Psichologija

Našumas moterims ir vyrams

Pakalbėkime apie savitarpio interesus. Jūs galėtumėte susidurti su tokiu dalyku, kaip prekybinis asmuo. Galbūt jūs jau pateikėte šį apibrėžimą savo mergaitei, vaikinui, merginai, draugei, giminaičiui.

Prekybinis asmuo yra tas, kuris visada siekia materialinės naudos iš priežasties, asmens, situacijos. Praktika rodo, kad neįgalių žmonių nėra. Gal, žinoma, yra unikalių žmonių, tačiau tai yra vienas milijonas žmonių.

Žmogus yra taip išdėstytas, kad daro viską, kad kažkas būtų. Jis dirba už pinigus, myli jo malonumą ir pan. Tačiau dažniausiai moterys ar vyrai nori pasinaudoti partneriu. Šiuolaikinis pasaulis yra sutvarkytas taip, kad tampa vis mažiau ir mažiau vietos jausmams, labiau užimtiems šalto skaičiavimo ir pelno.

Moterų komercizmas

Našumas moterims ir vyrams

Jausmų nuoširdumą sunku patikėti, kai pinigai yra pirmaujanti. Daugelis vyrų yra įsitikinę, kad iš jų moterys turi tik nelykus, apartamentus ir automobilius. Bet didžioji dalis "Mąstymas" - Neapmokestinti ponai, kurie nenori nieko duoti savo moteriai. Dėl likusios dalies tai nėra problema.

Vadinamasis moteriškasis merkantizmas turi daugybę priežasčių ir pavidalų. Moteris pagal prigimtį ieško stipraus gyvenimo draugo visais atžvilgiais.


Finansinė pusė nėra išimtis. Tai nėra normalu, mergina, 18-20 metai, ir ji buvo apie nieką, kaip išspręsti visas problemas, nes žmogus, galvoti negali. Čia godumas elementas yra akivaizdus, ​​ir kiti aspektai santykių: romantišką jausmą, giminystės, lyties rungtynių, eikite prie kelio arba neegzistuoja.

Bet tai yra visiškai pateisinama, kai moteris yra susituokusi, pasirinko gyvenimo partnerį ir yra tam tikrame santykių etape "Patikrinkite" jo finansinė būklė. Ir čia nėra nieko normalus ir įžeidžiantis.

7 moterų komercizmo požymiai

Moterų mercantileizmo tema svarsto vyrų mintis tampa vis geresnė priežastimi. Merginos, kurios ieško meilės ir nori kurti nuoširdžius ir ilgus santykius, tvirtai teigia, kad ši nuomonė. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje jis plačiai paplitęs ne be pagrindo.

Materialistas

Tokio tipo moteris galima iš karto pamatyti. Materialistai garbina brangius mados daiktus, pigias dovanas ir brangius brangakmenius. Jie taip įsisavina materialių vertybių meilę, kad jie patys nemato to, ką jie nuolat kalba apie juos.

Užsisakykite brangiausią maistą ir gėrimus

Jei mergaitė atėjo pas jus į dieną, be prekybos interesų ir tikslo, ji niekada nesitikėtų savo kišenėje. Neįgalios ir romantiškos moterys visada turi su jais "Pinigai tik tuo atveju". Ką tu negali pasakyti apie medžiotoją po storos piniginės? Prekybinė moteris savo sąskaita užsakys labiausiai egzotinių patiekalų ar ekstravagantiškų kokteilių.

Per blogas vidinis pasaulis

Nepaisant blizgesio ir prabangos, kalbėdamas su moteriu, kuri domina tik pinigais, apie tai kalbėti praktiškai nėra. Ji tiesiog neturi galvoti apie savo realizavimo gyvenimą ir nesidomi dvasinius dalykus, o jausmai sako nenoriai, miglotai ir sausas, nes jis virsta Mercantile vertės, ką jūs galite papuošti jūsų gyvenimas yra tik išvaizda.

Tikras susidomėjimas gerove

Našumas moterims ir vyrams

Atkreipkite dėmesį į tai, kokie klausimai jums kyla ir ką turite pasakyti. Pirma, prekybos žmogus turės klausimų apie automobilį, butą ir viso vyro saugumą. Jei jūsų bendravime apie medžiagą daugiau kalbama, tada ši tema yra labai įdomi pašnekovui. Atlikti išvadas.

