Psichologija

Kaip priversti vyrui gerbti savo žmoną?

Labai draugiški santykiai tarp meilužių. Tačiau jie turėtų tuoktis, nes bendrą gyvenimą pradeda nustelbti nenumatyti konfliktai. Dažna nepakankamo šeimos gyvenimo priežastis yra pagarbos nebuvimas iš vyro jos pasirinktai.

Kodėl mano vyras nustojo gerbti savo žmoną?

Kaip priversti vyrui gerbti savo žmoną?

Teisinga sakyti, kad šią poziciją dažnai sukelia pati moteris. Teisinė santuoka dažnai veikia sutuoktiniui atsipalaidavusi. Pasiekusi savo tikslą, ji mano, kad ankstesnių pastangų pakanka, kad būtų užtikrintas abipusių ryšių patikimumas.

Paprastai moteris nustoja žiūrėti į save ir ramiai pasirodė prieš savo mylimąjį žmogų beprotiškoje būsenoje. Ne visada jaunasis sutuoktinis skubiai vykdo pareigas, sukuriant jaukumą namuose ir ublazhenii vyro lovoje.

Visi šie veiksniai, palaipsniui kaupiantys, sukelia jausmų išnykimą.

Kaip rezultatas, moteris pradeda pajusti save galvoti, kad ji nebeaktualu sutuoktiniui. Jis nerodo tokio paties dėmesio, bando praleisti savo dienas draugų kompanijoje, vėluoja darbe, miega, atsitraukia nuo savo kartos mylimos moters.

Ypač sudėtinga situacija gali atsirasti, jei duoda į Žmogaus maldaudamas, jauna žmona atidavė savo darbą ir nusprendė atsidėti šeimos židinio. Deja, visada užsiima namų darbais ir vaikais, sutuoktinis gali prarasti pagarbą vyrui. Vyrui, atrodo, yra pageidautina jo pozicija kaip asmenis, kurie suteikia materialų komfortą šeimai. Todėl jis netrukus nustoja svarstyti moterų nuomonę, turint omenyje, kad vienas turi teisę nuspręsti, svarbius klausimus, o žmona turi sutikti su jo poreikius.

Pagarba šeimai nėra veltui suteikta didelės svarbos. Tik su darniais santykiais galimas stiprus sąjunga. Todėl svarbu suprasti, kaip priversti žmoną gerbti savo žmoną, kol santuokoje atsiranda įtrūkimai.

Kaip patiems gerbti šeimos santykius?

Iš karto verta paminėti, kad iš tiesų negalite parodyti pagarbos. Tai turi būti uždirbta. Bet koks "Galia" priėmimai lemia dar didesnį sutrikusio sutuoktinio susierzinimą. Todėl moteris, kuri nori užmegzti šeimos gyvenimą, turi laikytis psichologų patarimų.

Paprastai šie patarimai apima tam tikras elgesio taisykles:

Kaip priversti vyrui gerbti savo žmoną?
  • Visų pirma, verta kalbėti tyliai su savo sutuoktiniu, o ne sukti į daugelį ponių isterijos pavidalą. Galbūt problemos aptarimas padės išsiaiškinti problemų priežastį ir rasti jų optimalų sprendimą;
  • Tačiau dažniausiai moteris turėtų ieškoti priežasties. Jei sutuoktinis stengiasi priversti partnerį elgtis su ja oriai, bet negerbia savęs, visos pastangos yra pasmerktos nesėkmei. Būtina mylėti save. Jei iki šiol ponia prarado pasitikėjimą, turime pateikti savo teigiamų savybių sąrašą ir periodiškai jį peržiūrėti, pasisakydama save į mintis: "Aš vertas pagarbos!";
  • Dažnai žmogus vertina tik brangius dalykus, o jo požiūris į savo žmoną visiškai priklauso nuo jo vertybės. Šiuo atveju turite prisiminti tą jaunąją mergaitę, kuri galėjo žavėti vaikiną. Ji vargu ar turėjo nuspręsti, kaip paisyti save, malonios išvaizdos mergina ir puikus protas;
  • Būtina vėl atidžiai įsivaizduoti, pasirūpinti savimi, išmesti išblukusią drabužį ir nulaužti švilpukus į šiukšliadėžę, praleisti tam tikrą biudžeto dalį už padorų spinta ir vizitą į grožio saloną. Labiausiai tikėtina, kad toks įprastos sutuoktinio išvaizdos pavertimas sukelia staigmeną, praeities romantiškų jausmų atgimimą ir pagarbą. Tokia žmona nesigėdija netgi pristatyti įdomių kolegų teismui.

