Kodėl mergaitė pakeitė vaikiną: galimybės toliau susigrąžinti santykius | pangudownloads.com
Psichologija

Kodėl mergaitė pakeitė vaikiną: galimybės toliau susigrąžinti santykius

Kai kalbama apie išdavystę, dažniausiai manoma, kad žmogus yra neteisingas. Tačiau merginos taip pat dažnai pripažįsta savo svetimybę savo vyrams, o tokio elgesio priežastys gali būti labai skirtingos. Dauguma sąžiningos lyties atgailauja dėl to, kad yra tobulos veikos, o kai kurios net negali paaiškinti, kodėl jie tai padarė. Ypač jei išdavystė buvo su savo vyrų drauge, kuri laikoma dviguba išdavystė.

Kodėl mergaitė pakeitė vaikiną: galimybės toliau susigrąžinti santykius

Norėdami suprasti, ką daryti, jei mergaitė pakeitė vaikiną, ar tikroji meilė gali atleisti tokį veiksmą, verta sužinoti, kodėl taip ir vyksta. Ir nors ne visos priežastys gali pateisinti tokį elgesį, situacijos raida priklauso nuo merginos ketinimų ir jos noro atkurti santykius.

Nors yra moterų, kurios nepripažįsta savo išdavystės ir toliau elgiasi taip, tarsi nieko neįvyks.

Moteriškos santuokos nutraukimo priežastys

Merginos, skirtingai nei vyrai, retai keičia savo pasirinktus iš "sporto interesus", Nors yra poligaminių moterų, kurių vienam žmogui nepakanka.

Dažnai moterų išdavystės priežastis priklauso nuo emocinio ar psichologinio nepasitenkinimo, kuris verčia juos siekti komforto kito žmogaus rankose. Todėl suprasti, kodėl mergina tai padarė savo gyvenimo kompanijai, sunkiau nei suprasti vyrų išdavystės prielaidas.

Tačiau psichologai nurodo keletą pagrindinių priežasčių, kodėl merginos keičiasi:

Kodėl mergaitė pakeitė vaikiną: galimybės toliau susigrąžinti santykius
  1. Jausmas apie savo nenaudingumą ir abejingumą iš vaikino. Dažnai atsitinka taip, kad santykių pradžioje jis yra pasiruošęs "pasukti kalnus" savo mylimojo labui ir po kurio laiko netgi pamiršo pasveikinti šventes. Dalyvauti su juo mergaitė nesiruošia dėl vienos baimės, bet mano, kad tai nėra būtina, o ne mylima. Būtent dėl ​​šios priežasties vaikinas, kuris pastebi savo požiūrį į pelną ar pelną, yra dažniausiai pasikeitęs su draugu.
  2. Kantorė yra gana dažna išdavystės priežastis. Jei mergaitė sužinojo apie berniuko išdavystę, ji gali tą patį pasielgti ir su pasipiktinimu ir pykčiu. Paprastai tai apgailestauja dėl to, bet jūs negalite jo atkurti.
  3. Meilė dažnai verčia merginas, kurios jau yra santykiuose, pakeičia pasirinktus. Ypač vedusios moterys. Dėl skirtingų priežasčių jie negali išsiskirti, bet noriu praleisti laiką su iš tikrųjų mylimu žmogumi.
  4. Atsitiktinumas. Paprastai toks išdavimas įvyksta po alkoholio po vakarėlių ar diskotekų. Gana dažnai mergaitė net nepamenu, kaip viskas įvyko, bet tik ryte supranta, ką ji padarė.

Nesvarbu, kokios priežastys lemia tai, kad mergaitė pasikeitė, tai visada yra santykių pertrauka. Net jei mergaitė nepripažįsta vyro, kaip ir kodėl ji padarė, tokia situacija visuomet sėdės jos galvoje, paskatins jai abejoti ir nerimauti. Norėdami pereiti prie to ir toliau kurti santykius, reikės daug pastangų.

Ką daryti, jei mergina apgaudinėja savo vaikiną

Be to, kad apsvarstytumėte pagrindines moteriškos santuokos priežastis, svarbu suprasti, ką toliau daryti. Prieš nuspręsdama, ar pasakyti vaikinui apie jo elgesį, ar ne, mergaitė turėtų apsvarstyti galimus situacijos padarinius. Be to, svarbu atsižvelgti į pasitikėjimo laipsnį santykiuose ir tarpusavio jausmų gylį, kuris turės įtakos ar žmogus gali atleisti savo pasirinktą.

