Kaip ne nukristi į depresiją: patarimas kiekvienai progai gyvenime | pangudownloads.com
Psichologija

Kaip ne nukristi į depresiją: patarimas kiekvienai progai gyvenime

Depresija yra psichinis sutrikimas, galintis sukelti ligą ir stresą. Kaip sunku jums yra, priklauso nuo to, kaip jūs suvokiate šį įvykį ir perduodate jį per save.

Kaip ne nukristi į depresiją

Kaip ne nukristi į depresiją: patarimas kiekvienai progai gyvenime

Jei jaučiate depresijos pasireiškimą, pirmiausia pasveikinkite ją. Bet aiškiai pasakykite, kad esate meilužė. Pabandykite pasakyti garsiai: "Kad ir kas atsitiktų, aš neleisiu niekam pažeisti jų harmonijos ir nuotaikos. Viskas, kas atsitiks, yra tik emocijos, su kuriomis galiu susidoroti ".

Visi kiti žingsniai neturėtų būti susiję su blogų minčių. Jei nori, verkitės, bet neplaukite visą laiką. Kad liūdesys liko, turite elgtis.

Atlikite tai, ko visada norėjote: šokti iš parašiutu, piešti paveikslėlį, išmokti vairuoti automobilį. Svarbiausia tai padaryti, ką jums tikrai patinka. Paversk sapną į ​​tikslą.

Tačiau keista tai gali pasirodyti, depresija yra puiki proga paskatinti save dovanomis. Suteikite sau kelionę, bent šiek tiek, priklausomai nuo biudžeto. Būdamas judantis ir susipažinus su naujais vietomis, jūs pajusite gyvenimo skonį.

Kaip ne patekti į postnatalinę depresiją

Po gimdymo galite jaustis sau:

 • nuolatinė apatija, mieguistumas;
 • dažnos nuotaikos svyravimai;
 • atstumas nuo jos vyro, draugų, giminių;
 • sumažėjęs apetitas, blogas miegas;
 • nuolatinis kaltės ir bevertiškumo jausmas.

Kaip jūs galite padėti po gimdymo depresija?

Kaip ne nukristi į depresiją: patarimas kiekvienai progai gyvenime
 • Pirma, gaukite pakankamai miego. Ieškokite galimybės plauti, kai kūdikis miega. Norėdami tai padaryti, kiek įmanoma supaprastinkite savo gyvenimą, paprašykite motinos ar artimo sesės per porą dienų padėti namuose, nusiųsti savo vyrui nusipirkti. Nevartokite to ant savęs;
 • Antra, nesistenkite viską daryti iš karto. Kaip norėtumėte būti idealia žmona, motina ir meilužė, tuo pačiu metu viskas negali būti realizuota. Tebūnie tai geriau, kartais jūs neturite laiko atlikti kokių nors namų darbų, nei jūs pažeisite savo psichiką nuolatinėmis problemomis;
 • Trečia, atsiminkite laiko sau. Organizuokite bet kokį įdomų įvykį, pavyzdžiui, susitikę su draugais kavinėje ar apsipirkimo kelionę. Labai svarbu, kad bent pusvalandį per dieną atsikratytų vaiko minties;
 • Ketvirta, išmokti atsipalaiduoti. Jei kada nors praktikavote jogą, tu žinai psichologinio atsipalaidavimo metodą. Sėdėk patogioje padėtyje, uždarykite akis ir kvėpink lėtai ir giliai. Stenkitės sustabdyti minčių srautą į galvą. Sėdėk kaip mažiausiai 3 minutes.

Jei jums atrodo, kad labai sunku susidoroti su depresine nuotaika, pabandykite vektorinę psichologiją. Jis pastatytas taip, kad žingsnis po žingsnio atsikratys sielvarto, realizuos savo veiksmus pagal malonumą, kurį gausite. Naudokite vizualinio vektoriaus, sistemos, skirtos savo pačių studijoms, kūrimą "Aš" ir didinti savigarbą.

Kaip atsipalaidavę su savo mylimuoju, nesileiskite

Patyrimas po santykių pertraukos yra normalus kūno reakcija. Ir ką toliau daryti? Pirma, sutepkite ašarų. Jie padeda lengviau palengvinti dvasinę tuštumą. Kai tu šauki, nusiramink ir mąstyk viską. Jei žmonės sugenda, tada kalti du. Jei suprantate, kad padarėte kažką negerai, kitą kartą galėsite kurti naujus santykius.

Papasakokite viską išsamiai trečiosioms šalims. Jei neturite artimų draugų ar giminaičių, galite kreiptis į psichologą, kuris klausys jūsų ir padės jums.

Pasirūpink savimi. Žinoma, atsipalaidavę, tai padaryti yra gana sunku, bet tikėkite manimi, tai yra labai reikalinga. Paprastai liūdesys gundo toms moterims, kurios turi daug laisvo laiko, sėdėti keturiose sienose ir apsvarstyti, kas vyksta. Aplankykite grožio saloną, pakeiskite gyvenimo būdą, eikite į sportą. Pagrindinis dalykas yra užsiėmęs, o tu tiesiog nebūsi liūdnas.

Niekada nebandykite išspręsti su antidepresantais. Jei jums sunku susidoroti su depresija, geriausia pamatyti gydytoją. Jis išrinks jus saugiu gydymo metodu ir skirs vaistus, kurie tikrai padės.

