Kaip sukurti šeimos tradicijas laimingam gyvenimui | pangudownloads.com
Psichologija

Kaip sukurti šeimos tradicijas laimingam gyvenimui

Šeimos tradicijos ir papročiai yra labai naudinga: jie stiprina savo šeimos ryšius, kurie daro gyvenimą giminių turtingų ir įdomių ratu, puošia vaikystės ir kurti nuostabius prisiminimus už metus į priekį.

Kaip sukurti šeimos tradicijas laimingam gyvenimui

Siūlome keletą šeimos tradicijų pavyzdžių, kuriuos galite naudoti savo šeimoje ar jų pagrindu sukurti savo. 

Tradicijos kiekvienai dienai

Kas yra šeimos tradicijos? Tai yra nedideli veiksmai, kurie sukuria šeimos jausmą, jausmas, kad artimi giminaičiai ir visada palaiko vienas kitą. Dabar labai sunku pristatyti vaikus ir paauglius, kad praleistų laiką namuose, kai yra internetas, kompiuteris, išmanusis telefonas. Šios kategorijos kasdienės veiklos tikslas yra trumpam surinkti šeimos narius, atnaujinant šeimos ryšius kasdien. 

"Secret Handshake"

Taip ilgai pripažino vienas kitą bendruomenių, organizacijų ar klanų narius. Šeimos pasisakymas yra svarbesnis negu tik ženklas, kad, pavyzdžiui, "iš Petrovų šeimos" Tai yra akivaizdus artimų žmonių paramos ir šilumos įrodymas. Sulenkite specialiu būdu, tris kartus purtykite rankas, sulenkite delnus ...

Tai slaptas rankos paspaudimas duos pasitikėjimą atsakingai žingsnio, kai iš tėvų artumo ypač svarbu - ne vestuvių ceremonijos baigimo ir net sunkiais gyvenimo akimirkas. 

"Valgyti kartu"

Šeimos tradicijoje rusų tautos įprasta valgyti kartu: tai yra įprastas didelis pietų stalas, specialūs patiekalai suaugusiesiems ir vaikams bei šeimos nameliai, iš kurių motina pilama savo mėgstamiausio patiekalo. Nebūtina sėdėti kiekvieną kartą tuo pačiu metu, tačiau vienas iš patiekalų turėtų būti dalijamasi.

Nuspręskite, kaip tai bus patogiau tavo labiausiai - tai pusryčiai, pietūs ar vakarienė, užkandžiai virtuvėje arba pilnas patiekalas valgomajame. Įveskite taisykles: ne mobilųjį telefoną, televizorių, galbūt norėsite įtraukti į keletą temų prie lentelės.

Geras įpročius yra lengva išspręsti, jei juos atlieka visi be išimties: 

 1. nuplaukite rankas prieš valgydami;
 2. tvarkingai apsirengusi stalui;
 3. pasirūpinti stalais seneliais;
 4. laikytis etiketo;
 5. padėti mamai išvalyti patiekalus. 

Suaugusiesiems, žinoma, yra pavyzdys vaikams, o vyresni - jaunesniems vaikams. Už maisto paprastai pasakoja geros naujienos, aptarti ateities planus ir pasidalinti įspūdžiais apie tai, kas įvyko per dieną.

Garbė ir dėkingumas tiems, kurie pagardino skanų maistą, taip pat gali tapti privaloma pietų dalimi. Kai kuriose šeimose įprasta melstis prieš valgymą - trumpai malda garsiai skleidžiama galva, dažniausiai tėvas, bet galbūt vyresnysis sūnus, motina. 

"Šeimos draugystė"

Psichologai pataria tėvams dažniau apkabinti savo vaikus, kad jie išliktų ramus ir įsitikinę savais sugebėjimais. Kai jie auga vyresni, ypač paauglystėje, vaikai jaučiasi neramus "blauzdos jautrumas"Nesvarbu motina ar sesuo, bet, jei įtrauksite į tradiciją, ji taps dar viena vidinės jėgos ir paramos šaltiniu.

Vietoj įprastų padegimų galite apsispręsti ir pasakyti kažką panašaus į "Vienas! Du! Trys! Mes esame kartu!" Iš pradžių tai atrodo įtempta, tačiau, jei nuo vaikystės vaikams mokoma tokių vienybės išraiškų, ji bus gauta ištisai ir vyresniame amžiuje. 

"Pasakos nakčiai"

Kaip sukurti šeimos tradicijas laimingam gyvenimui

Kai kurios šeimos ugdymo tradicijos yra svarbios vaiko asmenybės ugdymui. Vaikai, kurių tėvai sugadino savo skaitymą naktį, yra sėkmingesni mokykloje ir geriau turi draugų mokykloje nei bendraamžiai, kuriems trūksta šios nuostabios tradicijos. Pasirinkę pasakojimus pagal amžių, sėdėkite ant lovos kūdikiui ir kiekvieną vakarą perskaitę jį keletą puslapių.

Klausymas sustiprina dėmesį, ramina nervų sistemą ir įtakoja ramybę vaikų širdyse. Nuostabūs prisiminimai Bedtime Stories verčia daug suaugusiųjų grįžti į šį paprotį, kai jie sukurti savo šeimų, todėl yra tikrai veiksmingas būdas sukurti tarp kartų nuorodą. 