Padėtis po išdavystės gali vystytis keliais būdais:

  1. Jei santykiuose abu partneriai nori sąžiningumo ir stengiasi visada būti nuoširdžiai tarpusavyje, būtina pasakyti, ką moteris pasikeitė. Ypač jei tai buvo nelaimingas atsitikimas, apie kurį mergaitė apgailestauja ir nenori pakartoti. Klaidos daro viską, bet svarbu sugebėti atpažinti savo neteisingą ir nuoširdžiai nori ją ištaisyti. Vaikas gali atleisti ar palikti. Tai priklauso ne tik nuo pačios situacijos, bet ir su jo pusės jausmais, bet ir nuo jo asmeninio požiūrio į svetimybę. Kažkas pasiruošęs akis į akis įžvelgti į vieną klaidą, bet kažkas tai iš principo dalykas.
  2. Jei išdavystė įvyko atsitiktinai ir neplanuojama, mergaitė apgailestauja, kas atsitiko, galite pabandyti paslėpti tiesą iš mylimo. Daugelis vyrų tai daro: jie turi santykius šone, jie nesirengia palikti savo mylimą moterį, jau nekalbant apie pasakojimą apie netikėjimą. Bet, paslėpdami tiesą iš vaikino, mergaitė turi įvertinti, ką kas nors jam pasakys. Pavyzdžiui, jei išdavystė atsitiko su jo draugu, jis gali vieną kartą apkabinti.
Kodėl mergaitė pakeitė vaikiną: galimybės toliau susigrąžinti santykius

Pasakyk vaikinui apie pasikeitimą ar ne - sprendimas yra individualus ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Galite įdėti save į savo vietą ir įsivaizduoti savo reakciją į paslapčių išdavystės atradimą ar išsaugojimą.

Visi santykiai yra individualūs, todėl niekas negali duoti patarimų ar užuominų. Nors psichologai pataria būti sąžiningi su savo artimaisiais - jei jausmas yra tikras, jis atlaikys bet kokią audra.

Kaip sukurti santykius po išdavystės

Pakeitus vaikiną ir pripažindamas jį šia tema, kiekviena mergaitė turėtų suprasti, kad jo pasitikėjimas bus labai sukrėtęs. Net jei jis bando nuoširdžiai atleisti savo mylimąjį ir "apversti šį puslapį"Kažkur kažkur bus giliai nesaugu, abejoti nuoširdumu, įtarimu, kad dar kartą pasikartos išdavystė.

Todėl, norint atkurti pasitikėjimą, reikia atsiminti keletą psichologų patarimų:

  1. Pirma, svarbu kalbėti atvirai ir sąžiningai. Kalbėkitės apie baimę, pasidalykite abejonėmis, supraskite priežastis, kodėl taip atsitiko. Ir kartu galvoja apie tai, kaip išlaikyti santykius, jei jie yra brangūs abiems partneriams.
  2. Antra, būtina vengti situacijų, kurios gali būti dviprasmiškos. Nepraleiskite partijų vienas po kito, nesilaikykite vieni su savo draugu drauge, nesilaikykite tose bendrovėse, kurios nėra susipažinę su pasirinkta. Visi šie veiksniai gali sukelti įtarimą, net jei mergaitė neturi jokių minčių ar ketinimų.
  3. Trečia, verta kartu praleisti daugiau laiko, atgaivinti savo jausmus, galvoti apie tai, kaip sugrįžti pirmųjų metų santykių aistra. Darni ir stipri pora nėra jokių pakeitimų, net atsitiktinių. Svarbu skirti laiko ir dėmesio vieni kitiems, jausti poreikius ir norus, mėginti juos patenkinti.
  4. Be to, svarbu ne paslėpti nuo savo mylimojo jūsų telefono, pašto, socialinių tinklų puslapių. Bet koks paslaptis ar nenoras leisti jam į savo pasaulį sukels įtarimą ir nepasitikėjimą.

Po santykių nustatymo išdavystės nėra lengva, pasitikėjimą sunku nusipelnyti, o tai dar sunkiau atstatyti. Bet jei yra tarpusavio jausmas ir noras judėti kartu, atsiras viskas.

Kaip įrodyti, kad mergaitė nepraėjo

Kodėl mergaitė pakeitė vaikiną: galimybės toliau susigrąžinti santykius

Išdavystė yra nemalona ir žala situacijai, tačiau kartais pavydus vaikino požiūris ir įtarimai dėl svetimavimo ne mažiau kyla, kai mergaitė net apie tai nemano.

Moterys dažnai sako, kad žmogus yra pavydus ir įtartinas, nuolat tikrina telefoną, skandalai ir įpylimai kaltinimai. Neprotinga pavyduliacija ir bandymai nuteisti nusikaltėlį stipriai pakerta santykius, todėl daugelis mergaitės norėtų žinoti, kaip įrodyti vaikinui, kad jie jo neišdavė.

Tačiau psichologai sutinka, kad yra beveik neįmanoma įtikinti žmogų, jei jis įsitikinęs kažkuo. Net jei mergaitė visada arti, suteiksite prieigą prie savo telefono, kalbėsi tik su draugais ir nuolat praneš, kur ir su kuo ji praleido laiką, žmogaus fantazija supras, kaip ji gali ją pakeisti. Tokio tipo vyrai yra retai, tačiau sunku kovoti su jų įtarimais.

Svarbu būti šalia tokio asmens, kurį tikrai myliu, tada nenorite jo keisti ar sužeisti, o visas klaidas galima įveikti kartu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

48 − 43 =