Kaip susitikti su vaikinu: išmeskite baimę!

Tradiciškai manoma, kad santykių inicijavimas turėtų būti vaikinas. Merginos likimas yra kantriai laukti, ar ji pasuks “princas“Į jos dėmesį ir ar ji mažės iki paprasto kvietimo datą. Tokia padėtis gali būti erzina, bet būtina klausytis senesnių kartų išminties.

Tai ypač svarbu tiems, kurie nori sužinoti, kaip teisingai susitikti su vaikinu, be išgąsdinimo pageidaujamo “princas“Ir kiekvieną dieną stiprinant santykius.

Kaip pradėti pažintys vaikiną: pirmasis santykių etapas

Kaip susitikti su vaikinu: išmeskite baimę!

Dažniausiai mergaičių pritraukia alfa vyrų tipas, vyrų lyderiai. Iš esmės alfa vyrai yra medžiotojas, kuris mano, kad jo kompanionas yra dar viena auka.

Pasiekęs mergaitę, vaikinas greitai praranda susidomėjimą, nes tolesnis lavinimo procesas tampa jam nesvarbus, nes horizonte naujas “grobis

Tai labai lengva pritraukti tokį asmenį. Būtina laikytis tam tikro modelio:

 • Būdama toje pačioje kompanijoje, kartais jūs turėtumėte susitikti su jaunuoliu, kuris tau patinka. Tačiau nedarykite to dažnai, kitaip jūs galite jį išgąsdinti pernelyg patvarumu;
 • Galite nukopijuoti jo laikyseną. Pavyzdžiui, jei jis sėdi rankomis ant skruostuvo, pakartokite jo kelią. Tai suteiks nepakankamą šešėlį į pradinį santykį, sukurs nematomą jungiančią giją;
 • Pokalbio metu neturėtumėte naudotis savo intelektu. Žinoma, jei jaunas vyras yra fizikos studentas, mergina su aukštu IQ padarys tinkamą įspūdį. Bet likusieji vyrai, kurie svarsto Sidabrinės amžiaus poeziją, nanotechnologijas ir šintoizmą, gali išgąsdinti;
 • Geriau kruopščiai klausytis kalbų, juoktis tinkamose vietose ir parodyti, kad jo motyvai iš tiesų sukelia susidomėjimą. Kad nebūtų atrodyti kaip kvaila lėlė, galite šiek tiek ginčytis, bet jūs turite pripažinti, kad jo požiūris atrodo labiau originalus;
 • Teisingai sukonstruotas pokalbis daugeliu atžvilgių lemia tolesnius santykius. Jei vaikinas pradeda kalbėti apie kokią nors asmeninę patirtį, verta jį paremti, užjausti ar pasidžiaugti pasiekimais. Svarbiausia ne parodyti šuniuko malonumą po kiekvieno jauno žmogaus pareiškimo, jis greitai tampa nuobodu;
 • Klausydamas emocinių išpūtimų srauto, neturėtumėte nutraukti ir apkaltos pašnekovo su savo problemomis, jis turės laiko palaipsniui susipažinti su jais, kai jis jau tampa nuolatine kompanione.
  Rimtas veidas: žvalgybos ar arogancijos ženklas?

Jaunuolis, kuris yra įpratęs lengvai laimėti, tikrai pateks į jauką, nuspręsdamas, kad prieš jį yra dar viena vieniša mergaitė, laimėti, kuri nebus sunki.

Kaip ir ateityje, santykiai vystysis, dabar priklauso tik nuo merginos, kuri turės paskatinti susidomėjimą savo asmeniu, nenorėdama išreikšti atviros noro “pasiduoti” Apie šiuos vaikinus nuolat plepianti mergaitė, kuri laimingai užims laisvą vietą.

Todėl turėtumėte ruoštis rimtai “gaudyti” Ką daryti, lyderio mergina turi atitikti jo pasirinktą ir įkvėpti pagarbą potencialiems konkurentams.

Kodėl jis nesiima pirmojo žingsnio?

Kodėl vaikinas nesiūlo susitikti, jei buvo išbandyti visi paslaptis? Yra du atsakymai į šį klausimą: jaunuoliui jau yra mergina ir, deja, jis nėra alfa vyras.

Pirmuoju atveju verta pasverti savo galimybes ir, jei pasirodys nepakankamai, palikite bandymą pritraukti vaikino dėmesį. Antruoju atveju turėsite visiškai imtis iniciatyvos sau, nes jaunas žmogus gali pasirodyti gana drovus ir nesaugus sau, parodyti ryžtą, net jei mergaitė jam tikrai patinka.

Pagalba mažais prašymais pagalbos tam tikru atveju “atsitiktinis“Susitikimai, šypsokis, noras klausytis. Pavyzdžiui, galime pripažinti, kad “Bijau tamsos“Ir paklauskite, kad eikite namo, pabandykite pokalbį įjungti labiau reikalingu būdu.

Kaip susitikti su vaikinu: išmeskite baimę!