Svajones ir tikslus - Havajai

Kelionės į egzotiškas šalis, brangių viešbučių ar vilų, deimantais ir nerūpestingą gyvenimą yra ne savo sąskaita - tai paprastai pagrindinė tema apskaičiavimo ir samdinių merginos ieško vyrai, piniguočius. Mergina, kuri žino, kaip mylėti ir nori būti mylima, tokius dalykus daro ne pirmą kartą.


Jai, svarbesnis mąstantis vyras, mylimi vaikai, gyvena realizuoti. "Geras gyvenimas" ji mato kitoje.

Didelis amžiaus skirtumas

Merkantilioms merginoms amžius nėra kliūtis. Jie nedvejodami organizuodami savo asmeninį gyvenimą su vyru, vyresniu. Tokios mergaitės sutinka su viskuo, kad pasiektų savo savanaudiškus tikslus, nepaisant amžiaus ir gyvenimo patirties skirtumų, nesutarimų tarpusavyje, tiesiogiai prieštarauja nuomonei.

Patarimai dėl finansinių sunkumų

Neįsivaizduojama ir iš tiesų protinga ir baisi moteris niekada netaps sau kaltinti esminiais sunkumais ir, be to, paprašyti nepažįstamo žmogaus apie finansinę pagalbą. "Avarinis varpas", Jei neseniai susipažinote, tiesiog susipažinote kelis kartus, o jūsų kompanionas jau primena, kad jai reikia jūsų pagalbos.

Negalėjimas duoti nuoširdžią moters šilumą ir meilę

Visi vyrai, nepriklausomai nuo gerovės, nori būti mylimi, pasirūpinti ir paruošti skanius patiekalus. Merkantiliška mergaitė nieko nežino apie tokią priežiūrą. Žmogus yra pajamų šaltinis, o jo problemos, patirtis ir kita dvasinė svarba jai yra visiškai nereikšmingi.

Žinoma, moterys nori, kad žmogui būtų būdingos konkrečios materialinės naudos.

Našumas moterims ir vyrams

Kadangi tai tikrai kietas ir atleidžia daug laiko, kurį galite skirti vieni kitiems, o ne bandyti suvesti galus. Bet mes ypač vertiname perspektyvos prasmę. Žiūrėdami į vaikiną, jauti savo norą profesionaliai bei socialiai imtis vietą, galimas pasiekti kažką daugiau reikšmingas ir, laikui bėgant, kartu, gauti tuos pačius privalumus - tai yra tai, kas laimi tikra moteris.

Ir daugiau išprotėjusi, nei visi, jie šaukia, kad šiuolaikinės moterys išprotėjo pinigais, dažnai tiems, kurie nieko nedarė ir mažai tikėtina, kad kada nors dirbs.

Prekybinis žmogus: 4 pagrindinės savybės

Taip atsitiko, kad prekybos reikalai yra ne tik moters kokybė. Šiuolaikiniai vyrai taip pat dažnai "Nuodėmė" toks nesąžiningumas. Tačiau tokio džentelmeno išslaptinimas yra sunkus. Jis gali sąmokslą, nuolat rėkti apie meilę, vaikščioti dėl skyrybų iš neturtingų studentų.

Vyriškąjį merkantizmą sunkiau atskleisti. Nors moterys "Darbas" apie smulkmenas, vyrai "Groti dideliu mastu".

Vertinant vyriškąjį merkantizmą reikia pasaulinių dalykų:

  • kurių pinigų verslas vykdo;
  • kurio firma dirba;
  • kas yra jo sutuoktinis;
  • kurio gyvenamoji erdvė jis gyvena;
  • kurie yra žmonos tėvai.

Prekybinis žmogus ar ne, gali tik paaiškinti šiuos svarbius momentus. Vyrai, kurie imasi paskolų "mylimo" vardu ir pabėga, nurodo nusikalstamą pasaulį. Ir mes visi taip pat kalbame apie masines ir buitines prekybines.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

13 − = 8