Loveris - pramogos ar galimas pavojus? | pangudownloads.com
Psichologija

Loveris – pramogos ar galimas pavojus?

Tai, kad moterys negali įsitvirtinti per intymus santykius, yra apgaulė ir mitas. Priešingu atveju nebūtų priežasčių ieškoti malonumų šiapus, padaryti romanus ir pakeisti lytinius partnerius. Kita vertus, moters mylėtojas gali tapti malonumo ir problemų šaltiniu. Kodėl siekiame to ir kodėl viskas gali tapti nusivylimu - skaitykite mūsų straipsnyje.

Kaip gauti meilužį

Loveris - pramogos ar galimas pavojus?

Neskaidrumas dėl papildomų intymių santykių poreikio yra dėl to, kad trūksta patirties šiais atvejais arba neigiami prisiminimai, dėl kurių jūs kvepiate priimti sprendimą. Klausimas, ar gauti meilužį, paprastai kyla tuose, kurie niekada neišdavė savo vyro ar nežino, kaip tai spręsti.

Suraskite tinkamą vaikiną, kuris sutinka su artimatimi su ištekėjusiomis moterimis, o ne problema. Moterų santykių pobūdis rodo, kad šalia visada yra vyrų, iš kurių galima saugiai pasirinkti vieną ar du potencialius partnerius.

Daugelis merginų pažymi, kad jų seksualinių partnerių skaičius būtų daug kartų didesnis. Jei jie tiesiog nepateikė kvietimų. Moteris, užsiimanti kita, yra netgi labiau pageidaujama vyrui iš tų kategorijų, kurie yra gana patenkinti ryšiais, dėl kurių santuoka nevyksta.

Taigi ištekėjusi (oficiali ir pilietinė santuoka) romantika yra gana lengva - nori nemažai. 

Kodėl jie paprastai pradeda mėgėjams?

Tapk įprasta, nes aš noriu meilės, dėmesio, lyties. Atkreipkite dėmesį, kad šis žingsnis, skirtas laisvai moteriai, nėra tas, kuris yra vedęs moteris. Pirmasis gauna beveik visus santykius (beveik - tai reiškia, be įsipareigojimų), antrasis gauna tai, ko jai trūksta santuokoje. 

Kodėl moterys turi meilučių?

Atsakymai yra banalūs ir nepakitę šimtmečius: 

 • Tai prestižas (tai būtina atsižvelgiant į pasaulietinės panele statusą);
 • Intymi santuokinės lovos gyvenimas nepatenkina arba nėra;
 • Remiamasi eksperimentais, noriu kito žmogaus, naujumo, romantikos;
 • Moterys pasirenka partnerį, kuris, skirtingai nuo savo vyro, galės išversti savo erotinius fantazijas;
 • Kaip kerštas už sutuoktinio išdavystę;
 • Išmokti santykių naudą - nuo pinigų ir dovanų iki realios apsaugos ir pagalbos gyvenimo situacijose;
 • Padidinti savigarbą: yra žmogus, o tai reiškia, aš esu pageidautinas, jei du pageidaujamas dvigubai. 

Taigi, nepaisant žodžio "meilužis"Daugeliu atvejų meilė ten nėra kvapo. Ir jei moteriškų norų tenkinimo apskaičiavimas nepagrįstas (nesuteikia dovanų, neatitinka lova ir pan.), Tuomet santykiai baigiasi.

Visi šie priežasčių, kodėl ištekėjusios moterys gimdyti mėgėjams, tačiau nepaaiškina, kur ponios mesti save į baseiną su savo galva, pakeisti gerus vyrus ir išeiti iš jų, susieta svaiginančio romanus su vargšais, ne per patraukliausių ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Taip pat atsitinka taip, kad didžiausia meilė ateina ... tikrosios dramos ir net tragedijos visiems dalyviams - meilužis, žmona ir vyru. 

Meilužių santykių ypatumai

Loveris - pramogos ar galimas pavojus?

Jei rimtai nusprendėte eiti šiuo keliu, geriau pasiruošti ne tik kūniškiems malonumams ir romantiškiems vakarams, bet ir malonioms akimirkoms.

