Menas iš Ganešos: pritraukimas sėkmės ir pinigų | pangudownloads.com
Psichologija

Menas iš Ganešos: pritraukimas sėkmės ir pinigų

Rytų požiūris į finansavimą - be perpardavimo, mūsų laiko tendencija. Galbūt jūs nežinote visų filosofijos subtilumų, bet sutinkate, kad paprasti ir suprantami veiksmai, kurie žada paversti jus į pinigų magnetą ir paprašyti teismo.

Menas iš Ganešos: pritraukimas sėkmės ir pinigų

Tapk savo finansų valdovu, išspręskite pinigų problemas - kiekvienas nori, bet tik keletas iš jų pasirenka ezoterinį mantros kelią, kad pritrauktų pinigus.

Kas yra Ganešo mantra? Kaip tinkamai perskaityti mantras ir ar yra garantija, kad pavyks pasiekti tai, ko norite? Pabandykime išsiaiškinti, ką ir kaip daryti ir kokį rezultatą galima tikėtis.

Menas iš Ganešo, kad pritrauktumėte pinigų

Prieš praktikuojant Rytų mantros skaitymo praktiką, jūs turite suprasti jų veiksmų principą. Mantros šventųjų skiemenų specialieji garsai dirba subtiliame lygyje ir nėra "stebuklinga lazdelė" n-osiems pinigams gauti.

Jų tikslas - sukurti specialią priemonę iš laimės ir gėrio energiją, kuri per kelis mėnesius (pastaba, o ne už vieną dieną) leis Jums darnesnę asmenybė, kuri savo ruožtu palengvintų uždirbti pinigus ir pritraukti norimą situaciją savo gyvenime.

Didelė klaida bemintėje kartojimo, o jūs ignoruoti išorinius aplinkybes: teisingas elgesys darbo metu su mantra yra energingas atsakas į bet kokią galimybę padidinti savo turtus, kuris Jums bus pateikta.

Ganesh Mantra: Om Shrim Hreem Klim Glaum guma Gánapatáye Vara Várada Sarva-Dzhánam Me Váshamánaya Sváha (pakartoti tris kartus). Om Exdantaya Vidmahi Vakrutandaya Dhimahi Tan No Danti Prchedodayat Om Shanti Shanti Shanti.

Mantra už pinigus pritraukia 108 kartų arba per 30 minučių. Kai kuriuose šaltiniuose sesijos trunka 2 valandas, tačiau nepamirškite, kad toks ilgas pasikartojimas galimas tik apmokytiems žmonėms, nes jis labai įkvepia protą.

Būkite užsiėmę vienoje vietoje, tyloje ir ramybėje. Koncentracijai naudokite karoliukus, Ganeshos Dievo figūrą, smilkalus su minko, oranžinės, jazminų eteriniais aliejais.

Pagrindinė mantra sėkmei ir pinigams moterims

Menas iš Ganešos: pritraukimas sėkmės ir pinigų

Geriausias Moteris meditacinė praktika - tai pinigų Mantra Lakšmi, patelė dievybė, įkūnijantis žinutę moteriškumo, ty gerovės, grožio, sėkmės versle, gausa aspektą.

"Lakshmi" mantą sudaro tik keletas skiemenų: Om Hrim Shrim Laksmi Bio Namaha (atkreipkite dėmesį į žodžius). Teisingas skaitymas reiškia pakartoti lygiai 107 kartus, už kurį turėsite nusipirkti rožančius. Tai trunka maždaug 30 minučių, o tai turės būti skiriama kasdien, mažiausiai 2 mėnesius.

Kad mantra Lakshmi atneštų jums tikrą naudą, sužinokite daugiau apie deivę - moters grožio ir klestėjimo patronessą.

Malonėti deivę ir atsiminti sėkmę įmanoma tik tuo atveju, jei sąmoningai ir su malonumu taiko tam tikras taisykles:

  • dirbdami su mantra Lakshmi, viskuo, su kuriuo susiduriate, pabandykite įvesti grožio elementą, o veiksmuose ir sprendimuose - daugiau kūrybiškumo;
  • Negalima rizikuoti, bet priimti ryžtingus sprendimus, nebijok savo balso, parodyti savo talentų;
  • parodyk dosnumą, atkreipk savo veiksmus į gausybę;
  • investuoti į įvairias įmones, kad gautų vaisių iš daugelio šaltinių;
  • paaukoti nedidelį kiekį maisto produktų, drabužių, higienos reikmenų, tiesiog ne pinigų vaikų namuose ar tiesiogiai tiems, kam to reikia;
  • Padaryk gerą darbą savo artimiesiems - tai keletą kartų sustiprins "Lakshmi" mantrą.

Mantra, skirta pritraukti pinigų Lakshmi yra puiki pagalba tame ypatingame savo gyvenimo etape, kai norite pasinaudoti savo kūrybiškumu, rasti talentą, įrodyti save kaip kūrybingą darbuotoją.

Skaitymas garsiai ar apie save harmonizuoja, įkvepia pasitikėjimą savimi, padaro jus patrauklų žmonėms, kurie gali jums padėti - pritraukia patikimus partnerius, turtingus rėmėjus, turtingus klientus. Naudokitės tuo, kai pradėsite naują verslą arba norėsite atnešti save ir savo įmonę į naują, aukštesnį lygį.

Skaitmeninė pinigų mantra

Viena iš mantros tipų "Pinigų magnetas"Ar skaičių serija, kurią reikia ne tik pakartoti protuose ar garsiai, bet ir apmąstyti meditacijos metu. Taigi mantra vadinama "Pinigų magnetas"- tai ir mantra, ir jaantra - šventas psichinės koncentracijos vaizdas.

Keli numeriai 7753191 turi būti naudojami 77 dienas iš eilės, kiekvieną kartą naudojant 77 pakartojimus. Ypatumas yra tas, kad geriau dirbti su abstraktaus mąstymo žmonėmis, kurie sugeba sutelkti dėmesį į skaičių įvaizdį ir simboliką.

Menas iš Ganešos: pritraukimas sėkmės ir pinigų

Dėl savo paprastumo tai nėra būdas visiems - aukštas abstrakcijos lygis ir ilgas laikotarpis (2,5 mėnesiai) gali tapti kliūtimi praktikai.

Rezultatas turėtų būti pagerėjęs visais su finansais susijusiais klausimais, ypač verslo moterims. "Mantra" sukurta subtiliai sprendimų priėmimo centrui sudaryti, taigi, jei esate samdomu darbuotoju, kuris iš tikrųjų nieko nedaro, tai tikriausiai nėra jūsų pasirinkimas.

Ir, žinoma, tuo metu, kai dirbate su juo, reikia tenkinti kiekvieną problemą kaip galimybę pritaikyti savo augančius įgūdžius - skaičių kartojimas ir skaičiavimas be mokymų priimant sprendimus praktikoje yra beprasmis.

Eksperimentuokite, linksminkitės ir kovokite dėl savo pasitikėjimo finansine sėkme visomis turimomis priemonėmis. Galų gale būkite nuosaikūs, nes tai yra pagrindinė visos Rytų filosofijos tema.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

4 + 4 =