Kas yra nasvay ir kaip pavojingas yra jo naudojimas: tiesa ir mitai | pangudownloads.com
Psichologija

Kas yra nasvay ir kaip pavojingas yra jo naudojimas: tiesa ir mitai

Nasvai yra nikotino turinti medžiaga. Jis turi nemalonų kvapą, skonį, o išvaizda yra mažas žalios spalvos kamuoliukus. Nasvay yra vaistas. Dėl to, kad jis yra nerūkantis, juos dažnai pakeičia cigaretės, norinčios mesti rūkyti. Paaiškinkite tai dėl to, kad dūmai nepatenka į plaučius, o poveikis yra panašus į įprastų cigarečių poveikį.

Iš tikrųjų ši medžiaga toli gražu ne tokia nekenksminga, kaip atrodo, ir jos naudojimas gali turėti labai neigiamų padarinių sveikatai. Šiuolaikiniai gydytojai nerimauja dėl to, kad šiandien priemonės yra plačiai prieinamos, netgi moksleiviams tai sunku įsigyti.

Kiti vardai nasivaya: nats, sobaybai, ledo, snus, žydėti, nosis.

Ką jie daro iš mūsų

Gamykloje Nasyr gaminamas ne. Paprastai tai atliekama namuose naudojant šią:

Kas yra nasvay ir kaip pavojingas yra jo naudojimas: tiesa ir mitai
 • Tabakas;
 • Aliejai;
 • Prieskoniai;
 • Hidratuotas kalkės;
 • Augalų pelenai;
 • Vištienos mėšlas.

Nasivaya sudėtis kartais apima klijus, reikalingą formuoti kamuolius, taip pat marihuaną. Paskutiniai ingredientų gamintojai priduria, kad sukelia priklausomybę nuo maisto, taip užtikrinant jų "verslas"

Beje, vištienos mėšlas, naudojamas žemės ūkyje, auginamas vandens, kad būtų išvengta žalos kultūrai. Dėl nasva šis komponentas naudojamas sausoje formoje. Kai kurie "snus" gamintojai nesirūpina savimi, suteikiant jiems bet kokios formos ir realizuojant agentą miltelių pavidalu.

Paprastai net sužinoję, ką daro "nasvay", vartotojai negali atsisakyti naudoti medžiagą.

Jis naudojamas taip. Kamuoliai (arba milteliai) dedami po liežuviu ir laikomi 5-7 minutes, bandant negerti seilių. Jei ilgiau laikote ar praryja medžiagą, gali atsirasti vėmimas kartu su galvos skausmu, pilvo sutrikimu, bendra negalia.

Savybės ir poveikis organizmui

Nasvai sukuria tokį efektą:

 • Nedidelis galvos svaigimas, neryškus matymas;
 • Atsipalaidavimo, nesvarumo jausmas;
 • Raumenų atsipalaidavimas;
 • Tingling kojose, rankose.
Kas yra nasvay ir kaip pavojingas yra jo naudojimas: tiesa ir mitai

Ši būsena trunka nedaug - per 7-10 minučių. Euphorijos būkle yra padidėjęs seilėjimas, kai kuriais atvejais prakaitavimas pasireiškia.

Šiandien pagrindiniai vartotojai yra moksleiviai. Jie mano, kad "pamaloninti»Medžiaga yra nekenksminga, ne priklausomybe. Be to, jiems kyla pagunda dėl to, kad nėra kvapo, kuris išlaisvina medžiagos naudojimą, todėl jų pavojingas hobis gali nepastebėti tėvų ir mokytojų.

Paaugliai mano, kad vaistas nėra priklausomas, o tai yra rimta klaidinga nuomonė. Be jokių problemų ir leidžia jums įsigyti savo išlaidas medžiaga - į sumą, kuri yra beveik prilygsta visą valgio išlaidų, galite nusipirkti Nasyrov maišą, kuris yra pakankamai 20-30 priėmimus.

Labai sunku rasti šio narkotiko polinkį. Asmuo, kuris ją naudoja, nerodo jokių skirtingus ženklus - .. pokyčiai mokinių, kalbos, adatiniai ženklų ir pan skaudžių padarinių naudojimo nasvay paaiškėja tik per tam tikrą laiką į ligų, psichikos sutrikimų veislės, priklausomybės atsiradimą, atsikratyti, kad pakankamai sunku.