Finansai kaip nepriklausomybės ir pagarbos padėjėja

Kaip priversti vyrui gerbti savo žmoną?

Todėl viena iš pagrindinių sąlygų yra finansinė nepriklausomybė.

Patikima moteris, turinti stabilių pajamų, turi teisę diktuoti savo sąlygas ir nepaklusti jos vyro reikalavimams. Jei esate susirūpinęs dėl santykių harmonijos, turėtumėte mažiau galvoti apie problemą ir padaryti daugiau.

Darbas, bendravimas už šeimos ribų, naujų pažįstamų išvaizda padės moteris įsitvirtinti, tikėdama, kad ji nėra blogiausia žmona pasaulyje. Ir net jei žmogus neskuba pakeisti požiūrių, bet, priešingai, nusprendžia nutraukti santuoką, nepriklausoma ponia nebijo pertraukos.

Atrodo, kad buvo pasiekta finansinė nepriklausomybė, išvaizda yra tvarkinga ir tvarkinga, namas yra švarus ir tvarkingas, tačiau klausimas vis dar nėra judėjimas iš negyvosios vietos. Jau su artimais žmonėmis buvo jausmas, kad šioje vedybinėje poroje kažkas yra nepagrįstas. Vyras aiškiai nesidomi savo žmonos nuomone, parodo abejingumą, nesistengia sutvarkyti šeimos "Nest".

Galbūt priežastis yra tai, kad pati moteris labai nesiremia savo vyru, o jo veiksmai nėra priežastis, o tik atsakas?

Kantrybė ir taktas

Įdomu, kokia bus žmonos reakcija, jei viešoje vietoje jai pasidarė jausmas nepakankamumas?

Ir iš tiesų taip dažnai ir sutuoktiniai atvyksta. Per kelionių apsipirkimus, kai susitinkate su draugais, daugelis moterų lengvai paleidžia neįprastas pastabas apie savo antrąjį pusmetį, tačiau paprastai jie pasižymi dėkingumo žodžiais.

Šiek tiek takto niekada nepakenks. Net jei sutuoktinio elgesys ar sprendimas sukėlė nepasitenkinimą, nesikreipkite į skandalą ir nusiimkite žmogų su pasibaisėjimais. Pakanka pateikti teisingą prašymą: aš atsiprašau, bet man nebuvo labai malonu išgirsti ir pan. Tos pačios taktikos turėtų būti laikomasi, jei pora nėra susituokusi, nes norint, kad vaikinas save gerbtų, gali būti tik abipusis jausmas.

Problemos darbe: kaip kolegos paiso save

Kai kurios moterys yra labai laimingos, jei vyrai jas laiko kaip būtiną baldų gamyklą arba tarnautojus, kurie privalo palengvinti jų kasdienį gyvenimą. Paprastai toks požiūris slopina asmens asmenybę. Žmona tampa uždaryta, nekomunikuojama, neklasifikuojama. Jei tai veikia, tada komanda gerbia "Pilka pele".

Kaip priversti vyrui gerbti savo žmoną?

Ar yra būdų, kaip žmonės save gerbia?

Dažnai šeimos problemos mažina pasitikėjimą, o moteris praranda pagarbą ne tik šeimai, bet ir darbo vietoje. Norėdami to išvengti, turėtumėte nuolat išlaikyti save formą, nepaisant vidaus susikaupimo.

Puiki reputacija, nepriekaištinga išvaizda, kompetencija, tikslumas ir noras padėti kolegai spręsti gamybos problemas padės jums gerbti tiek bosą, tiek kolegas.

Šiuo atveju verta prisiminti, kad toksiškumas, geras veisimas, nepasitikėjimas savimi ir gebėjimas reikalauti jūsų nuomonės žymiai padidina teigiamą vertinimą. Beje, pastebėjęs, kad kolegos gerbia žmoną, o vyras gali pakeisti savo požiūrį.

Sunku pervertinti pagarbos sau svarbą, kad šis jausmas būtų neįmanomas.

Todėl reikėtų dėti visas pastangas, kad pakeistų savo pasaulėžiūrą ir tuo pačiu būtų požiūris į save.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 12 = 14