Dėl santuokos nutraukimo nesukelta depresija

Kaip ne nukristi į depresiją: patarimas kiekvienai progai gyvenime

Psichoterapeutai tvirtina, kad labai dažnai liūdesys atsiranda po santuokos nutraukimo ir vyksta dviem būdais - lengva ir sunki. Lengva forma supranta, kad pertrauka buvo būtina. Ir šiuo atveju jis gali tikėtis ryškių akimirkų iš ateities. Esant sunkia forma, žmogus morališkai sulaužytas, jam atrodo, kad yra tik niūri tamsa.

Pirmuoju atveju galite tiesiog atsigaivinti, gerai miegoti ir tada pradėti gyvenimą su nauju lape.


Bet kartais atsitinka, kad ši nuotaika gali virsti sunkesne forma. Pavyzdžiui, jei santuokos nutraukimas visada primena artimus draugus ar skausmingą turto padalijimą.

Ką galiu padaryti, kad išeitumėte iš šios valstybės?

Tautos išmintis sako: "Jei asmuo negali pasikeisti, jis turi pakeisti situaciją". Tai reiškia, kad geriau eiti į naujas vietas bent jau trumpą laiką, kai jus supa nauji žmonės, kurie nežino apie jūsų problemas ir jiems jų nepamenu. Jei keliauti nebus, sugalvokite naują hobį.

Žinoma, žmogus, būdamas liūdnas, negali rimtai nusižeminti. Bet jis gali bandyti priversti save. Norėdami tai padaryti, pakanka nustatyti konkretų veiksmų planą ir nustatyti realius terminus. Kai nugrimsi galvą į naują verslą, jaučiatės gyvenimo ritmas.

Aktyvus gyvenimo būdas ir smulkūs namų ūkio rūpesčiai, kurie jums primins skyrybų, padės įveikti liūdesį bet kuriame etape. Jei norite, atlikite treniruotes, susipažinkite su senais draugais, susirask naujų pažįstamų. Taigi, su santuokos nutraukimu susijusios problemos eis į antrąjį planą, ir tada išnyks apskritai.

Kaip nepaslėpti nuo vienatvės jausmo

Jei jaučiate vienišą, ir šis jausmas nesukelia nieko, bet liūdesio, galite pasinaudoti tradicinėmis psichologų rekomendacijomis.

Pirmiausia išmokite mėgautis vienatve. Pasakyk sau: "Kaip gerai, kad galiu būti vienišas, ir niekas mane netrukdys". Jei vis dar nuspręsite gundyti, pirmiausia įsitikinkite, kad namas yra švarus. Nuplaukite langus, nusipirkime kažką naujo kambaryje, pabandykite virti skanų patiekalą, pasiimkite seną šiukšliadėžę. Patikrinkite, po to visa tai nenorite liūdėti.

Kaip ne nukristi į depresiją: patarimas kiekvienai progai gyvenime

Po to, kai įsakyta namuose, pasirūpinkite savimi. Eik į kosmetologą, kirpyklą, apsipirk ir apsipirk sau kažką naujo.

Kai grįšite namo ir nepamirškite, kad būsi liūdnas.

Raskite draugų telefonus, su kuriais ilgą laiką nebuvo susisiekta, ir pakvieskite juos į savo svečius arba susitikti. Nustokite sėdėti namuose ir mėgautis liūdesiu. Net jei visi draugai užsiėmę ir nekreipia dėmesio į jus, nesijaudinkite. Rasti sau naują hobį, tada bus daug įdomių žmonių.

Ką daryti, jei esate prislėgtas

Visų pirma, nepatenkykite į nevilties. Depresija yra tik laikina būsena, kuri praeis per tam tikrą laiką.

Naudokitės patarimais, kurie padės išeiti iš jo:

 1. analizuoti, kodėl buvai liūdnas. Be gilios sielvartos priežasties neįvyksta. Ir net jei nerandate priežasties, tai nereiškia, kad jo nėra. Dažniausiai yra socialiniai konfliktai, stresas. Tokia valstybė nebebus sprendžiama, ar problema išspręsta, ar jūsų požiūris į jį pasikeis;
 2. yra vidinis sielvartas. Pavyzdžiui, daugelis žmonių nuo 30 iki 40 metų patiria dvasinę krizę ir pradeda ieškoti savo vietos gyvenime. Šiuo metu jie yra labai savikritiški ir sugadina save. Šiame amžiuje žmogus pradeda stebėtis, ką jis pasiekė ar nepasiekė. Atsakykite į šiuos klausimus sąžiningai, vis dar yra laiko nuraminti ir realizuoti savo planus ateityje;
 3. Priežastys, kurios sukelia nerimą, gali būti priskirtos paradoksaliam. Pavyzdžiui, yra liūdesys dėl sėkmės. Tai yra tas, kai asmuo ilgą laiką nuvyko į savo tikslą, pasiekė jį, o ne džiaugsmas jautė gyvenimo prasmės praradimą. Liūdesys išnyks tik tada, kai asmuo, turintis prarastą tikslą, nustato save naują ir kuo greičiau.

Depresija nėra stigmatizmas, kurį turi patys patys. Tai tik proto būsena. Stenkitės ne ilgai gyventi šioje akimirkoje, nesukurkite savo gyvenimo visiškai nusivylimu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 3