Kaip grąžinti mylimą žmogų | pangudownloads.com
Psichologija

Kaip grąžinti mylimą žmogų

Santykių krizė gali būti įvairių formų - nuo nepastebimos jausmų aušinimo iki tikros išdavystės. Kai partneris tampa žlugimo iniciatorius, moterys turi griežtą laiko: skausmas ir apmaudas lydi noras iš naujo įvertinti padėtį, rasti viso blogio šaknis ir sugrąžinti meilę ir pagarbą mylimo.

Jei moteris turi stiprybės kovoti už meilę, jos kelias yra daugybė problemų, visų pirma moralinio pobūdžio. Atleisk savo mylimam žmogui ir atpažink bent jau dalį kaltinimo atsiskyrimui - didžiulis žingsnis, nuo kurio pradedamas teisingas santykių atkūrimo veiksmas. Žinoma, tokioje situacijoje neteikiama išdavystė ir kerštas, o tik taisymas klaidų, dėl kurių partneriai prarado švelnus jausmus ir meilę.

Kaip grįžti mylimam žmogui: paminklų psichologija

Išmintingiausias patarimas moterims, kenčiantiems nuo santykių pertraukos, yra suprasti save ir jos motyvus.

Priklausomai nuo prigimties, moteris gali siekti sugrąžinti žmogų į savo gyvenimą dėl kelių priežasčių:

Kaip grąžinti mylimą žmogų
  1. paslėptas ar akivaizdus troškimas keršyti (grįšiu ir veikiu su juo taip, kaip jis yra su manimi);
  2. atsisakymas pakeisti (nesvarbu, kodėl jis paliko, tegul viskas bus kaip anksčiau);
  3. noras siekti teisingumo sau (leiskite jam pamatyti, koks skausmas man sukėlė negrįžtamą skausmą ir grįžta sąžine).

Nė viena iš šių priežasčių kategoriškai netinka aktyviems veiksmams grąžinti jausmus.


Čia yra kišimasis į jų klaidų atmetimą, nenorą keisti ir atleisti - visa tai aiškiai sako, kad tokio aljanso negali būti meilės. Pagrindinis motyvas moteriai, kuri rimtai galvoja apie tai, kaip sugrįžti mylimąjį žmogų, yra mylėti jį, noriai atleisti, priimti jį taip, kaip jis yra, ir neatsižvelgti į praeitį.

Poreikis būti su kuo nors arti, medžiagos pusėje sąjungos, netgi vaikų švietimo klausimu kartu antrinėmis veiksniai, kurie turi įtakos sprendimui kovoti už meilę.

Patarimas # 1 Nurodykite žmogui tarpą

Vyras išėjo į pensiją - tai reiškia, kad jis negali toliau bendrauti dabartinėje atmosferoje. Jis taip pat turi suprasti save ir rasti savo atskaitos taškus santykiuose. Skambučiai, SMS, pranešimai per socialinius tinklus neleidžia sumažinti patirties.

Dabar atėjo laikas parodyti savo partneriui, kad jo jausmai jam nepasikeitė ir jam gresia sunkių autoritarinių santykių grėsmė;

Tarybos numeris 2 "Blogiausia pabaiga, ar sutinkate?"

Labai svarbu prijungti valios galią ir sustabdyti bet kokius bandymus išsiaiškinti santykius ir suprasti partnerio supratimą, kokį kvailumą jis padarė nutraukdamas santykius. Jei tai buvo įmanoma, prieš pertrauką jis sužinojo viską.

Pašalinti mylimąjį yra jo pripažinimas, kad jis yra bejėgis prisiimti šių santykių naštą ir daugeliu atvejų noras nutraukti ryšį "kaip yra", o ne pateikti galutinį ir subalansuotą požiūrį. Moteriška užduotis yra parodyti, kad jo balsas yra girdimas ir nebus sugrįžti į kritinį sprogimo tašką. Praeityje skausmas;

Patarimas # 3 Pažvelkite net geriau nei tada, kai buvau su juo

Kaip grąžinti mylimą žmogų

Žmogus, po kurio laiko matydamas savo buvusios merginos ar žmonos, nesąmoningai atkreipia lygiagretį "ji yra su manimi" - "ji yra be mano". Vis dar kentėjusi, netrukdyta, susižavėjusi moteris, kurią jis galbūt prisiminė ją pertraukos dieną, nenori sukelti noro grįžti į ją, bet gaila ir nemalonios emocijos.