"Vakarienė"

Kai kurios šeimos turi galimybę ramiai vaikščioti prieš miegą, išmesti iš galvos visas dienas, kurios sukaupė problemų, ir pasiruošti poilsio nakčiai. Tai yra labai sveika įprotis, kuri gali būti išauginta nuo vaikystės. Patogūs drabužiai ir batai, penki treniruočių treniruočiai - ir jūs jau nešvarius pokalbius grynu oru. 

Savaitės tradicijos

Tikslas gali būti praleisti kartu šiek tiek daugiau laiko nei įprasta, kad palaikytų naminę meilės ir šilumos atmosferą. Atsisakykite pagundai organizuoti skrydžio peržiūras - inspektoriaus kritika ir tonas čia yra nepakankamai. 

"Sekmadienio pusryčiai"

Kas tai padarys ypatingą? Kitas, labiau elegantiškas stiklo, indai, jūsų mėgstamos žmonių namų ir reikalauja daugiau laiko pasirengti, ilgai lauktas naujienas ir svarbius sprendimus, kurie nekantriai laukia vaikai.

Pavyzdžiui, sekmadienio pusryčių metu galite paskelbti, kur šeima eis šiais metais pailsėti, kokie giminaičiai namuose priims Naujus Metus ir kitas, būtinai geras naujienas. 

"Apsipirkimas"

Visi žino, kad pirkti savaitę paprastai nėra lengva, todėl mama gali visus namų ūkius prisijungti prie šio proceso. Tai yra ir pagalba, ir galimybė dalyvauti pasirenkant meniu kitą savaitę ir puiki praktika vaikams, kuriems reikia palaipsniui išmokti valdyti ūkį ir apskaičiuoti biudžetą. Jei vaikas turi savo pinigus, padėkite jiems pasirinkti pirkinį, bet nepaspauskite psichologiškai - laisvas pasirinkimas vis dar yra už jo. 

"Futbolo diena"

Arba kitas sportas. Vaikams bus lengviau nustatyti sportinių hobių pasirinkimą, jei nuo vaikystės jie reguliariai dalyvauja tėvuose. Laukiant savaitgalio ir privalomos kelionės į futbolo lauką, treniruoklių ar teniso kortų, vaikai ir paaugliai sutelkti dėmesį į šeimą, o ne abejotina veikla gatvės gatvėje.

Paprasti sportiniai kostiumai, sportiniai bateliai ir įranga (rutulys, chronometras, raketės ir kt.) - tai viskas ko jums reikia šeimos renginiui. 

Kitos šeimos vertybės ir tradicijos

Pagalvokite apie tai, kaip šeima gali dalyvauti mokyklos reikaluose, karjeros sėkmės, ypatingų dienų ir šventinių datų kiekvieno šeimos nario. 

"Šeimos nuotraukų albumas"

Galbūt jūs nemanėte, bet mūsų, rusų žmonės, ypač fotografuojami atminčiai.

Stenkitės formalizuoti ir išsaugoti malonias gyvenimo akimirkas: 

 1. nuotrauka pirmąją mokyklos dieną;
 2. nuotrauka su giminaičiais iš kitų miestų, atvykusių apsilankyti;
 3. visos grupės šeima, kur kiekvienas narys turi savo ypatingą vietą;
 4. nuotraukos iš varžybų, konkursų, apdovanojimų;
 5. senos senelių ir močiutės kartos nuotraukos. 

"Mažos šventės"

Šalys apie įvykius, lemiančius vienos iš šeimos narių ateitį, yra labai svarbios. Išdėstyti mažas šventes su paprasta gydyti, būtinai surinkti visi kartu, be pasiteisinimų, kai yra kažkas, puikus: vyksta į koledžą, paskyrimo į konkurse pergalę, egzaminai, dalyvavimas ir tt 

"Kartu už namo"

Puiki tradicija gali būti šeimos kelionė į savo gimtąsias vietas, kartu stebint grandiozinius reiškinius - užtemimas ar žvaigždynų stebėjimas. Vietos šventės, daugybė šeimų mėgsta aplankyti visą kompoziciją (paradas, miesto ar kaimo mugė, liaudies šventės). 

Prieš pradėdami versti idėjas, perskaitykite keletą patarimų, kurie padės sėkmingai kurti naujas šeimos tradicijas: 

Kaip sukurti šeimos tradicijas laimingam gyvenimui
 • Eikite kartu su idėjų sąrašu, nesijaudinkite, kad visi jie turėtų suprasti. Šiuo atveju kokybė yra svarbesnė už kiekį, o jei jums pavyksta gauti vieną tradiciją iš kiekvienos kategorijos, manau, kad pasiekėte tikslą;
 • Neskubėk atsisakyti kai kurių idėjų dėl preteksto, kad "tai kvaila"Arba"tai neveiks" Kai kurios idėjos, kurios nėra pernelyg patraukli suaugusiesiems, pvz., Vaikams, yra nuolaida dėl amžiaus ir vaiko interesų.
 • Pasirinkite pavyzdžius, kuriuos norite naudoti pagal savo pageidavimus - šeimos sudėtis, gyvenimo sąlygos, įsitikinimai ir kt. 

Ir atminkite: norint tapti tradicija, jis turi būti kartojamas reguliariai. Labai lengva pamiršti apie sprendimą, priimtą dėl darbo streso ar nuovargio. Stenkitės, kad tradicija taps stipresnė ir galės daugelį metų palaikyti.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

79 − 77 =