Valgymo pasekmės

Kas yra nasvay ir kaip pavojingas yra jo naudojimas: tiesa ir mitai
 • Infekcija, opos ir kitos skrandžio ligos. Visų pirma, šių ligų vystymąsi lengvina gyvūnų, kuriuos lazdelė patenka į kūną, sudėtis. Jis turi žalingą poveikį audiniui, dėl kurio atsiranda opa. Ypač pavojinga yra miltelių pavidalo medžiaga, esanti euforijos būklėje, sunku pastebėti, kad ji nepatektų į skrandį.
 • Gamintojai narkotikų sąmoningai skleisti mitą, kad alaus daryklos gali balinti dantis. Iš tiesų jo taikymo pasekmės yra priešingos. Dantys nuo medžiagos poveikio ne tik tamsėja, bet ir per trumpiausią įmanomą laiką sunaikinami.
 • Kaip ir bet kuris kitas vaistas, spalva sukelia psichikos pokyčius - asmuo tampa nervingas, dirginamas, supainiotas, bendravimo įgūdžiai yra pažeisti. Tai ypač pavojinga paauglystėje, kai emocinė vaiko sritis jau yra pažeidžiama. Narkotikų vartotojai patiria atminties, suvokimo ir minties procesų pablogėjimą.
 • Nasvai turi žalingą poveikį burnos ir stemplės gleivinėms. Per pirmuosius kelis priėmimus vartotojas jaučia deginimo pojūtį burnoje, galų gale tampa nuobodu, todėl netgi sunkiau pastebėti patologinius procesus.
 • Žmonės, vartojantys nasvay, yra jautrūs burnos, lūpų, liežuvio, gerklų vėžiui. Onkologų tyrimai parodė, kad šios ligos 80% atvejų yra susijusios su priklausomybe nuo sulčių. Svarbu suprasti, kad tai yra didžiulė rizika, o ligos vystymosi tikimybė šiuo atveju nepriklauso nuo amžiaus, lyties, genetinės polinkio į onkologiją.
 • Snus sukelia nevaisingumą. Šis procesas yra negrįžtamas, todėl po narkotikų atakos atstatyti reprodukcinę funkciją praktiškai neįmanoma.

Verta prisiminti, kad žalą nasvaya pasireiškia neatsižvelgiant į naudojimo trukmę - yra atvejų, kai patologiniai pokyčiai organizme prasidėjo net po keleto priėmimų iš medžiagos.

Dar pavojingiau yra visos vartojimas kartu su alkoholiu.

Dėl vaisto perdozavimo gali atsirasti tamsėja akys, sumažėja alpimas, staiga pablogėja bendra būklė.

Nasvaj nepadeda nerimauti rūkyti!

Kas yra nasvay ir kaip pavojingas yra jo naudojimas: tiesa ir mitai

Siekdama pritraukti vartotoją, grūdų gamintojai eina gudrybėmis, priskiriant jiems įvairias savybes.
Keistas jaunimas lengvai vilioja, sakydamas, kad gyvenime reikia išbandyti viską, ir yra labai lengva ir nekenksmingas priemones kaip nasvay, tiesiog neduos žalos ir nesukelia priklausomybės. Žinoma, tai yra melas, bet vietoj vaistų geriau išbandyti sporto įvairovė, atrasti naujų žanrų literatūros, muzikos, kino, ir pan., D.

Negalima patikėti, kad dėka nasaw galite atsikratyti priklausomybės nuo tabako. Rūkymas nesugebės sutaupyti narkotiko, bet jūs įgysite naują pavojingą įprotį.

Mūsų platumos gyventojai retai minties apie tai, kad jų artimieji ar vaikai gali įveikti priklausomybę nuo šio narkotiko. Tai yra plačiai paplitusi Vidurinės Azijos šalyse, kur šiandien ši problema yra laikoma viena iš aktualiausių. Šiuo metu gydytojai, bendradarbiaudami su valdžios institucijomis, rengia programas, kurios padeda ją panaikinti. Deja, šiuo metu problema išlieka aktuali.

Prarasti budrumą nėra verta kitų šalių gyventojų - narkotikų platinimas šiandien yra toli už Centrinės Azijos sienų. Jos pagrindiniai tiekėjai yra Rytų gyventojai. Be to, šiandien informacijos apie tai, kaip tai padaryti patys namuose, nėra slapta.

Kaip įveikti priklausomybę?

Iškart pasiruoškite tai, kad pasitraukimas iš naudojimo nasyvaya nebus lengvas, bet tai visai įmanoma. Kad jūsų būklė pagerėtų, o organizmui nereikia naudoti medžiagos, tai užtruks apie 2 savaites. Norėdami visiškai atsikratyti priklausomybės, užtrunka bent mėnesį.

Atsigavimo laikotarpiu yra galimi negalavimai, susiję su kūno pertvarkymu ir grįžimu į įprastą gyvenimo būdą.

Tarp rekomendacijų, kaip mesti nasavają, pirmoji - atgimimo troškimas ir dvasia.

Kas yra nasvay ir kaip pavojingas yra jo naudojimas: tiesa ir mitai

Nedelsdami išmeskite visus savo inventoriaus atsargas. Nusprendusi atsikratyti žalingo įpročio, žinau - apie narkotikų vartojimą net vieną kartą, neturėtų būti net minties.

Prisijunkite prie sporto, raskite naujų pomėgių - skaitydami, vaikščioję, keliones į kitus miestus ir šalis bei tt, nustatykite naujus ateities tikslus. Visa tai gali padaryti jūsų gyvenimą pilnas teigiamų emocijų ir patirties, kuri pakeis euforijos jausmą iš medžiagos.

Kaip dažnai galima bendrauti su žmonėmis, kurie neturi priklausomybės, todėl sveiką gyvenimo būdą, ir visiškai pašalinti bendravimą su tais kurie naudoja nasvay ir nenori būti gydomi.

Po gijimo, niekada net ir rankose nevartokite.

Svarbu prisiminti, kad nasvay nėra nešvari medžiaga - tai tikras vaistas, sukeliantis sunkias pasekmes.

Nebandykite gamintojų įtikinti bandyti ištaisyti net vieną kartą. Jei tai vis tiek atsitiko, atskleidę priklausomybę sau ar kitam artimam žmogui, atlikite skubius gydymo veiksmus.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

21 − 17 =