Išvada daroma, kad tai yra jos nuolatinė būklė, ir vyras padarė teisingą dalyką, atsisakydamas susidoroti su tokiu silpnu partneriu.

Mąstydamas apie tai, kaip grįžti mylimąjį žmogų, nepamirškite apie save - jūsų žydi išvaizda ir blizgesys jūsų akyse gali tapti "X" veiksniu, kuris jūsų širdyje plunksnuojate.

Patarimas # 4 Sukurkite sankirtos taškus

Po to, kai susierzinęs nesėkmingas santykių finasas, žmonės linkę būti daug šilčiau prisiminti savo buvusius. Nėra abejonių, kad įprastas žmogus praleis kai kuriuos ypatingus momentus, nes tai buvo gera ne tik lovoje, bet ir draugams kalbėti, padėti dirbti ar mokytis, tiesiog kalbėtis.

Truputį reikia pripratinti žmogų į idėją, kad jis gali būti su tavimi, nekliudydamas patekti į senų emocijų audrą;

Patarimas # 5 Dar per anksti susiburti

Kaip atstatyti mylimo žmogaus pasitikėjimą? Pradiniame etape negalima paminėti buvusio, kad jis stengiasi atkurti jausmus. Jūs negalite skubėti, kitaip jis nuspręs, kad moteris labai stengiasi ją grąžinti. Nuo vyrų požiūriu, siaubo, kad ji bus ne jo sprendimas, ir netinkamas spaudimas iš "ramus", atrodė moterims;

Patarimas # 6 Nesikreipkite dėl vienatvės ir liūdesio

Kaip grąžinti mylimą žmogų

Gailestingumas ir meilė žmogaus širdyje nepasiekia. Neviltiška moteris yra nepatraukli ir nepageidautina. Geriausias pirmųjų akyse atrodys ne per daug konkrečių ateities planų, kurie jam netaptų asmeniškai. Bet kokiu atveju laimi moteris, optimistė;

Tarybos numeris 7 Jei jis negrįžo, seksas neturėtų būti

Nesvarbu, kaip tai gali būti viliojanti, seksas su buvusiais partneriais nepadės atkurti jausmų.

Kaip žinote, seksas žmones nesusijęs. Tai yra nesąžininga sau ir jam pagreitinti fizinį suartėjimą, kai nieko neišsprendžiama dėl jausmų.

Teisingas elgesys su buvusio lyties patarimais yra tvirtas atsisakymas. Tegul jis ne atrodo kaip panikos ar skauda, ​​šiek tiek paaiškinimas yra labai logiškas, o vyras laimės net daugiau nei karto sutikus;

Patarimas # 8 Būti nenuspėjamas

Nereikia atlikti bėrimų veiksmų, nerodyti sprogstamųjų savybių ar pakeisti principus. Šiuo atveju tikslas yra sužadinti smalsumą. Kartais pakanka intrigos - ar kas nors atėjo pas ją? Nei reikia patvirtinti, nei atmesti šių gandų, lengvas šypsotis yra geras atsakymas;

Valdyba Nr. 9 Savęs tobulėjimas

Kaip grąžinti mylimą žmogų

Iš tiesų, geriausias būdas įrodyti, kad nesėkmė santykiuose nepažeis dvasią, yra pasiekti puikų rezultatą naujame versle. Net mažos nuopelnų pripažinimas labai kelia moters vertinimą savo mylimo žmogaus akyse.

Magistro mokymo kursai, sėkmingai užbaigti projektą darbe, išmokti plaukti, vairuoti, šaudyti - visa tai suteiks daug atsakymų, kaip gauti palūkanas mylimą;

Patarimas # 10: jūs galite ir galite koquet

Moteris, kuri flirtuoja, ne tik pritraukia vyro dėmesį, bet ir rodo, kad ji yra pasirengusi naujiems santykiams. Tokiu atveju naujoviškumas yra santykiuose, kurie suteikia žalią šviesą teigiamoms emocijoms ir per jas gilesnius jausmus. Neperkraudami, kruopščiai ir vidutiniškai flirtuodami su vyru, galite grąžinti savo vietą ir vėl jį užkariauti.

Šios tarybos yra skirtos ne pernelyg dideliam vyrui, o atvirkščiai apgailestauti, kai abu yra.

Kai ateina laikas paaiškinti ir kalbėti apie visišką suartėjimą, geriausias būdas apibendrinti nesėkmingą praeitį yra trumpai pripažinti savo kaltę, pasakyti apie jūsų norą būti kartu vėl ir šiais laikais laimingai!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

55 − 48 =