Kaip išmokti valdyti savo mintis | pangudownloads.com
Psichologija

Kaip išmokti valdyti savo mintis

Žmogaus gebėjimas sąmoningai mąstyti yra didžiausias pasiekimas evoliucijos eigoje, kuris iš tikrųjų daro žmogų žmogumi - didžiausią ryšį evoliucinėje grandinėje. Kartais, tačiau, jo mintys gali tapti žmogui rimtų problemų šaltinis: pozityvaus mąstymo, padidėjęs emocionalumas, jautrumas žodžių ir veiksmų kitų nebuvimas, kai kurie asmenys yra transformuojami į paklusniais vergais savo emocijas ir tai ilgainiui gali sukelti rimtų psichikos sutrikimų ir visų rūšių plėtrai psichinės ligos ir anomalijos.

Todėl minčių kontrolė yra labai svarbus ir naudingas gebėjimas, kurį galima ir reikia išmokti. Šiame straipsnyje rasite visus būtinus pratimus, kurie leidžia jums atsikratyti neigiamų emocijų ir išsamiai atsakyti į klausimą, kaip išmokti valdyti savo mintis.

Mes atsikratome patirties, kuri neleidžia mums produktyviai kurti savo gyvenimo

Kaip išmokti valdyti savo mintis

Labai svarbu suprasti, kad tai, apie ką mes galvojame, - lemia mūsų gyvenimą.

Mintys gali paprašyti mums tolesnės plėtros krypties, arba, atvirkščiai, tai yra tam tikras kliūtis.

Pagalvokite ir prisiminkite - kaip dažnai atidėjote svarbius ir svarbius dalykus, nes turite galvoje ar nemalonią patirtį?

Pavyzdžiui, jūs tiesiog spekuliuojama apie tai, kas artėjančius valymo - tai nuobodu, remontas niekada nesibaigs, kelionė į parduotuvę, susijusių su nemalonaus uogiene ir išlaidų, ir dėl to vėluoja suplanuotą renginį neribotą laiką. Tokios emocijos yra stabdys, neleidžiantis mums tinkamai valdyti savo asmeninio laiko, todėl psichologai sukūrė specialias pratybas, skirtas kontroliuoti atpalaiduojančias ir blaško mintis.

Pasidalink šiais pratimais:

Kaip išmokti valdyti savo mintis
  • Niekada nematykite artėjančio įvykio ar verslo. Prisiminti apie tai "Akys bijo, bet jų rankos daro". Niekas iš tikrųjų nėra toks įprastas ir nuobodus, kaip ir mūsų vaizduotė;
  • Negalima pradėti galvoti apie valymą, kuris buvo planuojamas sekmadienį - penktadienį. Apskritai pabandykite pamiršti šį klausimą iki pat jo įgyvendinimo momento;
  • Pagalvokite apie save kaip apie paskatą ar atlygį, kurį džiaugsitės dalyko pabaigoje ir pagalvokite apie tai, o ne apie tai, ką tiksliai turėsite daryti;
  • Įsitikinkite savimi, kad jūsų profesija yra svarbi gyvenimo patirtis, didžiulė nauda tiek asmeniškai, tiek jūsų aplinkai;
  • Atlikdami darbą nedvejodami, tarsi visa, ką darote, būtų griežtai parašyta pagal taisykles.

Kai jūs išmoksite kontroliuoti atsipalaiduoti mintis, mano galva, - jūs pastebėsite, kad jūsų gyvenimas pasikeis radikaliai - jums bus lengviau sekti ir sužinoti naujų žinių ir pamokos išmoko naudotis savo pranašumą visose gyvenimo srityse.

Tačiau neigiami apmąstymai yra ne tik atsipalaiduoti - kai kurios minties gali sugadinti žmogaus nuotaiką visą dieną ir sukelti daug streso. Kaip stebėti ir pašalinti tokias meditacijas, kontroliuoti savo mintis ir emocijas - perskaitykite kitą straipsnio dalį.

Mokytis mąstyti teigiamai ir išlaikyti gerą nuotaiką

Sužinokite pozityvus mąstymas yra labai svarbus - iš tiesų dažnai mes leidžiame mūsų emocijos įtakoti nuotaika yra ne geriausias būdas: sunkiųjų mintys patamsinti mūsų dienas, įtakos bendravimą su kitais žmonėmis, neigiamai, ir gali sukelti stresinę proto būsenos. Kaip tai išvengti ir kaip tinkamai kontroliuoti emocijas ir mintis tokiu būdu, kad išlaikytų teigiamą požiūrį?