Svarbiausia sukurti įspūdį, kad susitikimų inicijavimas yra jam. Jei jaunuolis nėra klasifikuojamas kaip “sulėtėjimas“Netrukus jis pats supras, kas yra už šių patarimų. Ir jei jūs išliksite kurčiųjų, verta apsvarstyti, kodėl turėtumėte susitikti su vaikinu, kuris negali įvertinti visų jūsų pastangų?

Nustatė save užduotį “Noriu susitikti su šiuo vaikinu“Ir, pasiekusi teigiamą rezultatą, daugelis merginų nusiramina, nes padėtis yra stabili. Tačiau ateities elgesys daugeliu atžvilgių priklauso nuo to, ar šis jaunuolis bus išrinktas gyvenimui ar tiesiog praeinančiam etapui.

  Anoreksija

Mokslas, kaip susitikti su vaikinu, neprarasti

Ne paslaptis, kad vyrai, susibūrę draugai, retai minties apie šeimos kūrimą. Priešingai, mergaitės siekia ilgalaikių ilgalaikių santykių ir gana dažnai po pirmosios dienos pradeda bandyti vestuves. Tai lemtinga žaviosios lyties klaida.

Visų pirma, nebūtina organizuoti iškilmingo tėvų pažinimo su savo draugu. Po tokio susitikimo džentelmenas yra gana pajėgi pasiekti tam tikrų išvadų ir išeiti į pensiją.

Turėtų būti lengviau atsižvelgti į santykius, mėgautis kiekvieną dieną, praleistą šalia jūsų mylimo. Suteikite teigiamą ir paimkite jį patys. Ir sukurti teigiamą pageidautina susitikti su savo draugu su šypsena. Tai geriausias būdas pakelti nuotaiką ir išsiblaškyti nuo problemų.

Dažniausios klaidos ir jų išvengimo būdai

Kartais net daugiausiai perspektyvių santykių per pirmąsias savaites nusivylė. Kodėl tai vyksta? Merginos daro keletą klaidų, kurios provokuoja vaikus.

Apsvarstykite pagrindinį iš jų:

Kaip susitikti su vaikinu: išmeskite baimę!
 • Negalima diktuoti savo sąlygų. «Norite eiti į filmus“- nepriimtina galimybė, daug lengviau pasakyti, kad netoliese esančiame kinoteke yra siaubingas filmas ir palaukite, kol pats vaikinas kviečia į paskutinį sesiją;
 • Negali priversti jaunuolio laukti. Prieš kelis kartus dėl nenumatytų aplinkybių galite susipažinti su posėdžiais. Tačiau jei vėlavimai vyksta sistemingai, kavalierius gali įtarti, kad mergaitės gyvenime jis nėra pagrindinis veikėjas;
 • Seksualinis kontaktas yra neatskiriama šiuolaikinių santykių dalis. Kartais mergaitė bijo susitikti su vaikinu, nes ji yra tikra, kad po pirmojo seksualinio bendravimo jis paliks ją. Net jei tai įvyks, pasaulis žlugs pasauliui? Turite išmokti pasidžiaugti savimi. Jei jaunuolis taip lengvai palieka savo draugus, nesijaudink dėl jo praradimo. Priešingai, reikėtų džiaugtis, kad atskyrimas įvyko anksčiau, nei kilo stiprus įtvirtinimas;
 • Pastebėta, kad vaikinai kaip mergaitės, kurie tiesiog pažemina juos viskuo. Jūs netgi galite pasidalinti savo hobiu su savo pasirinkta. Pavyzdžiui, jei jaunas žmogus mėgsta važiuoti dviračiu, reikia mokytis šio mokslo ir padaryti jį malonią kompaniją;
 • Nebūkite atsargūs, kaip rūpintis savimi, atsižvelgiant į motinos vaidmenį. Vienintelis dalykas – ištaisyti šaliką, prieš išeinant, ir visiškai kitokios – padaryti neigiamą įspūdį bendroveje, nuspręsti, ką džentelmenas valgys, kokias temas reikėtų pasakyti, kaip elgtis. Beje, jei jauno žmogaus elgesys viešose vietose ir draugiškose įmonėse netinka, pasirinkimas buvo klaida. Tai beveik neįmanoma pertvarkyti žmogų į save;
 • Ką reiškia susitikti su vaikinu, vis dažniau kyla susidomėjimas sau? Mergaitė turi sugebėti pasikeisti taip, kad nesukeltų priklausomybės jausmo. Tik tie santykiai, kuriuose partneriai nuolat atidaro naujas puses, yra stabilūs. Tai gali būti visiškai kitoks stilius ar šukuosena, aistros pokytis ir, žinoma, sugebėjimas maloniai nustebinti, įskaitant seksualines.
  Ką reiškia purpurinė ir alyvinė spalva?

Bendrieji draugai, interesai, nuomonės neabejotinai pagerins santykių kokybę. Tačiau svarbiausias dalykas yra ne prarasti susidomėjimą vienas kitais, paversdami kiekvieną susitikimą nedideliu švente.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector