisingumo iš jūsų pusės.

Teisingai pasakyti - pusė sėkmės. Teisingai kalbėti ir intonuoti - tai absoliuti sėkmė!

Redaguoti įspėjimus

Apibendrinkime viską, ką ištyrėme, pateikiant nedidelį greitų patarimų sąrašą, kuris parodys, ką nieku negalima padaryti, norint įtikinti ką nors:

Įtikinimo menas, kaip teisingai manipuliuoti žmonėmis ir be piktybiškumo?
 1. Negalima paklausti ir neprašyti per daug;
 2. Negalima įtikinti daryti tai, kas neatitinka asmens gerovės;
 3. Nenaudokite abejotinos informacijos savo įtikinamai kalba;
 4. Negalima kalbėti apie tai, ką jūs nežinote arba neišbandėte ("Eikime atostogauti į Ispaniją, čia taip kieta" - ar nepaaiškinote, kad tai yra šiek tiek abejotinas, nes tu niekad ten nebuvo?);
 5. Neignoruokite pokalbio savininko. Atidžiai klausykitės savo nuomonės ir analizuokite. Taigi galite ne tik pasiimti geriausio manipuliavimo metodo, bet ir parodyti save geriausiu šviesa.

Gebėjimas įtikinti žmones yra labai vertingas ir svarbus kiekvienam iš mūsų. Susipažinkite su ja kiekvieną dieną ir, žinoma, naudokitės tik gerais ketinimais.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

8 + 2 =