Grįžkime prie profesinio psichologinio rengimo:

Kaip išmokti valdyti savo mintis
  • Tikrai reikia nerimauti dėl savo praeities. Nedelsdami sustokite, kai tik į galvą atsiras nemalonus to, ką jau esi pažengęs, o tai, ko liko, yra toli nuo to. Pagalvokite apie tai, ar turėtumėte galvoti apie tai dabar, kai viskas yra tokia graži ir be debesuota;
  • Negalima neigiamai galvoti apie ateitį. Neleisk sau sugalvoti baisių pasekmių to, kas dar neįvyko. Priešingai, atkreipkite save į ryškiausias perspektyvas ir atsikratykite toli siekiančių baimių. Jei jūs mokysite optimistiškai pažvelgti į ateitį - jūs idealiai pateksite į net sunkiausius atvejus ir galėsite susidoroti su dabartiniais sunkumais nepakenkiant savo sveikatai;
  • Jei nemaloni mintis tampa įstringa ir nuolat virsta jūsų galvoje - pabandykite pereiti iš jos į ką nors jums malonų: prisiminkite geriausius momentus savo gyvenime, pabandykite garsiai paragauti savo mėgstamos melodijos. Svarbiausia - neleiskite neigiamam mąstymui užfiksuoti visą savo sąmonę.

Su nemalonių minčių jums neturėtų kovoti ir vairuoti juos per galia - suprasti, kad jie ateis pas tave nuolat, bet niekada per daug dėmesio buvo pritvirtintas prie jo, nereikia perdėti juos - tiesiog pabandykite taip greitai pereiti nuo šių minčių daugiau malonus, kaip įmanoma.

Bet mes ne visada esame neigiamos patirties priežastis - kartais liūdnas ir varginantis meditacijos šaltinis yra informacija, kurią mes mokome iš kitų žmonių. Kaip būti tokioje situacijoje - mes kartu suprasime kitą skyrių.

Mokymasis teisingai suvokti neigiamą informaciją

Dažnai mūsų nerimas ir skausmas yra kitų žmonių gyvenimo įvykiai.

Kaip išmokti valdyti savo mintis

Gebėjimas įsijausti yra geros charakterio kokybė, bet jei jis yra pernelyg jautrus, tai gali sukelti nuolatinę asmeninę patirtį, stresas ir netgi kritimo į depresiją. Kaip susidoroti su tokiomis situacijomis?

Išmokite racionaliai pašalinti nepažįstamų žmonių gaunamą neigiamą informaciją. Nereikia eiti į kraštutinumus ir pradėti patirti ir apgailestauti dėl to, kas pateko į konfliktą ar kitą nemalonią situaciją.

Galite padėti su praktiniais patarimais arba tiesiog atidžiai klausykitės problemos esmės, bet nenaudokite kitų emocijų šalia savo širdies.

Jei jūsų pašnekovas tyčia stengiasi sužeisti ar pažeisti jus - mandagiai slopina visus tokius bandymus. Pasakykite, kad nenorite aptarti blogo ar tiesiog išeikite, jei jūsų pastaba ignoruojama.

Atminkite, kad daugeliu atžvilgių yra bendras sakinys: "Visos bėdos yra galvos" atitinka tiesą ir bando atsikratyti visų meditacijų, kurios neleidžia jums visiškai gyventi. Neigiamas mąstymas slopina žmones kelyje į vystymąsi, stiprina jų kompleksus ir baimes, veda prie įvairių ligų plitimo.

Kaip išmokti valdyti savo mintis

Pagalvokite taip pat apie tai, kaip negatyvumo daug jūsų gyvenime gali atnešti klaidingą aplinką: jei kiekvienas, kuris yra šalia tavęs, nuolat prognozuoti savo nesėkmę versle ir prognozuoti rūpesčius ir nelaimes - nuspręsti, ar jums reikia blogų minčių šaltinį tokiu arti ?

Svarbu suprasti, kad dažniausiai netgi rimčiausios problemos sprendimas gali pakeisti asmeninį požiūrį į jį: stenkitės į visus savo gyvenimo klausimus spręsti optimizmo ir nuotaikos visišką sėkmę.

Atsikratykite negatyvumo mintimis, pokalbiais, darbais.

Dažniausiai galvok apie malonius įvykius ir perspektyvas, ieškokite sau ne jausmų, bet kūrybingumo, sporto, teigiamo bendravimo.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 5 = 1