Mes neprisiimame moralistų pozicijos, kiekvienas pats nusprendžia, kokia priimtina sistema bus patogi, bet mes neatsisakysime problemų, kylančių iš reguliaraus išdavystės. 

Taigi, situacijos trūkumai, kai žmona nusprendė turėti meilužį: 

 • Jūs turite išleisti savo energiją, kad galėtumėte veiksmingai pasislėpti nuo savo sutuoktinio ir šeimos;
 • Yra naujų problemos: nuolat save nuolat perspėjimo valstybės, taip, kad nebūtų praleisti galimybę šiol atidžiau nei įprasta rūpintis savimi, flirtuoti ir vaidinti aistrą - visa tai tikrai išvyko su savo vyru, ir dabar vėl;
 • Patirtis nerimas (pateisinama, ar ne), kad naujasis partneris yra pirmasis mesti, pasakyti savo vyrui, publikuoti savo bendrus nuotraukas ar korespondencija - tai yra, ji yra būtina, kad susidoroti su druskos grūdų;
 • Su mylimuoju jūs galite retai kalbėti širdimi į širdį - esate prisijungę tik pagal lytį;
 • Jūsų lūkesčiai dėl lyties gali būti nepagrįsti, tačiau bet kokia aistra praeina, o nauja lytis virsta ta pačia tvarka, iš kurios jūs bandėte pabėgti;
 • Niekas nenutraukė venerinės ligos gavimo ar nėštumo;
 • Svarbiausias trūkumas yra realus pavojus sunaikinti santuoką, nes žmogus, kurio žmona yra meilužis, vargu ar gali atleisti, jei jis sužinos. 

Tai nėra neįprasta, ir tokia situacija, kai pasitiki savo sprendimu po moteris patyrė romanas patenka į depresiją pradeda kenčia nuo kaltės jausmas link vyru, ir žemos savigarbos. Keista, ar ne?

Galų gale, tai buvo savęs vertinimas, kurį norėjau padidinti, bet vietoj to yra karstumas ir nusivylimas. Todėl jūs turite aiškiai suprasti sau: meilės santykiai šone nėra visiškai malonumas, bet ta pati loterija, kurioje yra laimingų skaičių ir manekenų. 

Ar jums reikia meilužio?

Ieško seksualinio partnerio, kurio moteris nori, ne visada, bet tik tuo atveju, jei jau neįmanoma atsikratyti jausmo, kad kažkam trūksta gyvenimo. Ir atrodo puiki mintis: "Aš noriu turėti meilužį!"

Kad meilės nuotykiai nebūtų nusivylę jums, pirmiausia užduoti sau strategiškai svarbius klausimus: 

 • Koks bus mano partnerio poreikis?
 • Ar aš rizikuoju? Kas gali nutikti?
 • Ką galiu pasiūlyti partneriui? 
Loveris - pramogos ar galimas pavojus?

Galbūt kai kurie iš jūsų, tik perskaitę sąrašą, yra pasipiktinę, sako jie, kaip jūs galite susidoroti su tokiais dalykais su šaltu protu - kur yra aistra ir noras nuotykiams? Štai ir tai, ko galima ir reiktų užduoti tokiems klausimams iš anksto, dar prieš ieškant vietos kandidato.

Viename romantike nebus įmanoma išgyventi visų tokių santykių sudėtingumo, ypač jei tai yra "žygis į kairę" Ir jei jūs nustebinti pragmatišku požiūriu, tai, tiesą sakant, reiškia, kad meilužis yra reiškinys - ne jums, bet iš tikrųjų nori meilės ir šilumos, kaip ir šeima.

Neištikimybė į dantis tiesiog bitchiness, protingumo moterims, sugebėjimas paslėpti nuo sutuoktinio, meluoti du vyrai neprarado galvą emocijų ir baimių sūkurį, taip pat tiems, kurie gali iš karto mesti į šiuos santykius, kaip jie sako, pro langą, jokio nusikaltimo, ir skaldytų širdis. Ar jūs identifikuojat save kaip tokį? Jei vis dar ne, vėl pagalvokite, ar verta pradėti meilužį.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 6 = 2